2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs (nowa wersja))

2000 Calorie Dramatic Volume

Cena już od 16,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

2000 Calorie Dramatic Volume to klasyczny tusz pogrubiający Max Factor, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 94

Trochę słaby jak za takie pieniądze

dostałam ten tusz od znajomej,użyła go kilka razy,nie pasowała jej szczoteczka,więc chętnie przygarnęłam jej kosmetyk,tym bardziej,że raczej nie stać mnie na kosmetyki z tej półki cenowej. Niestety,bardzo się rozczarowałam. Tusz poszedł do kosza po 2 użyciach. Bardzo sklejał rzęsy,strasznie duża ilość się nabierała,ciężko się rozprowadzał. Rzęsy wyglądały bardzo nienaturalnie,ciężkie i posklejane,tusz był bardzo widoczny,robił grudy. Cieszę się,że nie kupiłam go sama,bo byłoby mi szkoda kasy wyrzuconej w błoto.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253956].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Przeciętny

Był to mój pierwszy tusz z wyższej półki cenowej. Niestety mnie nie zachwycił. Po pierwsze ma gęstą konsystencję i tendencje do sklejania rzęs, które później trudno rozdzielić. Szczoteczka gromadzi zbyt wiele produktu przez co trzeba uważać i odpowiednio usunąć nadmiar tuszu przed aplikacją. Trwałość to kolejna wada. Po paru godzinach zaczyna się kruszyć więc poprawka makijażu w ciągu dnia gwarantowana. Jedyną zaletą są naturalnie wytuszowane rzęsy oczywiście przy dużym nakładzie pracy. Kilka razy dawałam szansę temu produktowi i za każdym razem z tym samym rezultatem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252768].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Szału nie ma, ale jest ok.

Po tylu dobrych opiniach spodziewałam się czegoś o wiele lepszego. Generalnie dla osób które swoje rzęsy mają długie i dość gęste będzie w sam raz, jednak dla osób które oczekują efektu WOW niekoniecznie.
Mi bardzo sklejał, nie obeszło się bez szczoteczki aby rozczesać rzęsy. Nie pogrubiał, trochę wydłużał i to by było na tyle. Dawał dość naturalny efekt, ale według mnie aż zbyt naturalny bo równie dobrze mogłam się wcale nie pomalować :) nie skończyłam go, przestałam używać gdzieś przed połową opakowania ale wydaje się być średnio wydajny, ponieważ nabiera się sporo produktu na szczoteczkę i ja musiałam ją wycierać bo jak nie wytarłam to sklejał jeszcze bardziej i kulki produktu zostawały na rzęsach.

podsumowując
+długotrwały
+łatwo się go zmywa
+wydłuża
-nie pogrubia
-skleja
-po dłuższym czasie robi pandę pod oczami

zdecydowanie wolę jego czerwony odpowiednik.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249913].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make-up: bronzer

Napisanych recenzji: 13

Najlepszy

Mój ulubieniec. Używam go od dwóch lat i jest niezastąpiony
+cena
+nie osypuje się
+łatwy do zmycia (nie trzeba go szorować i wyrywać sobie przy tym wszystkich rzęs)
+pogrubia i to bardzo :)
+wydłuża
+cena

jak narazie brak minusów :P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249081].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 30

Ululbiony klasyk

Świetnie działa z moimi długimi rzęsami. Warto zakupić, nawet na promocji, tylko aby przestestować.
Jak dla mnie szczoteczka jest bardzo klasyczna i staromodna - przypomina mi tusze sprzed lat, którymi moja mama się malowała. Nie jest to wadą, leczy przyjemnym wspomnieniem.
Formuła świetna, nic nie uczula, nie osypuje.
Nakładam na odżywę do rzęs i wzmacniam tylko tym efekt.
Najlepsza, nic dodać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241256].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 44

Fajny produkt

Tusz zakupiłam w drogerii internetowej, na początku miałam mieszane uczucia. Kiedyś byłam świadkiem gdy z hurtowni wychodziły te tusze do drogerii - stare i zaschnięte, od tamtej pory zraziłam się. W końcu przyszedł czas, że potrzebowałam czegoś innego, czegoś co pomaluje moje rzęsy wystarczalnie, nakładając tylko jedną,szybką warstwę no i znalazłam! Cena super, produkt świetny! Wydajny, głęboka czerń tuszu, dopasowuje się do każdej rzęsy kolorując ją. Zabrałam go na wakacje i uwierzcie, bardzo dobrze się sprawuje:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234088].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

na ten moment, mój zdecydowany hit!

Na obecną chwilę jest to mój zdecydowany hit, jeśli chodzi o tusze do rzęs! Zniechęcona maskarą Rocket Volume i Colossal Volume Express z Maybelline, postanowiłam sięgnąć po coś z szafy Max Factora. I ten tusz okazał się strzałem w dziesiątkę! Dodatkowym plusem dla mnie była cena, bo kupiłam go na promocji -49 w Rossmanie.

PLUSY:
+ kolor (posiadam wariant pięknej, intensywnej czerni, ale planuje zakupić też brown)
+ wygląd, opakowanie (bardzo ładne, minimalistyczne)
+ szczoteczka (niesilikonowa, mięciutka)
+ formuła
+ tusz pięknie wydłuża, rozdziela, pogrubia i robi wszystko co najlepsze z moimi rzęsami!
+ trwałość (cały dzień, nie rozmazuje się)
+ tusz nie osypuje się, nie robi efektu "pandy"
+ dwie warstwy dają efekt WOW!

MINUSY:
- niestety praktycznie zawsze ubrudzę się tą maskarą nad linią górnych rzęs ;(
- jak dla mnie troszkę za duża szczoteczka do dolnych rzęs, jednak dla mnie to nie problem:)

Serdecznie polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218631].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 30

Nawet dobry

Tusz jest całkiem ok. Łatwy w użyciu z fajnym kształtem szczoteczki, która powoduje lekkie pogrubienie i wydłużenie rzęs.
Szybko się kończy i pod koniec opakowania tusz jest już mniej trwały, więc pod koniec dnia prawie nie ma go na rzęsach, ale to akurat chyba normalne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216231].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 100

Wydajny i trwały

Mam go już pół roku. Dopiero teraz czuję że się kończy. Na początku był dosyć mokry ale po miesiącu lekko zgęstniał i lepiej wyglądał. Ogółem ładnie rozdziela i pogrubia rzęsy. Nie kruszy się i jest trwały. Szczoteczka tradycyjna, wygodna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1214293].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 38

Niezły

Zdecydowanie preferuję czerwony odpowiednik ze względu na szczoteczkę. Jednakże ten również daje radę, lecz najlepszy efekt daje wraz z bazą na rzęsy.
Jest całkiem dobry, lecz z ręką na sercu mówię, iż są lepsze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193688].usefull || 0 }}% pomocna.