2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs (nowa wersja))

2000 Calorie Dramatic Volume

Cena już od 16,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

2000 Calorie Dramatic Volume to klasyczny tusz pogrubiający Max Factor, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 44

Fajny produkt

Tusz zakupiłam w drogerii internetowej, na początku miałam mieszane uczucia. Kiedyś byłam świadkiem gdy z hurtowni wychodziły te tusze do drogerii - stare i zaschnięte, od tamtej pory zraziłam się. W końcu przyszedł czas, że potrzebowałam czegoś innego, czegoś co pomaluje moje rzęsy wystarczalnie, nakładając tylko jedną,szybką warstwę no i znalazłam! Cena super, produkt świetny! Wydajny, głęboka czerń tuszu, dopasowuje się do każdej rzęsy kolorując ją. Zabrałam go na wakacje i uwierzcie, bardzo dobrze się sprawuje:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234088].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

na ten moment, mój zdecydowany hit!

Na obecną chwilę jest to mój zdecydowany hit, jeśli chodzi o tusze do rzęs! Zniechęcona maskarą Rocket Volume i Colossal Volume Express z Maybelline, postanowiłam sięgnąć po coś z szafy Max Factora. I ten tusz okazał się strzałem w dziesiątkę! Dodatkowym plusem dla mnie była cena, bo kupiłam go na promocji -49 w Rossmanie.

PLUSY:
+ kolor (posiadam wariant pięknej, intensywnej czerni, ale planuje zakupić też brown)
+ wygląd, opakowanie (bardzo ładne, minimalistyczne)
+ szczoteczka (niesilikonowa, mięciutka)
+ formuła
+ tusz pięknie wydłuża, rozdziela, pogrubia i robi wszystko co najlepsze z moimi rzęsami!
+ trwałość (cały dzień, nie rozmazuje się)
+ tusz nie osypuje się, nie robi efektu "pandy"
+ dwie warstwy dają efekt WOW!

MINUSY:
- niestety praktycznie zawsze ubrudzę się tą maskarą nad linią górnych rzęs ;(
- jak dla mnie troszkę za duża szczoteczka do dolnych rzęs, jednak dla mnie to nie problem:)

Serdecznie polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218631].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 30

Nawet dobry

Tusz jest całkiem ok. Łatwy w użyciu z fajnym kształtem szczoteczki, która powoduje lekkie pogrubienie i wydłużenie rzęs.
Szybko się kończy i pod koniec opakowania tusz jest już mniej trwały, więc pod koniec dnia prawie nie ma go na rzęsach, ale to akurat chyba normalne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216231].usefull || 0 }}% pomocna.

Kosmetyki Max Factor

Napisanych recenzji: 99

Wydajny i trwały

Mam go już pół roku. Dopiero teraz czuję że się kończy. Na początku był dosyć mokry ale po miesiącu lekko zgęstniał i lepiej wyglądał. Ogółem ładnie rozdziela i pogrubia rzęsy. Nie kruszy się i jest trwały. Szczoteczka tradycyjna, wygodna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1214293].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 30

Niezły

Zdecydowanie preferuję czerwony odpowiednik ze względu na szczoteczkę. Jednakże ten również daje radę, lecz najlepszy efekt daje wraz z bazą na rzęsy.
Jest całkiem dobry, lecz z ręką na sercu mówię, iż są lepsze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193688].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 19

Napisanych recenzji: 31

mój HIT !

Moje rzęsy, są mało wymagające z natury są długie, podkręcone i dosyć gęste. Z natury jestem też blondynką, więc gdy nie pomaluję rzęs, są one nie widoczne.
Ten tusz daje mi ładne pogrubienie, szczoteczka, klasyczna, przy umiejętnym tuszowaniu, można je pięknie rozdzielić. Tusz nie rozmazuje się, jeżeli jest już stary, w ten czas się odrobinę kruszy. Często jest na promocji, gdzie można dorwać go w cenie 15-20 zł :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1188873].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

Tusz dzienny

Tusz ten dostałam w prezencie, nie orientuję się w jego cenie, jednak mam nadzieję, że nie jest drogi. Ten tusz to taki typowy przeciętniak. Robi wszystko i nic. Trochę podkręci, trochę rozczesze, trochę wydłuży. Każdego po trochę, nic w całości. Wielki plus za trwałość, jego zmycie graniczy z cudem. Jest to raczej tusz dzienny, dla kogoś kto nie ma wielkich wymagań wobec tuszu do rzęs.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1183853].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

Kupiłam zepsuty.

Dużo dziewczyn chwaliło, jednak podchodziłam do tego z dużą rezerwą. Jednak koleżanka mnie przełamała kiedy powiedziała, że z ręką na sercu ręczy za ten tusz. No to poszłam i kupiłam. Liczyłam właśnie na taki naturalny efekt, z idealnie rozczesanymi rzęsami. Powiem szczerze - po jednym pociągnięciu grudki i pajęcze nóżki. Już po odkręceniu wydaje się mega suchy. Nie wiem, może kupiłam jakiś, który wcześniej był odkręcany przez klientkę w sklepie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1182193].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Przeciętniak

Skuszona sentymentem (moja mama używała go, gdy byłam młodsza) zdecydowałam się kupić tego klasyka. Niestety rozczarowanie na całej linii.
Może tusz nie jest zły, ale jest po prostu średni.
Podkreśla rzęsy, ale nie robi z nimi nic niesamowitego. Ani nie pogrubia jakoś specjalnie, ani nie wydłuża.
Na plus to, że się nie kruszy.
Aczkolwiek za tą cenę - raczej się już nie skuszę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1181583].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 179

Rozczarowana

Kupiłam bo taki kultowy i promocja była i cóż, rozczarował mnie bardzo.
Szczoteczka jest ok, jest dość suchy (albo mam jakiś felerny egzemplarz), rzęsy pomalowane wyglądają ładnie, lekko je pogrubia ale niestety tusz się bardzo osypuje tworząc nieestetyczne podkówki z czarnych drobinek. Również jeśli nie zwrócimy uwagi przy aplikacji i nałożymy go za dużo rzęsy się sklejają i tworzą się grudki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178148].usefull || 0 }}% pomocna.