Model Bioenergia, Eliksir na krótkie noce

Model Bioenergia, Eliksir na krótkie noce

Znacznie przyspiesza odnowę i rewitalizację komórek, aby uzysać świeży i wypoczęty wygląd skóry zaledwie po 4 godzinach snu. Działa na zasadzie "koncentratora energii": intensyfikuje procesy oddychania komórkowego, regeneruje skórę, uelastycznia ją i wygładza, a także bardzo intensywnie nawilża.
Dzięki przyspieszeniu procesów odnowy biologicznej poprawia się ukrwienie naskórka i skóra w szybszym tempie regeneruje się odzyskując gładkość i świeży, wypoczęty wygląd jak po 8-10 godzinach snu. Kontur twarzy jest subtelnie i młodzieńczo zarysowany, znikają oznaki zmęczenia skóry i opuchlizny, cera nabiera promiennego wyglądu.
Czynniki aktywne stanowią BIOPLAZMA, talasfery ATP, Energisomy Q10, mikrocząsteczki aktywnego tlenu, biomolekularny czynnik intensywnie nawilżający, witamina E.
Preparat przeznaczony jest do każdego typu cery po 25 roku życia wykazującej oznaki zmęczenia.

cudów nie ma

Dostałam z wizażowej wymiany i bardzo dobrze, bo spróbowałam i nie mam sobie za złe, że przepuściłam pieniądze na kolejny gadżet. Bo co tu dużo mówić, ten eliksir to tylko kosmetyczny gadżecik. Nawilża, ale za słabo jak dla mnie (lubię treściwe, gęste kremy), lekko wygładza i tyle. Wchłania się błyskawicznie, ma ładny zapach.. To tyle. Nie zauważyłam nic poza tym. Żadnego cudownego odświeżenia po zarwanej nocy..ani po przespanej. Skóra potraktowana Daxem wykazała totalną olewkę i jaka była, taka została.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

działa

zapewnia świeży wypoczęty wygląd a buzia naprawdę wygląda na wypoczętą po zarwanych nocach
.Co do zmarszczek,wygładzenia skóry nie wypowiadam się ponieważ nie mam jeszcze z tym problemów.Cera jest nawilżona,bez zatkanych porów... Moim zdaniem to naprawdę działa!Na dzień nakładałam na eliksir krem matujący(mam mieszaną cerę,a ów specyfik ani nie natłuszcza ani nie matuje),podkład...i buzia wyglądała jak po spokojnej,długo przespanej nocy...
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...2
Recenzja: ...

nawilzacz i tyle

Flaszka tego preparatu przewala sie w mojej szafce z kosmetykami od jakiegos czasu i nie moge jej zmeczyc, mimo, ze preparat jest w sumie calkiem dobrym nawilzaczem, pelnym obiecujacych antyoksydantow.
Pompka jak najbardziej ok, szkoda tylko, ze sam preparat podczas pierwszego nacisniecia strzyka nie tam gdzie powinien, nacisniecie nastepne jest juz bardziej ukierunkowane.
Efektow spektakularnych nie zauwazylam - albo jestem super wypoczeta ;) a w miedzy czasie preparat zniknal z drogeri - Dax zastapil go tansza ( i nie rozowa ale tez perfumowana) maseczka w saszetce z serii Planet Essence (usuwajaca oznaki zmeczenia).

Make up no make up H&M

nie wierzyłam...

To niesamowite, ale ten kosmetyk naprawdę działa. Wypróbowałam go w kilku ekstremalnych sytuacjach, ostatnio mając 38 stopni gorączki. Mój tata stwierdził: "Czy ty naprawdę jesteś chora? Tak dobrze wyglądasz". I rzeczywiście, skóra staje się napięta, lekko i przyjemnie zaróżowiona a przy tym delikatna i mięciutka w dotyku. Polecam posiadaczkom tłustej skóry ( sama mam takową), nie zatyka porów, nie jest tłusty ani ciężki.

hmmm...

nie wiem sama. z jednej strony piekny kolor, przyjemny zapach i konsystencja, efekt: dosc dobry, choc nie spektakularny. na pewno ladnie nawilza.
z drugiej: opakowanie do kitu- ile sie trzeba nameczyc, zeby wydobyc reszte preparatu z buteleczki! poza tym efekt moglby byc lepszy, np. pory bardziej zwezone. denerwuje mnie tez ta reglamentacja- ze tylko 2-3 razy w tygodniu...

Działa!

Działa - a to najważniejsze... wiadomo, jakie bzdury czasem wypisują producenci kosmetyków na opakowaniach, by tylko zachęcić klientów - ale ten kosmetyk działa. Sprawdziłam go w ciężkich warunkach - trzy zarwane noce pod rząd na delegacji, i cały czas wyglądałam dobrze, cera była gładka, promienna i nie wołała na pomoc. Do tego totalnie zarwane noce imprezowe - i też działał. Stosuję go wieczorem, oraz jeszcze rano, z tym że rano nakładam na niego krem, zwykły mój codzienny. Nie wyskakująmi po nim niesodzianki. Jedyne, do czego się przyczepiam - umiarkowanie fajny dozownik (fajnie, że jest, ale strasznie dużo się wyciska preparatu na raz) oraz to, że dość mało wydajny jest. I jendak nie da rady stosowaćgo często - oczywiście wynika to zapewne z siły jego działania, ale w końcu kosmetych wszechczasó powinien być idealny, czyż nie ? ;-)
Dlatego 4 gwiazdki, a nie 5.
ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

są efekty

Potrzebowałam trochę czasu, żeby się przekonać do tego eliksiru (nazwa trochę z zadęciem), a to ze względu na zapach, który niespecjalnie przypadł mi do gustu (w moim przypadku to pierwsze kryterium oceny kosmetyków). Za to zdecydowanie dobre wrażenie robi opakowanie - poręczny dozownik, szklana butelka. Wyznaczyłam eliksirowi Daxa prawdziwe zadanie - bezsenne noce z noworodkiem. I sprawdził się. Po nałożeniu skóra jest przyjemnie nawilżona i miękka, rano pojawia się efekt wygładzenia i napięcia skóry (oczywiście tylko na czas działania eliksiru - jak w baśniach, może stąd nazwa). Dla wzmocnienia efektu stosuję go także rano, tak jak zaleca producent. Miło spojrzeć w lustro, efekt porównywalny z Advanced Stop Signs Clinique, tylko cena o wiele przystępniejsza. Szkoda, że można stosować go tylko 2-3 razy w tygodniu. Bardzo udany produkt.

spodziewałam się ...

Hm, nie mogę powiedzieć że nie działa - bo efekty są. Być może po przeczytaniu recenzji spodziewałam się bardziej spektakularnych efektow
Plusy:
flakonik z dozownikiem
żelowa konsystencja, "perłowaty" kolorek
b. dobrze się wchłania i ładnie pachnie
Rzeczywiście najlepiej nałożyć go dwukrotnie i jeszcze rano; twarz nie jest "zmięta" i szara, ale ideał to jeszcze nie jest. Jego obecność na mojej toaletce nie jest niezbędna.

Ratunkowy

Zdarza mi się nie przespać nocy, albo pospać tylko przez godzinkę, niestety. I wtedy ten eliksir jest wzywany na pomoc. Nie wiem, czy wyglądam po nim super (po takiej nocy nie jestem w stanie niczego obiektywnie ocenić), ale przynajmniej ludzie ode mnie nie uciekają - a to już ogromny sukces tego kosmetyku. To taki ratunkowy niezbędnik w mojej łazience. Nakładam go sporo i rano też jeszcze trochę. I działa, zresztą bez skutków ubocznych (wyprysków itp. - a tego trochę się bałam).

Super!

Miałam jedną próbkę tego kosmetyku i specjalnie czekałam z jej otwarciem do momentu kiedy zarwę noc i będę mogła z czystym sumieniem go ocenić. Za pierwszym razem użyłam go, kiedy następnego dnia musiałam wstać w środku nocy na samolot. Kosmetyk ma leciutką konsystencję, jasnoróżowy kolorek- pachnie jak cała seria Bioenergia jakby wiśniami ? Mimo przespania zaledwie dwóch godzin i 6 godzin spędzonych w samolocie moja twarz wyglądała znakomicie, nie było na niej widać żadnych oznak zmęczenia, miała piękny zdrowy koloryt i tryskała świeżością. Resztę próbki zużyłam w po dwóch tygodniach, po całej nocy spędzonej w samolocie i pójściu spać o godz 7 rano i trzech godzinach snu-efekt równie znakomity, po przebudzeniu buzia była wypoczęta i świeża. Polecam bo to naprawdę bardzo dobry kosmetyk!

dziękuję, zarwałam noc :)

Z uwagi na charakter pracy 2-3 razy w tygodniu się nie wysypiam. Żałuje tylko, że dopiero teraz zaopatrzyłam się w ten cudowny kosmetyk.
Jest leciutki, bosko pachnie, świetnie się rozsmarowuje, używam też ostrożnie w okolice oczu. Buzia mi się po nim błyszczy, ale w nocy to nie przeszkadza.
A rano: aż miło spojrzeć w lustro. Skóra o zdrowym kolorycie, jędrna, napięta. Żadnych niespodzianek w postaci wyprysków.
Czuję się świetnie i na komplementy odpowiadam: dziekuję, właśnie zarwałam noc. :)

rewelacja !

Po pierwsze, chciałabym prosić poprzednie recenzentki o uzupełnienie informacji, czy oceniały efekty tego preparaciku po "krótkiej" nocy. Bo takie jest jego zastosowanie i inaczej moim zdaniem bardzo jest sens się nad nim znęcać.
Sorry za dygresję; przechodząc do rzeczy - ja używam go tylko i wyłącznie wtedy kiedy kładę się późno i muszę wstać wcześnie, albo wcale nie mam okazji spać (bywa i tak :( ).
I stwierdzam, że jego działanie jest niesamowite. Normalnie, po krótkiej nocy moja skóra jest przesuszona, zmarszczona, zszarzała i z mnóstwem zaczerwienień. Po użyciu tego serum wszystkie te ślady ustępują w ciągu ok. pół godziny. Już sam zapach - delikatny, cudownie relaksujący przynosi ulgę i uczucie że skóra wypoczywa.
Rewelacyjnie nawilża, wygładza i ujednolica koloryt cery, uspokajając zaczerwienienia. Po prostu sen w pigułce - tylko zmęczonych oczu nie da się zamaskować :( .
Żaden kosmetyk do tej pory nie zdołał zdziałać tego, co ten. Warunek - nie można go oszczędzać - efekt jest tym lepszy, im więcej się go nakłada - i tu można popełnić błąd, bo jego śliska konsystencja może sugerować, zeby go nakładać w niwielkiej ilości (sama tak zrobiłam za pierwszym razem i stwierdziłam wtedy że wcale nie działa). Ja używam jednorazowo ok. 1 ml (przed snem), a rano, dla zlikwidowania zmęczonego wyglądu - ok. 2 ml.
Nie chciałabym mieć okazji do częstego uzywania go, ale cóż - life is brutal ;) Niniejszym wciągam go na liste swoich niezbędników kosmetycznych i życzę firmie Dax żeby się to dobrze sprzedawało, to mi go nie wycofają :)