Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs (nowa wersja))

Cena już od 16,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

2000 Calorie Dramatic Volume to klasyczny tusz pogrubiający Max Factor, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

Znasz skład tego produktu?

Najlepszy tusz

Używam tego tuszu już od ładnych paru lat, z reguły staram się kupić go na promocji, ale regularna cena też nie jest najgorsza. Tusz ładnie pogrubia, wydłuża rzęsy, jak je sklei to rozczesuję starą szczoteczką z innego tuszu. Utrzymuje się cały dzień, raczej się nie rozmazuje. Nie jest wodoodporny, ale jakby był ciężej byłoby go zmyć wieczorem. Ogólnie mój ulubieniec, kupiłam już tyle opakowań, że nawet nie jestem w stanie podać przybliżonej liczby

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275981].usefull || 0 }}% pomocna.

Sentyment to podstawa.

To był mój pierwszy tusz do rzęs jaki zaczęłam używać, później zdradzałam go z innymi - lepszymi, gorszymi, ale po zawodzie z Diorshow'em postanowiłam wrócić do niego na stałe. Po pierwsze niczego nie udaje - pogrubia, wydłuża rzęsy, w zależności od oczekiwań, efekt może być bardziej spektakularny bądź naturalny. Jest także trwały w przeciwieństwie do wielu maskar dostępnych na rynku. Nie zasycha w opakowaniu tak szybko (jak np. wspomniany wyżej Diorshow), nie kruszy się, nie osypuje się, a jeśli nałoży się go ciut za dużo i coś się sklei, nie ma problemu, by przeczesać rzęsy grzebykiem i efekt jest bardzo dobry,
Ogólnie na plus, szczególnie za jego przystępną cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1274451].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Jeden z dwóch najlepszych tuszy, jakich do tej pory używałam obok Lash Sensational od Maybelline. Polecam - warto!

+ pogrubia rzęsy
+ wydłuża je
+ efekt utrzymuje się cały dzień
+ nie jest zbyt drogi jak ja takie efekty
+ dostępny w każdej drogerii

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1269686].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Ulubieniec

Uzywam tego tuszu (w roznych wersjach) od 14 lat :) Nie wyobrazam sobie bez niego zycia :)
Pieknie pogrubia, nie skleja, nie osypuje sie. Dla moich rzes idealny. Na dzien maluje raz, przy wieczornych wyjsciach dwa razy dla mocnego efektu. Nigdy mnie nie zawiodl. Przez te lata wielokrotnie ulegalam namowom kolezanek i sprzedawcow w drogeriach na inne tusze. Po jednorazowych zastosowaniach zawsze biegiem je zmywalam i wracalam do 2000 Calorie :) Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1269396].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z lepszych jakie używałam

Tusz spełnia moje oczekiwania. Często jest w promocji i dorwałam go za 16 zł.

+ nie kruszy się
+nie odbija się
+ładna, głęboka czerń
+wygodna, niesylikonowa szczoteczka
+nie skleja rzęs, ładnie je rozczesuje
+estetyczne, wytrzymałe opakowanie (wiele razy mi upadło :P)
+używam go codziennie od 8 miesięcy, nie zasechł i się nie skończył
+ładny efekt pogrubienia i wydłużenia, bez "teatralnego" efektu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263056].usefull || 0 }}% pomocna.

Trochę słaby jak za takie pieniądze

dostałam ten tusz od znajomej,użyła go kilka razy,nie pasowała jej szczoteczka,więc chętnie przygarnęłam jej kosmetyk,tym bardziej,że raczej nie stać mnie na kosmetyki z tej półki cenowej. Niestety,bardzo się rozczarowałam. Tusz poszedł do kosza po 2 użyciach. Bardzo sklejał rzęsy,strasznie duża ilość się nabierała,ciężko się rozprowadzał. Rzęsy wyglądały bardzo nienaturalnie,ciężkie i posklejane,tusz był bardzo widoczny,robił grudy. Cieszę się,że nie kupiłam go sama,bo byłoby mi szkoda kasy wyrzuconej w błoto.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253956].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętny

Był to mój pierwszy tusz z wyższej półki cenowej. Niestety mnie nie zachwycił. Po pierwsze ma gęstą konsystencję i tendencje do sklejania rzęs, które później trudno rozdzielić. Szczoteczka gromadzi zbyt wiele produktu przez co trzeba uważać i odpowiednio usunąć nadmiar tuszu przed aplikacją. Trwałość to kolejna wada. Po paru godzinach zaczyna się kruszyć więc poprawka makijażu w ciągu dnia gwarantowana. Jedyną zaletą są naturalnie wytuszowane rzęsy oczywiście przy dużym nakładzie pracy. Kilka razy dawałam szansę temu produktowi i za każdym razem z tym samym rezultatem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252768].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału nie ma, ale jest ok.

Po tylu dobrych opiniach spodziewałam się czegoś o wiele lepszego. Generalnie dla osób które swoje rzęsy mają długie i dość gęste będzie w sam raz, jednak dla osób które oczekują efektu WOW niekoniecznie.
Mi bardzo sklejał, nie obeszło się bez szczoteczki aby rozczesać rzęsy. Nie pogrubiał, trochę wydłużał i to by było na tyle. Dawał dość naturalny efekt, ale według mnie aż zbyt naturalny bo równie dobrze mogłam się wcale nie pomalować :) nie skończyłam go, przestałam używać gdzieś przed połową opakowania ale wydaje się być średnio wydajny, ponieważ nabiera się sporo produktu na szczoteczkę i ja musiałam ją wycierać bo jak nie wytarłam to sklejał jeszcze bardziej i kulki produktu zostawały na rzęsach.

podsumowując
+długotrwały
+łatwo się go zmywa
+wydłuża
-nie pogrubia
-skleja
-po dłuższym czasie robi pandę pod oczami

zdecydowanie wolę jego czerwony odpowiednik.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249913].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Mój ulubieniec. Używam go od dwóch lat i jest niezastąpiony
+cena
+nie osypuje się
+łatwy do zmycia (nie trzeba go szorować i wyrywać sobie przy tym wszystkich rzęs)
+pogrubia i to bardzo :)
+wydłuża
+cena

jak narazie brak minusów :P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249081].usefull || 0 }}% pomocna.

Ululbiony klasyk

Świetnie działa z moimi długimi rzęsami. Warto zakupić, nawet na promocji, tylko aby przestestować.
Jak dla mnie szczoteczka jest bardzo klasyczna i staromodna - przypomina mi tusze sprzed lat, którymi moja mama się malowała. Nie jest to wadą, leczy przyjemnym wspomnieniem.
Formuła świetna, nic nie uczula, nie osypuje.
Nakładam na odżywę do rzęs i wzmacniam tylko tym efekt.
Najlepsza, nic dodać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241256].usefull || 0 }}% pomocna.