Kamille Lippenpflege (nowa wersja) (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku)

Kamille Lippenpflege (nowa wersja) (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku)

Pojemność 4,8 ml

Alterra to marka naturalnych kosmetyków, której dystrybutorem jest Rossmann. Sztyft Alterra pielęgnuje usta dzięki cudownym składnikom zawartym w formule, znajdziemy tu olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwe z oliwek, olejek z marchwi oraz wit. A i E. Pomadka nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera również silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Candelilla Cera, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil*, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol.
* z certyfikowanych upraw ekologicznych

Cena: 5,60zł / 4,8g
/s/

Rewelacyjne serum dla rzęs

Gdybym miała oceniać właściwości tej pomadki w prawidłowym zastosowaniu - dla ust - wypadłaby poniżej przeciętnej. Nie nawilża ust, nie ma silnego działania pielęgnacyjnego, szybko znikała i miałam wrażenie, że usta były jeszcze suchsze niż przed zastosowaniem. Kiepsko, prawda? Jednak kiedy blogosfera zaczęła huczeć od zachwytów nad jej cudownym działaniem na rzęsy, pomyślałam... Czemu nie? I tak bym ją wyrzuciła, sprawdzimy.
Mój komentarz jest jeden: RE-WE-LA-CJA. Stosowałam co noc, nakładałam czystą szczoteczką tak jakbym tuszowała rzęsy. Żadnego masowania, wcierania itp. Czasem mi się zapomniało, ale raczej byłam systematyczna.
+pierwsze efekty już po 3 tygodniach. Rzęsy były elastyczniejsze, błyszczały zdrowo, wyglądały na dłuższe, tak! A delikatnie maźnięte tuszem w ogóle wyglądały zjawiskowo. Dodam, że pod względem rzęs matka natura raczej obdarzyła mnie hojnie, a pomadka wydobyła to co nich najlepsze, nie wiem jak produkt sprawdziłby się na cienkich i słabych rzęsach.
+pomadka jest gęsta, nie wpadała do oka tak jak to bywało z olejem rycynowym solo
+mam wrażenie, że produkt posłużył przy okazji mojej skórze wokół oczu, ładnie ukoił i nawilżył delikatne partie
+rano nie było po niej śladu, można było śmiało wykonać makijaż, który nie spływał po resztkach pomadki
+Efekt długotrwały!!! Po zużyciu całej pomadki (2 miesiące regularnego mazania jak nic) rzęsy były w lepszym stanie przez kolejne 2-3 miesiące

Produkt ośmieszył wszystkie absurdalnie drogie specyfiki do rzęs, które masowo zalały rynek kosmetyczny. Cudowna alternatywa dla wszelkich serum do rzęs, warto spróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283026].usefull || 0 }}% pomocna.

Sama natura

Bardzo dobry produkt o naturalnym składzie .
Zakupiłam ją z myślą do stosowania na rzęsy gdyż zawiera w składzie olej rycynowy który jak wiadomo od wieków pozytywnie wpływa na naszę włosy oraz rzęsy czy brwi.
Na moich rzęsach w tej roli sprawdza się doskonale przy regularnym stosowaniu zauważyłam pozytywne efekty rzęsy stały się bardziej widoczne i jest ich więcej oraz przestały wypadać mimo iż efekt już mnie zadowala używam nadal.
Produkt stosowany na usta również bardzo dobrze działa jednak zapach i smak nie jest najprzyjemniejszy mimo to stosuje ją gdy nie mam pod ręką mojej pachnącej pomadki.
Alterra posiada naturalny skład i niską cenę myślę że kupię ja jeszcze nie raz;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1277121].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry do ust

Kupiłam go przed wakacjami w Hiszpanii, bo mój carmex prawdopodobnie rozpłynąłby się szybko w tych temperaturach. Jestem z niego zadowolona. Dobrze i szybko nawilża. Jest wydajny. Ma nienachalny zapach i nie zostawia paskudnego posmaku w ustach. Jest bardzo tani. Stosowałam na usta, planuję jeszcze przetestować jako odżywkę do rzęs.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263351].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Jako odżywkę do brwi i rzęs - polecam

Tak jak zapewne wiele z dziewczyn, kupiłam pomadkę żeby stosować jako odżywkę do brwi i rzęs :D Bo do ust to mi nie podchodzi - nie ten zapach i za mało tłusta.
Stosuję te pomadkę już chyba od roku, jak nie więcej. Na początku starałam się nakładać codziennie wieczorem, z czasem mniej regularnie. I tak:
- na brwiach sprawdził się bardzo dobrze. Włoski się zagęściły i pociemniały
- przy rzęsach zauważyłam, że stały się one ciut dłuższe. Nie odnotowałam żeby się zagęściły ale może dlatego, że na rzęsy nakładam rzadziej a to dlatego, że moje oczy nie do końca to lubią. Tj. rano mam widocznie opuchnięte oczy, które mnie szczypią. Zapewne to od oleju rycynowego w składzie.

Ale bardzo polecam, jako zastępstwo odżywek do rzęs, które kosztują ze 2 razy tyle a nie robią nic i starczają na krócej ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1260158].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiona

Co najważniejsze, świetnie regeneruje, nawilża i koi spierzchnięte, suche i spieczone usta.
Stosuję kilka jeśli nie kilkanaście razy na dzień - praktycznie codziennie. Uzależniłam się od tej pomadki, wszystkie inne poszły w odstawkę. Bije na głowę wszystkie inne. Utrzymuje się na ustach czasem i ze dwie godziny, nawet po jej zniknięciu czuć jeszcze efekt pielęgnacyjny, usta nie potrzebują natychmiastowego smarowania. Nie wysusza, co już mi się zdarzało, przy droższych i bardziej wymyślnych, kolorowych, pachnących, z ekstraktami z Bóg wie czego :)
Mogę przyczepić się jedynie do zapachu, który nie powala... na szczęście na ustach jest niewyczuwalny :)
Działanie jest po prostu rewelacyjne. Mam w domu milion pomadek ale najchętniej sięgam po nią. Mam ją około półtora miesiąca, została mi ok. 1/3 opakowania, ale przy cenie kilku złotych i bardzo częstym używaniu nie jest to raczej wydajnościowa tragedia :) Oczywiście trzeba uważać z nią na słońcu.
Chyba mój dotychczasowy faworyt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1237696].usefull || 0 }}% pomocna.

Specyficzna, pokochasz lub znienawidzisz

Pomadka ma charakterystyczny ziołowy zapach (jak dla mnie zapach na minus).
Nawilża i odżywia usta to fakt. Zostawia mocno wyczuwalną warstwę na ustach i mocny zapach. Ja mam mieszane uczucia co do tej pomadki..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227106].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak na razie najlepsza

Spośród wszystkich do tej pory używanych przeze mnie pomadek tej przyznaję palmę pierwszeństwa. Naprawdę odżywia usta i nie jest to efekt do pierwszego zmycia. Nie "uzależnia" skóry. Wykosiła mi suche skórki z którymi walczyłam kilka miesięcy za pomocą różnych specyfików. Świetny, naturalny skład. Wydajna. Stosuję codziennie wieczorem i moje usta są super. Mam nadzieję że nigdy nie przestaną jej produkować ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222176].usefull || 0 }}% pomocna.

HIT

Używałam przez dłuższy czas na brwi i rzęsy.

Plusy:
+cena
+rzęsy stały sie grubsze, dłuższe i bardziej podkrecone
+brwi zciemnialy i rownież sa grubsze
+pare razy rownież używana była na usta i fajnie nawilzala
+zapach
+łatwa aplikacja, stosowałem bezpośrednio z opakowania na brwi i rzesy

Minusy:
-brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1215483].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedna z najlepszych

- nawilża
-odżywia, usta są po niej gładkie
-pachnie cudownie, miodowo-propolisowo
-nadaje lekki pomysł
-wygląda naturalnie na ustach
-wydajna
-tania
-wytrzymałe opakowanie

Na pewno jeszcze kiedyś do niej powrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198663].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra

Produkt w bardzo trwałym opakowaniu. Po kilku miesiącach użytkowania opakowanie wyglada jak nowe. Żadna literka się nie starła. Bardzo mnie to zdziwiło, bo przeważnie te literki sie ścierają i te zatyczki wygladają jak z śmietnika wyciągnięte. Pomadka bardzo dobra i za niewielką cenę. Usta nawilża na dłuzszy czas np na całą noc i rano są miękkie i nawilżone. Nie roluje się na ustach. Nie ma zachwycającego zapachu, ale da sie przezyć.
Przez jakiś czas używałam jej jako odżywki do rzęs i tu gdybym była bardziej sysytematyczna to efekty były by widoczne. A ja tak czasem smarowałam... ale i tak widziałam, że robią się nieco ciemniejsze i wzmocnione. Nie mozna tylko wyjezdzać poza rzęsy np na powieki, bo lubi zapychać i pojawiają się małe pryszczyki. Kupię ponownie jak pokończę swoje zapasy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1197778].usefull || 0 }}% pomocna.