Bio Olejki, Krem na dzień i na noc do skóry bardzo suchej, podrażnionej z olejkiem arganowym

Cena już od 7,09 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Łagodząco - ochronny krem z naturalnym olejkiem arganowym. Wspomaga procesy ochronne skóry. Poprawia gładkość i elastyczność naskórka. Zmniejsza zmarszczki oraz zapobiega ich powstawaniu. Koi podrażnienia.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Hexyl Laurate, Glycerin, Dimethicone, Sorbitan Sesquioleate, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Magnesium Sulfate, Argania Spinosa Kernel Oil, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Cera Alba, Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum, Limonene, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citric Acid. (04.01.2015)

• Aqua,
  • Benzyl Salicylate,
  • Hydroxycitronellal,
  • Alpha-Isomethyl Ionone,
  • Hexyl Cinnamal,
  • Citric Acid. (04.01.2015)

Napisanych recenzji: 6

TRAGEDIA

Jedyny z wielu stosowanych kremów, który spowodował u mnie efekt poparzonej twarzy!!! Po godzinie-dwóch od nałożenia miałam czerwoną i piekąca twarz! coś okropnego, trwało to cały dzień. Próbowałam go nałożyć jeszcze dwukrotnie, za każdym razem było to samo. Inne kremy tej firmy nigdy nie spowodowały takiego efektu, moja mama używa ten krem teraz i jej nie szkodzi. Dla mnie ten krem to tragedia w najgorszym wydaniu. :/ :(

Ilość zużytych opakowań: 1 całe-nieskończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1111051].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 10

Do zadań spacjalnych

Z pewnością ponownie zagości na mojej półce. Nie jest to stuprocentowy ideał, jak dla mnie jest za tłusty jako krem na dzień więc stosowałam go głównie na noc i ewentualnie miejscowo na dzień. W moim przypadku fenomen tego kremu polega na tym, że działa tylko w skrajnych przypadkach - duże przesuszenie, alergia, za długa ekspozycja twarzy na słońcu. Wtedy doskonale nawilża, odżywia, niweluje drobne stany zapalne, rano wstaję z ładną, nawilżoną cerą. W przypadku kiedy z moją twarzą jest całkiem w porządku zaczyna zapychać i mam wrażenie, że jest wtedy "zbyt mocny". Jako, że nie jest to dla mnie problem i lubię używać różnych kremów w zależnie od potrzeby, ten będzie stać awaryjnie na półce bo całkowicie spełnia swoje zadanie, zgodnie z obietnicą " do skóry BARDZO suchej i podrażnionej".

Ilość zużytych opakowań: jedno, 75ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1065751].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 37

Super!

Mam skórę normalną, która czasem robi się delikatnie sucha. Nie mam żadnych alergii, wyprysków, a skóra nie jest specjalnie wrażliwa. Jak dla mnie krem jest rewelacyjny. Świetnie nawilża i wygładza skórę. Dodatkowo krem jest bardzo tani i bardzo wydajny. Przy stosowaniu dwa razy dziennie (nakładam raczej grubą warstwę) starcza na ok 1,5 miesiąca. Dodatkowo kosmetyk ładnie pachnie, a opakowanie jest schludne. Krem bardzo polecam. Ziai dziękuję za świetny kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań: 4 duże opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021935].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Napisanych recenzji: 2

na suche miejsca na ciele idealny

plusy:
-cena
- zapach
- konsystencja
- idealny na suche miejsca (mam zawsze bardzo suche nogi, a po posmarowaniu tym kremem jest idealnie)

minusy:
- dla mnie zbyt długo się wchłania
- pojawiają się wypryski po zbyt częstym używaniu,
- cera się świeci bardzo więc na dzień się nie nadaje

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1012981].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 90

Bubel

Zacznijmy od plusów,chociaż ich jest mało:
+cena
+dostępność
+konsystencja,jest gęsta
+pojemność (dla kogoś,komu się spodoba,dla mnie to minus,bo ja się z nim męczę)

Minusy:
-zapach
-długo się wchłania
-pozostawia tłustą warstwę na skórze (dlatego odpada stosowanie na dzień)
-cera po nim okropnie się świeci,nawet gdy użyję na noc to rano to widzę
-wyparowuje z opakowania (to samo zdarzyło mi się przy kremie AA, z tym,że wtedy odstawiłam krem na dłużej i wyparowało pół,a tutaj mniej)
-efekt nawilżenia jest złudzeniem-odstawiłam go na kilka dni,może trzy i zauważyłam,że łuszczy mi się skóra. Nie miałam tak nawet przy ujemnych temperaturach w tym roku

Próbowałam używać go jako kremu do rąk-ręce po nim się świeciły no i ze względu na długość wchłaniania się odpuściłam.

Używam tego produktu od: luty 2015

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[990989].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 14

Idealny do suchej skóry !

Bardzo dobry krem. Idealnie nadaje się do skóry suchej. Mocno nawilża i można zapomnieć o suchych skórkach, nie zapycha. Świetnie nadaje się pod makijaż, choć czasami bywa za tłusty. Mnie osobiście to nie przeszkadza. Z racji tego, że jest to duże opakowanie, trochę mi się znudził, dlatego też jako następny krem kupiłam brata bliźniaka: krem bio olejki z awokado. Bardzo żałuję, ponieważ mocno mnie uczulił. Z chęcią do niego powrócę :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989515].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 35

pełen dylematów :)

Mam cerę raczej tłustą ostatnio, kremu używałam na noc.

+ bardzo ładnie pachnie
+ gęsty, treściwy
+ tani i łatwodostępny

- w zasadzie nie widzę po nim efektów: ani nawilżenia, ani odżywienia, ani niczego - taki sobie jest, a mimo to mam wrażenie, że jakby przytłoczył moją cerę i był "zbyt" treściwy, mam wrażenie że cera była po nim zmęczona, szara, ciężko mi to określić.

* zapomniałam o nim w pewnym momencie (kupiłam nowy krem) i sięgając po niego po dwóch - trzech miesiącach zauważyłam, że całkowicie wyparowa, a została go jeszcze połowa! nigdy mi się to wcześniej nie zdarzyło, nie wiem co o tym myśleć.

Najlepsze jest to, że nie za bardzo za co mam mu obniżyć ocenę, ale równocześnie nie ma plusów w działaniu. Dla mnie ten krem jest wielką zagadką, być może kupię go kiedy moja cera znów się wysuszy albo znormalnieje.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu z przerwami

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983664].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 82

ok:)

kremik był dołaczony do balsamu z tej serii , chcac nie chcac wypróbowałam go chociaz pisze ze dp cery bardzo suchej a moja taka nie jest o dziwo sprawdził się :)
swietnie nawilza , na dzien troche moze byc przy tłusty jesli ktos ma cere mieszana/tłusta
na plus zaliczam tez zapach cene i pojemność 75 ml

Używam tego produktu od: 2 miesiac
Ilość zużytych opakowań: niecałe dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[977896].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 150

Mieszane odczucia

Mam cere mieszana, przeszlam terapie izotretynoina. Potrzebowalam dobrze nawilzajacego kremu na noc, a ze ziaje po prostu lubie i ich kosmetyki dobrze sie u mnie sprawuja, siegnelam w drogerii po ten kremik.
Krem sprawia wrazenie takiej "bogatej konsystencji", dlatego cerom mieszanym/tlustym raczej odradzalabym stosowanie go na dzien. Sama rowniez nakladam go tylko i wylacznie na noc. Dobrze sie wchlania, cera jest miekka i mila w dotyku. Nie zapycha, nie uczula. Ladnie pachnie, jest tani i w miare wydajny. Czasem stosuje tez jako kuracje na dlonie i bardzo dobrze sprawuje sie rowniez w tej roli.
Po zużyciu całego słoiczka wielkości 75ml mam jednak dziwne wrazenie ze to cudowne nawilżenie, odżywianie, zmiękczanie skory itp jest dosłownie piecem na wode. Odczuwalnym tylko wtedy, gdy mamy krem na buzi. Rano, kiedy krem powinien sie wchłonąc i cudownie nawilżać skore - nie widziałam tego nawilżenia. Było tylko wtedy, kiedy krem znajdował sie na powierzchni skory. Plusem jest to, ze nie zapycha i ogolnie nic złego nie robi.
Podsumowując - krem moze i nawilza, jednak nie jest to nic specjalnego jesli chodzi o twarz. Natomiast na dłonie, ręce, ciało ktore jest szorstkie - bardzo dobrze sie spełniał.
Nie wiem czy kupie ponownie.

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973509].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

ten akurat nietrafiony

To nie jest tak, że jak krem jest tani a firma polska to musi być kiepski. Lubię Ziaję, ale ten krem wyjątkowo mało daje.

Na początku dobrze nawilża, ale po kilkunastu minutach suche partie mojej mieszanej cery są znów wysuszone a tłuste mocno przetłuszczone.

O efekcie przeciwzmarszczkowym też raczej nie może być mowy.

Szukam dalej ;)

Ilość zużytych opakowań: prawie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966647].usefull || 0 }}% pomocna.