Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs (nowa wersja))

Cena już od 15,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

2000 Calorie Dramatic Volume to klasyczny tusz pogrubiający Max Factor, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

Dobry tusz

Ten tusz niczym się nie różni od linii Masterpiece, false lash ani innych max factora: ani mocniej nie pogrubia, ani mocniej nie podkreśla rzęs. Nie daje spektakularnego, dramatycznego efektu pomimo deklaracji Producenta, ale też w tym pułapie cenowym plasuje się całkiem nieźle: nie skleja, łatwo się nakłada, nie wysycha. Nie szybko pewnie wrócę bo lubię próbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1505496].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękna klasyka

Nie bez powodu ten tusz jest produkowany i kupowany od ponad dwóch dekad.
Obok L'oreala So Coture i PUPY Diva's Lashes jest to mój ulubieniec.
Daje piękny efekt na rzęsach, ładnie rozczesuje rzęsy (lubię klasyczne szczoteczki), nie kruszy się w ciągu dnia i ma ładną, intensywną czerń.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1492156].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny :)

Nie wiem czemu zawsze podchodziłam z przymrużeniem oka do tego tuszu... Raz go wypróbowałam od siostry i nie mogłam wyjść z podziwu :p przepadłam i pobiegłam po sztukę dla siebie :) Tyle razy przechodziłam koło niego na promocji,a tu taka perełka :)
Tusz można powiedzieć już kultowy, jednak dalej zaskakuje ;) Bardzo dobrze pogrubia, już przy jednej warstwie daje pożądany efekt wachlarza rzęs, szybko zasycha, nie osypuje się, nie rozmazuje i co najważniejsze- NIE PROSTUJE RZĘS!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488861].usefull || 0 }}% pomocna.

Czym nakładać podkład?

Przyjemny produkt

ten tusz przypadł mi do gustu. Niby nie ma w nim nic specjalnego co wyróżniałoby go na tle innych ale bardzo podoba mi się efekt uzyskany po nim. Rzęsy są nieco wydłużone podkręcone i przede wszystkim nie sklejone nie jest to może efekt typu wow ale raczej idealny tusz na codzienny look. bardzo ładna czerń. Eleganckie opakowanie. Napisy się nie ścierają przy tym cena jak najbardziej w porządku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488546].usefull || 0 }}% pomocna.

Mimo upływu czasu mam mieszane uczucia :)

Zużyłam już kilka opakowań tego tuszu i czasami lubię do niego wracać. Tusz jest fajny, nie rozmazuje się, nie obsypuje. Jednak jego największym według mnie minusem jest szczoteczka. Trzeba trochę się wprawić, inaczej się nią pracuje niż silikonowymi. Łatwiej przez to o nieestetyczne sklejenie rzęs. Mały minus za cenę, plus za dostępność i elegancki wygląd opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1486626].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem okej.

Z początku tusz nie zachwycił mnie, ot taki zwyklak jakich wiele. Jednak gdy zgęstniał to nadawłał rzęsom długości, objętości, ładnie je rozdzielał. Nie sklejał ich, nie odbijał się na powiekach.
Ważnym plusem jest również to, że nie tworzył pandy po kliku godzinach i nie osypywał się.
Demakijaż był szybki, tusz nie osłabił rzęs, nie były wyczuwalne grudki jak to czasami bywa.
Niby same plusy, ale czegoś mi zabrakło do 5 gwiazdek, może to jego sława sprawiła, że oczekiwałam cudu a dostałam przyzwoity tusz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1481416].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię go

Bardzo porządny tusz, czasami do niego wracam, jak jest w promocji ;) oko umalowane tym tuszem jest bardzo ładnie wyeksponowane. Rzęsy są wyraźnie pogrubione, tusz nie osypuje się i nie odciska się na powiece, mimo ciężkich warunków np upału. Bardzo lubię szczoteczkę w tym tuszu, idealnie dociera do każdej rzęsy.
Z minusów - moim zdaniem dość szybko wysycha.
Trzeba uważać, żeby nie nałożyć zbyt grubych warstw, wtedy efekt może być rzeczywiście "dramatic" ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1475596].usefull || 0 }}% pomocna.

3x nie!

Kupiłam ten tusz z polecenia koleżanki, ale był to jeden z gorszych jakie miałam. Lubię, jak tusz wydłuża rzęsy - ten w ogóle tego nie robił. Mogłam malować nawet kilka razy i nic! Strasznie klei rzęsy i zawsze odbijał się na powiece (od szczoteczki), co raczej nigdy w innych tuszach mi się nie zdarzało. Na dodatek po kilku godzinach "noszenia" go strasznie szczypały i łzawiły mi oczy. Niestety - zawiodłam się.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1467242].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezły

Udalo mi sie go dostac za niespelna 20zl to grzech bylo nie skorzystac;) zuzylam juz caly i czas na podsumowanie;)
+ calkiem wygodna szczoteczka rozdzielajaca rzesy
+ gleboka czerń
+ nie osypuje sie pod oczami

- szybko mi wysechł
- nie zauwazylam zeby jakos spektakularnie pogrubial

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1465997].usefull || 0 }}% pomocna.

jest wiele lepszych tuszów

Tuszu używam od kilku miesięcy.
Z tej firmy miałam jeszcze Masterpiece MAX, był dużo lepszy.

Głównie co mogę mu zarzucić to że ciężko nim uzyskać efekt pogrubionych rzęs. Bardziej je rozdziela niż pogrubia. Szczotekcza sama w sobie też nie jest rewelacyjna. Chociaż + za to że jest średniej wielkości.

Minusy:
Nie daje on efektu WOW na rzęstach.
Ciężko nim utrzymać efekt podkręconych rzęs po użyciu zalotki.
Plusy:
Konsystencja nie jest bardzo rzadka, to akurat na plus.
Raczej się nie osypuje.
Nie odbija się

Dużo bardziej polecsm tusz z W7 ten inspirowany Benefitem They're Real lub Eveline Fiberlast w srebrynm opakowaniu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1455212].usefull || 0 }}% pomocna.