Under Twenty, Anti! Acne, Effect Perfect Cover (Fluid matujący)

Under Twenty, Anti! Acne, Effect Perfect Cover (Fluid matujący)

Cena już od 14,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Aksamitna formuła podkłądu Under Twenty Anti! Acne Effect Perfect Cover - matująca o świeżym, grejpfrutowym zapachu. Opracowana została we współpracy z dermatologami i kosmetologami, dzięki czemu:
- pomaga naturalnie ukryć niedoskonałości, bez efektu maski,
- długotrwale matuje, pomagając zachować świeży wygląd,
- wygładza skórę, wyrównując jej koloryt.

Znasz skład tego produktu?

Pół na pół

Plusy:
-ma przyjemny grejpfrutowy zapach
-jest wydajny
-odrobinę wygładza twarz
-przykrywa drobne niedoskonałości
- cena, dostępność i opakowanie

Minusy:
-z przykryciem większych niedoskonałości sobie nie radzi
-szybko sie ściera
-mat utrzymuje sie +/- 1,5 godziny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244386].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Chyba nie jest dla mnie. :(
Minusy:
-brak matu
-efekt maski
-ciężko było mi dobrać kolor
-podkreślał suche skórki

Plusy:
+wygodne opakowanie
+przyjemny zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1214208].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry fluid

Używam tego produktu już od czterech lat, był to mój pierwszy fluid i nadal go używam ze względu na to, że jest tani i dobry, mam teraz 18 lat i nadal jestem zadowolona z jego efektu

- Nie matuje jakoś świetnie, potrzeba zawsze dobrego pudru, ale nadaje kolor jednolity kolor
- Jest bardzo wydajny, jeden starcza mi na 3, 4 miesiące
- Niestety podkreśla suche skórki, więc przy nakładaniu go omijam te miejsca
- łatwo się rozprowadza
- pozostaje na twarzy przez cały dzień, ale tylko w połączeniu z pudrem
- przyjemny zapach
- kolor dostosowuje się do naszej skóry, nie pozostawia efektu maski

Ja jestem jasną blondynką i mam jasną cerę, a używam numerku numer 2 i wszystko mi się ładnie wchłania.

Więc jeśli chcecie coś taniego (kupuję ten produkt w rossmanie za około 20 zł), co ujednolici kolor waszej skóry to polecam. Gdyż z prześwitującymi niedoskonałościami zawsze możemy sobie poradzić w inny sposób. Chciałam jeszcze podkreślić, że ładnie zakrywa wory pod oczami, czyli wszelkie siniaki są o wiele mniej widoczne.

Używam tego produktu od: czterech lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1116441].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż wieczorowy Golden Girl

Dobrze matuje ale...

Dobrze matuje i tylko tyle plusów. Gdy go miałam na twarzy zaczął mnie uczulać cała twarz mnie swędziała

Plus:
+Dobrze matuje
Minusu:
-uczula
-moja twarz po nim robiła się cała czerwona i to powodowało swędzenie.

Używam tego produktu od: niecały tydzień
Ilość zużytych opakowań: Jedno niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037220].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem ok

Co tu dużo mówić, nie jakiś super, ale też nie ma co narzekać.
Plusy:
-tani
-łatwodostępny
-nie zatyka porów
-ładnie matuje
-niezłe krycie
- żółty odcień
-ładny zapach
-wydajny

minusy:
-mały wybór odcieni (raczej żółte, plus dla mnie nawet 1 jest nieco za ciemne :()
-niezbyt trwały (choć nie ma co narzekać)

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1, 5 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005318].usefull || 0 }}% pomocna.

Coś wspaniałego!!!

Poszłam do rossmana z myślą, aby przetestować jakiś nowy produkt, może coś odkryje ciekawego :) No i podeszłam sobie do półki z właśnie tymi fluidami. Odcień jaki odrazu wzięłam bez większego zastanowienia to 03, bo mam opaloną skórę przez cały rok. I naprawdę : bez większego zastanowienia wzięłam ten fluid, ze względu na niską cenę. W ogóle nie pomyślałam nawet, że ten kosmetyk tak zrewolucjonizuje mój codzienny makijaż. I naprawdę nie wyolbrzymiam tutaj. Zawsze miałam poważny problem z wszystkimi podkładami, ponieważ pod tym względem moja cera jest wymagająca i prawie każdy podkład niestety źle wygląda na mojej twarzy. Zawsze jedne dawały mi efekt ciasta na twarzy, drugie nic nie zakrywały, inne znowu miały słabe kolory albo wyglądały beznadziejne na twarzy. Mam naprawdę dość duże problemy z cerą, w tym pełno przebarwień potrądzikowych i wiele niedoskonałości.

Ten produkt sprawił nareszcie codzienną radość z robienia makijażu. Jestem szczęśliwa, że wkońcu po 3 latach szukaniu dobrego podkładu, znalazłam ten ideał za tak niewielką cenę!!!! :D

Najważniejsze: Wspaniale kryje niedoskonałości, moja twarz wygląda jak po photoshopie, wszystko jest pięknie zakryte. :) :) :) aż nie mogłam uwierzyć, przyglądając się swojej skórze w lustrze, że wkońcu mój trądzik i przebarwienia zostały dogłębnie pozakrywane.

+ odcień 03 jest pięknym beżowym kolorem lecz tylko dla opalonych, bo jest naprawdę dość ciemny, jest to pierwszy odcień podkładu, który idealnie pasuje do mojej twarzy
+ wspaniale poprawia koloryt skóry, twarz wygląda na bardzo zdrową, promienną i świeżą
+ niska cena
+ bardzo wysokie krycie, biorę tutaj pod uwagę mój trądzik i dużo przebarwień, co wszystko jest pozakrywane po tym fluidzie
+ bardzo ładny mat, który nie jest takim typowym ciężkim matem (mimo że nigdy nie lubiłam matu na twarzy, zawsze wolałam satynowe wykończenie, to mat jaki daje ten fluid wyjątkowo dobrze wygląda na mojej twarzy, a mam cerę ze skłonnością do przesuszania się)

- myślę, że minusem produktu może być uboga gama kolorystyczna. Odcień nr 01 jest dość ciemny i na twarzy bladziochów raczej się nie sprawdzi.

Produkt zrewolucjonizował mój makijaż, tak bardzo, że aż sama nie dowierzam, że znalazłam nareszcie idealny podkład :)
POLECAM GORĄCOOO!!!!! :D :D :D :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004839].usefull || 0 }}% pomocna.

Na początku był dobry..

Gdy pierwszy raz go nałożyłam nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Fluid tak dokładnie wszystko zamaskował, był \'leciutki\', wgl nie czułam, że mam go na twarzy i ogólnie moja twarz wyglądała cudownie. Bardzo się cieszyłam, że wreszcie znalazłam odpowiedni podkład dla siebie.
Niestety szybko się rozczarowałam... Po jakiejś godzinie moja twarz wyglądała okropnie, nie dość byłam cała rozmazana i się strasznie błyszczałam to jeszcze po upływie tego czasu miałam odczucie, że mam maskę na twarzy, całość wyglądała okropnie, więc musiałam szybko to zmyć. Stwierdziłam, że to może przez krem, który wsmarowałam w twarz przed nałożeniem fluidu, ale nie. Używałam go jeszcze przez 2 dni, ale efekt nadal był taki sam. Jakaś masakra ;_; Cena jak na taki bubel jest za wysoka. I jeszcze ten bardzo intensywny, sztuczny, grejpfrutowy zapach.

Ogólnie nie polecam. Nie kupię go nigdy więcej i nie wiem co zrobię z tym, którego mi jeszcze dużo zostało -,-

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989601].usefull || 0 }}% pomocna.

taki świetny produkt, a taki beznadziejny...

Pod pewnymi względami jest wręcz perfekcyjny, ale w innych kwestiach pozostawia wiele do życzenia.
Plusy: bardzo, ale to bardzo dobrze kryje niedoskonałości, matuje, ujednolica cerę, sprawia efekt perfekcyjnej cery nawet w przypadku niedoskonałości, ładnie pachnie, nie zapycha porów.
Minusy: jego niby lekka konsystencja jest jakby tępa, bardzo ciężko (o ile to w ogóle możliwe) go równomiernie rozsmarować, najjaśniejszy odcien 01 jest o wiele za ciemny, a nie należę do typów o bardzo jasnej cerze.
Nadaje się jeśli go mieszac z kremem, a później ewentualnie nakładam go jako korektor. Irytuje mnie, że mimo rażących minusów, do tej pory nie znalazłam nic lepszego.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989474].usefull || 0 }}% pomocna.

Spełnił moje oczekiwania

Kupiłam ten fluid po rocznym używaniu kremu z pudrem z tej firmy. Krem dostałam kiedyś od cioci, trochę poużywałam, ale w końcu postanowiłam zakupić zwykły fluid.

Produkt nakłada się dość sprawnie, grejpfrutowy zapach dodatkowo umila aplikację.

Zalety:
+ zapach
+ cena
+ opakowanie
+ wydajność
+ efekt matowy utrzymuje się u mnie dość długo

Wady:
- przy większej nałożonej ilości kolor się przyciemnia
- należy uważać przy wyciskaniu produktu, łatwo o zbyt dużą ilość
- podkreśla suche skórki koło nosa i brwi, jeśli wcześniej nie nałoży się kremu
- znika po kilku godzinach

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[986997].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny!

Używam go od dawna- najpierw używałam go w wersji- korektor punktowy+ fluid 2w1 i też byłam zachwycona.

W odróżnieniu do feralnego kremu BB z Under20 ten produkt jest idealny! Wszystko co obiecuje producent jest spełnione :-)

+matuje
+kosztuje mało (dla nastolatki idealny)
+zakrywa niedoskonałości
+dość trwały
+nie trzeba nakładać pudru bo sam jest już dobrze wykończony
+obecnie łatwo dobrać swój kolor, bo fajnie wtapia się w kolor skóry (posiadam 02)
+nie tworzy efektu maski
+pachnie grejpfrutami (tak to najważniejsze... :D)

minusów szczerze mówiąc nie wiedzę :D to mój hit!

!!!EDIT: zmienili chyba recepturę- podkład ciemnieje po dość krótkiej chwili :(

Używam tego produktu od: ok pół roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[982282].usefull || 0 }}% pomocna.