Jeunesse du Regard, Revitalising Eye Contour Cream (Przeciwzmarszczkowy krem na okolice oczu)

Krem przeciwdziałający zwiotczeniu skóry, przeznaczony do pielęgnacji powieki górnej i dolnej. Krem nawilża, wygładza i odświeża skórę, pomaga utrzymać elastyczność cienkiej skóry wokół oczu. Wzbogacony w elastyne morską (ujędrnia i liftinguje) i wyciągi roślinne takie jak leszczyna (zapobiega wysuszaniu wierzchnich warstw naskórka), hizop (wygładza i relaksuje), rumianek (łagodzi, zmniejsza przekrwienie i redukuje sińce pod oczami). Pomaga wzmocnić i odmłodzić okolice oczu.

Świetny

Kremik ten zakupiłam ot tak coś nowego i jestem zachwycona.Na początku pomyślałam nic ciekawego zwyczajny krem.Po 1 tyg moje oczy były rozświetlone,skóra gładka i co najważniejsze znikły worki pod oczyma ,które z rana były moją zmorą.
100% to sprawił ten kremik gdyż po zakończeniu 1 opakowania ,zanim zakupiłam 2 sięgnęłam po inny krem z mojej półki AA i worki wróciły ,skóra nie była już tak nawilżona ,napięta :-( Szybko zakupiłam 2 -gie opakowanie :-)
Szczerze polecam REWELACJA!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

ROZCZAROWANIE

Fakt, że kosmetyki Thalgo są stosowane w salonach kosmetycznych podziałał na moją podświadomość. Wydało mi się to gwarancją świetnej jakości. Cóż... nie chcę przekreślać wszystkich produktów tej marki, ale odnośnie kremu pod oczy mam kilka zastrzeżeń.

Jako plus można wymienić ładne, zgrabne, bardzo estetyczne opakowanie, z którego łatwo wydobyć nawet resztki kosmetyku. Jest on bowiem umieszczony w malutkim słoiczku. Niestety, opakowanie choć nie jest całkiem bez znaczenia, to jednak nie jest najistotniejsze.

Działanie kremu jest kiepskie. Trudno rozprowadzić go na skórze tak, by już po sekundzie nie pozostał biały film (możliwe, że aplikuję trochę za dużo, ale to dlatego, że chcę poczuć jakieś działanie, czy nawilżanie a o to dość trudno). Tuż po wchłonięciu się kremu skóra pozostaje sucha, bez śladu nawilżenia, natłuszczenia czy jakiegokolwiek innego efektu. Zmarszczki są takie, jakie były. Oczywiście nie spodziewałam się cudów w tej kwestii, ale ze zmarszczkami 28 letniej kobiety nie trudno poradzić sobie poprzez porządne nawilżenie. Niestety, jak wspomniałam, krem nawilża słabo.

Stosuję go 2 razy dziennie od miesiąca i nie zauważyłam oszałamiających efektów. Przyznam, że rozczarował mnie stosunek ceny do jakości tego preparatu. Z powodzeniem można stosować kremy rodzimych firm za znacznie niższą cenę. Nie ma sensu łudzić się, że Thalgo Revitalising Eye Contour Cream zdziała więcej.

zwyczajny przeciętny krem

Tak długo czekałam na ten krem ! że tym bardziej czuję się nim rozczarowana. Mam 35 lat i zaczynam być nieco bardzij wymagająca, a raczej moja skóra,,,
niestety ten krem jest gorszy od żółtego kremu Garniera pod oczy za 13 zł.\
ale konkretnie, plusy Thalgo: ładne opokowanie, przyjemny delikatny zapach, fajna konsystecja, dobrze się wchłania, jest wydajny (niestety) i ta na tyle...
minusy: nie nawilża (pod wieczór muszę się smarować jeszcze raz teraz latem, więc w okresie zimowym byłaby w ogóle katastrofa), nie odżywia, nie niweluje zmarszczek (po nocy wstaję jakaś taka "pognieciona"), nie odżywia, w żaden sposób nie pielęgnuej skóry pod oczami. Uważam , że jest zdecydowanie za drogi w stosunku do tego , co sobą prezentuje.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w połowie pierwszego i zarazem ostatniego

Makijaż MaxFactor

zwyczajny

Zużyłam już 2 opakowania tego kremu i krem okazał się zwyczajny. Cienie jak były tak są, nawet trochę nie zjaśniały. Dla mnie zwykły, nawilżający krem.

Plusy:
-nie uczulił
-łatwo i szybko się wchłania
-wydajny

Minusy:
-tylko nawilża, raczej zmarszczek nie spłyca i cienie pozostają

Używam tego produktu od:6 mies.

Efektu nie zauważyam

Bardzo ale to bardzo przeciętny kremik. Łatwo się rozsmarowuje i wchłania, jest lekki ale efekt jego stosowania też jest taki sobie. Skóra lekko odżywiona i lekko nawilżona i to wszystko. Dla młodych kobiet z pierwszymi zmarszczkami jest wystarczający ale dla pań dojrzałych i wymagających już nie. Jest mało wydajny, trzeba go nakładać grubą warstwę aby zobaczyc efekt. Zwykły krem za 20 zł dorównuje mu jakością więc szkoda na niego kasy.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

b.dobry

Nareszcie znalazłam krem, który szybko likwiduje opuchlizne po nieprzespanych nocach, do tego rewelacyjnie nawilża i nie podraznia. Szybko sie wchłania wiec nie trzeba czekać ze zrobieniem makijażu. Jest bardzo wydajny. Nie wiem czy kupie go ponownie ale tylko dlatego,że nie przywiązuje się do jednej marki i lubie testować nowości :)

Używam tego produktu od:2 miesiace

Rewelacja

To najlepszy krem pod oczy jaki uzywalam. Rozjasnia since pod oczami, wygladza zmarszczki, napina skore. Jest nawilzona i ladnie wyglada. I naprawde widac roznice.
Ma aksamitna konsystencje, wchlania sie blyskawicznie nie zostawiajac "filmu" i uczucia lepkosci. Zamkniety jest w fajnym sloiczku ( nie do stluczenia). Naprawde same plusy. Polecam.

Używam tego produktu od: 3 mc
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

super

Uzywam go od tygodnia. Efekt jednak pojawil juz po 2 dniach. Reweacja! Moj Active C potrzebowal na to miesiąc. Rozjasnia WIDOCZNIE since po oczami. Likwiduje w blyskawicznym tempie uciazliwe grudki pod oczami. Swietnie napina - rownie widocznie. Dziala szybko i skutecznie. Krem jest ponadprzecietnie wydajny. Kilka razy nalozylam go na cala twarz ;) Nie zapycha, swietnie sie wchlania i doslownie rewitalizuje. . Bez zastrzezen.

Super :)Używam tego produktu od: -

Rozjaśnia, wygładza

Stosowałam 2 razy dziennie i rozjaśnił mi cienie pod oczami. Zauważyłam też wygładzenie moich pierwszych zmarszczek. Bardzo dobrze nawilża i odświeża. Doskonały pod makijaż, nie wałkuje się. Faktycznie podnosi powiekę, oko wygląda na bardziej "otworzone". Wydajny. Uważam, że najbardziej odpowiedni jest dla kobiet pomiędzy 25 a 30 rokiem życia.

bardzo dobry

Polecony przez kosmetyczkę bardzo przyjemny kremik. Dobrze się rozprowadza - ma dobry poślizg, jest delikatny, b.dobrze nawilża, nie uczula, jest wydajny. Polecany dla osób z tendencją do opadających powiek.

Oceniam na 3.00

Poleciła mi go kosmetyczka. Nie jest zły , jednak myślę że jest bardziej odpowiedni dla 20-stek niż dla kobiety "dojrzalszej" :-) .Ładnie się wchłania,nawilża skórę,miło pachnie...