Pojemność 8,5 g

Mary - Lou Manizer The Balm to wielofunkcyjny rozświetlacz, cień i nabłyszczacz. Przyciąga światło do skóry, aby wyglądała bardziej miękko i młodo.

Naturalny efekt

Nie jestem fanką rozświetlaczy ze względu na naturalny blask mojej cery czyli tłusta strefa T szczególnie w okresie wiosenno - letnim.
Kiedy jednak zdecydowałam się na zakup tego typu kosmetyku wybrałam zachwalany Mary-Lou z The Balm.
Tym rozświetlaczem można uzyskać bardzo subtelny, delikatny efekt nawet posiadając cerę mieszaną. Łatwo się rozprowadza, daje naturalny efekt, nie posiada nachalnych drobinek, jest drobno zmielony, bardzo wydajny (w moim przypadku starczy mi chyba do końca życia), ma zabawne opakowanie z lusterkiem.
Produkt nie jest tani ale wart swojej ceny.
Nawet początkująca osoba sobie z nim poradzi.

Uwielbiam

Uwielbiam ten rozświetlacz. Pasuje idealnie do mojej karnacji, tworzy piękną, lśniącą tafle, nie zawiera drobinek i to jego duży plus. Nie osypuje się, długo utrzymuje się na twarzy. Jest bardzo wydajny. Polecam!

Boski błysk

Cóż tu pisać, kto zna Mary wie, że to jeden z najpiękniejszych rozświetlaczy wart każdej złotówki. A jeżeli ktoś nie zna to musi spróbować, piękny tafla jaką daje ten rozświetlacz to najlepsze dopełnienie makijażu! Odpowiednio zaaplikowany sprawdzi się na codzień oraz do imprezowego makijażu.
Polecam!

Makijaż ślubny

Niezastąpiony rozświetlacz

Wart każdej ceny rozświetlacz! Sporo krąży w internecie propozycji jego zamienników, po które próbowałam sięgać, ale żaden nie dorównał oryginałowi. Nie jest to najtańszy produkt, ale daje wspaniałe, trwały rozświetlenie, które idealnie sprawdza się na co dzień i przy makijażach wieczorowych. Można bardzo ładnie budować intensywność. Poza tym świetnie sprawdza się jako cień do powiek. Ma też przepiękny, złotawy odcień.

Rozczarowanie

Skuszona dobrymi recenzajami na wizazu kupilam i sie rozczarowalam. Mam karnacje mieszana i na mojej skorze wygald aon strasznie, sie swieci ladnie, ale sie roluje i ma bardzo pudrowe widoczne wykonczenie. probowalam go aplikowac na rozne sposoby, roznymi pedzlami, nic nie pomoglo.

Świetny rozświetlacz!

Jest to mój pierwszy rozświetlacz z "wyższej półki" i powiem szczerze, że bardzo go lubię. Jest delikatny, ładnie wygląda na skórze, nie jest zbyt brokatowy, a więc nadaje bardziej naturalny blask. Nie jest też biały (z czym nie raz spotkałam się używając tańszych rozświetlaczy).

Nic dodac nic ujac

Swietny produkt, dostalam w prezencie od siostry rok temu i po tym czasie moge powiedziec to co uwazalam po pierwszym uzyciu-nic dodac nic ująć, wielozadaniowy rozswietlacz, ktory uzywam rowniez jako cien do powiek lub mieszam go z blyszczykiem

Uwielbiam

Jako fanka rozświetlenia i pięknego glow na twarzy długo próbowałam znaleźć coś, co zastąpiłoby Mary-Lou. Skutki? Nijakie. Jest na rynku dużo rozświetlaczy dających piękny efekt albo równie długą trwałość, ale żaden nie łączy w sobie tych cech. Ten rozświetlacz tworzy na twarzy ładną, wyróżniającą się ale nienachalną taflę, utrzymuje się cały dzień i nie sprawia, że wyglądamy jakbyśmy się świecili. Nie jest to must have dla każdego, ale z ręką na sercu polecam każdemu miłośnikowi rozświetlających produktów

Genialny!

Długo szukałam rozświetlacza, który by spełnił moje wszystkie wymagania. To jest strzał w 10! Daje naturalny efekt, nadaje się do rozświetlania kości policzkowych, nosa. Bardzo wydajny!

Mary - Lou Manizer (Wielofunkcyjny rozświetlacz)

kosmetyk, który warto mieć. produkt mega wydajny, wystarczy jedno pociągnięcie pędzlem, aby kości policzkowe pięknie błyszczały się. wielkość drobinek odpowiednia, rozświetlacz nie tworzy na twarzy "dyskoteki". twarz wygląda promiennie

Produkt wysokiej jakości

Zakupiłam produkt przez świetne opinie na jego temat. i nie zawiodlam sie. Produkt jest mega wydajny, wystarczy jedno muśnięcie pędzlem a skóra jest dobrze rozświetlona. Starcza na bardzo długo przy codziennym użytkowaniu.

Świetny rozświetlacz

Długo szukałam fajnego rozświetlacza i zastanawiałam się czy warto kupić Mary Lou. W końcu się zdecydowałam (pomogła promocja w drogerii internetowej) :) Już go trochę używam i dla mnie jest świetny! Ma piękny szampański kolor ale dobrze wygląda na mojej raczej chłodnej karnacji. Tworzy przepiękną taflę, bez żadnych drobinek, wyglada na twarzy po prostu cudownie. Jak dla mnie jest to TEN rozświetlacz i nie chcę już żadnego innego.