The Balm, Mary - Lou Manizer (Wielofunkcyjny rozświetlacz)

The Balm, Mary - Lou Manizer (Wielofunkcyjny rozświetlacz)

Pojemność 8,5 g

Mary - Lou Manizer The Balm to wielofunkcyjny rozświetlacz, cień i nabłyszczacz. Przyciąga światło do skóry, aby wyglądała bardziej miękko i młodo.

Bez szału

Nie jest to brzydki rozświetlacz ale nie podzielam tych wszystkich zachwytów. Może dlatego że lubię naturalny efekt rozświetlacza a nie taflę błysku którą widać z kilometra i wszyscy wiedzą że masz na sobie kg kosmetyku.
Wydaje mi się że kupiłam ten produkt z dwóch powodów czyli po to żeby się przekonać że nie jest dla mnie i ze względu na piękne opakowanie.

Meh+

Kupiłam pod wpływem wszystkich zachwytów na promocji za 62zł.
Ma przecudny i unikatowy kolor, daję piękną taflę bez drobinek, jest bardzo naturalna, ale da się stopniować błysk. Opakowanie również na plus, jest bardzo ładne, trwałe, nie rozlatuje się. Sam produkt się kruszy, nie przeżyje upadku i jest bardzo słabym klejem przyklejony dzięki czemu się kiwa w opakowaniu i możemy nim kręcić. Niestety jest bardzo nietrwała, po 5h nie ma po niej śladu na twarzy mimo tego że staram się jej nie dotykać w ciągu dnia!.

IDEALNY ROZŚWIETLACZ

Skusiłam się na ten rozświetlacz po wyprobowaniu go w drogerii. Wcześniej o nim nie słyszałam, ale odrazu mi się spodobał i trafił na listę w pierwszej kolejności do zakupu. Produkt bardzo delikatny, idealny do makijażu typu "naturalny". Jeżeli ktoś szuka roświetlacza trwałego oraz niewyglądającego sztucznie na twarzy to ten jest w sam raz :)

Red lipstick monster na gali KWC

Efekt wow!

Rozświetlacz mam już od marca 2015 roku więc jest bardzo wydajny. Używam go również jako cienia aby rozświetlić wewnętrzną część powieki. Spisuje się doskonale i mimo tego, że trochę się osypuje i na pewno kupię ponownie :)

Najlepszy!

Jak na razie jest to mój faworyt! Przepięknie podkreśla to co podkreślić chcemy ;) Rozświetla delikatnie i nie tworzy białych plam. Przepiękna pudełeczka, które wspaniale prezentują się w kosmetyczce. Póki co zużyłam jedno opakowanie ale na pewno skuszę się raz jeszcze. Serdecznie polecam!

Cudowny rozświetlacz!

Bez wątpienia najbardziej rozpoznawalny produkt marki The Balm, który nie bez powodu jest nazywany kultowym rozświetlaczem. Jest od lat wzorem dla innych produktów rozświetlających, ponieważ jest produktem prawie idealnym. Błysk powodowany przez Mary Lou jest skomplikowany i unikatowy. Produkt w odcieniu szampanowym, ale posiada wiele małych, złotych drobin, które przepięknie odbijają się w świetle słonecznym. Zdecydowany hit!

Ulubiony Mary lou

Mary lou od pierwszego wejrzenia skradl moje serce. Tworzy ma skorze perfekcyjnu look. Używam bo zarówno na szczyt kości policzkowych a także często jako cień do powiek.. Dla mnie zdecydowanie numer jeden!!!!

Przereklamowany szampan

No ma mocną pigmentację, ma kolor szampana, teoretycznie pasuje do wszystkich karnacji, ale czy naprawdę robi taflę i jest taka wyjątkowa? Wg mnie nie, do tego jest bardzo podobna do kilku drogeryjnych kilka razy tańszych produktów i wcale nie jest unikatowa.

Dobry ale nie za te pieniądze

Lubię, uważam że to dobry produkt. Dobrze napigmentowany, daje efekt dość mocnego rozświetlenia, więc nie należy przesadzać z ilością. Jest trochę "mokry" w swojej konsystencji mimo że to produkt suchy. Mi to bardzo pasuje, bo uważam, że dzięki temu ładnie się stapia ze skórą. Nie robi plam. Kilka lat temu był to jeden z lepszy rozświetlaczy, teraz ma dużą konkurencje. Nadal uważam, że jest dobry, chociaż, jest sporo równie dobrych za mniejsze pieniądze. Do szału doprowadza mnie tandetne, plastikowe pudełko, które ciężko otworzyć.

Najlepszy rozświetlacz na świecie!

Pomimo dużej ilości rozświetlaczy, które lubię, zawsze koniec końców, gdy chce by moje rozświetlenie wyglądało perfekcyjnie wracam do Mary-Lou. Niesamowicie stapia się ze skórą, nadając przepiękny blask. Widziałam go na różnych karnacjach i zawsze wygląda cudownie. Super formuła produktu, trwałość i dodatkowo śliczne opakowanie. Patrząc na jego gramaturę, jakość i wydajność zdecydowanie warto w niego zainwestować.

The best of

Wszystkie pozytywy już zostały wspomniane w tysiącach pochlebnych recenzji, wiec ja tylko potwierdzę:

+ najlepszy rozświetlacz z jakim miałam styczność
+ wydajny
+ cenowo niezłe jak na te wydajność
+ kolor pieknyyyy
+ efekt healthy glow
+ efekt można stopniować
+ praktyczne lusterko
+ wielofunkcyjny

Ideał, klasyka, polecam!

Dla mnie bomba!

Długo byłam przeciwnikiem rozświetlaczy, unikałam ich bo uważałam ze to zbędny element makijażu. Od kiedy u siostry podpatrzyłam oto ten produkt, moje wątpliwości zniknęły. Daje naturalne, nie agresywne rozświetlenie, nie robi na twarzy "lustra" i łatwo sie go nakłada. Jest bardzo wydajny i trwały