Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Ziaja, Krem na dzień i na noc do skóry suchej, zmęczonej z olejkiem z awokado

Ziaja, Krem na dzień i na noc do skóry suchej, zmęczonej z olejkiem z awokado

Regenerujący krem z naturalnym olejem awokado. Odżywia i przynosi ulgę przesuszonej skórze.
Likwiduje uczucie szorstkości. Przywraca wypoczęty, zdrowy wygląd.

Ziaja krem awokado

Od dłuższego czasu jestem fanka kosmetyków naturalnych o przyjaznym składzie dla skóry. Krem awokado z Ziaji jest jednym z moich ulubionych. Należy do kosmetyków dobrych z niskiej półki cenowej bo za 75ml kremu zapłacimy zaledwie 8zł z groszami. Wydajny.Jest łatwo dostępny. Zapach jest delikatny , sprawia ze sama aplikacja jest bardzo przyjemna . Bardzo łatwo się wchłania . Mam cerę mieszaną , teraz trochę przesuszona . Krem ją nawilża i sprawia że jest wypoczęta. Jednak moja cera trochę sie święci po nim i napewno nie użyje go przed wyjściem na spotkanie. Można to śmiało polecić . Wszystkie miłośniczki kremów z dodatkiem awokado będą zachwycone - lekki dla portfela i dla skóry.

Świetny jako krem do rąk ;)

Jak w tytule recenzji.
Używam go w taki sposób, ponieważ ma w składzie parafinę, moja cera za nią nie przepada, szybko się po niej zapycha.
Dostałam go w prezencie więc musiałam znaleźć na niego inny sposób ;)
Jest treściwy, przyjemny, mimo wszystko szybko się wchłania, kremuje nim ręce głównie na noc, rano są miękkie, gładkie, mniej spierzchnięte.

Świetny

Jest to bardzo dobry krem na noc. U mnie dość szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej poświaty. Zdarza mi się używać go też pod makijaż i dobrze się spisuje.

ZALETY:
- rewelacyjne działanie
- przyjemny zapach
- niska cena
- konsystencja
-wydajność

WADY:
brak

Starzenie się skóry - dieta

Niewchłanialna konsystencja

Kupiłam go na fali uwielbienia dla Ziai, posiłkując się też pozytywnymi opiniami z KWC. Uczciwie rzecz ujmując: to po prostu krem nie dla mnie (cera skłonna do niedoskonałości, raczej w kierunku tłustej), ale o dziwo, mimo tego, że jest tłusty, zapchał mi skórę dopiero po ok. 2 tygodniach stosowania. Poza tym, że okazał się dla mnie za ciężki (za co nie sposób źle go oceniać), niespecjalnie "ożywił" moją cerę. Może wpływ miała na to konsystencja: miałam wrażenie, że jest niewchłanialna. Staram się nie wyrzucać kosmetyków, więc sprawdził się jako krem do stóp.

Bardzo dobry

Mam cerę mieszaną, ale ten produkt sobie również poradził. Moja skóra była odżywiona i promienna. Nie miałam żadnych uczuleń czy też podrażnień. idealnie się sprawdzał zimą . Latem stosowałam głównie na noc.

Całkiem w porządku

Omyłkowo w pośpiechu kupiłam zamiast masła krem na dzień/noc ;-) i dopiero w domu zauważyłam różnicę. Cerę mam mieszaną, latem nawet w kierunku tłustej więc nie chcąc wyrzucać kremu zaczęłam go stosować do ciała.
Jestem pozytywnie zaskoczona. Krem ma ładny zapach, ma dość lekką konsystencję, jest bardzo ale to bardzo wydajny. Smaruję nim skórę nóg, ramion, rąk po kąpieli. Używam już drugi m-c i dopiero dobijam dna.
Bardziej wymagająca skóra (ciała) nie dostanie w nadmiarze dobroci, ale do codziennej pielęgnacji cery normalnej jest ok.

Najlepszy z najlepszych

Krem, który od razu ratuje moją przesuszoną skórę. Jest dośc gęsty, ale przy bardzo wysuszonej skórze bardzo dobrze się wchłania. Nie pozostawia lepkiej warstwy. Nie zamieniłabym na nic innego!

całkiem ok

plusy:
-cena
-dobrze nawilża
-ładny zapach
-wydajny
-idealny do suchej skóry rąk, łokci, kolan

minusy:
-nie nadaje się do cery z niedoskonałościami, jest zbyt "ciężki" i gęsty, więc może zapychać
-wchłania się raczej średnio, więc nie nadaje się pod makijaż

Pośredniak

Bardzo dobry krem na noc; POŚREDNIAK ze względu na konsystencję. Jest to krem półtłusty, nie nazwałabym go lekkim, ponieważ mimo iż wchłania się szybko, pozostawia na skórze tłusty filtr, dlatego według mnie nie nadaje się zupełnie do stosowania na dzień. Używam go jako element wieczornej pielęgnacji, bardzo fajnie nawilża, chociaż nie polecam posiłkowania się nim, gdy nasza twarz jest podrażniona, ponieważ może wywołać efekt pieczenia. Najlepszy z całej serii olejkowych kremów. Warty testu.

Bardzo dobry

Fajny kremik wystarczy go niewielka ilość a robi swoją robotę - nawilża odżywia, sprawdza się zarówno na noc- grubsza warstwa stosowany jako maseczka jak i pod makijaż. Szybko się wchłania nie pozostawia tłustej poświaty.

Bardzo dobry krem za grosze

Kremik dostałam w prezencie od przyjaciółki, ona wie, ze lubię kosmetyki Ziaja i wie co dla mnie najlepsze, bo ten kremik jest jednym z lepszych dla mnie.

Zalety
+Cena
+można ko stosować na dzień i na noc
+dobry również jako baza pod podkład
+zapach
+estetyczne opakowanie
+lekka konsystencja, która w szybkim czasie wchłania się w skórę, nie pozostawia tłustej, rolującej się warstwy
+nawilża
+wygładza
+wydajny
+może nie genialny ale dość fajny skład
+odżywia

Wady
-nie dostrzegłam

absolutny nr 1

Kremy marki Ziaja znam, aczkolwiek nie używałam nigdy, bo po kuracji przeciwtrądzikowej miałam trochę dystansu do ich produktów. Ale nadszedł ten moment i się skusiłam. Absolutnie nie żałuję, wręcz przeciwnie - jestem zaskoczona tym jak dobrze może działać krem, który jest tak tani. Zapłaciłam ok 6 zl za coś co zupełnie zmieniło rytuał mojej wieczornej pielęgnacji i co poprawiło kondycję mojej skóry i uspokoiło ją w niebywale krótkim czasie, bo mniej niż 2 tygodnie. Sprawdza się cudownie na noc, a rano skóra nadal jest miękka i nawilżona. Nie rozstaję się z nim nawet na chwilę ;)