Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs (nowa wersja))

2000 Calorie Dramatic Volume to klasyczny tusz pogrubiający Max Factor, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

Średniak

Kupiłam ten tusz z polecenia koleżanki, jednak nie jest on dla mnie idealny. Znam lepsze. Ona jest nim zachwycona i ma już któreś z kolei opakowanie, a dla mnie to przeciętniak. Cena w internecie w miarę ok. Wydajny. Minimalistyczne opakowanie na plus. Po kilku godzinach zauważyłam jednak że się lekko obsypuje czego nienawidzę.

Bez spektakularnych efektów

Tusz faktycznie pogrubia jednak nie jest to jakiś oszałamiający efekt.
Wygodna szczoteczka ułatwiająca aplikację,

Po miesiącu zaczyna się kruszyć pod oczami.

Nie jestem zadowolona z zakupu, tusz jest przereklamowany. Za tą cene wybitnie nie warto.

Pierwsza i najlepsza maskara :)

Jest to jeden z pierwszych tuszy jakie używałam. Chociaż co jakiś czas zmieniam tusze to i tak zawsze wracam właśnie do niego. :) Bardzo ładnie pogrubia i (w moim przypadku) wydłuża rzęsy. Ma klasyczną, wygodną szczoteczkę i jest na prawdę wydajny. Nie skleja rzęs, nie kruszy się i nie rozmazuje nawet podczas deszczu czy dużych upałów (a nie mam wersji wodoodpornej). Z czystym sumieniem mogę go polecić innym osobom.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Najlepsza od lat!

To jeden z pierwszych tuszy, których używałam. W międzyczasie próbowałam kilku innych, od różnych firm, jednak żadna nie mogła się z nim równać. Bardzo często jest na promocji, więc możemy dostać ją za mniej niż 20zł. Mój ulubiony kolor - navy - bardzo szybko znika wtedy z półek. Navy daje trochę delikatniejszy odcień na rzęsach , idealny do codziennego użytku.
Posiada klasyczną szczoteczkę. Ma bardzo dobry pigment, już jedno lub dwa pociągnięcia wystarczą. U mnie jest bardzo wydajna, przez dłuższy czas nie muszę kupować kolejnej. Niezawodna, nie skleja rzęs (chyba ze nabierzemy zbyt dużo produktu), nie kruszy się. Wytrzymuje cały dzień, u mnie nie zmył sie podczas deszczu, chociaż nie mam wersji wodoodpornej. Pogrubia rzęsy. Do tej pory nie wywołał reakcji alergicznej.

Po prostu cudowny!

Klasyk i pierwsza mascara!

Znam ją od lat. Mam nową wersję i nie wiem czym różni się od starej. Nie będę wnikać.
Jest to ulubiona mascara mojej mamy i mojej przyjaciółki.
A jakie ja mam z nią doświadczanie? Bardzo dobre! Nie jest to moja ulubiona mascara ale trzeba oddać jej hołd. Bardzo dobrze pogrubia rzęsy. Pigment jest mocny i wystarczy jedno, dwa pociągnięcia i jest oczekiwany effekt. Opakowanie jest bardzo fajne i szczoteczka nie nabiera za dużo tuszu. Jest bardzo wydajny, kupując go ma się z 4 miesięcy, a używam codziennie. Szczoteczka jest dość klasyczna. Bardzo dobrze maluję każdą rzęsę. Nie skleja ich. Jest to jeden z lepszych pogrubiających tuszy jakie miałam.
Tylko właśnie pogrubiający. Nie wyciągnie Ci rzęs i nie podkręci.

jeden z lepszych

Na drogeriach internetowych można kupić już za 15 zł. Idealny, nie kruszy się, maksymalnie czarny kolor. Z całego serca polecam
Zalety:
- nie kruszy się
- głebia koloru
- dostępność
-szczoteczka

super

bardzo dobra mascara polecam ! nie skleja rzęs wyglądają jak lekkie piórka a przy tym długie i zmysłowe. Bardzo wydajna, nie kruszy się i nie rozmazuje.

Dla mnie najlepszy :)

Nie używam zbyt wielu kosmetyków marki Max Factor, więc początkowo podeszłam do tego tuszu dość nieufnie, jak się później okazało, zupełnie niepotrzebnie :) Formuła jest świetna, ładnie podkreśla rzęsy, nie skleja ich, nie osypuje się, jest wydajny. Jedyny minus to cena w drogeriach stacjonarnych, bardziej opłaca się kupić go w internecie.

Daje radę

Tusz dostałam w prezencie gwiazdkowym w jakimś zestawie dawno temu. Na początku przyzwyczajona do swojego ulubionego tuszu nie byłam dobrze nastawiona na próbowanie drugiego. Wreszcie skusiłam się i spróbowałam, nie żałuję. Pomimo małego opakowania jest dosyć wydajny, ma gęstą szczoteczkę odpowiednią do podkreślenia cienkich rzęs.

Ekstra :)

Tusz złapałam za ok 19 zł w jakiejś promocji. Nigdy nie miałam żadnych kosmetyków z Max Factor poza żelazną pomadką w płynie, a że byłam zadowolona z jej trwałości to zdecydowałam się na kupno tuszu. Klientki w moim Superpharmie rzucały się na te tusze przy każdych dniach lifestyle, więc uznałam, że w ciemno nie biorą :D

Wykorzystała: kilka próbek

Nie zachwyca

Nie wiem czemu,ale na moich rzęsach ten uwielbiany i zachwalany prawie przez wszystkich tusz nie dał spodziewanego efektu.Ot,przyzwoicie podkreślone rzęsy.Nie było spektakularnego pogrubienia ani też wydłużenia,a szczoteczką ciężko było mi się swobodnie posługiwać (pewnie dlatego,że preferuję silikonowe i od lat takich używam).Nie rozmazywał się,nie osypywał,nie sklejał rzęs,po prostu tusz jakich wiele....Podarowałam mascarę siostrze,to jej ulubiona ;)

Sprawdzony produkt

Używam go od jakiegoś czasu i nie narzekam, ma wygodną szczoteczkę, łatwo się go aplikuje, efekt końcowy też jest ok, na pewno kupię ponownie. Sprawdzi się szczególnie osobom które nie mają bardzo wymagających rzęs.