Bio Cure Hydratant, Shampooing Hydratant (Szampon nawilżający)

Bio Cure Hydratant, Shampooing Hydratant (Szampon nawilżający)

Szampon nawilżający do włosów przesuszonych i zniszczonych zawiera w 100% naturalny kompleks L.I.C. - lipidów wchodzących w skład włókna włosów, który wnika wewnątrz włosa i wzmacnia go, przywracając mu naturalną wilgotność. Kiełki pszenicy odżywiają włosy i chronią przed szkodliwym działaniem środowiska; powodują, że włosy stają się jedwabiste, odzyskują blask i witalność.

Cena: 19,90 zł / 200 ml

Łezka w oku się kręci...

że go wycofali. To naprawdę był świetny szampon, gęsty, kremowy, przez to bardzo wydajny. W zapachu można się było zakochać - delikatny ale nie mdły, przypominał mi lilie wodne. Szampon ułatwiał rozczesywanie, rzeczywiście nawilżał i zmiękczał włosy. Zdecydowanie najlepszy z całej serii, no, może dorównywał mu fluid do końcówek.

Używam tego kosmetyku od: już nie używam niestety
ilość zużytych opakowań: kilka

Efekt jak z reklamy! ;)

Nie ma lepszego szamponu do włosów długich, rozjaśnianych! Nareszcie mogłam je bez problemu rozczesać i nawet odpuścić odżywkę, której spłukiwanie co rano zabiera jednak sporo czasu. Szampon jest łagodny, wspaniale nawilża, nie przeciąża włosów, po użyciu stają się one jedwabiste, gładkie, nasamowicie lśniące, po prostu zdrowe!:)
Teraz mam krótkie włosy i rodzaj szamponu jest im dosyć obojętny, bo nie mają możliwości się splątać, więc chwilowo nie używam tego produktu, ale zasługuje na co najmiej 5 gwiazdek!!!

bez niego ani rusz

moje włosy zdecydowały za mnie:są gładkie, a zazwyczaj mam siano na głowierewelacyjnie się rozczesujądługo zachowują świeży wyglądwydaje mi się, że to nie jest jeszcze tak bardzo wysoka cena, szczególnie, że w Yves Rocher jest dość dużo promocji, np.: dwa kosmetyki w cenie jednego.

Manicure - odwrócony french

godny uwagi

Kupiłam ten szampon zachęcona działaniem maseczki z tej serii i muszę powiedzieć, że szamponik też jest niezły, choć nie działa tak spektakularnie jak wspomniana maseczka. Skutecznie oczyszcza, ale co najważniejsze nawilża włosy, które rzeczywiście po umyciu stają się gładkie i jedwabiste. Poza tym łatwo się rozczesują i ślicznie pachną. Do tego szampon jest wydajny i dobrze się pieni. Jedyny mankament to ta cena, stąd tylko ****. Generalnie wolę Gliss Kur: tańszy, a równie skuteczny (a może nawet bardziej...)