Kamille Lippenpflege (nowa wersja) (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku)

Kamille Lippenpflege (nowa wersja)

Pojemność 4,8 ml

Alterra to marka naturalnych kosmetyków, której dystrybutorem jest Rossmann. Sztyft Alterra pielęgnuje usta dzięki cudownym składnikom zawartym w formule, znajdziemy tu olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwe z oliwek, olejek z marchwi oraz wit. A i E. Pomadka nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera również silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Candelilla Cera, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil*, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol.
* z certyfikowanych upraw ekologicznych

Cena: 5,60zł / 4,8g
/s/

Dodanych produktów: 19

Napisanych recenzji: 166

Ulubiona

Co najważniejsze, świetnie regeneruje, nawilża i koi spierzchnięte, suche i spieczone usta.
Stosuję kilka jeśli nie kilkanaście razy na dzień - praktycznie codziennie. Uzależniłam się od tej pomadki, wszystkie inne poszły w odstawkę. Bije na głowę wszystkie inne. Utrzymuje się na ustach czasem i ze dwie godziny, nawet po jej zniknięciu czuć jeszcze efekt pielęgnacyjny, usta nie potrzebują natychmiastowego smarowania. Nie wysusza, co już mi się zdarzało, przy droższych i bardziej wymyślnych, kolorowych, pachnących, z ekstraktami z Bóg wie czego :)
Mogę przyczepić się jedynie do zapachu, który nie powala... na szczęście na ustach jest niewyczuwalny :)
Działanie jest po prostu rewelacyjne. Mam w domu milion pomadek ale najchętniej sięgam po nią. Mam ją około półtora miesiąca, została mi ok. 1/3 opakowania, ale przy cenie kilku złotych i bardzo częstym używaniu nie jest to raczej wydajnościowa tragedia :) Oczywiście trzeba uważać z nią na słońcu.
Chyba mój dotychczasowy faworyt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1237696].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

Specyficzna, pokochasz lub znienawidzisz

Pomadka ma charakterystyczny ziołowy zapach (jak dla mnie zapach na minus).
Nawilża i odżywia usta to fakt. Zostawia mocno wyczuwalną warstwę na ustach i mocny zapach. Ja mam mieszane uczucia co do tej pomadki..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227106].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Jak na razie najlepsza

Spośród wszystkich do tej pory używanych przeze mnie pomadek tej przyznaję palmę pierwszeństwa. Naprawdę odżywia usta i nie jest to efekt do pierwszego zmycia. Nie "uzależnia" skóry. Wykosiła mi suche skórki z którymi walczyłam kilka miesięcy za pomocą różnych specyfików. Świetny, naturalny skład. Wydajna. Stosuję codziennie wieczorem i moje usta są super. Mam nadzieję że nigdy nie przestaną jej produkować ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222176].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Napisanych recenzji: 47

HIT

Używałam przez dłuższy czas na brwi i rzęsy.

Plusy:
+cena
+rzęsy stały sie grubsze, dłuższe i bardziej podkrecone
+brwi zciemnialy i rownież sa grubsze
+pare razy rownież używana była na usta i fajnie nawilzala
+zapach
+łatwa aplikacja, stosowałem bezpośrednio z opakowania na brwi i rzesy

Minusy:
-brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1215483].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 56

Jedna z najlepszych

- nawilża
-odżywia, usta są po niej gładkie
-pachnie cudownie, miodowo-propolisowo
-nadaje lekki pomysł
-wygląda naturalnie na ustach
-wydajna
-tania
-wytrzymałe opakowanie

Na pewno jeszcze kiedyś do niej powrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198663].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 10

Napisanych recenzji: 250

Dobra

Produkt w bardzo trwałym opakowaniu. Po kilku miesiącach użytkowania opakowanie wyglada jak nowe. Żadna literka się nie starła. Bardzo mnie to zdziwiło, bo przeważnie te literki sie ścierają i te zatyczki wygladają jak z śmietnika wyciągnięte. Pomadka bardzo dobra i za niewielką cenę. Usta nawilża na dłuzszy czas np na całą noc i rano są miękkie i nawilżone. Nie roluje się na ustach. Nie ma zachwycającego zapachu, ale da sie przezyć.
Przez jakiś czas używałam jej jako odżywki do rzęs i tu gdybym była bardziej sysytematyczna to efekty były by widoczne. A ja tak czasem smarowałam... ale i tak widziałam, że robią się nieco ciemniejsze i wzmocnione. Nie mozna tylko wyjezdzać poza rzęsy np na powieki, bo lubi zapychać i pojawiają się małe pryszczyki. Kupię ponownie jak pokończę swoje zapasy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1197778].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 58

Napisanych recenzji: 148

Bardzo dobra pomadka dla ust suchy, delikatnych które potrzebują nawilżania oraz pielegnacji. Produkt spełnia wszystko to co obiecał producent, Pomadka jest dość tłusta. Pozostałe na długo na ustach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196878].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 697

Jak najbardziej na tak

Dużo czasu upłynęło nim kupiłam tę pomadkę. W zasadzie sama nie wiem dlaczego. Jednak przy jakiejś promocji się skusiłam i jestem z niej bardzo zadowolona. Używam jej tylko do ust.

Zalety:
- dostępność
- cena
- bardzo wydajna - po miesiącu jest minimalne zużycie
- radzi sobie z bardzo wysuszonymi i popękanymi wargami
- nałożona grubszą warstwą na noc rewelacyjnie regeneruje i odżywia wargi
- nie uczula
- nie topi się
- solidne opakowanie

Wady:
- ma dość dziwny posmak, ale jest do przyjęcia w ostatecznym rozrachunku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1186773].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

dobra

To co mi przeszkadza w pomadce to dość dziwny, intensywny zapach - jak dla mnie nieprzyjemny. Pomadka jest bardzo wydajna, dobrze nawilża. Cena też zachęca.
Plusy:
cena
wydajność
nawilża

Minusy:
zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1181613].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 33

Super produkt

Mój ulubieniec od kilku lat. Używam jej zarówno latem jak i zimą. Świetnie nawilża i zabezpiecza usta. Wspomaga regenerację i koi. Stosuję ją również czasem jako żel do brwi, co nie tylko je pielęgnuje ale też pięknie podkreśla ich kształt i kolor. Niezbędna w mojej torebce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178758].usefull || 0 }}% pomocna.