Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Kamille Lippenpflege (nowa wersja) (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku)

Kamille Lippenpflege (nowa wersja) (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku)

Pojemność 4,8 ml

Alterra to marka naturalnych kosmetyków, której dystrybutorem jest Rossmann. Sztyft Alterra pielęgnuje usta dzięki cudownym składnikom zawartym w formule, znajdziemy tu olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwe z oliwek, olejek z marchwi oraz wit. A i E. Pomadka nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera również silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Candelilla Cera, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil*, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol.
* z certyfikowanych upraw ekologicznych

Cena: 5,60zł / 4,8g
/s/

Bardzo dobra!

Tania, bo tylko 5 zł a jaka dobra! Zapachu raczej nie posiada, jeżeli już to delikatny, kolor trochę żółto brązowy. Może być stosowana jak i na rzęsy jak i na usta. Na ustach sprawdza się wyśmienicie, na rzęsy jeszcze nie próbowałam ale czytałam dobre opinie. Skład naturalny i krótki. Zakupiona w rossmanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502206].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki zwykły

Balsam przekonał mnie do kupna naturalnym składem. Jednak poza tą cechą nie budzi mojego zachwytu. Jest trochę za twardy i dość szybko znika z ust. Choć może to mój błąd, że automatycznie porównuję go z pomadkami ochronnymi, a to jest balsam pielęgnujący?
Nie mam aktualnie problemów ze skórą warg, potrzebuję tylko trochę nawilżenia i z tego oczekiwania kosmetyk wywiązuje się.
Pachnie ziołowo, może niezupełnie czystym rumiankiem.
Jest niedrogi (częste promocje), opakowanie wygląda na solidne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1481776].usefull || 0 }}% pomocna.

przyjemny i kojący

Balsamu używam kilka razy w ciągu dnia, by odżywić i uspokoić moje usta, które z natury są pełne i skłonne do przesuszeń.
Bardzo długo się utrzymuje, nie lepi się, podoba mi się zapach, przyjemnie, ale nie nachalnie, błyszczy i przede wszystkim- spełnia swoją funkcję, która dla mnie jest najważniejsza- nawilża i zmniejsza skłonność do wysuszania się ust. Świetny na okres zimowy, kiedy mróz i zimny wiatr dają się we znaki oraz na lato, kiedy słońce wysusza wszystko na wiór. Poza tym cena w stosunku do jakości to istny cud miód, naprawdę warto wypróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1476486].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Perełka

Dla mnie hit :)

- piękny, delikatnie rumiankowy zapach
- niska cena , okolo 5 zł
- łatwa dostępność, każdy Rossmann
- bardzo wydajna
- nawilża i regeneruje usta
- nadaje się jako odżywka do brwi i rzęs , stają sie bardziej błyszczące, odżywione, przyciemnione

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1468827].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Całkiem ok

Fajna ochrona dla ust. W promocji tania. Używałam na rzęsy i brwi - tak więc była multifunkcjonalna.
Plus za skład.
Minusem jest drażniący zapach.
Produkt bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1463212].usefull || 0 }}% pomocna.

Nawilżenie, które czuć

Kupiłam za kilka złotych w drogerii i przyznam, że bardzo fajna ochronna pomadka. Dobrze nawilża, chroni przed wiatrem i mrozem. Na youtubie jest tez popularna jako... odzywka do rzęs bo zawiera w sobie olejek rycynowy. Jak dla mnie zostawia mgłę na oczach, wiec jest raczej wykorzystywana do ust i tu sprawdza sie ok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458227].usefull || 0 }}% pomocna.

uwielbiam

Kocham ten balsam. Zużyłam już kilkanaście opakowań i wciąż do niego wracam.

Balsam zamknięty jest w wygodny sztyft. Ma mięciutką konsystencję i zapach, który kojarzę z balsamami używanymi w dzieciństwie.
Świetnie pielęgnuje usta. Są po nim nawilżone, nie przesuszają się tak szybko jak podczas używania innych balsamów. Nie mam po nim wrażenia oblepienia ust, czego szczerze nie znoszę. Dzięki niemu moje usta są zawsze w dobrej kondycji.
Jedyny minus to wydajność, ale zawsze kupuję ich po kilka i mam w zapasie. Mój zdecydowany KWC.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1453302].usefull || 0 }}% pomocna.

Sama nie wiem...

Na pewno jest to pomadka ochronna o jednym z najlepszych składów jeśli chodzi o pomadki drogeryjne. Porządne opakowanie i niewielka cena. Łatwo dostępna - każdy Rossmann. Dobrze nawilża, jednak niezbyt przyjemnie używa mi się tej pomadki przez zapach... Nie wiem czy jeszcze do niej wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1450352].usefull || 0 }}% pomocna.

na lato

Do zakupu skusił mnie głównie ekstrakt z rumianku. Mam jednak wrażenie, że pomadka zamiast nawilżać to wysusza usta. Dużo lepiej sprawdza się w lecie, na niepopękanych ustach niż zimą na spierzchniętych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435726].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry produkt

Bardzo dobry produkt który dobrze nawilża usta i pozostawia je wypielęgnowane. Nie ma zapachu, smakuje tak naturalnie. Nie sprawia że usta się przyzwyczajają. Nie mam mu nic do zarzucenia.
Wygodne opakowanie i proste opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1412246].usefull || 0 }}% pomocna.