Masque Apaisant Hydratant (Maseczka kojąco-nawilżająca)

Masque Apaisant Hydratant

Cena już od 45,59 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Prawdziwa kąpiel nawilżająca, dzięki której skóra odzyskuje blask.
Bez parabenów.

Nawilża: jej składniki nawilżające pomagają odbudować barierę ochronną skóry i utrzymać optymalny poziom nawilżenia.
Odżywia: dzięki olejowi z krokosza.
Koi: woda termalna Avène, kojąca i zapobiegająca podrażnieniom, zapewnia Twojej skórze natychmiastowe uczucie komfortu.

Maseczka jest szczególnie polecana jako pielęgnacja kojąca i nawilżająca dla skóry po intensywnej ekspozycji słonecznej, skóry zaczerwienionej, odwodnionej, przy uczuciu ściągnięcia lub podrażnieniach skóry, oraz kiedy jest szara i matowa.

klasyczne

• Phenoxyethanol,
  • P ropylparaben,
  • Triethanolamine

Napisanych recenzji: 35

Nie nawilża, lecz koi podrażnienia

Z wiekiem coraz trudniej jest nawilżyć mi moją skórę i coraz mniej kosmetyków na nią działa, najlepsze są chyba jednak ceramidy. Przy stosowaniu tej maseczki czy to grubą czy cienką warstwą, czy na chwilę czy to na całą noc - po prostu nie widzę żadnego efektu nawilżającego, bardziej natłuszcza, i zapycha, a mnie mało co jest w stanie zapchać. Fakt, koi podrażnioną skórę (podrażniłam ją płynem z propanolem) ale nie nawilża, a tego efektu oczekiwałam najbardziej. Droga. Przy okazji przypominam, że parabeny nie są szkodliwe :P Podsumowując myślę że maseczka jest świetna właśnie do podraznień, mocniejszych przesuszeń, ochrony skóry po zabiegach odmładzających, faktycznie otula skórę płaszczem - przez zapychającą parafinę, lecz nie nawilża jakoś dobrze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1163941].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 26

Bardzo dobra

Maski używam z polecenia Doktor Dermatolog jako kremu na noc, dla skóry naczynkowej i skłonnej do podrażnień.

Plusy:
- jest delikatna, bez zapachu, lekko się rozprowadza,
- łagodzi podrażnienia, nawilża i co najważniejsze działa!

Minusy:
- brak.

Należy pamiętać, że to kosmetyk dla skóry podrażnionej, nie ma właściwości super nawilżających czy regenerujących. Ma koić to co podrażnione, pokaleczone po zabiegach. Jest przeznaczona dla bardzo wrażliwej skóry. Jeśli będzie stosowana w tym kierunku na pewno będzie pomagać. Natomiast nie sprawi cudów przy skórze tłustej, mieszanej czy bardzo suchej, choć można do tej ostatniej ją stosować. Nie odmłodzi, nie ujędrni, bo jej cel jest inny :)

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1134566].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 56

Napisanych recenzji: 830

Nie zostałam jej fanką.

Maseczka ma dla mnie wiecej minusów niż plusów.

+ Łagodzi podrażnienia.
+ Doskonale nawilża.

- Niewydajna.
- Brak zapachu.
- Pozostawia przetłusty film na skórze, więc nadaje się tylko do stosowania na noc.
- Zapycha.
- Cena.

Używam tego produktu od: wrzesień 2014

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965139].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 1

Napisanych recenzji: 13

Bardzo dobra maseczka kojąca

Jeden z moich "must have" !
Uwielbiam tą maseczkę.
Idealna dla suchej , podrażnionej skóry, ładnie nawilża i rozjaśnia zaczerwienienia. Swietnie sprawdziła sie przy kuracji antytrądzikowej. Testowałam wiele maseczek z róznym powodzeniem, jednak zawsze wracam do Avene.
Nie jest to maseczka przeciwzmarszczkowa , ani ujędrniająca a tego wydawałoby się powinnam szukać, ale po użyciu zawsze jestem zadowolona, bo skóra jest miekka i świeza, a to powoduje , że wygląda młodziej.
Nakładam na twarz szyję i dekolt czasem na 15 min. czasem posostawiam na noc , bo wchłania się całkowicie i nie wciera sie w poduszkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[962785].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

Bardzo dobra

Z czystym sumieniem moge polecić, jedna z lepszych maseczek jakie kiedykolwiek miałam. Łagodzi podrażnienia, nie uczula, pozostawia skóre pięknie gładką na długi czas. Bez porównania dużo lepsza niż serum tej samej serii.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[953782].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 183

dobra

Maseczka;
+ nawilża
+koi (naprawdę mocno podrażnioną skórę)
+wydajna

Czyli robi to co producent obiecuje (co wcale nie jest tak oczywiste).

Minusem jest jedynie cena innych nie widzę

Myślę, że będę do niej wracać jednak znalazłam jej odrobinę lepszy , polski i tańszy odpowiednik (hydrain3) i w sumie głównie dlatego odbieram jedną gwiazdkę. Niby to nie jej wina , że są lepsze chodzi jedynie o sprawiedliwą ocenę.
Ale polecam wypróbować bo naprawdę warto!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[923312].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

GENIALNA

Ta maska uratowała mi ,,życie" a dokładnie mówiąc..przed wykonaniem makijażu posmarowałam twarz kremem z alterry ( nigdy wcześniej go nie używałam, ale miał być taki naturalny i DELIKATNY ) po 3 minutach zaczęła mnie palić twarz,która stała się purpurowa!! dosłownie! a to wszystko na 40 min przed wyjściem na wesele siostry, dzięki Bogu inna siostra była w posiadaniu TEGO CUDA i dosłownie w ciągu minuty moja twarz została ukojona,cudowne uczucie. Sprawdziła się w najbardziej ekstramalnych warunkach, od tego czasu używam jej nie tylko do celów specjalnych ale rowniez regularnie 2x w tyg. Ale się rozgadałam;)

+cuuudownie koi podrażnioną skórę
+ świetnie nawilża
+ma lekką konsystencję
+jest wydajna
+jest moim wybawcą i nigdy mnie nie zawiodła!

Jeśli chodzi o cenę to się nie wypowiem ,bo nigdy jej nie kupuję, dostaję zawsze jako prezent od siostry,tak wiem,szczęściara ze mnie :)
Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[805920].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 59

Porządna

Nie jest wcale tak łatwo znaleźć porządnie nawilżającą i kojącą maseczkę, która przy tym nie zapchałaby cery mającej ku temu tendencję. A ta właśnie taka jest. Doceniam to zwłaszcza w sezonie letnim, po opalaniu, a także po podrażnieniu/wysuszeniu innymi kosmetykami. Bardzo ją lubię i będę do niej wracać.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[778009].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 36

Napisanych recenzji: 266

kit z parabenami

Kupilam jedynie ze wzgledu na wasze pozytywne oceny... I zakupu zaluje.
Maseczka skladem nie powala wrecz rozczarowuje! Jedyny wartosciowy skladnik to kernel oil ,co z tego jak za tym 4 rozne parabeny!:/
Nie da sie zrobic juz bez nich lub bez tylu? Takiej firmie jak Avene? Naprawde?
Maseczka znajduje sie w typowo zludno-klinicznym opakowaniu dajacym iluzje produktu "z przepisu lekarza". Wyglada na profesjonalny i "naturalny".
Tuba to 50ml. Produkt latwo sie wyciska, nie wylatuje zbyt duzo, latwo dozowac. Nakladalam na twarzy juz iles tam razy, zwykle raz na tydzien dla extra nawilzenia na noc po calym tygodniu, nieraz jednak stosowalam jakko krem na noc lub jako krem na dzien, jak zostawalam w domu. Czyli - stosowalam go w roznych proporcjach i wielo-jako :)
Zapch jest nawet przyjemny, z tych lekkich i pudrowych - troche przypominajacy mi L Oreala.
Aplikuje rzecz jasna na swiezo oczyszczona buzie.
Mialam jakies wymagania,wyobrazenia.. Wydawalo mi sie,ze spotkam aptekarska wersje Beauty Flash Clarinsa, ktory absolutnie powala dzialaniem w ciagu paru sekund!
Ale nie, co to, to nie..
Konsystencja jest dosc zbita i lekko gesta, produkt pokrywa buzie wyrazna i wyczuwalna niemniej leciutka jak powietrze warstewka czy tez filtrem. Szybko sie wchlania, zachowuje sie jak lekki krem zmieszany z baza do makijazu...
Efekt jest najmniej sensacyjny... bo go nie ma.
Moja skora jest wypielegnowana, widzaca rozne sera, kremy, maseczki, olejki...
Po nich wyglada zdrowo, rozswietlona, nawilzona...
Po maseczce Avene,trzymanej krocej, dluzej niz przepisowy czas, a takze stosowanej na cala noc - po postu nic nie jestem w stanie zauwazyc! :(
Skora wydaje sie byc lekko zmatowiona i tyle..
Nie wiem,czy serio to wystarczy,zeby tak ten produkt chwalic..
Nie podrazia, nie uczula, rowniez mnie nie szczypala..ale co z tego? Nie po to kupuje zaawansowana pielegnacje,zeby cieszyc sie,ze mnie po niej nie wysypalo!
Zuzyje do konca, ale nieco zrazilam sie do ich produktow, szczegolnie,ze ta maseczka byl moim pierwszym od Avene.
Nie jestem w stanie z czystym sercem polecic.
Wiecej na pewno nie kupie.

Używam tego produktu od: kwiecien
Ilość zużytych opakowań: 75% 50ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[774856].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 254

Napisanych recenzji: 648

Puszysty i skuteczny kompres

Masque Apaisant otrzymalam jako probki do zakupów, a poniewaz moja cera jest naczynkowa ze sklonnoscia do nadreaktywnosci byla poddawana kwasom z

duża ulgą dla mej skóry przetestowalam.

+ konsystencja smietankowa
+ zapach pudrowy, typowy Avene
+ nawilza
+ koi
+ uspokaja
+ wyrownuje koloryt cery
+ nie zapycha
+ można pozostawić na noc
+ pozostawia cerę gładką i miłą
+ prosty sklad
+ zawiera okluzyjną parafine
+ wydajna
+ stosowana pod oczy nei podrazniała
+ nei podraznia
+ nei uczula
+ nie podraznia uszkodzonej cery
+ nie podraznia cery podraznionej kwasami
+ wygładza
+ koi zaczerwienienia i podraznienia
+ nawilza i odzywia
+ chroni przed utratą wody z naskorka
+ nowa wersja bez parabenow
+ idealna jako nocny kompres

+/- cena

Maseczka zamknieta w klasycznej tubie posiada postac śmietanki, dzieki czemu aplikuje sie ja łatwo. Wchłania się szybko, mimo tresciwego skladupozostawia nieco lepki film na twarzy ale nie zapycha. Ma przyjemny sklad: olejek z krokosza (moj faworyt i ulubieniec Pierre Fabre), okluzyjna parafina i kilka innych dobrych emolientów sprawiają ze cera szybko sie uspokaja, goi. Jest jak przyjemny puszysty kompres. Plus za brak parabenow w obecnym skladzie po reformulacji.
Zapach jest pudrowy, typowy dla Avene, bardzo przyjemny i dopieszczający, potęgujące wrazenie puszystości.
Cera po jej zastosowaniu jest spokojna, chroniona a pozostawiona na noc sprawa ze skóra odzyskuje kondycję powoli regenerując płaszcz hydrolipidowy.

Przyjemnosć stosowania jest duza,w polaczeniu z wydajnością cena przestaje być zaporowa.
Zdecydowanie poprawia kondycje cery i koi wszelkie podraznienia, sprawia ze cera nabiera rownomierny koloryt i wypoczety wyglad.
Jest bezkonkurencyjna jesli chodzi o ukojenie nawilzenie i odzywienie.

Masęczkę polecam jako uzupełnienie pielegnacji i kuracji dla cer naczynkowych, wrazliwych, suchych i mieszanych, ktore szukają ukojenia, podstawowego nawilzenia i odbudowy plaszcza hydrolipidowego. Sprawdza sie rowniez pod oczy, szczegolnie u osób ktore mają tendencje do przesuszen w moim przypadku nie powodowała opuchnięc ani podraznien czy uczulen.
Doskonała

Obecny sklad:

Avene thermal spring water (avene aqua), Paraffinum liquidum, Stearic acid, Caprylic/capric triglyceride. Carthamus tinctorius, Hyrogenated palm, Palm kernel oil peg-6 esters, Triethanolamine, Glyceryl stearate, Cera microcristalina, PEG 100 stearate, Propylene glycol, Caprylc/capric glycerids, Carbomer, Disodium

EDTA, Parfum, Phenyl trimethicone.

Polecam!

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 5x5ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[745229].usefull || 0 }}% pomocna.