Kamille Lippenpflege (nowa wersja) (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku)

Kamille Lippenpflege (nowa wersja) (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku)

Pojemność 4,8 ml

Alterra to marka naturalnych kosmetyków, której dystrybutorem jest Rossmann. Sztyft Alterra pielęgnuje usta dzięki cudownym składnikom zawartym w formule, znajdziemy tu olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwe z oliwek, olejek z marchwi oraz wit. A i E. Pomadka nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera również silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Candelilla Cera, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil*, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol.
* z certyfikowanych upraw ekologicznych

Cena: 5,60zł / 4,8g
/s/

Rumiankowe ukojenie.

Zachęcona opiniami w internecie postanowiłam wreszcie kupić tą pomadkę.
Marka Alterra jest mi znana jednak nie mam z nią wielkiej styczności.

Po analizie składu uznałam, że ten produkt może być idealny na zbliżające się niskie temperatury.

Bardzo podoba mi się fakt, że pomadka nie zawiera silikonów i parafiny, barwników, sztucznych aromatów, a bazuje na naturalnych olejach i ekologicznych ekstraktach.

Jest to produkt przyjemny w użyciu, który łatwo się rozprowadza nie ścierając po chwili - pozostawia na ustach tłusty, ochronny filtr.
Po użyciu czuć ukojenie, a przy dłuższym stosowaniu usta stają się gładkie, widocznie odżywione, pozbawione suchych skórek.

Zapach produktu w moim odczuciu jest miodowy co w żaden sposób mi nie przeszkadza.
Na plus również solidne opakowanie.

Bardzo dobra pomadka

Uwielbiam tą pomadkę. Bardzo dobrze nawilża usta na długi czas, a przy tym nie pozostawia denerwującej lepkiej warstwy na ustach. Zdecydowanie warto kupić, szczególnie, że nie jest droga.

Moja ulubiona pomadka

Chętnie testuję produkty marki Alterra i rzadko się zawodzę - tak było i tym razem. Pomadkę nabyłam za około 4 złote i pierwsze co od razu mi się spodobało to skład. Drugą odkrytą przeze mnie zaletą jest działanie tego produktu: nawilża usta, regeneruje je. Wchłania się dość szybko i nie pozostawia tej charakterystycznej dla pomadek ochronnych tłustej warstewki, która daje złudne uczucie nawilżenia, bo ten kosmetyk rzeczywiście nawilża i zabezpiecza nasze usta. Opakowanie typowe dla tego typu produktu, zapach delikatny (dla mnie to cecha obojętna). Planuję wykorzystać ją też jako odżywkę do rzęs i brwi, ale na pewno na stale zagości w mojej torebce jako nawilżający produkt do ust.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Uniwersalna pomadka pielęgnacyjna z dobrym składem

Tania i dobrej jakości pomadka, świetna pod względem składu, bardzo dobra na chłodniejsze dni. Ze względu na olejek rycynowy wysoko w składzie nadaje się jako odżywka do rzęs chociaż dla mnie jest zbyt gęsta i podrażnia oko.

Fajna pomadka do ust

Pomadkę kupiłam ze względu na skład, bo jest dobry. Słyszałam, że niektórzy ją stosują na rzęsy, ale ja się w takie zabiegi pielęgnacyjne nie bawię (od tego jest serum do rzęs).

Mała rzecz, a cieszy

W bardzo niskiej cenie dostajemy dobrej jakości pomadkę. Nawilża, zmiękcza, lekko nabłyszcza, chroni usta. Sprawdza się jako baza pod kolorowe pomadki. Jedyny minus to ścięcie pomadki na prosto- gdyby była lekko zaokrąglona lub ścięta na ukoś, aplikacja byłaby prostsza i dokładniejsza.

Polecam!!

Pomadka jest zrobiona z naturalnych składników i to mnie skusiło, aby ją wypróbować i jestem mile zaskoczona. Świetnie nawilża usta i delikatnie je nabłyszcza i nie pozostawia efektu tłustych ust gdy posmaruje na nic. Sprawdza się jako pomadka do ust ale również jako odżywka do brwi i rzęs. NAPRAWDĘ JEST GODNA UWAGI!!

idealna na rzęsy

pomadka ma bardzo ładny delikatny zapach, przypomina mi taki naturalny miód. nie używam go za często na ustach, poniewaz po prostu od zawsze nie lubiłam tłustej powłoki na ustach, ale za to super przydała sie do rzęs! sceptycznie do tego podchodziłam, bo pomyślalam- jak pomadka za 5 zł może wpłynąć na porost rzęs? ale jednak się myliłam :) po kilku tygodniach moje rzęsy górne i dolne sie zagęściły, wydłużyły i przestały wypadać a dodam , ze żadna inna odzywka nigdy tak na mnie nie zadziałała jak właśnie ta pomadka. stosuje ją juz około 2 miesiące i myślę, ze na jakiś miesiąc jeszcze mi wystarczy ;)

Cztery na szynach

Przyznaję, wiele słyszałam o niezwykłych właściwościach tej pomadki, która nie tylko pielęgnuje i regeneruje usta, ale także "podobno" upiększa, wzmacnia i przyśpiesza wzrost brwi i rzęs (pewnie min. za sprawą olejku rycynowego w składzie)
Co prawda przez dwa tygodnie wsmarowywałam ją w brwi i rzęsy, ale dość szybko znudził mnie ten proceder i na temat tych właściwości wypowiedzieć się nie mogę.
Natomiast jeśli chodzi o jej tradycyjne zastosowanie, czyli aplikacja na usta w celu ochronny i regeneracji, to mogę powiedzieć tylko tyle, że jest ok.

Jakoś nie zauroczyła mnie na tyle, żebym do niej chętnie i regularnie powracała, ale także nie zraziła w żaden sposób.

Cechy:
+ niska cena
+ produkt naturalny, wegański
+ dobry skład
+ estetyczne opakowanie
+ twardy sztyft, który nie topi się w kieszeni
+ regeneruje i chroni
+ nabłyszcza brwi
+ wydajna

+/- podobno dobrze sprawdza się na porost i wzmocnienie brwi i rzęs

- średnio przyjemny, naturalny, rumiankowo- rycynowy zapach
- dziwny smak
- konsystencja zbita, smalcowata, czuć ją na ustach

Rumiankowa pomadka, Alterra

Nie dość, że nawilża i pielęgnuje usta to ... działa na brwi i rzęsy ! Też nie wierzyłam, ale stwierdziłam co mi szkodzi i spróbowałam. Efekty widoczne były już po kilku tygodniach, sama byłam w szoku ale to naprawdę działa. Brwi stały się gęstsze, rzęsy również są gęstsze, dłuższe i ciemniejsze ;)

Jako serum do brwi!

Ten balsam to Moje największe odkrycie! bardzo dobrze działa na moje spierzchniete usta ale używam go także do moich rzadkich brwi które po miesiącu stosowania tego produktu są gęstsze,ciemniejsze oraz w miejscach gdzie miałam ubytki rosną małe włoski

Świetna

Balsam do ust z rumiankiem z Alterry znajduje się u mnie na podium produktów do pielęgnacji ust. Ma prosty, naturalny skład. Na ustach łatwo się rozsmarowuje, delikatnie wchłania i nie ściera się szybko. Używana codziennie pięknie nawilża, odżywia i zapobiega pojawianiu się suchych skórek. Przy spierzchniętych ustach nie pozostawia uczucia, że za chwilę znowu trzeba nakładać następną warstwę, bo przynosi prawdziwą ulgę.
Pięknie pachnie rumiankiem i miodem, jest tania, wydajna, dostępna w każdym rossmannie. Polecam