L`Oreal Professionnel, Serie Expert, Solar, After Sun Repair Shampoo

L`Oreal Professionnel, Serie Expert, Solar, After Sun Repair Shampoo

Szampon odbudowujący po kąpieli słonecznej. W formule szamponu zawarto kwasy owocowe AHA, olejek palmowy, aminokwasy. Składniki te odbudowują i wzmacniają włókno włosa uwrażliwione na skutek działania promieni UV, słonej i chlorowanej wody.
REZULTAT: włosy są lekkie, sprężyste, błyszczące utrzymujące dobrą kondycję przez całe lato.

Cena: 45 zł / 250 ml

Godny zaufania

Początkowo bardzo mi się nie spodobał - jest gęsty i "tłusty", ciężko go spłukać z włosów, bardzo je obciąża - przynajmniej takie jest moje wrażenie jako posiadaczki włosów cienkich. Jednak wystawiam mu wysoką ocenę za to, jak się sprawdził na urlopie. Dwa tygodnie słońca, moczenia w morskiej wodzie, wysychania na słońcu, i znowu moczenia - a moje włosy, z natury cienkie, a na dodatek z rozjaśnianymi pasmami, są w idealnym stanie. Żadnego wysuszenia, rozdwojonych końcówek czy matowości. Jak dla mnie szampon nie wymaga odżywki, sam w sobie jest wystarczająco treściwy, wlosy rozczesują się jak po odżywce. Myślę, że moje wlosy jeszcze dodatkowej odżywki już by nie zniosły :-) Kompaktowa, poręczna butelka, smakowity owocowy zapach i bardzo duża wydajność. Właściwie nie ma się do czego przyczepić :-) Naprawdę dobry szampon, spełniający swoją "solarną" funkcję.

Używam tego produktu od: czterech tygodni
Ilość zużytych opakowań:jedno

bardzo dobry

Bardzo lubiłam ten szampon. Dobrze myłwłoski, nie wysuszając ich. Nadawał im blask, sprężystość i połysk. Nie obciążał włosów ani nie powodował szybszego przetłuszczania. Ma cudowny zapach - owocowy. Mycie włosów stawało się prawdziwą przyjemnością :)Działał także trochę jak odżywka - mianowicie aplikacja odżywki nie była zawsze konieczna.Szampon nie plącze włosów. Polecam i zapewne jeszcze zakupię:)