Rival de Loop, Klarende Maske Gurkenextrakt & Bisabolol (Maseczka rozświetlająca)

Maseczka rozświetlająca z tlenkiem glinu, bisabololem, prowitaminą B5 i ekstraktem z ogórka.
Rozświetla, łagodzi podrażnienia i działa uspokajająco na skórę.

klasyczne
w saszetce
Struktura
lekkie
krem
<50ml

Znasz skład tego produktu?

wygladza skore

uwielbiam prawie wszysykie maseczki z serii rival de loop

ta pieknie wygladza i oczyszcza skore, cena niska nieraz w promocji za grosze

maseczka nigdy nie wywolala u mnie podraznienia czy zaczerwienienia, latwa aplikacja, dobrze sie zmywa gabeczka

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038455].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie ok

Jedna z leszpych maseczek w tym przedziale cenowym. Kupiłam z czystej ciekawości (była w promocji). Moim zdaniem, wyraźnie poprawia stan skóry twarzy. Buzia jest po niej rozświetlona, przyjemna i gładka w dotyku. Konsystencja maseczki jest w sam raz - nie ścieka, dobrze się ją aplikuje.

Wady produktu:
troszkę szypie po nałożeniu, dość trudno się ją zmywa. Mogłaby być też dostępna w większej wersji (np. w tubce).

Dla mnie ok, na pewno kupię ją ponownie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: powyżej 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001555].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezła

+ wydajność
+ cena
+ widzę bezpośrednie działanie po zmyciu - skóra jest gładsza, uspokojona, choć pory powiększone, chyba dostrzegam to rozświetlenie :D nie jest to natomiast efekt mega wow

- ciężko się zmywa
- opakowanie - wolę tubki, niż saszetki, które po otwarciu czekają na kolejną aplikację, jest to niewygodne i niehigieniczne, a saszetka jest za duża na jedno użycie
- leciutko szczypie po nałożeniu

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999739].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

polecam

SKuteczna maseczka, konkretnie działająca. Faktycznie rozświetla i faktycznie ściąga skórę czyszcząc pory. Ciężko się ją zmywa, jest to upierdliwe, ale cóż..zaletą jest tez niska cena, w promocji po 1,2, a nawet 1zł. Z całej serii regularnie stosują tę i peel of.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[922524].usefull || 0 }}% pomocna.

Zwykła, przyjemna maseczka

;)trochę oczyszcza skórę, ujednolica koloryt chwilowo, ale cudów nie ma- to tylko maseczka; brak mi tutaj efektu "WOW" jaki miałam po innych maseczkach ;)
:]podrażniona skóra może czasem szczypać po aplikacji (o ile dobrze pamiętam to ma ona alkohol denat w składzie, więc może to jego wina...)
:)wygładza skórę
:)konsystencja jest idealna- kremowa, nie rzadka
:)niska cena
;)delikatny, nie nachalny zapach
:)nie zasycha na skórze bardzo mocno (nie ma efektu "skorupy" , wiec nawilżanie w czasie, gdy maseczka jest na twarzy nie jest potrzebne)
:)szybko się ją zmywa ze skóry
:)wydajna (1 saszetka wystarcza mi na 3 użycia na twarz)

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[911383].usefull || 0 }}% pomocna.

Można spróbować...

Kremy, peelingi i maseczki są kwestią indywidualną. Moja cera z tłustej, trądzikowej przeszła w mieszaną, czasami nawet bardzo przesuszoną na policzkach (szczególnie w okresie jesień-zima). Zatem maseczki staram się dobierać nad wyraz ostrożnie. Ta jest gęsta i kremowa, z dodatkiem glinki, o błękitnym zabarwieniu. Odczuwalnie ściąga skórę, lecz jest łatwa do zmycia. Jej zapach jest trudny do opisania, aczkolwiek jest on delikatny, w miarę przyjemny. Skóra po tej maseczce jest przyjemnie gładka i miękka, delikatnie nawilżona i zmatowiona. Pory wydają się być oczyszczone. Maseczka uspokaja zaczerwienienia, nie podrażnia ani też nie przesusza. Delikatnie rozświetla. Nie zapycha, a co za tym idzie, nie pogarsza stanu cery.

Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek o pojemności 2x8ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[907444].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemna, warto czasem kupić

Użyłam 2 saszetki, czyli te 4 małe. Nigdy bym się nie skusiła, ale promocja w rossmanie mnie skusiła. Kosztowała 1zł.Warto spróbować. Kupilam prawie wszytskie rodzaje na spróbowanie.

+wydajna (1 saszetka czyli te 2 połówki starczają na ok. 6-8 użyć)
+ma piękny kolor, taki miętowy
+skóra po użyciu jest naprawdę miękka, gładka
+maseczka lekko rozświetla i rozjaśnia
+łatwo się zmywa

-na początku przy nałożeniu piecze, ale to jakieś 10 sekund

Maseczka jest bardzo fajna. Przyjemna dla skóry. Zmniejsza zaczerwienienia. Zdecydowanie jeszcze ją kupię. To najlepsza maseczka z tych rossmanowych.

Używam tego produktu od: 2 i pół tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[906582].usefull || 0 }}% pomocna.

Na tę cenę bardzo fajna

Mam za sobą dwie takie maseczki, po dwie saszetki, które dzielę na dwa czyli osiem użyć (: Dorwałam podczas promocji za złotówkę.

Moim skromnym zdaniem (jak i zdaniem mojej skóry) działa bardzo dobrze :) Skóra po zmyciu jest mięciutka, gładka, nawilżona, oczyszczona a drobne niedoskonałości mniejsze i mniej zaognione.

Miły akcent w mojej kosmetyczce, niby nic nadzwyczajnego a działa lepiej niż niektóre drogie maski. Zdecydowanie polecam bo efekty zaskakujące :)

Działa. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[893541].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna!

Za taką cenę super! Wygładza skóre, jest wyraznie nawilzona, rozswietlona i zdrowo wyglada. Maseczka ma ladny zapach, konsystencja jest wrecz idelana jak na tego typu pordukt, dobrze sie ja naklada, szybko zasycha i latwo ja usunac. Cena, dostepnosc i duza wydajnosc jak najbardziej na plus (1 saszetka wystacza na ok. 6 uzyc) Polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[891402].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra maseczka

Bardzo dobra maseczka ,zostawia moja skórą gładką i nawilżoną a takze miłą w dotyku.Ja nie widze rozswietlenia ale moze stosuję ją za krótko.Maseczka jest tania,łatwo dostepna,jest bardzo wydajna.Jak dla mnie lepsza od tych wszystkich Avonowych Planet SPA

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[881942].usefull || 0 }}% pomocna.