L'Oreal Professionnel, Serie Expert, Liss Extreme, Szampon wygładzający

L'Oreal Professionnel, Serie Expert, Liss Extreme, Szampon wygładzający

Szampon wygładza włos i zapobiega jego wysuszeniu.
Składniki takie jak w masce:
- opatentowany ceramid
- kompleks amino-essence
- kationowy czynnik nawilżający
- czynnik nawilżający
- szampon zawiera glicerynę
REZULTAT : dobrze nawilżone każde włókno włosowe, bardzo ułatwione rozczesywanie i układanie fryzury.

Skład: aqua/water, sodium laureth sulfate, disodium cocoamphodiacetate, glycerin, glycol distearate, sodium chloride, cocamide mipa, polyquaternium-10, hexylene glycol, disodium ricinoleamido mea-sulfosuccinate, carbmer, salicylic acid, benzoic acid, methylapraben, butylparaben, ethylparaben, hydroxypropyltrimonium hydrolyzed wheat protein, propylparaben, isobutylparaben, magnesium acetate, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, aspartic acid, glycine, arginine, glutamic acid, parfum/fragrance

Cena: 33 zł / 250 ml

Często wracam do niego

Jest to dla mnie prawie ideał. Mam suche szorstkie włosy, po nim są gładkie ale takie jakby gęstsze, mają więcej objętości po tym szamponie. I pomimo że próbuję innych to wracam do niego bardzo często a używam go już od dobrych 5 lat.

Ilość zużytych opakowań: nie wiem, 6???

Dramat....

Miałam wcześniej dwa produkty z serii Professional i były świetne, dlatego skusiłam się na ten szampon i maseczkę.I dawno nie przeżyłam takiego rozczarowania produktem z górnej półki. Tak jak tu pisało kilka osób, szampon niesamowcie obciąża włosy. A kiedy jeszcze używałam po nim maseczki, moje włosy były wygładzone, tak jak obiecuje producent, bo wyglądały jak by były nie myte przez trzy tygodnie. Piszę recenzję bo właśnie udało mi się wykończyć opakowanie, ale żeby włosy jako tako wyglądały mogłam umyć je tym szamponem raz, do powtórnego mycia brałam inny szampon. Tak samo z maseczką, mogłam jej użyć i wyglądać normalnie tylko w zestawie z jakimś nieobciążającym szamponem.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

z malym minusem

Ogolnie, fajny kosmetyk, ale do bardzo suchych wlosow, bo niestety obciaza - cała seri z reszta.
Jednak lubie go, wlsoki po nim, mieciutkie, gladziutkie i błyszczace.

Używam tego produktu od:7 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno duze

Niewidoczna kreska na powiece

Straszny obciążacz

Szampon ma jedną zaletę- włosy są po nim miękkie i łatwo je rozczesać (w ogóle nie plącze włosów). Niestety, nigdy nic tak nie obciążyło mi włosów! Zazwyczaj myję włosy co dwa dni, po tym szamponie miałam strasznego "oklapusa" już po paru godzinach po umyciu włosów, wyglądały, jakbym ich nie myła tydzień.

Wg mnie szampon na MYĆ włosy, a nie niepotrzebnie je obciążać. Daję 2 gwiazdki, bo komuś o ekstremalnie suchej skórze głowy może jednak odpowiadać- teraz tego szamponu używa moja siostra i jej nawet odpowiada.

Używam tego produktu od: sierpnia

4 z minusem.

Jest to moje drugie opakowanie tego szamponu,ogólnie lubię szampony loreala ponieważ doskonale radzą sobie z moimi niesfornymi puszącymi się włosami.Zawsze do nich wracam nawet gdy coś mi strzeli do głowy i próbuję je zamienić na coś innego.
Moje włosy należą do tych ktore się przetłuszczają, ale ich końce niemiłosiernie się puszą(przez wysuszenie).Po różnych zimowych kuracjach na przetłuszczanie ten szampon doprowadził moje maksymalnie zniszczone włosy do porządku.Znowu są lśniące,miękkie, po umyciu mogę je od razu rozpuścić bo nie mam mega szopy(zazwyczaj po myciu ratowała mnie gumka do włosów).
Bardzo ich nie wygładza,po prostu zapobiega puszeniu używałam go kiedyś (pierwszą butlę) z maską z tej samej serii i efekt był taki sam jak bez maski,obecnie mam maskę Vitamino color i balsam absolut repair i z tym duetem szampon się sprawdza - może nie tak jakbym chciała ale napewno jest lepszy od innych szamponów ktore "obiecują" ujarzmienie.
Nie uczula,nie podrażnia,jest bezpieczny.
Co jakiś czas aby odciążyć włosy myję je szamponem oczyszczającym i potem wracam do liss extreme.
Nie wiem czy kupię ponownie,bo loreal już coś chachmęci i wprowadza nową serię wygładzającą więc niewiem czy liss extreme nie zostanie zastąpiony przez liss ultime.

Używam tego produktu od:pierwsze opakowanie w 2004 roku,drugie - maj 2008.
Ilość zużytych opakowań:Niecałe 2.

Dobry ale....3 a 4..hmmm???

nie do regularnego stosowania:) poniewaz inaczej obciaza wlosy i sprawia,ze sa przyklapniete-silikony jednak robia swoje;/ Jednak uzywany pomocniczo pomaga zapanowac nad wlosami,ktore staja sie odpiednio nawilzone,miekkie i latwe do ulozenia.W zasadzie podczas uzywania szamponu nie musialam siegac po zadna odzwyke a kiedy nie korzystalam z szamponu to pomocniczo siegalam po maske z tej samej serii.
Trudno ocenic szampon obiekwtynie:) pomiedzy 3 a 4....ale moze bardziej w strone 4;)
Nie podraznil skory glowy,nie wywolal lupiezu,fajna kremowa konsystencja i przyjemny zapach:) Wlosy latwo sie rozczesywalo,nie splatywal ich.
Kupilam wtedy opakowanie 1,5 l i starczylo na bardzoooo dlugo:) moze jeszcze bedzie kiedys okazja zeby skusic sie na kolejne opakowanie.

U?ywam tego produktu od:jakies 1,5 roku temu
Ilo?? zu?ytych opakowa?:mega 1,5l butla

ogólnie polecam, bez rewelacji

Nie jest zły, mój TŻ kupił go w salonie fryzjerskim za 45 pln + odrzywka 55 pln. Za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Dobry, ale nie rewelacyjny. Włosy fajnie nawilżone, na początku przetłuszczają się mocniej, ale po kilku myciach przyzwyczajają się do tego "bogactwa". stosuje z odrzywką, ale naprawdę cudów nie widać Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania 250 ml

Bardzo dobry, ale do czasu...

Generalnie na początku szampon był jak zbawienie. Moje suche, zniszczone prostowaniem włosy odzyskały witalność. Ale.... po kilku tygodniach włosy się do szamponu przyzwyczajają i tu sie kończy jego wspaniałość. Ale musze przyznać, że bez niego nie da się obejść. Prostuje włosy non-stop i narazie dzięki szamponowi nie są przesuszone, ani tak strasznie się nie niszczą.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/10 dużej butli

rewelacyjny :)

To naprawdę świetny szampon dla moich przesuszonych, kręconych włosów! Nie powoduje szopy, włosy są zdyscyplinowane, wygładzone, przyjemniejsze w dotyku, nie mam problemów z ich ułożeniem i rozczesaniem. Szampon jest bardzo wydajny i doskonale się pieni.Ma przyjemny zapach.
Posiada tłustawą konsystencje więc posiadaczki innych, niż suche, włosów mogą być zawiedzione gdyż będzie zbytnio je obciążał.

ilość zużytych opakowań: 1

e tam

Nic specjalnego. Szampon jak szampon niczym szczególnym się nie wyróznia. Mało tego, faktycznie zdarza się, że włosy są po nim obciążone i po kilku godzinach nie wyglądają dobrze. Ma ładny zapach, dobrze się pieni, estetyczne opakowanie, ale to za mało, aby uznać go za dobry kosmetyk. Zwłaszcza, że podobno jest stworzony do takiego rodzaju włosów jak moje... Dostałam go drogą wymiany, więc nie ma tragedii. Na pewno go nie kupię. Dostałby 3 gwiazdki, gdyby nie fakt, że jest 3x droższy niż kosmetyki supermarketowe robiące dokładnie to co on.
Ach...może robi jedną rzecz: nie trzeba po nim stosować odżywki:)

nie ma cudów

Nie oczekiwałam cudów bo miałam już wiele specyfików wygładzających,prostujących itd. i efekt był bardzo krótkotrwały .Tak tez było z tym szamponem(choć stosowałam go razem z maseczką z tej samej serii).Mam włosy zniszczone ciągłym prostowaniem i oczekiwałam wygładzenia i nawilżenia włosów i...nic.Szampon jak szampon,ładnie pachnie,dobrze sie pieni, jest wydajny i to tyle.

Do x-tenso

Przy moch włosach nie ma co mówić o uzywaniu tylko szamponu-na ot siano działą tylko x-tenso. A ten szampon wraz z maską uzupełnia jego efekt. Teraz kosztuje już 37 zł (ciekawe kiedy dojdzie do 42:). I mnie też kusiło żeby na allegro kupić butle 1,5 litra, ale w sumie po co, skoro jedna butelka skończyła mi się pod koniec lipca a miałam jąod wrzesnia, a za każdym razem myłam nim włosy 2 razy bo za pierwszym nie chciał sie spienić. Niestety, wraz z końcem x-tenso jego działąnie na moje włosy przemija a zyję tylko dzięki cudowi z elseve nutrileum. Będę kupowaćpewnie do dorosłosci, kiedy to pojadę do londynu za calkowicie trwałe prostowanie za 1600zł :D