Ziaja, Krem na dzień i na noc do skóry suchej, zmęczonej z olejkiem z awokado

Ziaja, Krem na dzień i na noc do skóry suchej, zmęczonej z olejkiem z awokado

Regenerujący krem z naturalnym olejem awokado. Odżywia i przynosi ulgę przesuszonej skórze.
Likwiduje uczucie szorstkości. Przywraca wypoczęty, zdrowy wygląd.

Godny polecenia

Fajny kremik o kremowej konsystencji.
Dobrze nawilża cerę, nadaje się pod makijaż co jest jego jednym z plusów. Można go stosować zarówno na dzień jak i na noc.

Szata graficzna produktów ziaja jak zawsze jest trafiona w punkt.

Godny polecenia krem do codziennego stosowania dla każdego rodzaju cery.

Zapycha

Cóż tu dużo mówić... kupiłam zachęcona dobrymi opiniami, jednak moja twarz go nie polubiła. Krem jest tłusty i po kilku dniach stosowania miałam pełno krostek na twarzy. Skończył jako krem do rąk.

Lepsza stara wersja w niebieskim opakowaniu

Miałam kiedyś starą wersję w niebieskim opakowaniu z linii HerbikaPlant i to było to. Nawilżał, robił to co obiecywał, pachniał cudownie. W nowej wersji niestety oprócz opakowania zmieniła się formuła, niestety na niekorzyść. Mam wrażenie, ze nowa wersja mnie uczula, bo buzia mnie lekko szczypie zawsze po nałożeniu

Początkowo zachwyca potem przytłacza - lepszy jako maseczka

Jestem posiadaczką cery mieszanej, więc w zasadzie krem z olejkiem awokado nie jest przeznaczony do mojego typu cery. Jednak moja skóra jest bardzo wymagająca, skłonna do podrażnień i przesuszenia - zwłaszcza na policzkach, nosie i czasami na czole. Zdarzają się takie chwile że wymaga porządnego, mocniejszego odżywienia a czasami i natłuszczenia. Wtedy takie kremy stosuję na noc jako maseczkę lub ożywczy kompres.
Mam zaufanie do marki Ziaja i wiele kremów tej firmy często u mnie gościło.
Wydawało by się że wybór kremu tłustego jest o wiele prostszy niż odpowiedniego kremu do cery mieszanej ale niekoniecznie się z tym zgadzam.
Używałam wielu kremów do cery suchej a niektóre były tak lekkie że nie dorównywały nawet zwykłemu kremowi nawilżającemu.
Wybierając krem Ziaji liczyłam na podratowanie mojej nieco przesuszonej i zmęczonej cery oraz dogłębne odżywienie. Przez pierwsze parę dni byłam zachwycona - skóra bardzo dobrze na niego reagowała i zdecydowanie poprawił się jej wygląd. Suche skórki też zaczęły powoli znikać.
Jednak później skóra przestała go już tak dobrze przyjmować. Zaczęła się jakby dusić pod warstwą tego kremu - chociaż stosowałam go w bardzo małych ilościach. Nawet po nałożeniu tylko na noc rano skóra nie wyglądała już tak dobrze jak kiedyś. Postanowiłam odstawić go na jakiś czas i kiedy wróciłam do niego znowu mogłam cieszyć się jego odżywczymi właściwościami.
Od tamtej pory zaczęłam stosować ten krem tylko okazjonalnie jako moje S.O.S dla przesuszonej skóry. Na codzień - także na noc używam lżejszych kremów a tego produktu jako maseczkę ratunkową - w tej roli sprawdza się doskonale.

lubie :)

Bardzo przyjemny krem Kupilam na promocji za niecale 4 złote. Krem dawał ukojenie mojej suchej zmeczonej skórze. Po nałożeniu twarz się świeciła, ale rano nie było już ani tego widać ani czuć. Cały się wchłaniał. Gęsta formuła, dobrze się rozprowadza.

Dobry krem

Przyjemny w użyciu krem za kilka złotych. Używałam go jako krem uniwersalny - dla mojej cery nie nadaje się jako krem na dzień pod makijaż, ale na noc lub na przesuszone partie ciała - jak najbardziej.

Bajka

Mam skórę skłonną do wysuszania się, zimą mam suche placki na twarzy i nic mi nie pomagało (od różnych kremów, mazideł, kremów z witaminą AA, wazelina itp) aż nie trafiłam na ten krem. Jest teraz moim numerem 1. :)

Idealny na noc

Chwyciłam w Tesco z ciekawości. Akurat kończył mi się krem. Okazał się idealny na noc, na dzień jest zbyt tłusty. Zapycha trochę pory, ale jak się nakłada krem nie zaraz po myciu, to jest dobrze :)

Przeciętny

Moja cera chyba należy do bardzo wymagających, bo niestety ale ten krem na nią nie działa. Ładnie pachnie, szybko się wchłania i tyle. Wiązałam z nim duże nadzieje, bo ma bardzo dobrą ocenę, ale nie polubiliśmy się. Na dodatek okropnie mnie zapchał, więc niestety ale na twarz nie będę go już stosować. Szkoda mi go wyrzucić, więc może zużyję go na dłonie? Nie wiem..

Ziaja krem awokado

Od dłuższego czasu jestem fanka kosmetyków naturalnych o przyjaznym składzie dla skóry. Krem awokado z Ziaji jest jednym z moich ulubionych. Należy do kosmetyków dobrych z niskiej półki cenowej bo za 75ml kremu zapłacimy zaledwie 8zł z groszami. Wydajny.Jest łatwo dostępny. Zapach jest delikatny , sprawia ze sama aplikacja jest bardzo przyjemna . Bardzo łatwo się wchłania . Mam cerę mieszaną , teraz trochę przesuszona . Krem ją nawilża i sprawia że jest wypoczęta. Jednak moja cera trochę sie święci po nim i napewno nie użyje go przed wyjściem na spotkanie. Można to śmiało polecić . Wszystkie miłośniczki kremów z dodatkiem awokado będą zachwycone - lekki dla portfela i dla skóry.

Świetny jako krem do rąk ;)

Jak w tytule recenzji.
Używam go w taki sposób, ponieważ ma w składzie parafinę, moja cera za nią nie przepada, szybko się po niej zapycha.
Dostałam go w prezencie więc musiałam znaleźć na niego inny sposób ;)
Jest treściwy, przyjemny, mimo wszystko szybko się wchłania, kremuje nim ręce głównie na noc, rano są miękkie, gładkie, mniej spierzchnięte.

Świetny

Jest to bardzo dobry krem na noc. U mnie dość szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej poświaty. Zdarza mi się używać go też pod makijaż i dobrze się spisuje.

ZALETY:
- rewelacyjne działanie
- przyjemny zapach
- niska cena
- konsystencja
-wydajność

WADY:
brak