Avene, Masque Apaisant Hydratant (Maseczka kojąco-nawilżająca)

Avene, Masque Apaisant Hydratant (Maseczka kojąco-nawilżająca)

Prawdziwa kąpiel nawilżająca, dzięki której skóra odzyskuje blask.
Bez parabenów.

Nawilża: jej składniki nawilżające pomagają odbudować barierę ochronną skóry i utrzymać optymalny poziom nawilżenia.
Odżywia: dzięki olejowi z krokosza.
Koi: woda termalna Avène, kojąca i zapobiegająca podrażnieniom, zapewnia Twojej skórze natychmiastowe uczucie komfortu.

Maseczka jest szczególnie polecana jako pielęgnacja kojąca i nawilżająca dla skóry po intensywnej ekspozycji słonecznej, skóry zaczerwienionej, odwodnionej, przy uczuciu ściągnięcia lub podrażnieniach skóry, oraz kiedy jest szara i matowa.

Bardzo fajna, ale droga

Nawilżająca, kojąca maseczka, którą moja skóra bardzo lubi. Można stosować na niedoskonałości, po opalaniu albo zwyczajnie na poprawę humoru. Kremowa konsystencja powoduje, że maska nie spływa. Nadmiar można wklepać lub wytrzeć wacikiem. Marka apteczna, także produkt nie uczula, nie podrażnia, nie powoduje wysypu.

Bardzo przyjemna i działa!

Maseczka ma w składzie sporo wody termalnej, którą uwielbiam, więc wiedziałam, że muszę ją przetestować.

Okazała się świetna - ukoiła cerę, nawilżyła i odżywiła.

Skład może idealny nie jest, lecz działanie daje radę - skóra robi się miękka, i złagodzona.

Produktu używam tak, jak zaleca producent, ponieważ przy dłuższym stosowaniu mogłaby zapchać.

Polecam - naprawdę działa :)

Ok, nie ma szału

Maska jest Ok, ale nie zauważyłam żadnych spectacularnyvh rezultatów po jej zastosowaniu. Przypomina swoją konsystencja krem i podobnie tez nawilża. Za ta cenę Ok. Stosowalabym ja jako maskę w tygodniu do szybkiego nawilżenia/nałożenia. Jezeli chcesz czego fajniejszego spróbuj nowej maski Khiels z calendula lub koreańskich masek tony moly.

Fajna, lecz może zapchać? :(

Maseczkę poleciła mi farmaceutka - miała nawilżyć i ukoić.

Tak też uczyniła, lecz na dłuższą metę moja skóra chyba za bardzo się nią nasyciła, bo zaczęła się przetłuszczać :(

W składzie woda termalna, którą bardzo lubię za efekt ukojenia :)

Maseczka ma prosty skład, stąd cena mogłaby być niższa - jednak lubię jej używać gdy moja skóra prosi o dodatkową dawkę troski :)

Polecam, lecz z rozwagą.

Koi i nawilża

Maseczkę kupiłam w zestawie z kremem pod oczy za 55zł. Mam cerę wrażliwą, z trądzikiem różowatym, ładnie zaleczonym. Poszukiwałam maseczki nawilżającej, która nie podrażni mojej skóry. Na marce Avene nigdy się nie zawiodłam, wiec zdecydowałam się bez wahania na zakup.

Maseczka zamknieta w białej, 50ml tubie. Bezzapachowa. Ma lekką konsystencję, nakłada się bezproblemowo. Ja stosuję ją na noc, nie zmywam, tylko po 10-15 minutach ściągam nadmiar wacikiem.

Skóra jest po niej nawilżona, gładka, miękka. Takiego efektu się spodziewałam. Nie ma u mnie żadnego podrażnienia, a to dla mnie wielki plus. Jako produkt nawilżający jak najbardziej ok.

Nie nawilża, lecz koi podrażnienia

Z wiekiem coraz trudniej jest nawilżyć mi moją skórę i coraz mniej kosmetyków na nią działa, najlepsze są chyba jednak ceramidy. Przy stosowaniu tej maseczki czy to grubą czy cienką warstwą, czy na chwilę czy to na całą noc - po prostu nie widzę żadnego efektu nawilżającego, bardziej natłuszcza, i zapycha, a mnie mało co jest w stanie zapchać. Fakt, koi podrażnioną skórę (podrażniłam ją płynem z propanolem) ale nie nawilża, a tego efektu oczekiwałam najbardziej. Droga. Przy okazji przypominam, że parabeny nie są szkodliwe :P Podsumowując myślę że maseczka jest świetna właśnie do podraznień, mocniejszych przesuszeń, ochrony skóry po zabiegach odmładzających, faktycznie otula skórę płaszczem - przez zapychającą parafinę, lecz nie nawilża jakoś dobrze.

Bardzo dobra

Maski używam z polecenia Doktor Dermatolog jako kremu na noc, dla skóry naczynkowej i skłonnej do podrażnień.

Plusy:
- jest delikatna, bez zapachu, lekko się rozprowadza,
- łagodzi podrażnienia, nawilża i co najważniejsze działa!

Minusy:
- brak.

Należy pamiętać, że to kosmetyk dla skóry podrażnionej, nie ma właściwości super nawilżających czy regenerujących. Ma koić to co podrażnione, pokaleczone po zabiegach. Jest przeznaczona dla bardzo wrażliwej skóry. Jeśli będzie stosowana w tym kierunku na pewno będzie pomagać. Natomiast nie sprawi cudów przy skórze tłustej, mieszanej czy bardzo suchej, choć można do tej ostatniej ją stosować. Nie odmłodzi, nie ujędrni, bo jej cel jest inny :)

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Nie zostałam jej fanką.

Maseczka ma dla mnie wiecej minusów niż plusów.

+ Łagodzi podrażnienia.
+ Doskonale nawilża.

- Niewydajna.
- Brak zapachu.
- Pozostawia przetłusty film na skórze, więc nadaje się tylko do stosowania na noc.
- Zapycha.
- Cena.

Używam tego produktu od: wrzesień 2014

Bardzo dobra maseczka kojąca

Jeden z moich "must have" !
Uwielbiam tą maseczkę.
Idealna dla suchej , podrażnionej skóry, ładnie nawilża i rozjaśnia zaczerwienienia. Swietnie sprawdziła sie przy kuracji antytrądzikowej. Testowałam wiele maseczek z róznym powodzeniem, jednak zawsze wracam do Avene.
Nie jest to maseczka przeciwzmarszczkowa , ani ujędrniająca a tego wydawałoby się powinnam szukać, ale po użyciu zawsze jestem zadowolona, bo skóra jest miekka i świeza, a to powoduje , że wygląda młodziej.
Nakładam na twarz szyję i dekolt czasem na 15 min. czasem posostawiam na noc , bo wchłania się całkowicie i nie wciera sie w poduszkę.

Bardzo dobra

Z czystym sumieniem moge polecić, jedna z lepszych maseczek jakie kiedykolwiek miałam. Łagodzi podrażnienia, nie uczula, pozostawia skóre pięknie gładką na długi czas. Bez porównania dużo lepsza niż serum tej samej serii.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno

dobra

Maseczka;
+ nawilża
+koi (naprawdę mocno podrażnioną skórę)
+wydajna

Czyli robi to co producent obiecuje (co wcale nie jest tak oczywiste).

Minusem jest jedynie cena innych nie widzę

Myślę, że będę do niej wracać jednak znalazłam jej odrobinę lepszy , polski i tańszy odpowiednik (hydrain3) i w sumie głównie dlatego odbieram jedną gwiazdkę. Niby to nie jej wina , że są lepsze chodzi jedynie o sprawiedliwą ocenę.
Ale polecam wypróbować bo naprawdę warto!

GENIALNA

Ta maska uratowała mi ,,życie" a dokładnie mówiąc..przed wykonaniem makijażu posmarowałam twarz kremem z alterry ( nigdy wcześniej go nie używałam, ale miał być taki naturalny i DELIKATNY ) po 3 minutach zaczęła mnie palić twarz,która stała się purpurowa!! dosłownie! a to wszystko na 40 min przed wyjściem na wesele siostry, dzięki Bogu inna siostra była w posiadaniu TEGO CUDA i dosłownie w ciągu minuty moja twarz została ukojona,cudowne uczucie. Sprawdziła się w najbardziej ekstramalnych warunkach, od tego czasu używam jej nie tylko do celów specjalnych ale rowniez regularnie 2x w tyg. Ale się rozgadałam;)

+cuuudownie koi podrażnioną skórę
+ świetnie nawilża
+ma lekką konsystencję
+jest wydajna
+jest moim wybawcą i nigdy mnie nie zawiodła!

Jeśli chodzi o cenę to się nie wypowiem ,bo nigdy jej nie kupuję, dostaję zawsze jako prezent od siostry,tak wiem,szczęściara ze mnie :)
Ilość zużytych opakowań: trzy