Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs (nowa wersja))

Cena już od 16,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

2000 Calorie Dramatic Volume to klasyczny tusz pogrubiający Max Factor, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

HIT

Kupiłam ten tusz po dłuższej przerwie i od razu sobie przypomniałam dlaczego go uwielbiam. Super szczoteczka, tusz pięknie wydłuża moje rzęsy, nie osypuje się, dobrze się zmywa. I ta cena :) Dla mnie hit!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342611].usefull || 0 }}% pomocna.

nie najgorszy

kolor ładny czarny
trochę wydłuża
pogrubia
nie osypuje się
zmywa się łatwo
rzęsy są miękkie nie sztywne
formuła w sam raz, z czasem powoli gęstnieje
wolę wersję z szczoteczką zaokrągloną, dlatego nie kupię ponownie ten nie podkręca jak tamten

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342606].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJLEPSZY

Wypróbowałam setki maskar, jednak żadna nie dawała takiego efektu jak ta! Wydłuża, pogrubia, nie osypuje się, jet bardzo trwała, a zarazem łatwo ją zmyć. Jedyny minus - trochę za szybko wysycha, po 3 miesiącach efektywność spada o jakieś 60% i trzeba się nieźle namachać żeby stworzyć efekt jak na początku. Ale jest warta wszystkiego :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342341].usefull || 0 }}% pomocna.

Bordowe usta H&M

Bezkonkurencyjny Klasyk

Tusz MAx Factor 2000 Calorie to już legenda, klasa sama w sobie. Pamiętam, że będąc w gimnazjum, podkradałam go mojej mamie. Myślę, że dwa zadowolone pokolenia mówią wiele o tym produkcie.
Jeśli chodzi o makijaż oczu, jestem tradycjonalistką.
Nie cierpię i nie rozumiem tych pozakręcanych i powyginanych w różne strony świata szczoteczek przy maskarach. Uważam, że zamiast ułatwiać życie, tylko je utrudniają.
Ten tusz jest w prostym, poręcznym opakowaniu, szczoteczka jest w klasycznym kształcie, nie jest sztucznie silikonowa.
Podkreśla, podkręca i pogrubia rzęsy, nie kruszy się, nie zasycha, jest bardzo wydajny i tani.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1341096].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony

To tusz po który sięgam najczęściej. Właściwie ostatnio używam tylko tego naprzemiennie z wersją podkręcającą. Oba są świetne.

Szczoteczka jest bardzo wygodna. Jako jedna z nielicznych nie brudzi mi całej powieki. Bez problemu mogę nią pomalować zarówno górne jak i dolne rzęsy. Pięknie rozdziela. Daje naprawdę naturalny efekt, na czym bardzo mi zależy.

Nie odbija się w trakcie dnia. Kruszy się delikatnie. Wieczorem nie mam problemu z demakijażem.
Tusz ten mnie nie podrażnia, ani nie uczula, co niestety jest rzadkością ostatnio.

Niemal zawsze na promocji. Dostępny jest wszędzie. Bardzo polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1339556].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie najlepszy...ale nie ma tragedii

Znalazłam je już jakiś czas temu przy kasach w Hebe, były za jakieś 20zł, więc żal było nie kupić. Tusz nawet się dobrze trzyma przez cały dzień w pracy, nie zauważyłam osypywania się. Po uprzednim podkręceniu rzęs zalotką wyglądają całkiem znośnie, nawet jakby są trochę wydłużone. Ale nieco skleja rzęsy i trochę mi zajmuje żebym doprowadziła je tym tuszem do ładu. Szczoteczka wręcz tradycyjna, bez żadnych udziwnień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1320631].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale bez efektu wow.

Nadaje efekt naturalnie podkręconych i delikatnie wydłużonych rzęs, idealny na codzień, dobrze się zmywa, przy czym też łatwo rozmazuje. Po opiniach spodziewałam się czegoś bardziej spektakularnego, ale jest niczego sobie i chętnie bym go znowu kupiła.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1318651].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Całkiem dobry

Żeby otrzymać na prawdę fajny efekt pogrubionych rzęs wystarczy pomalować ze 2-3 razy. Rzęsy również stają się dzięki temu dłuższe. Łatwo się zmywa, Minusem jest to że się kruszy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1315351].usefull || 0 }}% pomocna.

Klasyk, który nie zawodzi

Ten tusz z klasyczną spiralką jest naprawdę fajny. Trwałabym przy nim dalej, gdyby nie to, że na dłuższą metę podrażnia mi oczy. Nie jest to jednak podrażnienie tak spektakularne, jak miewam po innych maskarach, więc i ocena nie zjeżdża drastycznie w dół.
Przy jednej warstwie nie pogrubia spektakularnie - ot, grubsze i gęstsze rzęsy do dziennego makijażu. Po dwóch jest już faktycznie ,,dramatycznie" - w sam raz na wieczór.
Tusze pogrubiające z reguły powinny mieć dopisane jeszcze jedno działanie - sklejające. Ten rozdziela całkiem ładnie, chociaż po dwóch warstwach używam jeszcze grzebyczka do rozczesania (z tym, że mam jednak na tym punkcie fiksację).
Szczoteczka maluje rzęsy od samej nasady. Nabiera średnią ilość produktu - na początku trochę za dużo, później jest ok. Szczoteczką fajnie pracuje się na środku powieki i w zewnętrzny kąciku oka - dobrze maluje i pokrywa kolorem dłuższe, grubsze włoski. Do wewnętrznego kącika sprawdza się tak sobie - obciąża krótsze rzęski tuszem.
Tusz jest trwały, ale nie bardzo trwały - pod koniec dnia lekko się wykrusza, ale się nie rozmazuje.
W niższej cenie nie znalazłam niczego, co by mnie nie uczulało i wyglądało, więc zasłużona czwórka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1307261].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię

Co prawda używałam go zimą, ale dobrze się sprawdzał. Ładnie rozczesywał rzęsy. Nie sklejał ich. Delikatnie wydłużał. Dawał delikatny efekt. Taki na co dzień. Używałam go trzy miesiące, ale nie codziennie, bo tuszy mam naprawdę sporo. Kupiłam go w internecie za jakieś 20 zł. Jak dla mnie to po prostu dobry tusz, dający delikatny dzienny efekt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1306086].usefull || 0 }}% pomocna.