Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Perfecta, Beauty Mask, Maseczka wygładzająca na twarz, szyję i dekolt `Kwasy AHA + sok z aloesu`

Dla osób po 30. roku życia, do cery normalnej, mieszanej i tłustej.
Do stosowania na twarz, szyję i dekolt.
Zawiera kwasy owocowe AHA i sok z aloesu. Delikatnie złuszcza naskórek, dzięki czemu wygładza zmarszczki i nierówności skóry. Ujednolica koloryt cery, oczyszcza i zwęża pory.
Maseczka do stosowania na noc, zamiast kremu.

Skład: Aqua, Caprylic, Dicaprylyl Carbonate, Isohexadecane, Cetearyl alcohol, Cetearyl Glucoside, Lactic Acid, Glycolic Acid, Citric Acid, Malic Acid, Salicylic Acid, Glycerin, Hydrogenated Polisoubutene, Dimethicone, Hydrogenated poly-1-Decene, Hydroxethyl, Sodium, Acryloyldimethytaurate VP Copolymer, Macadamia Temifolia Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Allatoin, Sodium hydroxide, Disodium EDTA, BHA, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Methylisothiazolinone, Parfum.

Cena: 1,70zł / 10ml

Kwasy, aha.

Kupiłam 4 maseczki, aby przeprowadzić miesięczną kurację złuszczającą.
Jedna saszetka wystarcza na tydzień. Codziennie wieczorem smarowałam nią twarz pozostawiając na noc do wchłonięcia. Ma postać lekkiego kremu. Przyjemnie pachnie. Jest wydajna. Zawiera w sobie kwasy aha. Zadziałała podobnie jak peeling enzymatyczny. Dzięki niej pozbyłam się suchych skórek. Dodatkowo oczyściłam twarz z podskórnych grudek. Pory się zmniejszyły. Twarz nabrała blasku. Wyrównał się koloryt.
Przyjemna maseczka, za grosze.
Polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1334341].usefull || 0 }}% pomocna.

Warto!!!!

Ja kupiłam ją w sumie przez pomyłkę, ale nie żałuję. Taniutka, dostępna w wielu drogeriach, wydajna (mi wystarcza na 3 aplikacje), przyjemnie pachnąca, dobrze nawilża. Czasem do niej wracam. Nie uczula i nie podrażnia. Ja stosuję ją na noc. Mogę się jedynie przyczepić do opakowania, za którymi nie przepadam, mimo wszystko wolę tubki. Warto kupić, polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1304231].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

To jedna z lepszych maseczek/kuracji na noc jakie stosowałam. Zakupiłam dwie saszetki, które starczyły mi na 3 tygodnie stosowania.

Maseczkę można pozostawić na całą noc dlatego zawartość saszetek przełożyłam do małego słoiczka i stosowałam jako krem na noc co dwa dni.

Moja cera:

* mieszana (już prawie od roku w kierunku suchej)*wrażliwa*z tendencją do zapychania*najbardziej przetłuszcza się w okolicach nosa* z bliznami potrądzikowymi

Zalety:

- bardzo przystępna cena

- wydajność

- idealnie nawilża - czasami aplikowałam ją na czystą twarz albo na serum z kwasami

- rano skóra była miękka, rozjaśniona i wygładzona, a z każdą kolejną aplikacją wyglądała coraz lepiej

- bardzo ładny zapach, taki świeży lekko słodki

- dostępność

- nie zapycha i nie powoduje wysypy stanów zapalnych

- miła aplikacja, posiada taką kremową konsystencję

- nie podrażniła mojej skóry, a moja cera ma do tego skłonności

Wady:

- brak

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: dwie saszetki

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033409].usefull || 0 }}% pomocna.
Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

bardzo dobra maseczka

Mam cerę mieszaną ze skłonnością do zapychania. Maseczka działa na mnie bardzo dobrze. Buzia po niej jest czysta, miękka i napięta.
Konsystencja kremowa, dobrze się rozprowadza, nie zapycha mnie, a to bardzo ważne!!! Wystarczy na kilka razy.
Czasem używam maseczki zamiast kremu na noc, a czasem nakładam obficiej i chodzę w niej cały wieczór. Nie trzymam maseczek tyle ile zaleca producent, ale to zależy od cery, moja jest wytrzymała ;)
To trzecia - po maseczce z gruszką oraz po tej z aloesem - z firmy Dax C. które bardzo lubię i polecam. Uważam że są bardzo dobrej jakości i na mnie działają rewelacyjnie.
Cena ok, forma saszetki osobiście mi odpowiada, ale wiem że nie każdy lubi.
Polecam!!!

Używam tego produktu od: nie pamiętam, odkąd się pojawiła
Ilość zużytych opakowań: dużo

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018736].usefull || 0 }}% pomocna.

Za ciężka do mojej mieszanej cery

Dostałam kilka saszetek tej maseczki w prezencie. Sama bym jej nie kupiła, bo nie lubię maseczek samowchłaniających się. Jak już dostała, to postanowiłam je zużyć. Jedna saszetka wystarcza na dwa razy.
Ma gęstą, białą, trochę tłustą konsystencję. Zapach jest przyjemny, lekko owocowy, niedrażniący. Kosmetyk łatwo rozprowadza się na skórze, aloe bardzo długo się w nią wchłania. Stosując ją na noc należy zabezpieczyć poduszkę ręcznikiem.
Jak dla mnie ta maseczka jest trochę za ciężka. Rano, skóra po niej jest tłusta, lepka i mocno błyszcząca. Fakt, skóra jest też bardziej gładka i miękka, ale to wszystko. Nie zauważyłam zmniejszenia widoczności porów, ujednolicenia kolorytu czy wygładzenia zmarszczek.
Maseczka nie robi prawie nic, znam o wiele lepsze, więc do tej już nie wrócę.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995039].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnia

Maseczka od perfecty miała wygładzać,poprawiać koloryt. Niestety nie zauważyłam nic takiego. Nakładałam ją na noc na oczyszczoną skórę twarzy i szyji. Wchłaniała się bardzo długo. Musiałam uważać żeby sobie jej nie zetrzeć albo do oczu nie przenieść.

Na pewno nie zapchała mi porów, nie spowodowała wysypu. Czyli w sumie nie zaszkodziła. Jedyne co zauważyłam to, że rano skóra była troche bardziej miękka w dotyku.

Nie wiem czy kupię ją ponownie. Jest wiele lepszych masek.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992289].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

Długo chodziłam koło tej maseczki(a właściwie to kremu, tylko nazwanego maseczką i wpakowanego w saszetkę)-z jednej strony bardzo lubię Perfectę, ma bardzo dobre produkty, z drugiej jednak naczytałam się w recenzjach, że zapycha/powoduje wysyp, czego bardzo nie chciałam. Jednak w końcu zaryzykowałam, promocja to dwie wrzuciłam, do tego zbliżał się kilkudniowy weekend, więc w razie wysypu siedzę w domu i mogę to szybko jako tako zaleczyć, aby w szkole się jakoś pokazać:brzydal:

Och, jak ja bym chciałam tutaj tubkę, pełnowymiarowe opakowanie-dla mnie jest to lżejszy/łagodniejszy krem z kwasami, a nie maseczka. A tak to mamy tu saszetkę-bez komentarza, saszetki są tak wkurzające jak klocek lego pod stopą.

Konsystencja gęsta, kremowa, ale jednocześnie taka lekka. Przyjemnie się rozprowadza, ładnie wchłania, choć troszkę się świeci, ale to nic.
Pachnie prze-cu-do-wnie, no w życiu bym nie pomyślała, że będę darzyła aż takim uwielbieniem zapach saszetkowego produktu. A jest co wielbić-świeży, ale jednocześnie kremowy jabłkowo-aloesowy zapach, jakby były takie perfumy to brałabym:love:

Maseczkę nakładam na noc, 2x w tygodniu. Na dokładnie umytą buzię, najlepiej po peelingu(wtedy lepiej działa), a ostatnio na skórę wytonizowaną tonikiem z niewielką ilością kwasów(Ziaja Manuka)-nie zauważyłam by ten duet siał spustoszenie:D

Mam cerę wrażliwą, mieszaną, troszkę zaskórników, czasem drobna niedoskonałość-co gorszy trądzik raczej jest za mną. Mam trochę przebarwień i śladów-u mnie gojenie przebiega naprawdę wolno, nawet po wysiśnięciu zaskórnika( :torba: ) ślady mi się trzymają na buzi.

Maseczka bardzo dobrze działa na moją cerę. Pięknie ją wygładza, skóra jest taka milutka w dotyku, aż chce się głaskać. Naprawdę nieźle nawilża-choć gdy miałam suszę na twarzy, to nie nawilżył wcale, jednak na co dzień, kiedy mam cerę w normie, to nawilżenie po tym produkcie bardzo mnie zadowala. Rozjaśnia cerę-jest taka promienna, śliczna, wygląda na wypoczętą, jak nie moja:D Przebarwienia są znacznie bledsze.
Nie zauważyłam żadnego złego działania na moją cerę. Maseczka nie zapycha mnie nic a nic, a ja mam do tego duże skłonności, zaś maseczka w składzie <i>Caprylic</i> z którym miałam różne (nie)twarzowe przeboje.Wręcz przeciwnie-ona wręcz oczyszcza w pewien sposób moją skórę, która staje się świeża i lekka, rano budzę się bez metra sebum na czole-przemiłe uczucie:)
Nie uczula, nie podrażnia, nie wysusza-mimo, że teoretycznie powinnam jej unikać, ponieważ na opakowaniu producent pisze, aby nie stosować w przypadku skóry wrażliwej(a takową mam), to jednak nic złego się nie dzieje.

Jedna saszetka jest bardzo wydajna-na 6-7 razy mi wystarcza.

Bardzo dobra maseczka. Pielęgnuje, delikatnie złuszcza, sprawia, że cera wygląda pieknie, świeżo i promiennie:)

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki(mówiłam, że wydajne?:D)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[986690].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

PLUSY:
- cena
- zapach

MINUSY:
- zapycha pory
- nie zrobiła niczego szczególnego. Nie wygładziła, nie oczyściła, nie ujednolica kolorytu, nie rozjaśniła
- po jej użyciu mam poczucie, że moja skóra jest &quot;nieświeża&quot;

Używam tego produktu od: jednego użycia

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[975999].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

Na wstępie napisze, że mam skórę tłustą, trądzikową z bliznami - czyli wszystko co złe znajduje się na mojej skórze. Maseczka jest znacznie lepsza niż ta nawilżająca z aloesem ;)

:) Pięknie wygładza
:) Świetnie nawilża
:) Twarz jest po niej gładka i pełna blasku
:) Wypryski są po niej mniej widoczne i szybciej znikają
:) Maseczka jest dostępna w każdym rossmanie
:) Niska cena

Minusów nie zauważyłam może tylko jest mało ekonomiczna bo mi wystarcza ledwo na dwa razy :) może dlatego, że jej sobie nie żałuje i nakładam jej bardzo dużo:) Polecam nakładanie jej po dokładnym peelingu wtedy efekt jest wręcz znakomity :)

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: chyba z 30 saszetek

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[952278].usefull || 0 }}% pomocna.

REWELACJA!

Wygładza
Nawilża
Nieźle pachnie
Mnie saszetka starcza na 2 -3 aplikacje
Dość tania (przy sporadycznym używaniu kulka razy w msc)
Dla mojej normalnej cery bez problemów wręcz idealna!

Używam tego produktu od: dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 10

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942528].usefull || 0 }}% pomocna.