Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs (nowa wersja))

2000 Calorie Dramatic Volume to klasyczny tusz pogrubiający Max Factor, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

Po prostu b.dobry

Używam od dawna i uważam, że warto. Ładnie podkreśla rzęsy, wydłuża i przyciemnia. Również pogrubia ale z pewnością nie jest to DRAMATIC VOLUME tak jak twierdzi producent. Łatwy i wygodny w użyciu. Nie odbija się zbyt mocno. Jednak nie jest on niesamowity, tylko po prostu bardzo dobry. Normalny tusz do codziennego użytkowania :).

Bardzo dobry tusz

Miałam duże oczekiwania do tej mascary, bo dobre opinie na jej temat słyszałam. Po części spełniły się się te oczekiwania, ale nie wszystkie.

Produkt ładnie wydłuża rzęsy, ale ma tendencję do sklejania. Szczoteczkę koniecznie trzeba wycierać o chusteczkę, bo nabiera zbyt dużo produktu, szczególnie na początku używania. Szczoteczka sama w sobie jest średnia, ale najgorsza nie jest.

Tusz jest warty zakupu, ale na promocji lub przez internet.

Nie zachwyca

Spodziewałam się efektu wow a nic takiego nie było. Używałam tańszych tuszów, które o wiele lepiej się sprawdzały.
Ten posiada szczoteczkę z włosia, którą dość dobrze nakłada się tusz. Sam tusz był bardzo rzadki i czasami zdarzało się że że szczoteczki mi gdzieś skapnęło lub prysnęło. Na szczoteczkę nabierało się o wiele za dużo produktu. Ponad to z opakowania wyciekł po zakręceniu, przez co brudził wszystko wokół.
Dawał ładny efekt na rzęsach, ale nie było to pogrubienie a już na pewno nie dramatyczny. Ładnie wydłuża i rozdziela, jest trwały i wydajny. O wiele lepiej sprawdza się po d koniec użytkowania kiedy już przeschnie.

Całkiem przystępny tusz

Tusz poleciła mi koleżanka i postanowiłam go kupić. Faktycznie daje efekt pogrubienia ale mam wrażenie iż przy nawet 2-3 warstwach skleja rzęsy i daje sztuczny efekt, dlatego trzeba uważać przy ilości dozowania. Kolor jest bardzo ładny - nasycona czerń. Szczoteczką również pracuje się dobrze i jest dość wydajny. Jak dla mnie fajny tusz do codziennego makijażu.

Nie zachwycił mnie

Długo zwlekałam z zakupem tego tuszu, ponieważ nie przepadam za klasycznymi szczoteczkami. Jednak był tak zachwalany, że postanowiłam spróbować i kupiłam. Okazało się, że ja oczekuje innego efektu, zdecydowanie mocniej podkreslonych rzęs. Trzeba przyznać że tusz bardzo ładnie rozszczesuje rzęsy i w ogóle ich nie skleja, ale dla mnie to za mało. Polecam dla osób, które lubią mieć delikatnie podkreślone rzęsy albo dopiero zaczynają przygodę z makijażem

Na Zawsze

Tusz do rzęs Max Factor 2000 używam od bardzo dawna. Poleciły mi go koleżanki z pracy. Nie dość że jest bardzo tani to sprawdza się w 100%. Nie skleja rzęs.
Jest długotrwały. Szczoteczka jest wykonana z gęstego włosia.

sama nie wiem

Na pewno nie jest to tusz najlepszy jaki miałam w życiu. Kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami m.in. na wizażu, poza tym dobrą ceną (drogeria internetowa). Produkt przeciętny jak dla mnie, miałam wrażenie, że szybko się zużył, i przy końcówce używania zrobił zbyt gęsty.

Na piątkę.

To jeden z najlepszych tuszów, jakich używałam. Nie skleja,rzęsy nie sprawiają wrażenia obciążonych smolistą substancją, ładnie pogrubia i wydłuża. Czyli dokładnie to, co ma robić. Ma głęboki, czarny kolor i nie potrzeba wielu machnięć szczoteczką, żeby uzyskać imponujący efekt. Jest też bardzo wydajny, nie schnie szybko i nie kruszy.

Lubię

Ten tusz daje mi ładne pogrubienie, szczoteczka, klasyczna, przy umiejętnym tuszowaniu, można je pięknie rozdzielić. Tusz nie rozmazuje się. Szczoteczka prosta, ale pozwala na precyzyjne pomalowanie rzęs. Można osiągnąć bardzo wyrazisty efekt po dwóch warstwach.

Mieszane uczucia

Sugerując się opiniami na temat tego tuszu postanowiłam go kupić, jednak moim zdaniem nie jest aż tak dobry, raczej średni tusz ze średniej półki cenowej. Największym minusem tuszu jest szczoteczka, która nie jest zbyt wygodna, a jej efektem są powstające na rzęsach grudki.

drugie miejsce :)

Kiedyś używałam go non stop i był moim strzałem w dziesiątkę, ale... no właśnie, był.
Nadal uważam, że to bardzo dobry produkt - używałam zarówno wersji "normalnej", jak i wodoodpornej. Maskara jest dość wydajna, starczała mi na kilka dobrych miesięcy przy codziennym użytkowaniu. Jest dobrą opcją dla osób, które chcą nadać naturalny wygląd swoim rzęsom, ponieważ ani ich specjalnie nie wydłuża, ani nie pogrubia, ot - idealna do codziennego makijażu.
Cena produktu też nie jest bardzo wygórowana - myślę, że mieści się w granicach normy. Osobiście obecnie preferuję tusze, które mocniej podkreślą moje oko - czyli nadadzą im objętości i znacznie wydłużą - ale wciąż z całym sercem mogę polecić powyższą maskarę :)

Mój numer 1

Używam tego tuszu od kilku lat, z drobnymi przerwami, i niezmiennie jestem z niego zadowolona. Jak w przypadku każdego tuszu, na początku maluje się nim tragicznie, ale jak tylko trochę podeschnie mój stosunek do niego zmienia się diametralnie. Bardzo dobrze wydłuża i pogrubia rzęsy, nie podrażnia oczu, nie osypuje się, dobrze się zmywa. Mój ostatni egzemplarz dosyć szybko wysechł (już po 3 miesiącach) ale jest to pierwszy przypadek na kilka opakowań które zużyłam więc podejrzewam że to wina drogerii w której go zamówiłam