Yves Rocher, Pur Bleuet, Démaquillant Express Yeux (Dwufazowy płyn do demakijażu oczu)

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu z wyciągiem z bławatka bio. Błyskawicznie usuwa makijaż, nawet wodoodporny.

dwufazowa
w butelce
płyn
>100ml

Wspaniały!

Szczerze nie sądziłam, że znajdę drugi produkt, który dorównuje tonikowi dwufazowemu Ziaja. Używam kosmetyków wodoodpornych i zawsze miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego produktu. Jestem nim zachwycona - nie podrażnia, nie jest mocno tłusty, przyjemnie lekko pachnie. Zmywa makijaż bez problemu i nie wysusza skóry. Znakomicie się sprawdza przy soczewkach kontaktowych. Po prostu wow!

Pewniak

Zawsze do niego wracam. Oczywiście jest tłustawy jak wszystkie dwufazowe, ale domywa makijaż idealnie, przy minimum czasu i wysiłku. Wystarczy przejechać po oku dwa-trzy razy i wszystko co ma zostać na waciku na nim zostaje. Bez poprawek, bez efektu pandy, bez łzawienia, pieczenia oka czy wypadania rzęs.
Cena jak na płyn do demakijażu dość wysoka, ale często można go upolować na promocjach z ulotką -40 czy -50%. Używam tylko do oczu, co przekłada się na wysoką wydajność. Jedna buteleczka 200 ml wystarcza mi spokojnie na pół roku (nie maluję się codziennie).

Taki sobie

Płyn jest w moim odczucie nieprzyjemny dla oka i średnio skuteczny. Nie przeszkadzałby mi jego tłusty odczyn, gdyby szedł za tym lekki poślizg. Tymczasem jest on jakby suchy i nieprzyjemnie się nim trze oko. Zresztą zarówno pocieranie , jak i przytrzymanie na oku, nie rozpuszcza w pełni tuszu do rzęs. Ja maluję się dość mocno (kreska i tusz + cienie), zużywam wiele wacików, a okolica oka i tak jest niedomyta, choć pozornie tak wygląda. Wystarczy odrobina mleczka na płatku i przetarcie nim tejże okolicy, a wacik jest brudny. Używam wtedy, gdy mam pomalowane tylko rzęsy. Do twarzy raz spróbowałam i nigdy więcej - policzki pokryły się czerwoną chropowacizną, która szybko zbladła, ale skóra była szorstka przez 2 tygodnie.

Powiększanie ust domowym sposobem - wasabi

Ta tłustość...

Butelka, zawierająca 200 ml płynu jest plastikowa i bardzo poręczna. Otworek jest na tyle mały, że raczej nie wylewa się nic na boki, chociaż ja jestem taka zdolna, że mi się zdarzyło wylać, ale na pewno to nie jest kategoria płynu z Garniera (dwufazowego), przy którym właśnie na to mocno narzekałam.
Do zmycia makijażu z całej twarzy potrzeba mi dwóch wacików, myślę, że wystarczyłby jeden, ale niestety konsystencja jest dziwna, niby tłusta, ale bardzo ciężko nią się zmywa cokolwiek, więc muszę użyć dwa waciki. Niestety nie jest to preparat z gatunku tych "szybko zmywających", wacik trzeba przyłożyć do oka, trzeć, a mimo tego tusz zostaje, jednym słowem - trzeba się namęczyć. Zapach całkiem przyjemny, nie potrafię go do jednak niczego przyrównać.
Może ja jestem dziwna, ale kupując płyn do demakijażu oczekuję, że on będzie zmywał makijaż z całej twarzy, a na stronie producenta jest napisane, że płyn ma służyć do demakijażu oczu, no dobra, ale wtedy do twarzy mam kupić oddzielnie coś innego? Bo niestety po zmyciu oczu i całej twarzy jestem tłusta jakbym się jakimś olejem wysmarowała i jeśli natychmiast nie idę myć twarzy to muszę to wszystko zetrzeć chusteczką... Nie mogę pominąć też faktu, że jak przemywam wacikiem oczy to cały makijaż się rozmazuje, oczywiście ostatecznie to się wszystko da zetrzeć tym drugim wacikiem, ale czy preparat do demakijażu nie powinien "wchłonąć" i zaabsorbować wszystkiego na wacik, a nie pozostawiać jakieś maziajce? Co mnie jeszcze irytuje to fakt, że jak już niby mam wszystko zmyte i idę umyć twarz żelem wieczorem to nagle nie wiadomo skąd pod oczami pojawiają się czarne smugi, jakby preparat niedokładnie doczyścił oczy, nie są one mocne, ale pojawiają się, więc ja nie wiem, o co chodzi.
Wiem, że to jest kosmetyk bardzo chwalony, ja niestety nie widzę w nim nic doskonałego. Owszem, cena jest przystępna i działa, ale tłustość, jaką pozostawia na twarzy mnie do niego bardzo zniechęca. A jeśli faktycznie jest TYLKO do demakijażu oczu, to jeszcze bardziej mnie to zniechęca, bo oczekuję od kosmetyku tego typu, że zmyje wszystko, zewsząd - szybko i skutecznie, a nie, że będę musiała kupić 10 preparatów do różnych części twarzy.
Wydajność oceniam bardzo dobrze, buteleczka starczy mi jeszcze pewnie na tydzień, co da razem niemalże 2 miesiąca używania, ale ze względu na pozostałe niedogodności ja do niego nie wrócę. Wolę dwufazę z Garniera, która jest w podobnej cenie, ma identyczne działanie, ale nie jest aż tak tłusta, żeby trzeba było po jej użyciu używać chusteczki do wytarcia pozostałości z twarzy...

Stały bywalec

Tak jak w tytule na stałe w mojej łazience.
Kupuję na promocjach posiadam kartę.
Zawsze biorę po dwie butelki.
Płyn zmywa bez problemu cały makijaż żaden tusz Lancôme, Dior czy wodoodporny mu nie sprawia problemu. Nie trzeba pocierac powiek. Przykładam wacik i czekam chwilę. Nie rozmazuje nie powoduje pieczenia oczu jak naleci za dużo na wacik. Jest wydajny, opakowanie bez zarzutu, przezroczyste widać ile produktu nam jeszcze zostało. Nie potrafię zliczyć ile butelek już zużyłam prze ponad dwa lata.
Nadal będę kupować chyba że z jakiegoś powodu zacznie mnie podrażniać to przestanę.

bubelek:(

Niestety, w moim przypadku niewypał. Kosmetyk zamknięty w estetycznej butelce z twardego plastiku. Niestety, zawartość jest dużo mniej ciekawa:( Płyn jest bardzo mało wydajny, ale jego główną wadą jest to, że wyjątkowo kiepsko rozpuszcza makijaż. Przykładanie wacików na kilkanaście sekund do powiek powoduje minimalne rozpuszczenie tuszu i kredki, oczy trzeba więc pocierać, pocierać i pocierać. Finalnie kończyłam z zaczerwienionymi spojówkami, rzęsami na waciku i niedomytym makijażem. Nigdy więcej!

Ok

Ten kosmetyk dostałam jakiś czas temu od znajomej
Ostatnio skończył mi się płyn micelarny z Biedronki,więc zaczęłam używać tego.
Płyn jest dwufazowy i przed użyciem należy wstrząsnąć opakowanie.
Muszę przyznać,że zaraz po wymieszaniu dwóch warstw świetnie wygląda
Opakowanie jest niewielkie,bo mieści 100 ml.
Mimo wszystko niewielka ilość wystarczy,aby zmyć tusz do rzęs.
I z tym radzi sobie całkiem nieźle,a do tego nie podrażnia i nie wysusza skóry.
Zdarzyło mi się nim zmywać również podkład i tu też dość dobrze sobie poradził.
Natomiast zostawia tłustą warstwę,która na szczęście szybko się wchłania.

Zawsze ze mną :-)

Uwielbiam ten płyn, mimo , że nie jest bez wad. Dla mnie idealnie zmywa nawet najtrwalszy makijaż. Co prawda pozostawia tłusty film, ale ja i tak zmywam później twarz żelem oczyszczającym. Szybko się rozdziela na dwie fazy - często trzeba wstrząsać. Jest bardzo wydajny. Nie powoduje żadnych podrażnień skóry. Jest delikatny i skuteczny.

Świetny!

Używam tego płynu od lat i jako jedyny nigdy mnie nie podrażnił i nie uczulił. Świetny, wydajny, polecam! Dzięki dwufazowości bez pocierania i męczenia oka można zmyć makijaż w szybkim tempie. Fajnie się sprawdza kiedy chcę poprawić tylko np. nierówną kreskę na oku, wystarczy nabrać niewielką ilość na patyczek kosmetyczny i skorygować makijaż, bez konieczności zmywania całego oka.

Bez szału

Dobrze zmywa wodoodporny makijaż, ale zostawia okropnie tłusty film. Cena jest za wysoka jak na to co ten produkt oferuje. Zapach też nie powala. Mam go od roku i w sumie leży w szafce. Przydaje mi się tylko do zmywania wodoodpornego tuszu i eyelinera, ale rzadko ich używam. Wolę płyn dwufazowy z Nivea i kiedy wymęczę ten z Yves Rocher będę mogła od niego wrócić.

Najlepszy!

Dla mnie idealny! Zmywa każdy makijaż. Zwykły, wodoodporny, mocny, słaby :) Nie podrażnia oczu i szybko, łatwo rozpuszcza tusze wszelkie.
Lubię go bardzo i na żaden inny nie zamienię :)

Polecam bardzo dobry

Używam tego płynu od dawna. Jest to jeden chyba z najlepszych kosmetyków do demakijażu oczu jaki miałam. Jest wydajny nie drażni oczu- noszę soczewki. Bardzo dobrze zmywa tusz eyeliner i cień. Warto kupować na promocjach często jest 2 w cenie 1