Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs (nowa wersja))

2000 Calorie Dramatic Volume to klasyczny tusz pogrubiający Max Factor, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

Lubię

Kupiłam ten tusz na promocji -49% w Rossmannie i musze przyznać, że to jeden z najlepszych jakich używałam a ciężko mi dogodzić. Tusz pięknie pokrywa rzęsy, nie skleja ich a po pomalowaniu oczy są pięknie podkreślone i wyraziste, jedynym minusem jest szczoteczka, ale ja umylam sobie od mojego starego tuszy i zawsze robię poprawki więc mi nie przeszkadza.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1598986].usefull || 0 }}% pomocna.

Przestarzały

Na tusz skusiłam się, kiedy potrzebowałam czegoś na szybko a nie miałam pomysłu, jaką mascarę kupić. Ten był w promocji i postanowiłam go wypróbować jako klasyk gatunku.
To dobry tusz który robi co ma robić i nie krzywdzi oczu. Natomiast mam wrażenie, że po tylu latach zwyczajnie został w tyle - jesteśmy już przyzwyczajone do bardziej spektakularnych efektów i stary dobry 2000 Calorie zwyczajnie nie robi już na nas wrażenia.

+ Wydłuża rzęsy
+ Lekko pogrubia
+ Pięknie rozdziela
+ Trwały, nieosypujący się
+ Nie krzywdzi oczu

- Efekt zwyczajnie nie powala
- Z kwestii bardziej subiektywnych - wolę silikonowe szczoty w tuszach

Myślę że polubią go te z nas, które potrzebują czegoś dobrej jakości w przyzwoitej cenie, które wolą bardziej naturalny efekt i malują się na szybko.
Ja raczej do niego nie wrócę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1598911].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawsze do niego wracam

Kiedyś, oj dawno już temu byl na promocji, a wezmę sprawdzę. I został do dziś, moja kosmetyczka bez niego nie isnieje. Mam dość długie rzęsy, jak go używam niektóre osoby pytają czy to rzeczywiście moje rzęsy czy sztuczne. Od czasu do czasu korci mnie żeby kupić coś innego, nowego i zawsze tracę tylko pieniądze, zawsze muszę do niego wrócić. Nawet mój partner wie jakiego używam i nawet jak jesteśmy razem na zakupach w rossmanie czy innej drogerii to pyta 'a tusz 2000calori masz?'. Jest niezastąpiony.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1585096].usefull || 0 }}% pomocna.
Makijaż oczu - najlepsze propozycje

Zaskoczenie

Zawsze wolałam sylikonowe szczoteczki, jednak zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam kiedyś na promocji w rossmannie i nie pożałowałam. Stała się moją ulubiona maskarą. Fakt mam rzęsy długie, gęste i ciemne ale lubię, jak są jeszcze bardziej wyraziste i niesklejone a ta maskara daje mi właśnie taki efekt. Niestety ostatnio kupiłam i mój egzemplarz jest suchy, ale kilka kropli kropel do oczu i nie jest źle :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1582531].usefull || 0 }}% pomocna.

Ponadczasowa maskara

Uważam, że jest to jeden z lepszych tuszów do rzęs. Używam go od lat, jednak raz na jakiś czas sprawdzam czy nie ma czegoś lepszego i zawsze wracam do niej. Super pogrubia rzęsy, dobrze rozdziela, nie kruszy się.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576751].usefull || 0 }}% pomocna.

Panda

Klasyczna "panda"- zostawia czarne kolka pod oczami. A szkoda- bardzo tani, kryjący tusz z przyjemna szczoteczką mógłby zostać moim ulubieńcem. Byc może inne warianty tej formuły są lepsze.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1573996].usefull || 0 }}% pomocna.

Podoba mi się

Tusz zakupiłam już dawno ale leżał tylko w mojej szufladzie. Pewnego dnia go otworzyłam i użyłam po raz pierwszy. Od tamtego momentu się zakochałam w efekcie jaki daje. Tusz ma silikonowa szczoteczkę, która dokładnie pokrywa wszystkie rzęsy tuszem. Rzęsy są rozdzielone i podkręcone, a nawet są pogrubione. Jedna warstwa zdecydowanie wystarczy by uzyskać efekt sztucznych rzęs. W ciągu dnia nie zauważyłam żeby się osypywała. Nie mam również problemów z demakijażem, pod wpływem płynu produkt się rozpuszcza i z łatwością można go usunąc. Polecam go w 100% każdemu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1566671].usefull || 0 }}% pomocna.

Od dluzszego czasu uzywałam mascary Maybelline Lash Sensational,fajnie pogrubial i efekt podobny-ale ciezko bylo zmyc, Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume- w tej kwestii jest lepszy, a efekt taki sam dlugo trzyma sie na oczach, nie kruszy, nie skleja, intensywnie zcarny kolor tuszu fajnei podkresla oczy.polecam ,minusów nie widze, kupiłam za 16 zł w drogerii internetowej :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1560626].usefull || 0 }}% pomocna.

Wydłuża w moim przypadku

Kupiłam go będą ostatnio w Hebe i akuart był na promce, mówię 20zł to taka niezła cena :) a że uwielbiam testowac nowe tusze to na drugi dzien musiałam go otworzyć i mega zaskoczenie :) ja czytałam o nim, ze jest fajny, ale u mnie sprawdza się genialnie, wydłuża, nie kruszy się, nie skleja rzęs co daj mu duży plus u mnie :) choc to nie mój ideał jeszcze, polecam bardzo! ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1557706].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo lubię, ale szybko wysycha

Bardzo lubię ten tusz za efekty. Rzęsy są ładnie podkreślone i tusz jest trwały, a szczoteczka jest wygodna. Problem mam z nim taki, ze bardzo szybko wysycha i zaczyna się kruszyć.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1548561].usefull || 0 }}% pomocna.