ColorStay, Pressed Powder (Puder prasowany)

ColorStay, Pressed Powder

Cena już od 52,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 8,4 g

Jedwabisty, beztłuszczowy puder prasowany Revlon ColorStay Pressed Powder, który zabezpiecza skórę przed świeceniem się nawet przez 16 godzin. Zapewnia matowe wykończenie makijażu. Doskonale wygląda zarówno nałożony na makijaż jak i na gładką skórę. Puder Revlon ColorStay nie podrażnia, nie zatyka porów. Formuła bez talku i parabenów.

• Mica,
  • Titanium Dioxide

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 52

Nawet dobry

Nie jestem ani zachwycona ani rozczarowana.
Kupiłam go bez zbędnych poszukiwań. Po prostu z czystego zadowolenia z podkładu chciałam uzupełnić linię o puder.
Plusy:
+ rewelacyjne kolory, dobrze dopasowane do twarzy
+ matowi cerę, na pewno nie na długo (ale ok 4h na pewno - w moim przypadku to standard dla każdego pudru więc nie narzekam jakoś bardzo na trwałość)
+ bardzo dobre wykończenie makijażu - i to jest chyba najmocniejsza strona tego pudru. Delikatna i gładka cera zagwarantowana.

Minusy:
- jeśli ktoś jest posiadaczem tłustej cery - dobre matowienie nie będzie jego mocna stroną.
- cena, niestety ale na takie koszty puder sprawdza się kiepsko.
- w przypadku niedoskonałości (wyprysków itp.) czy skórek - podkreśla je bardzo wyraźnie. Nie nadaje się wówczas do aplikowania, niestety.

Podsumowując. Nie jest to najgorszy puder. Ale cena nie jest adekwatna do jakości. Do wykończenia makijażu polecam w 100%, dla bardziej wymagających się nie sprawdzi.

Używam tego produktu od: rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034289].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 53

lipa

zachecona prze rewelacyjny podklad pomyslalm ze pudre również bedzie sie super sprawdzal. i tu koniec zachwytów. matowi na krotko ok 3 godzinach sie swiecilam, przy duzo tanszych pudrach mat utrzymaywal sie znacznie dluzej plusiekiem moze byc opakownie i lusterko ale gabka ktora jest dolaczona to straszna lipa bo jest za twarda.

Używam tego produktu od: pol roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1000011].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 56

Zdzierstwo!

Zwykły puder, nie robi nic, jeśli to co masz pod nim (krem, podkład) nie trzyma makijażu. Daje efekt wykończenia, ale nie matuje, nie utrwala, nic, za to meeega długa lista składników. I po co to, skoro puderki ze sklepu wszystko po 4 złote robią to samo? a tu płacić 60 złotych, tudzież 12 funtów? Czyste złodziejstwo. Normalnie dałabym może gwiazdkę więcej, ale właśnie z powodu relacji ceny do jakości na to nie zasługuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950986].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 28

rozczarowanie

Zdecydowałam się na zakup przez podkład Revlon Colorstay, z którego byłam bardzo zadowolona. Jednak puder nie okazał się tak dobry... Na szczęście kupiłam go w promocji za 39zł, a nie za normalną cenę ponad 60zł. Nie matuje na dłuższy czas, lecz wysusza. Jedynym plusem jest kolor - używam Fair/Light 020 i jest ok.

ZALETY
+ idealny kolor
+ opakowanie z lusterkiem i oddzielną przegródką na gąbeczkę

WADY
- trwalość
- cena
- gąbeczka dołączona do opakowania nie nadaje się do użytku - jest za twarda

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[922311].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 18

Napisanych recenzji: 492

Klapa

Bardzo żałuję zakupu tego prasowanego pudru.
Kupiłam tylko dlatego, że skusiła mnie obietnica producenta czyli mat na 16h... sratatata. Dodatkowo przekonała mnie jeszcze formuła bez parabenów i olejów, miał być też niekomedogenny. Tylko za to daje jedną gwiazdkę, faktycznie nie zapchał mnie podczas używania przez może jakieś 10dni.

Oceniam odcien 840 medium, czyli jak dla mnie na wtedy (wrzesień) opcja najlepsza. Obecnie kiedy nie jestem opalona w grę wchodziłby tylko odcień najjasniejszy. W ogóle z tymi kolorami jest porażka, co to za wybór mieć w sklepie trzy odcienie?

Oceniając efekt po zastosowaniu to jakaś maskara i nie jest ważne czy zaaplikujemy go puszkiem czy pędzlem, efekt jest zawsze daleki od ideału.
Po pierwsze ZERO ZMATOWIENIA tzn. jest ale na 30minut... to chyba jaja, tak słabo matującego pudru jeszcze nie używałam. Musiałabym non stop robić poprawki bibułką... żarty? Fakt, mam cere tłustą ale do tej pory inne pudry dawały rade.

Kolejnym minusem jest to, że po niedługim czasie można się zorientować, że ma się na gębie tapete jak laska z wiejskiej dyskoteki.... Próbowałam na wiele podkładów- od tańszych typu bourjois po ulubione- diora i guerlain, wszystkie są lekkie ale po aplikacji pudru prasowanego colorstay czar prysł... Twarz wyglądała okropnie, w życiu nie miałamtakiej tapety na gębie.

Warto wiedzieć, że puder bardzo się utlenia na twarzy, dużo bardziej niż inne pudry w tej samej albo niższej cenie...

Opakowanie nieszczególne, zwykłe i dość spore.

Cena w porównaniu z jakością jest bardzo wysoka i w ogóle nie adekwatna do jakości. Dałabym mu 4gwiazdki jeśli kupiłabym go w sklepie typu wszystko po 4zł ale 70zł za coś takiego.... Miałam lepsze zdanie o revlonie...
Daje jedną gwiazdkę za to, że nie zapycha.

Używam tego produktu od: wrzesień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[872186].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 112

Jeden z gorszych

Kupiłam ten puder, bo uznałam, że skoro stale używam podkładu Color Stay to puder również będzie dobry. A tu klapa. Mam odcień transparentny, z uwagi na jasną skórę. Puder leciutko matuje i potwornie bieli twarz. Po nałożeniu wyglądam jakbym poważnie chorowała. Poza tym zauważyłam, że puder wpływa niekorzystnie na trwałość makijażu. Po dwóch godzinach wyglądam jakbym nic na twarzy nie miała.

Puder jest wydajny i to jest jego jedyny plus właściwie. Opakowanie dość wygodne, lusterko się przydać może, ale niewiele na nim widać, bo jest starsznie małe. Gąbeczka bezużyteczna, bo gdybym nałożyła puder w ten sposób wyglądałabym jak gajsza... Trupia biel nie przemawia do mnie.

Ogólnie nie skuszę się na inny odcień, bo jestem mega niezadowolona z transparentnego, a zwykle wybieram ten odcień i się sprawdza niemal każdej marki.

Ja go kupuję przez internet i zapłaciłam za niego niecałe 30 zł, a drogeryjna cena za ten kiepski wyrób to jakiś żart :D

Używam tego produktu od: 2 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[859575].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

ujdzie

Tak jak w tytule - puder jest całkiem sympatyczny.

Gdy nałoży się odpowiednią ilość (nie za dużo) utrzymuje efekt zmatowienia przez przyzwoity okres czasu, t.j. około 4 h. Zaznaczę, że mam cerę przetłuszczającą się, zależnie od dnia, ale zazwyczaj dość intensywnie, w "strefie T". Po tym czasie zostają tylko bibułki matujące.

Duży plus za praktyczne opakowanie z lusterkiem i dwiema \'przegródkami\', aczkolwiek jeżeli chodzi o kwestie techniczne - nakładanie pudru gąbeczką nie należy do najlepszych opcji, tworzy efekt kilograma tynku. Jego kolejnym atutem jest przyjemny zapach.

Ma dobry skład - bez świństw.

Podsumowując, mimo zalet natury technicznej i przyjemnego składu jego działanie pozostawia wiele do życzenia. Poznałam już lepsze pudry i do tego nie wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[745297].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 44

Przyjemny

Puder mam w kolorze Light/Pale. Puder jest bardzo fajny, drobno zmielony, ma gładką, wręcz kremową konsystencję. Gąbka leży w oddzielnej "szufladce", co jest higienicznym rozwiązaniem:) niestety, do niczego sie nie nadaje bo jest sztywna i nabiera się na nią za dużo pudru.
Kolor jest jasny, lecz za ciemny dla mnie, nad czym bardzo ubolewam:(
Trzyma mat na długo, kryje przyzwoicie, nie wchodzi w pory. Nie zauważyłam, żeby mnie zapchał, czy podrażnił; idealny do poprawek w ciągu dnia.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużywam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[728440].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

świetny

Ładne opakowanie, przyjemny zapach, lusterko, gąbeczka do nakładania chowana oddzielnie, puder świetnie wykańcza makijaż i w razie ewentualnego świecenia się ratuje bez dwóch zdań, nie ściera się , nie roluje, bardzo dobry puder!

Ilość zużytych opakowań: jedno zwykłe w połowie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[699790].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 20

Jak najbardziej na +

Nie wiem drogie panie skąd te recenzje, może oceniacie wcześniejszą wersję produktu?! Ta którą zamieściłam pojawiła się niedawno w rossmanach i innych drogeriach, z nowym składzie i w nowym opakowaniu (z tym że szata graficzna opakowania pudru jest nadal ta sama może stąd też pomyłki). Ja pudru używam od tygodnia. Matuje nim podkład i nakładam na to jeszcze odrobinę pudru brązującego.
+ nie widać go na twarzy
+matuje
+ nie podkreśla skórek
+ wydajny
+ nowy, fajny skład bez zapychaczy i bez TALKU przede wszystkim
+ wygodne opakowanie z lusterkiem i puszkiem do nakładania

Generalnie jestem zadowolona z produktu. Polecam

Używam tego produktu od: 2 tyg

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[620739].usefull || 0 }}% pomocna.