L`Oreal Professionnel, Serie Expert, Liss Extreme, Wygładzająca maska do włosów

L`Oreal Professionnel, Serie Expert, Liss Extreme, Wygładzająca maska do włosów

Maska nawilża i regeneruje włosy, kontroluje ich objetość i połysk, wygładza powierzchnię.

Zawiera:

- ceramidy - odbudowują wnętrze włosów, chronia przed czynnikami zewnętrznymi

- kompleks amini-essence - nadaje włosom miękkość, elastyczność, połysk

- czynniki nawilżające skórę głowy.

Skład: aqua, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, glycerin, amodimethicone, cetyl esters, lanolin, methylparaben, cetrimonium chloride, trideceth-12, benzyl salicytate, chlorhexidine dihydrochloride, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carbohaldehyde, hydroxypropyltrimonium hydrolyzed wheat protein, hexyl cinnamal, butylphentyl methylpropional, magnesium acetate, 2 - oleamino - 1,3 octadecanediol, linalool, aspartic acid, glycine, arginine, glutamic acid, parfum

dobra, ale nie najlepsza

Bardzo dobra maseczka. Sprawia, że włosy stają się zdyscyplinowane, miękkie i gładkie w ekspresowym tempie. Całkiem wydajna, o przyjemnym zapachu. Niestety daje efekt tylko od mycia do mycia. Nie ma co liczyć na poprawę stanu włosów.
Jednak polecam ją i uważam, ze od czasu do czasu warto kupić taką maseczkę. Jednak bardziej od tej wolę serię Intense Repair.

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

super

Maska naprawde wygladza wlosy, wspaniale nawilza. Wlosy sa w dotyku gladkie i bardzo przyjemne. Od razu widac roznice. Nie placze wlosow, jest wydajna i rezultaty widac golym okiem. Wizualnie wlosy wygladaja na zdrowe, odzywione, pelne blasku. Polecam wszystkim bo warto zainwestowac w cos lepszego niz w odzywke z supermarketu za 5 zl ktora nic nie robi.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

zadowoliła mnie

Maska warta wyprobowania, ale najlepsza dla bardzo suchych wlosow, bo obciaza...
Wloski, niesamowicie miekkie, blyszczace, gladkie i slicznie pachnace...
Nie regeneruje co prawda, ale to nie jest jej zadanie.
Wiadomo ze efekt jest tylko od mycia do mycia...ale to maska wygladzajaca wiec chyba to nie powinno dziwic.
Uzywalam jej jak mialam dosc zadbane wlosy i efekt byl fajny... teraz po rozjasnianiu i ciazy troszke sie oslabily wiec szukam czegos silniejszego
Do wloskow potrzeujacych tylko nawilzenia i wygladzenia -jak najbardziej

Używam tego produktu od:7 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:500 ml

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Bardzo porządny kosmetyk. Działa zgodnie z obietnicą producenta. Jeszcze rok temu miałam głowę pełną spuszonych włosów, sterczących na wszystkie strony. Na efekty musiałam poczekać jakiś czas /używam 500ml produktu dla salonów fryzjerskich/, ale było warto.

dyscyplinuje ale i obciąża

Obecnie mam włosy do ramion, bardzo mocno wycieniowane, więc potrzebuję czegoś mocno dyscyplinującego moje wiecznie wywijające i pierzące się" koncówki. Zwłaszcza, że teraz znowu muszę je codziennie prostować. Maski używam bardzo ostrożnie, tylko na końcówki, bo straszliwie obciąża a ja mam problem z utratą objętości fryzury i przyklapniętymi włosami u nasady. Właściwie to jedyny minus tej maski, bo dobrze nawilża i dyscyplinuje końcówki, nadaje włosom połysk, ułatwia rozczesywanie. Dzięki niej dużo łatwiej zachowuję (prawię) idealną fryzurę :)

Używam tego produktu od:kilka tyg

bardzo porządna

Maseczka jest bardzo dobra, no ale jak za taką cenę nie ma prawa być inna. Fajnie nawilża, wygładza włosy, po jej użyciu są miękkie, lśniące i prostsze (przez to że lekko je obciąża, dla mnie to akurat plus bo prostuję włosy).
Nie wiem tylko czy ją jeszcze kupię bo znam lepszą drogeryjną odżywkę która działa podobnie a jest kilka razy tańsza.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

słabo wygładza

Ta maska jest w moim odczuciu jak zwykły balsam do włosów, po nałożeniu na mokre włosy łatwo je rozczesać. Ale po wysuszeniu wcale nie odczułam żeby były bardziej wygładzone niż po innym balsamie. Oczywiście czuje się że są nawilżone, ale takie rzeczy zwykle każdy balsam robi.

wcale nie nawilża

Mam cienkie włosy zniszczone po zabiegach u fryzjera. Skusiłam się na tą maskę, bo miała wygładzać i nawilżać. Niestety po zastosowaniu okazało się, że:
- wygładza, ale i obciąża porządnie
- zupełnie nie nawilża

Przed robieniem trwałej, fryzjerka poleciła mi trzymanie maski 20 minut na głowie, aby więcej składników przedostało się do włosa. Robiłam takie domowe zabiegi przez tydzień. Włosy były koszmarnie przeciążone (na opakowaniu polecają trzymanie kilka minut), ale miałam nadzieję, że maska głęboko nawilży włosy. Niestety nic takiego nie zauważyłam.

Z dobrych stron:
- miałam wrażenie, że maska dawała wrażenie lekko grubszych włosów. Fajnie sypały się między palcami. Kto wie, może sprawdziłaby się lepiej do grubych włosów.
- wydajna
- pudełko wygodne w użyciu.

Używałam tego produktu: 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

Nie na długo

Mam mieszane uczucia wobec tej maski. Uzywam jej od lutego, ponieważ wtedy przefarbowałam włosy na blond. Były bardzo suche i wtedy ta maska pomagała. Trochę je uelastyczniała, wygładzała. Jednak już na początku moja skóra glowy niedobrze ją znosiła - swędziała (aby nie było pretensji, nie stosowałam maski na skóręgłowy, tylko na wlosy!). Po odstawieniu maski, swędzenie ustało. Po miesiącu do maski wróciłam, tyle że tym razem z wlosami pofarbowanymi na brąz. Nie powodowała już swędzenia skóry glowy, a włosy miały się po niej wspaniale - GENIALNIE się rozczesywały (od kiedy farbuję, potwornie się plączą), były gładkie, lekkie. ponad dwa miesiące stosowania i coś złego zaczęło dziać się z wlosami. Część włosów, z tyłu glowy była cały czas nieprzyjemna w dotyku, ciężka, nie dało się ich wysuszyć dobrze, raz były matowe, raz nadmiernie przetluszczone (o zgrozo!). Odstawiałam po kolei każdy kosmetyk do włosów. Aż okazalo się, że to właśnie ta maska tak potwornie obciąża mi włosy. Teraz wiem, że muszę jej używać tylko wtedy, gdy mam bardzo przesuszone wlosy, ponieważ regularne jej stosowanie wyrządza moim wlosom krzywdę :(

Ma ladny zapach i jest wydajna.

Nie kupię więcej. To nie pierwszy kosmetyk LOreala, na którym się zawiodłam.

Używam tego produktu od:lutego

świetna

bardzo dobra maska
moje włosy sa suche , naprawde suche, dlatego maske nakładam na całe włosy a nawet na skóre głowy i jest dobrze
maske trzeba bardzo dobrze spłukiwac, gdyż może oblepic lub przetłuscić włosy w szybkim tempie
wygładza i nawilża - spełnia zadanie , o którym pisze producent
włosy sa miekkie, ale posłuszne
bardzo mi sie podoba
polecam przede wszystkim osobom z sianem na głowie, pragnacym wygładzenia i ujarzmienia kosmyków

Używam tego produktu od:miesiąca

Może być.

Może popsuje trochę ocenę tej masce,ale od czasu do czasu kilka słów krytyki każdemu się przydaje :P.
No więc jednym z najwiekszych minusów tej maski jest to że bardzo obciąża włosy... osoby z cienkimi włosami powinny dać sobie z nią spokój bo co z tego że dolna część włosów będzie ok,jeśli górna będzie obciążona? No chyba że ktoś ma zarówno suche włosy jak i skórę glowy to powinno byc dobrze,ale dla osób z mocno przetłuszczającymi sie włosami zdecydowanie odradzam.
No to teraz plusy:
*wygładza dość dobrze-ale moje kłaczki to mało co potrafi ogarnąć.
*ładnie pachnie
*dobrze nawilża
*włosy są dość puszyste po jej zastosowaniu(tyle że nawet moje grube po pewnym czasie zaczęły się obciążać)
Więc ogólnie na mocne 4 zasługuje. Uważam że intense repair o niebo lepsza :)Używam tego produktu od:Dawno temu.
Ilość zużytych opakowań:1.

Poprostu bomba !

Po prostu niesamowita maseczka !

Moje niesforne kosmyki po tej maseczke stają sie wygładzone , a całe włosy niesamowicie gładkie!
Jedyna maseczka która która wygładziła ten moj wielki puch na głowie !Do tego wszystkiego jest niesamowicie wydajna !

Polecam . polecam i jeszcze raz polecam !

Używam tego produktu od:5 miesięcy