Martina Gebhardt, Happy Face, Eye Care (Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy z awokado)

Bogaty w witaminy, łagodny olejek z awokado wchłania się błyskawicznie w skórę, wygładza i wspomaga elastyczność wrażliwej skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek. Nie zawiera olejków eterycznych.

• Aqua ( Water),
  • Aurum,
  • Argentum,
  • Sulfat

Mój KWC

Jeszcze nigdy nie miałam tak dobrego kremu pod oczy. Niestety kremy pod oczy zazwyczaj mnie zawodziły. Nie tym razem. Krem znajduje się w małym słoiczku. Użytkowanie go nie nastręcza żadnych problemów. Krem jest dosyć gęsty. Pod oczy wystarczy dosłownie odrobinka kremu. Mam wrażenie, że gdybym używała go tylko pod oczy to starczyłby mi na rok albo i dłużej. Dzięki jednak bogatemu, naturalnemu i krótkiemu składowi jest to dla mnie kosmetyk wielofunkcyjny. Stosuje go na suche skórki, podrażnienia. Idealnie łagodzi i goi stany zapalne, które miałam. Nie uczula. Niesamowicie nawilża. Rano moja skóra pod oczami jest nawilżona, wygładzona. Efektu przeciwzmarszczkowego na razie nie zauważyłam, ale być może potrzeba dłuższego stosowania. Nie jest to jednak dla mnie minus, bo w cuda działania przeciwzmarszczkowego kremów nie wierzę. Ogólnie polecam. Wart wydanych pieniędzy a nawet i więcej.

Fajniutki tłuścioszek

treściwy
ładnie pachnie
tłusty, ale czasami stosuję na dzień jak mam przesuszoną skórę
ładnie odżywia
dobry skład
spełnia moje podstawowe wymagania powyższe), więcej mi nie trzeba:)

z pozostałych in plus:
szklane, mocne opakowanie
dobra cena jak za taki skład

szata graficzna mało przekonująca
zakup- chyba tylko w necie

Najlepszy krem pod oczy!

+odżywia i nawilża skórę na długo
+nie podrażnia, ani nie obciąża skóry po oczami
+ super skład(zwłaszcza w tej cenie)
+bardzo wydajny, wystarczy najmniejsza ilość
+/- raczej nie nadaje się na dzień ponieważ dość długo się wchłania(nawet nałożony bardzo cienką warstwą)
+/- faktycznie rozjaśnia cienie pod oczami, ale jest to bardzo subtelna różnica
- jedyny prawdziwy minus to dość niehigieniczne i średnio wygodne w użyciu opakowanie
Podsumowując nie szukam już innego kremu pod oczy na noc, ten jest idealny!

nie zakochałam się

Kupiłam go pod wpływem super opinii i dobrego składu. Nie mam jeszcze zmarszczek ale dobrze działać profilaktycznie. Ostatnio mam trochę odwodnioną twarz, więc chciałam sobie pomóc. Być może moje lekkie zawiedzenie wynika z faktu, że nie spotkałam się z żadną złą opinią-więc oczekiwania rosły. Krem zdecydowanie na noc-długo się wchłania i absolutnie nie nadaje się pod makijaż nawet po dłuższym czasie. Gęsty, tłusty krem-mam wrażenie, że bardziej natłuszcza niż nawilża. Jestem trochę zawiedziona, bo nie zauważyłam poprawy znacznej elastyczności, czy niwelowania cieni. Opakowanie słabe-ale liczy się zawartość:) Może i wart spróbowania, ale u mnie się nie sprawdził.

Jest super!

O tym kremie i ogólnie marce dowiedziałam się dzięki Wizażowi. Po dobrych recenzjach postanowiłam spróbować, gdyż bardzo lubię naturalne kosmetyki. Nie zawiodłam się! Krem fajnie nawilża, lekko rozjaśnia cienie, myślę, że działa dobrze w profilaktyce zmarszczek. Po kolorze i zapachu widać, że skład jest bardzo ograniczony. Trochę się klei i dość długo wchłania w porównaniu z kremami aptecznymi, w związku z tym średnio nadaje się pod makijaż. Ja stosuję go tylko na noc, a na dzień lżejszy krem drogeryjny. Co ważne, mimo, że jest dość tłusty to nie zapycha, nadaje się bez problemu do mojej tłustej cery.

Opakowanie jak na krem pod oczy jest dość spore i ciężkie, nie biorę go w podróż mając tylko bagaż podręczny i ograniczoną ilość kosmetyków w foliowej torebce.

Z chęcią wypróbuje inne kosmetyki tej marki, szkoda, że jest ich tak mało.

ideał

najlepszy krem pod oczy w tej cenie - zgadzam się z poprzedniczkami.
Krem gęsty, ale nie lepki, cudownie nawilża
jak dla mnie bardziej sprawdza się na noc, na dzień wolę Estée Lauder
Resilience Lift Eye

Juz się z nim nie rozstanę. Mój Święty Graal kremów pod oczy <3

Co tu dużo mówić - jest po prostu super.

Długo szukałam sobie kremu pod oczy. Przez lata zaniedbałam ten obszar, więc szukałam czegoś naprawdę porządnego, i najlepiej niedrogiego. Kosmetyki samorobione też nie bardzo się sprawdzały... aż trafiłam na wizażu na ten krem. Tani (60 zł za dobry krem pod oczy to niedużo), z podejrzanie pozytywnymi recenzjami.

Używam go od pół roku. Głównie na noc, na dzień stosuję krem z Flos Leku Eye care expert (który też bardzo polecam!). To połączenie jest dla mnie idealne - krem z Flos leku jest raczej lekki i szybko się wchłania, jest świetną bazą pod korektor. Martina przypomina nieco masełko, jest tłusty, z nieco świecącą powłoką na skórze, ale wciąż można go stosować rano pod makijaż - ładnie rozświetla, nie daje nienaturalnego efektu.

Nie waży się pod korektorem pod oczy, choć nie jest też niewidoczny. Według mnie całkiem ładnie zapobiega wdawaniu się korektora w załamania ze zmarszczkami pod oczami.

Potrafi wypełnić "doły" pod oczami po okularach. I, uwaga, po pół roku widać wyraźnie, że nie tylko nawilzyl skórę pod oczami, ale naprawdę zmniejszył moje zmarszczki! Tego się nie spodziewałam. Największe oczywiście nie zniknęły, ale te słabsze już tak.

Jest niesamowicie wydajny. Używam go ponad pół roku, a nie zużyłam nawet połowy. Fakt, że używam go tylko na noc, ale i tak - przy używaniu 2 razy dziennie wystarczy co najmniej na pół roku. A cena w porównaniu z wydajnością i działaniem jest smiesznie niska.
Polecam mocno duet i korzystanie z niego na zmianę z kremem z Flos leku - ten drugi można dostać online za 25 zł, więc też się opłaca.

Jedyna wada, jakiej się dopatrzyłam, to słaba dostępność, bo trzeba go zamawiać online. Choć myślę, że jeśli byłby dostepny w drogeriach, to po prostu nikt nie kupowałby żadnych innych kremów i by te firmy zbankrutowały ;)

Mój totalny hit i strzał w 10, który kupię jeszcze nie raz.

jest moc!

I to jest bardzo dobry krem pod oczy. Mało który kosmetyk zadowala mnie pod tym względem, ale przy tym rzeczywiście dostrzegam różnicę.

Stosuję go tylko na noc, bo ma bogatą konsystencję i pozostawia po sobie tłusty film. Delikatnie wklepuję palcami i rano budzę się z mocno nawilżoną, natłuszczoną, miękką i wygładzoną skórą okolic oczu. I to nie jest efekt krótkotrwały. W ciągu całego dnia widać wynik odżywionej skóry chociażby w sposobie prezentowania się korektora pod oczami. Przed regularnym stosowaniem kosmetyku Martiny Gebhardt ta okolica często po kilku godzinach od jego nałożenia wyglądała mocno nieestetycznie, natomiast odkąd mam ten krem, znacznie się to zmieniło i czuć i widać, że okolica pod oczami jest odpowiednio zadbana.

Kosmetyku jest zaledwie 15 mi i kosztuje w granicach 50 złotych. Może i niektórym wydaje się to sporo, ale po pierwsze to jest produkt naprawdę mocno wydajny, a po drugie na takim efekcie nie warto oszczędzać.

Z tego co czytam, widzę, że dziewczyny nakładają go również pod makijaż. Nie omieszkam wypróbować. Podwójna dawka tego cudu zastosowana rano i wieczorem na pewno odniesie jeszcze lepszy rezultat.

Kupować, nie zastanawiać się :-)

STRZAŁ W 10

Świetny krem pod oczy,niweluje zmarszczki,pieknie nawilża,super konsystencja,wydajny mimo dośc malego opakowania,polecam każdej osobie,nareszcie moja strefa pod oczami wyglada pieknie, nadaje ise pod makijaz,korektory pieknie z nim pracuj,a

fajny

Fajny mięsisty krem pod oczy a takie lubię - cena jak za krem ok nie jest drogo, krem dobrze się wchłania jest tłusty. Mam sińce pod oczami, ładnie niweluje.

Najlepszy krem przeciwzmarszczkowy!

Długo szukałam idealnego kremu pod oczy, na moja wrażliwą i przesuszoną skórę pod oczami. Zachęcona opiniami wizażystek zakupiłam krem i jestem bardzo zadowolona. Krem jest treściwy - ja go stosuje wyłącznie na noc - moja skóra dzięki kremikowi jest bardziej nawilżona, napięta (zdecydowanie mniejsze zmarszczki). Takiego efektu szukałam!

Najlepszy

To jest moje odkrycie, najlepszy krem jaki do tej pory miałam, bogaty tresciwy, do stosowania raczej na noc. Po kilku dniach stosowania Skóra pod oczami i na powiekach widocznie nawilżona, wygładzona i napięta. Świetny naturalny skład, cena dość wysoka ale krem jest bardzo wydajny gdyż potrzeba go tylko odrobinę, także starczy na długo. Dobrze zainwestowane pieniądze