Kamille Lippenpflege (nowa wersja) (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku)

Kamille Lippenpflege (nowa wersja) (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku)

Pojemność 4,8 ml

Alterra to marka naturalnych kosmetyków, której dystrybutorem jest Rossmann. Sztyft Alterra pielęgnuje usta dzięki cudownym składnikom zawartym w formule, znajdziemy tu olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwe z oliwek, olejek z marchwi oraz wit. A i E. Pomadka nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera również silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Candelilla Cera, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil*, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol.
* z certyfikowanych upraw ekologicznych

Cena: 5,60zł / 4,8g
/s/

Bardzo fajny produkt :)

Kupiłam ją z zamiarem używania jako odżywka do rzęs, ale raz użyłam jej do ust i zdecydowanie zostanę przy tej opcji ;)

Plusy:
- ma dobry skład. Nigdy nie wiedziałam czym się kierować przy wyborze kosmetyków biorąc pod uwagę ich skład, ale w tym mamy dużo olejków i jestem z tego zadowolona
- nie pozostawia tłustej warstwy na ustach jak niektóre pomadki np z nivea
- usta po jej zastosowaniu są miękkie i gładkie
- ma fajne opakowanie. Mam tu na myśli, że napisy się nie zdzierają
- wydajna
- cena (zapłaciłam za nią 3,99 w rossie)

+/- :
- zapach. Jakoś szczególnie mi nie przeszkadza, ale mógłby być lepszy lub mogło by go nie być wcale ;)

Może jeszcze kiedyś zdecyduję się ją przetestować jako odżywkę do rzęs. Zdecydowanie mogę ją polecić :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344046].usefull || 0 }}% pomocna.

Nadciąga pomoc!

Przeczytawszy mnóstwo dobrych opinii na temat tego balsamu i ja postanowiłam się skusić. Kiedy przyszły chłodniejsze dni moje usta zrobiły się suche i nie mogłam poradzić sobie z odstającymi skórkami. Z pomocą nadeszła jak zawsze Alterra z rumiankiem. Opakowanie jest bardzo wydajne, przyjemna konsystencja, która utrzymuje się na ustach i nie jest od razu "zjadana". Już po 3 użyciu zauważyłam poprawę, usta były dobrze nawilżone i nie wysychały na wietrze. Z pewnością będzie mi towarzyszyła całą zimę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1341016].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Jest to bardzo dobra pomadka za niewielkie pieniądze. Na samym początku zaznaczę, że jest nieporównywalnie lepsza od wersji z granatem. Pomijając zapach oczywiście, bo ten jest taki sobie. Pomadka bardzo fajnie natłuszcza usta, choć efekt nie utrzymuje się tak długo jak przy Carmex'ach. Jest troche twardsza, ale dzięki temu wydajna. Dobrze i łatwo się rozsmarowuje na ustach. Nie topi się i nie ciapie. Opakowanie wygodne i działa bez zarzutu. Poza tym pomadka jest wielofunkcyjna - zawiera olejek rycynowy, przez co nada się również do smarowania brwi, aby były gęściejsze i ciemniejsze. Dobra pomadka za grosze - tylko brać!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338316].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

Niesmacznie dobry.

Kupiłam w Rossmanie wraz z promocją na wszystkie produkty do ust za jakieś grosze.

Plusy:
+ tania
+ przyjemny skład
+ regeneruje usta
+ wzmacnia brwi i rzęsy

Minusy:
- niezbyt wydajna
- o dziwnym smaku i zapachu kredki świecowej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1333036].usefull || 0 }}% pomocna.

kocham!

Ten produkt to zbawienie dla osób z suchymi ustami!
+ tani
+ łatwo dostępny
+ dobry skład
+ można go używać na wiele sposobów (jako odżywka na brwi, rzęsy)
+ bardzo dobrze nawilża usta
-/+ jest średnio wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1327946].usefull || 0 }}% pomocna.

MEGA BRWI

Kupiłam ze względu na to, że poleciła mi ją kosmetyczka. Od dłuższego czasu już ją odwiedzam i zauważyła że moje brwi bardzo się zmieniły. Od zawsze były czarne i gęste, w prawdzie nie potrzebowały ich makijażu. Nadszedł taki czas że zaczęły się przerzedzać. Bardzo mnie to poruszyło co usłyszałam, ponieważ nie zauważałam tego w lustrze widząc siebie codziennie. Odrazu po wyjściu pojechałam do drogerii i kupiłam ten produkt. Z racji tego że jestem osobą leniwą i zapominalską nie używałam go przez długi czas. Dopiero gdy skończyłam wosk do brwi a miałam ważne wyjście i jak zwykle zapomniałam kupić nowego, przeczytałam że ta pomadka, która zalega u mnie w szafie może być użyta zamiast wosku. Więc zaczęłam jej używać, poprostu do codziennego makijażu, już nawet zapomniałam o tych zbawiennych jej mocach. Po 2 miesiącach zauważyłam że coś jest nie tak.. moje brwi znowu wyglądały jak dawniej.. a nawet lepiej. Bardzo mnie to ucieszyło i zagłębiłam się w jej temat w internecie i odkryłam że może ona wpłynąć również na rzęsy z zadowalającym efektem. Więc tak oto zmobilizowałam się i starą szczoteczką po tuszu malowałam nią rzęsy praktycznie codziennie przez 3 miesiące. Efekt był średni, lecz widać było że rzęs jest troszkę więcej i ładnie się układają. Póki co kończy mi się drugie opakowanie i bardzo ubolewam, ponieważ w więkoszości Rossmannach w moim mieście gdzie jest ich z 7/8 nie mogę jej znaleźć ponownie, wszystko wykupione..

+gęstsze brwi, zachwycający efekt
+aplikacja
+zapach neutralny-nie lubię sztucznych zapachów
+ładnie układające się rzęsy
+cena

-średni produkt do ust
-dostępność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1309151].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak w pielęgnacji ust

Pomadkę stosowałam tylko na usta. Wypadła przeciętnie. Nie nawilżała silnie. Nie regenerowała spierzchniętych ust, nie radziła sobie z suchymi skórkami. Lepiej sprawdza się zwykła wazelina. Plus za cenę i dostępność. Jednakże zakupię ją ponownie skuszona opiniami niezawodnych wizażanek i będę testować na rzęsach :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1291281].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjne serum dla rzęs

Gdybym miała oceniać właściwości tej pomadki w prawidłowym zastosowaniu - dla ust - wypadłaby poniżej przeciętnej. Nie nawilża ust, nie ma silnego działania pielęgnacyjnego, szybko znikała i miałam wrażenie, że usta były jeszcze suchsze niż przed zastosowaniem. Kiepsko, prawda? Jednak kiedy blogosfera zaczęła huczeć od zachwytów nad jej cudownym działaniem na rzęsy, pomyślałam... Czemu nie? I tak bym ją wyrzuciła, sprawdzimy.
Mój komentarz jest jeden: RE-WE-LA-CJA. Stosowałam co noc, nakładałam czystą szczoteczką tak jakbym tuszowała rzęsy. Żadnego masowania, wcierania itp. Czasem mi się zapomniało, ale raczej byłam systematyczna.
+pierwsze efekty już po 3 tygodniach. Rzęsy były elastyczniejsze, błyszczały zdrowo, wyglądały na dłuższe, tak! A delikatnie maźnięte tuszem w ogóle wyglądały zjawiskowo. Dodam, że pod względem rzęs matka natura raczej obdarzyła mnie hojnie, a pomadka wydobyła to co nich najlepsze, nie wiem jak produkt sprawdziłby się na cienkich i słabych rzęsach.
+pomadka jest gęsta, nie wpadała do oka tak jak to bywało z olejem rycynowym solo
+mam wrażenie, że produkt posłużył przy okazji mojej skórze wokół oczu, ładnie ukoił i nawilżył delikatne partie
+rano nie było po niej śladu, można było śmiało wykonać makijaż, który nie spływał po resztkach pomadki
+Efekt długotrwały!!! Po zużyciu całej pomadki (2 miesiące regularnego mazania jak nic) rzęsy były w lepszym stanie przez kolejne 2-3 miesiące

Produkt ośmieszył wszystkie absurdalnie drogie specyfiki do rzęs, które masowo zalały rynek kosmetyczny. Cudowna alternatywa dla wszelkich serum do rzęs, warto spróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283026].usefull || 0 }}% pomocna.

Sama natura

Bardzo dobry produkt o naturalnym składzie .
Zakupiłam ją z myślą do stosowania na rzęsy gdyż zawiera w składzie olej rycynowy który jak wiadomo od wieków pozytywnie wpływa na naszę włosy oraz rzęsy czy brwi.
Na moich rzęsach w tej roli sprawdza się doskonale przy regularnym stosowaniu zauważyłam pozytywne efekty rzęsy stały się bardziej widoczne i jest ich więcej oraz przestały wypadać mimo iż efekt już mnie zadowala używam nadal.
Produkt stosowany na usta również bardzo dobrze działa jednak zapach i smak nie jest najprzyjemniejszy mimo to stosuje ją gdy nie mam pod ręką mojej pachnącej pomadki.
Alterra posiada naturalny skład i niską cenę myślę że kupię ja jeszcze nie raz;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1277121].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry do ust

Kupiłam go przed wakacjami w Hiszpanii, bo mój carmex prawdopodobnie rozpłynąłby się szybko w tych temperaturach. Jestem z niego zadowolona. Dobrze i szybko nawilża. Jest wydajny. Ma nienachalny zapach i nie zostawia paskudnego posmaku w ustach. Jest bardzo tani. Stosowałam na usta, planuję jeszcze przetestować jako odżywkę do rzęs.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263351].usefull || 0 }}% pomocna.