Dermika, Preventi, Holistyczny Krem Regenerujący na noc z prekursorami ceramidów

Odżywczy, nowoczesny krem na noc na bazie oliwek przeznaczony specjalnie dla kobiet młodych, aktywnych, dbających o siebie, u których oznaki starzenia się skóry są jeszcze niemal niewidoczne, ale pojawia się już niepokój - co będzie za kilka, kilkanaście lat. Dzięki połączeniu składników "true anti-ageing" i "neuro beauty" krem regeneruje i odżywia naskórek, poprawia koloryt cery, pozwala utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia. Dodatkowo zmiękcza i wygładza naskórek oraz poprawia napięcie, jędrność i elastyczność skóry. Krem chroni przed wolnymi rodnikami.

Świetny!

Bardzo lubię używać tego kremu, to jest mój drugi słoiczek. Mam cerę mieszaną i bardzo wrażliwą. Niestety przy takiej kombinacji trzeba uważać, aby nie zapchać sobie nim porów, natomiast spełnia jak najbardziej obietnice z pudełka. Bardzo sympatycznie się go stosuje, po samym słoiczku już widać, że krem jest z "lepszej" półki. Godny polecenia.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

b. dobry :)

Stosuje ten krem od prawie 2 lat, jestem zadowolona z jego konsystencji (mam sucha cere) i na noc jest dla mnie rewelacyjny. Wbrew temu co przeczytałam wcześniej na mojej twarzy nie zostawia on niemiłego tłustego filtru i odsyć szybko się wchłania. Pachnie przjemnie. Regularne stosowanie dawje widoczne efekty.

I przy okazji pamiętajcie dziewczyny, że po każdej nocy trzeba zmyć krem zanim nałożymy kosmetyk na dzień... (Pracowałam w drogerii i niestety wiele kobiet nie myślało o myciu twarzy rano a przecież to grzech ;) )

Używam tego produktu od: prawie 2 lat

Porządny krem

Krem ma fajna konsystencję, dobrze sie wchłania i ładnie pachnie. Skóra jest nawilżona, przyjemna w dotyku. Duzy plus za szklany słoiczek. Jest to jeden z lepszych kremów jakie miałam, nie zapychał. Mojej cerze bardzo sprzyjał. Nie wiem czy kupie jeszcze bo jest tyle nowości:)

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Dobry

Oceniam go podobnie do wersji na dzień. Po zastosowaniu skóra twarzy staje się bardziej miękka, elastyczna, uspokojona. Na dłuższą metę trzeba uważać, jeśli ma się cerę problemową - mam podejrzenia, że trochę zapycha. Ale mimo to oceniam go ogólnie bardzo dobrze - w moim przypadku sprawdził się, zapobiegając starzeniu się cery, działając na nią relaksującą.

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

mieszane uczucia

ogolnie wrazenie dobre, ale niestety pozostaje jakis taki niedosyt. mam cere tlusta i troszke pogorszyj jej stan - mianaowice zaczely mi sie pojawiac na niej krosty. Poza tym cera ladnie wyglada rano, ale rzeczywiscie twarz jest nieco opuchnieta (juz spotkalam sie z takim kometarzem wczesniej). Nie wiem czy to efekt zamierzony czy jakos mnie uczulal...

Polecem - warto sprobowac bo moim zdaniem ten krem jest dobry, ale nie dla kazdego.

Używam tego produktu od:2 mies

bardzo dobry

skora jest gladsza jędrna, mniej zmarszczek i rano liepiej wyglada.dobrze jest urzywac na dzien i na noc , lepsze efekty
W tym momencie to jest najlepszy krem dla mojej skory jakiego kiedy kolwiek uzywalam i cena nie zbyt wysoka..Używam tego produktu od:1 roku

przyzwoity

Jak dla mnie to taki zwykly kremik na noc, cena do przelkniecia - dalam 45zl. ladnie odzywia, na noc wlasnie lubie gesciejsze, ale nie pozostawiajace lepkiej warstwy. Przyjemnie pachnie, no ale nie to jest najwazniejsze :) Nic specjalnego nie robi, cudow nie ma, ale przyjemnie sie go stosuje.

Używam tego produktu od: 1miesiac

super!

kremik jest świetny. Ślicznie pachnie, super się wchłania i cera jest miękka i jędrna. Bardzo polecam i używam go na noc i jak wstaję rano to cera jest śliczna !!! :) Uwielbiam ten kremik.

Używam tego produktu od:miesiąca

dobry krem

posiadam wersję na dzień i na noc, kremy Dermiki poleciła mi kosmetyczka, więc stwierdziłam, że wypróbuję ten dla 25+, mam cerę mieszaną i pomimo, że kremy są przeznaczone raczej do cery suchej, u mnie sprawdza się znakomicie, cera nie jest ani za tłusta, a ani za sucha, zapach ładny, szkoda tylko, że kremy są w słoiczku, wolałabym tubkę...

uważam, że jak na teraz kremy z półki 40-50zł są wystarczające i nie ma co szaleć, przyjdzie czas na droższe kremy, a ten za taką cenę spełnia moje oczekiwania :)

Używam tego produktu od:5 miesięcy

Sprawdził się.

Jestem właścicielką cery mieszanej, więc u mnie krem sprawdził się naprawdę super. Po nocy twarz była wypoczęta, mocno nawilżona i odżywiona, maleńkie zmarszczki mimiczne pod oczami jakby wygładzone. Więc wg mnie zadanie spełnia całkowicie. Plus również za konsystencje- bardzo kremową, przyjemną, zapach troszkę średni. Niby więc wszystko ok, ale dalej będę poszukiwać swojego KWC wśród kremów na noc. Być może kupię ponownie.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Słaba prevencja

Jak na krem nocny jest za mało odżywczy, może do tłustej cery byłby dobry ale dla suchej niestety nie polecam. Poza tym jak to z Dermiką: z każdym dniem gorzej:(

Używam tego produktu od: miesiąc w ub. roku
Ilość zużytych opakowań: 50%

Na piątkę

Skuszona bardzo dobrymi rezultatami wersji dziennej zakupiłam preventi na noc i mam nieodparte wrażenie, że kremy różni wyłącznie napis na słoiczku.
Zalety pozostają niezmienne, przede wszystkim plus za świetną, lekką konsystencję, nie drażniący zapach oraz nie zapychanie (za to ostatnie ogrooomny plus).
Poza tym dość wydajny, lekko tłusty(chyba bardziej niż dzienny), nawilża moją cerę w sam raz, nie wzmaga wydzielania sebum itd.
Minusem jest to, że trzeba go stosować regularnie, kilka zapomnianych dni i efekty bledną .

Jednak daję mu 5-kę bo to na razie jedyny krem w przyzwoitej cenie, który działa i nie zapycha.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: