Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Elseve, Nutri - Gloss Cristal, Odżywka upiększająca do włosów długich i pozbawionych blasku

Odżywienie bez obciążania. Lekka formułą bez zawartości silikonu, wzbogacona proteinami, zapewnia włóknom włosa odżywienie, nie obciążając ich i nie pozostawiając na włosach osadu. Włosy stają się miękkie, i lekkie jak piórko. Formuła wzbogacona perłą* i mikrokryształami to koncentrat blasku. Wygładzona powierzchnia włosów wychwytuje i odbija promienie światła, co daje efekt połysku na całej długości włosów.
* Pochodna perły.

>250ml
Skóra głowy
normalna

Klapa goździk

Moje włosy są suche i porowate. I niewiele odżywek daje sobie z nimi radę.. Niewiele. I ta również nie. Mam wrażenie, że nie zrobiła z nimi kompletnie nic. Jak miały być miękkie, tak nie były. Jak miały być błyszczące.. Tak nie były. Wszelkie zapewnienia producenta pozostały w strefie marzeń. Jedyny plus.. To że "odżywka" nie pogorszyła stanu włosów. Stanowcze i wielkie nie.

Plusy:
- brak?

Minusy:
- odżywka absolutnie nie zadziała w sposób o którym zapewniał producent (nie zadziałała wcale - jakbym jej nie nałożyła).

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1520746].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Mam długie i pozbawione blasku włosy, jednak nie wierzę, że istnieje odżywka, która im pomoże :) Ta odżywka nie pomogła - nie odżywiła, nie nadała blasku, czyli nie rozczarowała mnie. Nie jest zbyt wydajna, bo jest rzadka, jednak nie jest to dla mnie duży problem. Przynajmniej szybko się kończy i można wypróbować coś innego. Spełnia jednak cel dla którego stosuję odżywki: włosy po niej nie plączą się i nie są szczególnie przesuszone. Plus też za śliczne typowo babskie opakowanie :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1494666].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciwieństwo szamponu

W przeciwieństwie do szamponu jest słaba. Co jest zaskakujące. Dosc rzadka konsystencja, odżywka jest w ładnym opakowaniu. Nie ma jednak zaskakującego efektu na włosach. Jest on nawet mizerny. Odżywka nie powoduje ze włosy sa gładkie, śliskie ani ładne. Wyglądają jakby odżywki po szamponie nie widziały. Nie udało im sie powtórzyć sukcesu szamponu. Szkoda

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1494011].usefull || 0 }}% pomocna.
WŁOSY lokówka objętość

Oj nie zachwyciła

Tej odzywce zawdzieczam jedno wielkie NIC. Jedyne jej atuty to fakt ze jest wydajna, wlosy lepiej sie rozczesuja i mniej plączą, ale nie po to ją przecież kupilam.
Odzywka nie odzywila, blasku osobiscie wieksze nie zauwazylam, ani niczego co "ożywiloby" wyglad moich wlosow. Niestety nie jest warta zachodu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443846].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest blask

Gdy zauważyłam, że moje włosy stały się bardziej matowe stwierdziłam, że czas na Nutri-Gloss. Pierwsze wrażenie: odżywka nie jest gęsta, ale nie spływa też z włosów. Ma pudrowo-kwiatowy zapach, który na szczęście nie zostaje na włosach. Za to pozostaje blask, ale nie oszukujmy się, jest to blask chwilowy, który zawdzięczamy mice. Dzięki tej odżywce włosy nie staną się ani bardziej odżywione, ani bardziej nawilżone. Blask i wygląd włosów jest chwilowy i iluzoryczny. Uważam, że włosy cienkie i delikatne mogą być tą odżywką obciążone. Dla puszących się i matowych włosów jest lekkim ich podrasowaniem.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1427476].usefull || 0 }}% pomocna.

natychmiastowe działanie

Dziwna konsystencja, taka wodnista, mało kremowa z zanurzonymi w niej drobinkami. Właściwie nie odczuwam jej na włosach. Zapach jest słodki i może kwiatowy. Zupełnie nie czuć jej działania na włosach. Działa natomiast niesamowicie. Włosy błyszczą bardzo mocno. Przy dłuższym stosowaniu niestety mi je przesuszyła, ale blask został. Siano się pojawiło.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410086].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajna odżywka do włosów.

Ta odżywka jak i szampon z tej serii bardzo mi przypadły do gustu, gdyż oba produkty świetnie działają na moje włosy.
Oto plusy odżywki :
- gęsta, nie spływająca konsystencja,
- śliczny zapach,
- wygładza włosy,
- cena na +,
- dostępność na +,
Oto minusy odżywki:
- w nadmiarze obciąża włosy, dlatego trzeba uważać z ilością nakładana na włosy,
Odżywka ta to moja ulubiona obok tej z olejkami również z L'oreal 'a. Polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1380371].usefull || 0 }}% pomocna.

nope

Nie mogę powiedzieć, ze odżywka skradła moje serce bo zwyczajnie tak nie jest. Nie zachwyciły mnie jej właściwości pielęgnujące, mam i znam dziesiątki dużo lepszych odżywek do włosów ;)

+ cena
+ konsystencja
+ ułatwia rozczesywanie

- nie dodaje spektakularnego blasku
- obciąża
- zapach

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1380326].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Troszeczkę mnie zdziwiły negatywne opinie na temat tej odżywki, gdyż u mnie sprawdziła się wyśmienicie. Mam podatne do plątania się i elektryzowania proste włosy, długości już prawie do okolicy talii, na długości więc nieco przesuszone, a końcówki rozdwojone - nie mogą się doczekać wizyty u fryzjera.

Odżywka Elseve ma bardzo rzadką konsystencję, przez co jest strasznie nie wydajna - zużyłam opakowanie 200ml w 2 tygodnie przy myciu włosów 3-4 razy w tygodniu. Jednak tutaj lekka formuła w przypadku moich włosów sprawdziła się idealnie. Mogłam ją nałożyć nawet na skórę głowy i nie zauważyłam efektu przyklapu. Na długości natomiast bardzo porządnie wygładza, włosy są mięciutkie, błyszczące, gładkie, mniej się plączą i nie elektryzują, a końcówki dawno nie były tak przyjemne w dotyku.

Szkoda, że tak szybko się skończyła, bo nie powiem, robiła robotę, a ostatnio bardzo ciężko dobrać mi odpowiednią odżywkę - przy głowie wszystko obciąża, a na końcach wszystko za słabe. Elseve w takiej sytuacji mogę zdecydowanie polecić :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1364526].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna

Zalety:
- nadaje włosom miękkość i ułatwia rozczesywanie włosów
- jest idealna dla pszesuszonych włosów pozbawionych blasku bo nadaje im lustrzany połysk
- ma gęstą konsystencję, która bardzo dobrze pokrywa włosy, nie spływa z nich
- wygładza
- wysoka wydajnośc
- niska cena

Wady:
- trochę obciąża włosy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1355186].usefull || 0 }}% pomocna.