Guerlain, Issima, Midnight Star (Serum regenerujące w ampułkach) (Stara wersja)

Guerlain, Issima, Midnight Star (Serum regenerujące w ampułkach) (Stara wersja)

Midnight Star to zastrzyk energii dla zmęczonej, poszarzałej skóry. W 10 ampułkach zamknięto kosmetyk, który rozświetla, nawilża, niweluje oznaki zmęczenia i rozjaśnia skórę.
Produkt przeznaczony jest do stosowania w "sytuacjach awaryjnych" - wtedy kiedy skóra potrzebuje natychmiastowej regeneracji.
Midnight Star, podobnie jak Midnight Secret, został wzbogacony w koncentrat Or Bleu (czyste złoto i wyciąg z alg).
Na uwagę zasługuje piękne opakowanie kosmetyku.

Skład: Aqua, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Polymethyl Methacrylate, PEG-7 Glyceryl Cococate, PPG-26 Buteth-26, Dimethanol Copolyol, Lactis Protenium, Chondrus Crispus (Carrageenan), Phenoxylethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triticum Vulgare Protein, Ginko Biloba (Extract), Methylparaben, Tromethamine, Sodium Carboxymethyl Dextran, Glycerin, Chlorphenesin, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Tetrasodium EDTA, Tocopheryl Linoleate, Lecithin, Propyl Histamine HCl, Sodium Hyaluronate, Glycine Soja Protein, Gold, Oryzanol, Caprylic/Succinic Triglyceride, Cocamidopropyl Betane, Sorbitan Laurate, Disodium Cocomaphodiacetate, Vitis Vinifera, Hamalelis Virginia, Artemisia Capillaris (Flower Extract), Hydericum Perforatum (Extract), Aesculus Hippocastanum, Arnica Montana (Flower Extract), Hedera Helix (Ivy Extract), Plankton Extract, Disodium EDTA, CI 172005 Red 33 Lake), Mica, CI 77491 (Iron Oxides).

Cena: ok. 270zł / 10x2ml

Bardzo polubiłam

Zacznę od tego że jestem fanką produktów Guerlain i muszę wszystko wypróbować.
Codzienne używam bazy meteorites pod podkład, ale czasem jak jestem bardzo zmęczona to używam tego serum. Na pierwszy rzut oka serum niby nic nie robi, ale jak się przyjrzeć, to widać że twarz jest rozświetlona, świeża i zmęczenia nie widać.
Skóra, pory wygładzone. Makijaż bardzo dobrze się trzyma, trwałość trochę przedłużona.

Konsystencja przyjemna, szybko się wchłania, nie podrażnia.

Dałabym 5 gwiazdek, ale zmniejszyłam za cenę, 10ml za ponad 200zł to sporo. Tym bardziej że serum nie jest aż tak wydajne.

super

naprawdę polecam ten preparat, jeden z lepszych w tej kategorii,przynajmniej dla mnie :) wspaniale wygładza skórę, zmniejsza pory, rozświetla i napina, makijaż super się trzyma i wygląda świeżo.
opakowanie bardzo ładne, ampułki wygodne do nałożenia
polecam!

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ok 10 ampułek

A ja lubię..

Kupiłam Midnight Star z kilku powodów. Po pierwsze tzw. "wielkie wyjście" zdarza sie nam z Mężem coraz częściej. Po drugie Guerlain stał się moją ukochana marką w zakresie pielęgnacji. Po trzecie po spektakularnych efektach jakie dał Midnight Secret musiałam wypróbować i Midnight Star ( swoją drogą przepiękna nazwa). Nie mogę powiedzieć, że efektów nie ma. Skóra po nałożeniu preparatu jest lekko napięta i odrobinę rozświetlona( mogłaby być bardziej:(Po całym dniu wygląda świeżo i jest to dla mnie duży plus bo zmęczenie widać po mnie od razu.Makijaż trzyma się bardzo dobrze, choć to też zasługa kosmetyków kolorowych jakich używam i nie chcę jej przypisywać Midnight Star w całości.Ogólnie jestem z niego zadowolona. Minus to wysoka cena, podejrzewam, że istnieją preparaty tańsza a o podobnej skuteczności.Opakowanie...śliczne.

Eris film 1

nie dla mnie

Własciwie nie wiem czy powinnam go oceniac- bo mialam z nim stycznosc tylko raz- uzyłam go przez wyjsciem na impreze- a dostalam go jako jedna z wielu probek przy okazji zakupow... (nie bede reklamowac sieci prefumerii ;P)
Mial postac dosc rzadkiego serum- nie zauwazylam aby w jakikolwiek radykalny sposob zmienil wyglad mojej skory- fakt makijaz lepiej sie trzymal, skora byla lekko napieta..
poza tym nie zauwazylam zadnego rozswietlenia, kompletnie nic..
aha produkt ma wg mnie zbyt rzadka konsystencje..sciekal mi po palcach..
Generealnie to chyba gadzet.. ladny, bo fikusne jest cale opakowanie z "tubeczkami"