Kamille Lippenpflege (nowa wersja) (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku)

Kamille Lippenpflege (nowa wersja) (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku)

Pojemność 4,8 ml

Alterra to marka naturalnych kosmetyków, której dystrybutorem jest Rossmann. Sztyft Alterra pielęgnuje usta dzięki cudownym składnikom zawartym w formule, znajdziemy tu olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwe z oliwek, olejek z marchwi oraz wit. A i E. Pomadka nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera również silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Candelilla Cera, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil*, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol.
* z certyfikowanych upraw ekologicznych

Cena: 5,60zł / 4,8g
/s/

Świetna

Balsam do ust z rumiankiem z Alterry znajduje się u mnie na podium produktów do pielęgnacji ust. Ma prosty, naturalny skład. Na ustach łatwo się rozsmarowuje, delikatnie wchłania i nie ściera się szybko. Używana codziennie pięknie nawilża, odżywia i zapobiega pojawianiu się suchych skórek. Przy spierzchniętych ustach nie pozostawia uczucia, że za chwilę znowu trzeba nakładać następną warstwę, bo przynosi prawdziwą ulgę.
Pięknie pachnie rumiankiem i miodem, jest tania, wydajna, dostępna w każdym rossmannie. Polecam

Bardzo Dobra

Balsam świetnie nawilża suche, spierzchnięte usta, jest bezbarwny. Ma cudowny rumiankowy zapach. Nie podrażnia ust. Jest wydajna, łatwo dostępna i bardzo tania.

pachnie rumiankiem

Weszłam do Rossmanna i od razu chwyciłam tą pomadke. Ładnie pachnie rumiankiem, jest bezbarwna i dobrze pielęgnuje. Cudo! Dość długo się utrzymuje na ustach, a do tego jest wydajna.
ZALETY:
+lekko natłuszcza
+odżywia
+pielęgnuje
+cena
+zapach
+trwałość
+wydajność
WADY:
-troche kiczowate opakowanie

Botoksu zastosowania

Balsam do ust

Balsam jest świetny. Super nawilża usta. Dodatkowo może służyć jako odżywka do rzęs i brwi. Pomaga we wzroście i robią się gęstsze i mniej wypadają. opakowanie nie jest wydziwione tylko normalne co pozwala w komfortowy sposób używać

rumiankowa pomadka

Balsam świetnie się sprawdził na moich ustach. Ma naturalny skład i przyjemny zapach rumianku. Świetnie nawilża i odżywia usta. Jest też bardzo wydajny i dostępny w każdej drogerii Rossmann.

Zawsze obok.
Stosuję zarówno do ust jak i rzęs.
Łatwo się ściera z ust i nie ma po niej śladu. Często się nią smaruje ale to nie problem, jest wydajna.
Przyjemny zapach rumianku.

Jestem zadowolona

Na moich ustach świetnie się sprawdza. Balsam na który mogę liczyć, gdy moje usta są w gorszym stanie.

Plusy:
+ skład
+ dobrze nawilża
+ wygodna aplikacja
+ cena

Drobne wady:
- zapach i smak, za tą cenę nie spodziewajmy się cudów

Świetna pomadka nawilżająca

Kupiłam przypadkiem i jestem wierna od kilku lat. Jest łatwo dostępna w każdym rossmanie, całkiem ładnie pachnie, jest wydajna, ładnie pielęgnuje usta, wygodnie się jej używa, nie jest droga. Same plusy :)

Moja najlepsza

Moja najlepsza i niezastąpiona. Wszelkie Nivea, Bebe itd paradoksalnie dawały mi uczucie ściągnięcia i przesuszenia ust zamiast nawilżenia i odżywienia. Tutaj nie mam takiego problemu i jestem od niej uzależniona - jak nie nałożę sobie grubej warstwy na noc, to nie usnę :D

Słaba

Zimą pomadka była tak twarda, że ciężko było pomalować nią usta, a w cieplejsze dni praktycznie się topi. Działanie nie jest lepsze od innych produktów tego typu, a zapach nie zachwyca, więc nie zamierzam wracać do tego produktu.

Może być

Balsam zakupiłam po przeczytaniu bardzo pozytywnej recenzji na jednym blogu. Od lat jestem wierna ochronenmu balsamowi do ust Eveline SOS, ale postanowiłam że dam szansę i wypróbuję Kamille Lippenpflege. Balsam całkiem dobrze nawilża (ale nie tak dobrze jak wspominaiany balsam z Eveline), nie wiem jak porodzi sobie z bardzo wysuszonymi i spierzchniętymi ustami ponieważ teraz moje usta są w bardzo dobrej kondycji. Jest bezbarwny, nie nadaje koloru. Przyjemnie pachnie. Cena jest przystępna.

Najlepszy

Uwielbiam naturalne kosmetyki. To jest właśnie to. Świetnie nawilża usta, daje przy tym ładny połysk. Na pierwszym miejscu w składzie - olejek rycynowy -. Jedno opakowanie starcza na bardzo długo - cena to tylko ok. 5 zł.