Preventi, Holistyczny krem nawilżający na dzień SPF 8 z filtrem immunologicznym

Preventi, Holistyczny krem nawilżający na dzień SPF 8 z filtrem immunologicznym

Nowoczesny krem na dzień na bazie oliwek przeznaczony specjalnie dla kobiet młodych, aktywnych, dbających o siebie, u których oznaki starzenia się skóry są jeszcze niemal niewidoczne, ale pojawia się już niepokój - co będzie za kilka, kilkanaście lat. Dzięki połączeniu skladników "true anti-ageing" i "neuro beauty" krem długotrwale nawilża, zmiękcza i wygładza naskórek, delikatnie matuje. Kompleksowo chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi (promieniowanie słoneczne, wolne rodniki). Krem stanowi doskonały podklad pod makijaż.

Świetny krem

Kupiłam z kremem na noc i pod oczy. Bardzo udana seria. Krem dodaje blasku cerze. Troszkę cera mi sie swieci po nim, ale troszke pudru sypkiego i jest ok. To jedyny minus a raczej minusik. skóra jest nawilżona, jędrna i gładka. Nie mam zastrzeżeń. To były moje pierwsze kosmetyki z dermiki, nprawdę że mamy na Polskim rynku taka perełkę:)

Używam tego produktu od:3 miesięcy

blask :)

Zużyłam całe opakowanie. A, że zmieniam zawsze kremy (a stosuje je już od grubo 10 lat z różnej półki) mogę ocenić go na tle innych. Jest bowiem rzecz, która wyróżnia go spośród innych. Twarz po nim nabiera jakby blasku i świeżości. Mimo, iż jak dla mnie po kilku godzinach na twarzy miałam tłustawy film, to i tak przeważyło uczucie zadowolenia z nieokreślonego blasku. Polecam szczególnie osobom, które nie mają jeszcze zmarszczek.

Używam tego produktu od:2008

Dobry

Krem porządny - długotrwale i konkretnie nawilża oraz zapobiega powstawaniu zmarszczek. Miła konsystencja i zapach. Cera wygląda na wygładzoną i wypoczętą.
Używałam go długo i był moim ulubionym. Teraz jednak zmieniłam pielęgnację mojej mieszanej, problematycznej cery na coś nieco lżejszego.
Poza tym wygląda na to, że Dermika wycofała tę serię: od paru miesięcy nie widzę jej ani w sklepach, ani na stronie firmy. Sama korzystam od czasu do czasu z zapasów, które poczyniłam kiedyś w Rossmanie (akcja "cena na do widzenia" - co też było związane z wycofaniem tej linii kosmetycznej)

Używam tego produktu od: ok 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

Cellulit jak stosować kosmetyki

Dla mnie super!

Miałam skórę twarzy bardzo przesuszoną i zaniedbaną(wyglądała na 10 lat starszą), więc postanowiłam wypróbować kremy z tej serii na dzień i na noc.Już po paru aplikacjach zobaczyłam różnicę(skóra była miękka i gładka), krem bardzo dobrze się wchłania i ma przyjemny zapach.Skóra jest teraz dobrze nawilżona i wygląda duuużo młodziej.Bardzo lubię ten krem, ponieważ po posmarowaniu się nim cera ma bardzo ładny wygląd! Na pewno będę go kupować dalej.Używam tego produktu od:5 m-cy

Uczula!

Wydawało mi się, że kremy z kolekcji Dermiki należą do wyjątkowo delikatnych. Niestety ten mnie mocno uczulił, zwłaszcza na brodzie - porobiły mi się mocno swędzące plamy, takie jakby liszaje. Próbowałam nawet odstawić krem, bo nie bardzo wierzyłam, że może to byc skutek tego kremu. Niestety po powrocie pojawiały się te same oznaki. Może to efekt alkoholu w składzie.. nie wiem.
Poza tym krem ładnie pachnie, wchłania się dosyc szybko. Do do innych skutków - niestety nic poza uczuleniem nie uświadczyłam.

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

dobry naprawde

uzywalam kremu na dzein i na noc i pod oczy z tej serii -zadowolona ze wszystkich , spelniaja moje oczekiwania, skora nie blyszczaca , mniej zmarszczek....uzywalam go i na jesieni i w letie.

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:2 op

Średnia jakość, ale wydajny

Do zakupu tego kremu zostałam zachęcona użyciem próbki. Pierwsze dni stosowania kremu zachwyciły mnie tym produktem - skóra była dobrze nawilżona, lekko zmatowiona (mam mieszaną), nie wystąpiły żadne podrażnienia czy zaczerwienienia, nie zauważyłam też zatykania porów. Krem nie pozostawiał na skórze tłustej czy klejącej powłoki.
Ale po ok. 2 tygodniach moja skóra jakby przestała reagować na krem - efekty już nie są takie jak na początku, a na powierzchni skóry tworzy się klejący film. Stosuję ten krem już 3 miesiące i niestety utrzymuje się tendencja spadkowa i skóra co raz bardziej się świeci w strefie T.
Krem jest bardzo wydajny - wystarczy naprawdę niewielka ilość do pokrycia całej twarzy i szyi, również bardzo dobrze sprawuję się pod makijaż - nie roluje się i nie tworzy smug z podkładem. Opakowanie jest estetyczne - szklany słoiczek oraz dołączona szpatułka. Zapach taki sobie.
Niska jakość za taką cenę.

Dla mnie super

Mam suchą, wrażliwą cerę. Ten krem- miałam i na dzień i na noc- jest dla mnie idealny. Wspaniale się rozprowadza i wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy, jest doskonały jako podkład pod makijaż. Wspaniale nawilża cerę krem na dzień (a regeneruje krem na noc).
Mimo, iż mam już 33 lata, krem w zupełności mi odpowiada i wystarcza (polecany raczej dla młodszych kobiet- do 25- 30 roku życia). Kupiłam teraz Collaction, ale z Preventi byłam bardziej zadowolona. Jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka sloiczków

Świetne nawilżanie

Posiadam cerę mieszaną, ale przecież i taką należy nawilżać. Z tym miałam jednak problemy, ponieważ kremy nawilzające do tej pory albo zapychały mi pory, albo nie działały w ogóle. Jedynie kremy Lirene naprawdę się sprawdzały, ale czułam, że potrzebuję już czegos " silniejszego".
Preventi ma ładny, aczkolwiek ciężki słoiczek, zapach może komuś nieodpowaiadac, ja o dziwo szybko się do niego przyzwyczaiłam, choc trzeba przyznac, że na skórze poprostu sie nie utrzymuje. Konsystencja wydaje się toporna, ale to jedynie złudzenie, rozprowadza się bez problemu, a trzeba naprawdę niewiele- krem jest przez to bardzo wydajny.
Efekty: wydaje się długo utrzymywac na skórze i tworzyc tłusta warstwę, ale to kolejne złudzenie, na buzi posostaje jedynie lekki film, który sprawia, że skóra jest gładziutka. Sama buzia wygląda własnie na taką- gładką i zdrową. Idealny wprost pod makijaż.
Po regularnym, dziennym uzywaniu tego kremiku nie mam problemow z nawilzaniem skóry ( na moją mieszaną cerę nie wpływa negatywnie, działa bez problemu także na strefę T, nie powowdując żadnych zbednych rewelacji, czy efektu żarówki), nic mi się nie przesusza, nic nie wyskakuje, skóra jest baaardzo ładna.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pół

dla mnie OK

generalnie lubię ten krem, ładnie pachnie, jest lekki i nawilża moją skórę wystarczająco, troszkę sie po nim świeci, ale i tak daję później matujący puder i jest OK, czy działa na wolne rodniki, nie wiem, okaże sie za kilka lat, teraz kupiłam również krem na noc, zobaczymy jak w duecie się spiszą

jest wydajny, cena średnia

Używam tego produktu od:2 miesięcy

super

witam bardzo nie zgadzam się z dziewczynami które narzekają na ten kremik. zużyłam już 2 opakowania mam mieszaną cerę i myślałam że będzie za tłusty ale jest super. i teraz szczególnie go używam bo jest zima. piękne opakowanie, piękny zapach, super zapach.
nie znalazłam żadnych minusów :)
polecam!!!

Używam tego produktu od:półroku

przeciętniak

Kosmetyk stanowił część otrzymanego prezentu, na który składały się kremy na dzień i na noc oraz serum pod oczy. Cieszę się bardzo, że nie płaciłam za niego z własnej kieszeni, bo byłabym jeszcze bardziej rozczarowana. Ot, takie nic. Nie zaszkodził, ale też nie pomógł. Fakt, robudowana ulotka, szpatułka i szklany słoiczek robią wrażenie, że mamy do czynienia z czymś naprawdę wartościowym, ale to pozory. Ładnie nawilżał, jednak nie zapobiegł powstawaniu na mojej twarzy miejscowych przesuszeń. Ogromnym minusem była dla mnie konsystencja - czasami miałam wrażenie, że krem się nie wchłaniał do końca, tworzył na skórze lepką powłokę (niejednokrotnie jakiś czas po aplikacji "kulkował" się po przejechaniu ręką po twarzy).

Używam tego produktu od:Uzywałam około rok temu przez mniej więcej 2-3 miesiące