Perfect Beauty, Cera Dojrzała 40+, Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy

Perfect Beauty, Cera Dojrzała 40+, Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy

Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy o lekkiej, delikatnej konsystencji przeznaczony jest do pielęgnacji skóry po 40 roku życia, pozbawionej jędrności i elastyczności, z widocznymi zmarszczkami oraz opuchnięciami i cieniami pod oczami.
Bogata formuła kremu stworzona w oparciu o najnowsze osiągnięcia światowej biotechnologii, dzięki unikalnej kombinacji silnie skoncentrowanych składników aktywnych skutecznie walczy ze skutkami upływającego czasu, zapewniając skórze dojrzałej wielopoziomowe działanie odmładzające.
Peptide HA - zaawansowany składnik nowej generacji, dzięki połączeniu mikrokolagenu i kwasu hialuronowego intensywnie wygładza zmarszczki oraz poprawia strukturę i sprężystość skóry, zapobiegając jej wiotczeniu.
Imbir - poprawia odżywienie i dotlenienie skóry oraz redukuje zmarszczki i bruzdy.
Guarana - bogate źródło kofeiny, poprawia ukrwienie skóry oraz redukuje oznaki zmęczenia i cienie pod oczami.
D - pantenol - doskonale nawilża skórę oraz łagodzi i koi podrażnienia.
Masło shea - naturalny filtr słoneczny - doskonale odżywia, nawilża i wygładza skórę, pozostawiając ją miękką i aksamitnie gładką.

najlepszy krem na dzień

Mój ulubieniec:) lat ma dopiero 20 kilka, ale postanowiłam wypróbować ten krem w pielęgnacyjnym szale zakupowym i znalazłam swoją perełkę. Stosuję tylko na dzień, bo wieczorem używam olei. Nie próbuję na razie niczego innego, bo spełnia wszystkie moje wymagania.
+ świetny pod makijaż, nic się nie roluje,
+ cudnie nawilża, ale jest przy tym lekki i świetnie się wchłania,
+ nie podrażnia oczu,
+ zmniejsza opuchnięcia, zaczerwienienia,
+ wygładza skórę,
+ bardzo tani,
+ dostępny w drogeriach internetowych,
+ wydajny

Nie ma dla mnie minusów, mam nadzieję, że Faromona nie wycofa go z produkcji, jak to dzieje się często ze świetnymi kosmetykami.

Niezbędniak!

To jest już drugi krem pod oczy Farmony, do którego przyczepiłam się jak "rzep do psiego ogona". No ale jak tego nie zrobić, skoro ma aż tyle plusów:
+ świetnie nawilża
+ wygładza drobne zmarszczki
+ ma lekką konsystencję
+ świetnie współgra z make-up\'em
+ nie podrażnia
+ ma niską cenę

Ma też małe minusy:
- jak dla mnie jest trochę za mało odżywczy ale tego producent nie obiecuje
- jest niezbyt wydajny- ale przy tak niskiej cenie to nie problem

Jak dla mnie- jest obecnie niezastąpiony, zwłaszcza na dzień, pod makijaż. Pomimo tego, że nie ma dodanych filtrów UV, masło shea w składzie chyba spełnia swoje zadanie bo nie zauważyłam żadnych przebarwień. Mam nadzieję, że Farmona nie wycofa go szybko z produkcji. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

bardzo dobry

Krem przede wszystkim bardzo dobrze nawilża i koi podrażnienia. Używam go regularnie od 1,5 miesiąca rano i wieczorem i widzę poprawę - skóra jest bardziej wygładzona. Myślę, że warto przetestować ten produkt, minusem jest brak filtru przeciwsłonecznego, każdy krem powinien go zawierać.

Używam tego produktu od: sierpnia 2014
Ilość zużytych opakowań: trzy

Bardzo dobry!!!!

pomimo tego ze nie mam 40 lat a jedynie 30, ten krem to swietny nawilzacz!!!
kupilam go w TKmaxxie w UK, za 4 funty
krem ma wygodne opakowanie, w higieniczny sposob mozemy dozowac odpowiednia ilosc, a wystarczy niewielka ilosc zeby wklepac w okolice oczu
szybko sie wchlania, jest bardzo dobra baza pod makijaz, swietnie nawilza, czy splyci glebsze zmarszczki?niewiem, mi starczyl na dwa miesiace przy stosowaniu go na dzien i na noc, napewno wyrownuje koloryt, nie mam duzych cieni, ale rzeczywiscie okolice oczu wygladaja bardzo dobrze, radzi sobie z przesuszeniami na powiekach,
dla mnie bardzo dobry produkt, napewno kupie ponownie tym bardziej ze wybieram sie do Polski, polecam wart wyprobowania :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Zdecydowanie KWC!!!

W końcu trafiłam na kremik, który działa na moje "zmęczone" oczy!!!
Zacznę od tego, że nie mam większych problemów z cerą, jedyną zmorą są cienie, a także skóra wokół oczu skłonna do podrażnień i alergii.
Ten kremik kupiłam całkiem przypadkiem, nie mam jeszcze 40 lat, ale ze względu na moje problemy z oczami postanowiłam go wypróbować.
Skusiła mnie też cena oraz obietnice producenta.
Na początku stosowania nie zauważyłam różnicy, jednak po ok. m-cu - o dziwo, moja skóra wokół oczu stała się bardziej napięta, wygładzona, drobne zmarszczki zniknęły, głębsze jakby zostały spłycone.
Rano moje oczy są wypoczęte - nie mam worków pod oczami!
Od czasu jak stosuję ten krem nie mam problemów z podrażnieniem, powieki nie puchną, nie pojawiają się żadne niespodzianki!
Nie poradził sobie niestety sobie z moimi cieniami, ale na to za bardzo nie liczyłam.
Natomiast wygładził i wyrównał koloryt skóry, dzięki czemu moje oczy nie wyglądają już na takie "zmęczone"!
Następnym plusem jest wygodna tubka, fajna, lekka konsystencja - szybko sie wchłania, nie klei się. Odpowiednio nawilża. Bezzapachowy, nie podrażnia oczu, wydajny.
Minusów brak!!!

Edit 19.06.2012:
Niestety musiałam odjąć gwiazdkę za dostępność. Gdy chciałam ponownie kupić ten krem nie mogłam go nigdzie dostać. Znalazłam go na Allegro, ale niestety cena z przesyłką nie była już taka zachęcająca:(.

Używam tego produktu od: 3 m-cy