Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Kamille Lippenpflege (nowa wersja) (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku)

Kamille Lippenpflege (nowa wersja) (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku)

Pojemność 4,8 ml

Alterra to marka naturalnych kosmetyków, której dystrybutorem jest Rossmann. Sztyft Alterra pielęgnuje usta dzięki cudownym składnikom zawartym w formule, znajdziemy tu olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwe z oliwek, olejek z marchwi oraz wit. A i E. Pomadka nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera również silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Candelilla Cera, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil*, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol.
* z certyfikowanych upraw ekologicznych

Cena: 5,60zł / 4,8g
/s/

Naturalna i skuteczna

Bardzo dobry kosmetyk, dobrze pielęgnuje, nawilża, odżywia usta, ma przyjemną konsystencję i zapach. Cena bardzo niska a jeszcze można spotkać na promocji za ok 4 zł. Polecam za skład i jakość.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569466].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomadka ochronna

Kupiłam pomadkę z polecenia, ale na wzrost rzęs. Na rzęsy działa, choć nie używałam systematycznie więc nie wiem czy na pewno. Na usta działa b.dobrze. Nawilża chroni i regeneruje, jest wydajny, zapach nie jest nachalny, na początku myślałam, że będzie mi przeszkadzał, ale na szczęście nie. Jak dla mnie pomadka jest najlepsza z dotychczasowo używanych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1568101].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę dobry :)

Jestem mile zaskoczona, bo nie spodziewałam się, że taki tani balsam do ust będzie tak dobry. Naprawdę polecam! Świetnie nawilża usta, efekt ten utrzymuje się stosunkowo długo. Ładnie pachnie. Jest bardzo wydajny. Mi zregenerował usta w mig! Miałam strasznie popękane, a tu jak ręką odjął. Z pewnością jeszcze nie raz go kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567556].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 2

Fajna ;)

Plusy:
- skład
- nawilża - spełnia swoją rolę ;)
- cena (często na promocji)
- dostępność
- wydajność
- opakowanie

Minusy:
- raczej brak (ewentualnie zapach mógłby być bardziej intensywny)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561426].usefull || 0 }}% pomocna.

lubięęęę :))

Poszłam do rosmanna na promocji,miałam zabrać eos ,ale stwierdziłam że jedną mam ,przestała mi odpowiadać to sięgnęłam po tą z altery, bo już kiedyś o niej słyszałam.Mam problemy skórne ,moje ciało jak i usta potrzebują dużego nawilżenia ,stosowałam wiele pomadek ale przyznam szczerze że ta jest świetna :)

plusy :
nawilża
usta są miękkie juz po pierwszym użyciu
koi
malowanie się nią jest bardzo przyjemne
nie ma smaku
nie robi się twarda powłoka na ustach
zapach jakiś jest,parafinowy ,mi na nim nie zależy.
cena

minusy:
chyba brak ,chociaż mogłaby pachnąć rumiankiem,ale w sumie jak zapach ciągle chodzi po nosie to też źle :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1553786].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam i z przyjemnoscia do niego wracam.

W domu uzywam Carmexu w sloiczku, natomiast poza domem idealnie sprawdza sie u mnie Alterra rumiankowa:)

Cena
Naturalny sklad
Certyfikat
Dostepnosc

+/- zapach
(specyficzny, dzieki czemu nie oblizujemy ust i nie zjadamy produktu, naszczescie bardzo szybko sie ulatnia).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1525641].usefull || 0 }}% pomocna.

Podoba mi się : )

Jest zupełnie neutralna... Lubię po nią sięgać. Jest tania. Można jej używać do rzęs i pewnie innych rzeczy też, z pozytywnym rezultatem. Nie wiem co dalej napisać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1519091].usefull || 0 }}% pomocna.

Tania a dobra

Pomadka jest bardzo tania i szeroko dostępna. Dobrze nawilża usta, ale przez zawartość rumianku można ją również stosować jako odżywkę do rzęs. Jest trochę upierdliwa w aplikacji ale lekko odżywia rzęsy. Stosowana na noc nie skleja ich, a są błyszczące.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1512376].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię

Bardzo lubie tą pomadkę, wcześniej miała tą o zapachu granatu i też była ok.
Na plus skład i cena kosmetyku.Jeśli coś co kładziemy na usta i jakby na to nie patrzeć trochę zjadamy ma ekologiczny skład to wielki plus.
Nie lubię" twardych" pomadek a ta ma taka miękką konsystencje jaką lubię:)
Podejrzewam że w gorące dni może lekko się rozpływać .
Dobrze natłuszcza i chroni usta przed czynnikami zewnętrznymi. Regeneruje usta po całodziennym noszeniu matujących szminek.
Zapach delikatny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1509506].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra!

Tania, bo tylko 5 zł a jaka dobra! Zapachu raczej nie posiada, jeżeli już to delikatny, kolor trochę żółto brązowy. Może być stosowana jak i na rzęsy jak i na usta. Na ustach sprawdza się wyśmienicie, na rzęsy jeszcze nie próbowałam ale czytałam dobre opinie. Skład naturalny i krótki. Zakupiona w rossmanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502206].usefull || 0 }}% pomocna.