Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Kamille Lippenpflege (nowa wersja) (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku)

Kamille Lippenpflege (nowa wersja) (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku)

Pojemność 4,8 ml

Alterra to marka naturalnych kosmetyków, której dystrybutorem jest Rossmann. Sztyft Alterra pielęgnuje usta dzięki cudownym składnikom zawartym w formule, znajdziemy tu olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwe z oliwek, olejek z marchwi oraz wit. A i E. Pomadka nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera również silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Candelilla Cera, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil*, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol.
* z certyfikowanych upraw ekologicznych

Cena: 5,60zł / 4,8g
/s/

Moja najlepsza

Moja najlepsza i niezastąpiona. Wszelkie Nivea, Bebe itd paradoksalnie dawały mi uczucie ściągnięcia i przesuszenia ust zamiast nawilżenia i odżywienia. Tutaj nie mam takiego problemu i jestem od niej uzależniona - jak nie nałożę sobie grubej warstwy na noc, to nie usnę :D

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605131].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaba

Zimą pomadka była tak twarda, że ciężko było pomalować nią usta, a w cieplejsze dni praktycznie się topi. Działanie nie jest lepsze od innych produktów tego typu, a zapach nie zachwyca, więc nie zamierzam wracać do tego produktu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1603681].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Balsam zakupiłam po przeczytaniu bardzo pozytywnej recenzji na jednym blogu. Od lat jestem wierna ochronenmu balsamowi do ust Eveline SOS, ale postanowiłam że dam szansę i wypróbuję Kamille Lippenpflege. Balsam całkiem dobrze nawilża (ale nie tak dobrze jak wspominaiany balsam z Eveline), nie wiem jak porodzi sobie z bardzo wysuszonymi i spierzchniętymi ustami ponieważ teraz moje usta są w bardzo dobrej kondycji. Jest bezbarwny, nie nadaje koloru. Przyjemnie pachnie. Cena jest przystępna.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594906].usefull || 0 }}% pomocna.
Glov

Najlepszy

Uwielbiam naturalne kosmetyki. To jest właśnie to. Świetnie nawilża usta, daje przy tym ładny połysk. Na pierwszym miejscu w składzie - olejek rycynowy -. Jedno opakowanie starcza na bardzo długo - cena to tylko ok. 5 zł.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1588786].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza jaką miałam

To najlepsza pomadka jaką miałam, Zawsze gdy usta mi się przesuszą wracam do niej. Dobrze nawilża, nie męczy smakiem ani zapachem. Opakowanie mogłaby mieć piękniejsze.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1584731].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale jednak się nie polubiliśmy

Balsam kupiłam po naczytaniu się pozytywnych recenzji, z zamiarem używania go jako odżywki do rzęs. Niestety, mimo pozornie niegroźnego składu, moje wrażliwe zareagowały opuchnięciami. Zmieniłam więc przeznaczenie na jego pierwotne, ale okazało się, że balsamu mogę używać tylko w domu, bo wynosząc go w torebce ryzykuję zmianę konsystencji na zbyt miękką, przez co raz kawałek mi się odłamał, a raz prawie w ogóle wypadł z opakowania.
Jako podręczny balsam nawilżający całkiem dobry, ale w związku z jego niepewną konsystencją odpuściłam sobie kolejny zakup.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1582376].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Naprawdę niezła pomadka w bardzo dobrej cenie i z niezłym, naturalnym składem. Jej szerokie zastosowanie także stanowi plus, zarówno do ust, jak i do podrażnień skórnych, czy jako odżywka do rzęs.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1580431].usefull || 0 }}% pomocna.

Naturalna i skuteczna

Bardzo dobry kosmetyk, dobrze pielęgnuje, nawilża, odżywia usta, ma przyjemną konsystencję i zapach. Cena bardzo niska a jeszcze można spotkać na promocji za ok 4 zł. Polecam za skład i jakość.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569466].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomadka ochronna

Kupiłam pomadkę z polecenia, ale na wzrost rzęs. Na rzęsy działa, choć nie używałam systematycznie więc nie wiem czy na pewno. Na usta działa b.dobrze. Nawilża chroni i regeneruje, jest wydajny, zapach nie jest nachalny, na początku myślałam, że będzie mi przeszkadzał, ale na szczęście nie. Jak dla mnie pomadka jest najlepsza z dotychczasowo używanych.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1568101].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę dobry :)

Jestem mile zaskoczona, bo nie spodziewałam się, że taki tani balsam do ust będzie tak dobry. Naprawdę polecam! Świetnie nawilża usta, efekt ten utrzymuje się stosunkowo długo. Ładnie pachnie. Jest bardzo wydajny. Mi zregenerował usta w mig! Miałam strasznie popękane, a tu jak ręką odjął. Z pewnością jeszcze nie raz go kupię.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567556].usefull || 0 }}% pomocna.