Issima, Micropeeling Lissant Douceur Eclat

Issima, Micropeeling Lissant Douceur Eclat

Delikatny peeling wygładzający przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry. Usuwa wszelkie nieczystości i obumarłe komórki przywracając blask cerze. Chroni, łagodzi i nawilża skórę przygotowując ją do dalszych zabiegów kosmetycznych. Wpomaga działanie innych kosmetyków pielęgnacyjnych.

Cena: 150zł/ 75ml

Mój KWC

Micropeeling Lissant jest moim ostatnim odkryciem, któremu zawdzięczam doskonale oczyszczoną skórę bez przykrych podrażnień. Moja naczynkowa i bardzo wrażliwa cera do tej pory nie akceptowała żadnych mechanicznych peelingów. Każdorazowa próba kończyła się koniecznością stosowania środków łagodzących i nowymi ogniskami rozszerzonych naczynek. Alternatywa w postaci peelingów enzymatycznych skórze może nie przeszkadzała ale też nie dawała specjalnych oznak działania.
Z tych też powodów mój zachwyt nad kolejnym produktem Guelrain'a jest w pełni zasłużony :)

Używam tego produktu od: Od 3 miesięcy i mam nadzieję nie wykończyć go przed upływem pół roku.
Ilość zużytych opakowań:

polecam!

Jeśli napisalam cokowiek złego o tym peelingu, to oficjalnie to odszczekuję:D Winowajcą w przypadku mojego uczulenie okazał się krem, który zastosowałam po peelingu, a nie sam peeling. Po zmienie kremu peeling pokazał klasę- twarz jest miło napięta, jędrna, mięciutka. Do zapachu się przekonałam, chociaż nie pokochałam:)Jest niemiłosiernie wydajny, co rekompensuje cenę.I pomyśleć że tak się na niego wściekałam, a taki jest dobry:) Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, ale raczej "kobieta z przeszłością i peeling po przejściach";) Generalnie odnotowuję same plusy, stawiam max gwiazdek-i polecam.

dobry

Po przeczytaniu recenzji postanowilem kupic sobie ten peeling no i sie nie zawiodlem:) Bardzo dobrze oczyszcza, i co najwazniejsze nie podraznia mojej wrazliwej skory!! Ma swietny zapach. Goraca polecam

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
w trakcie 1

depilacja bikini rodzaje

Solidny produkt

Używam tego kosmetyku wspólnie z moją mamą(to ona go kupuje;P juz od lat. Jest to bardzo dobry peeling, świetnie oczyszcza, nawilża i wygładza i nie ma mowy o jakichkolwiek podrażnieniach. Większość popularnych peelingów wysusza mi skórę, a po tym właściwie można nie nakładać kremu, cera pozostaje po nim taka świerzutka i napięta. Trzeba go stosować najlepiej na mokrą twarz, albo z odrobiną toniku a najlepiej wody thermalnej wtedy łatwiej się rozprowadza bo jest w sumie dość gęsty.

Bardzo solidny produkt, polecam. A dodam, że mam raczej wrażliwą skórę z problemami naczynkowymi - a zaróżowione obszary na pasie nos polczki, reagujace czerwienią na wszelkie czynniki drażniące. Przy tym peelingu nie ma o tym mowy mimo, że nie jest to polecany do tej cery peeling enzymatyczny

Najepszy

To mój zdecydowany faworyt wśród peelingów mechanicznych. Jest drobnoziarnisty i bardzo delikatny a mimo to naprawdę skuteczny. Używam go od baaardzo dawna w połączeniu z maseczką oczyszczającą z tej samej serii i wierzę, że to dzięki tym kosmetykom mam naprawdę milusią i gładką buzię bez żadnych niespodzianek. Wprawdzie zdarzało mi się go zdradzać z enzymatycznym gommagem Sisley, a ostatnio z Gommage Eclat Express Chanel ale zawsze do niego wracam. Acha: jakiś czas temu zauważyłam jeszcze jedną zmianę in plus. Otóż udoskonalone zostało opakowanie i złote literki już nie zostają w ręce:) co jest dla mnie ważne przy tak wydajnym kosmetyku.

Mój ideał

Bardzo bardzo lubię ten peeling, obok peelingu Biothermu to mój absolutnie ukochany kosmetyk. Używałam go bardzo długo aż do znudzenia ponieważ jest on niezwykle wydajny i nie jest tak łatwo go wykończyć. Jest to bardzo delikatny peeling ścierny ale i chyba półenzymatyczny - po masazu zgodnie z zaleceniami kosmetyczki z salonu firmowego zostawiałam go jeszcze na parę chwil. Naprawdę świetnie oczyszcza - bałam sie ze moze nie będzie dobry dla mieszanej cery - ale nadaje się świetnie. Nie podrażnia, nie uczula, pozostwia buzię miękką i promienną, bez najmniejszych niedoskonałości. Jeden z najlepszych.