Elseve Citrus CR, Odżywka energizująca

Elseve Citrus CR, Odżywka energizująca

Odżywka do włosów z tendencją do przetłuszczania się; zapewnia doskonałe rozczesywanie, bez obciążania włosów, gładkość i połysk. Włosy stają się ultralekkie i pełne energii.

Cena: 9 zł / 200 ml

Fajna ;).

Fajna odżywka, ale bez rewelacji :).
+po niej włosy dobrze się rozczesują
+są miękkie
+bardziej lśniące
+nie obciążone

-wiem, że producent tego nie obiecuje, ale przeszkadza mi, że nie nawilża - nawet odrobinkę :P.
-jak wszystkie produktu Elseve, szampony i odżywki naładowane są tyloma silikonami, chemikaliami itd. że aż głowa boli ;p!
Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:

beznadziejna

Chyba już jej nie produkują, bo dawno nie widziałam jej w żadnym sklepie, ale do rzeczy:
używałam obydwóch wersji tej odżywki tej z kremową konsystencją i jej nastepczyni ultralekkiej z żelową konsystencją i o ile pierwsza z wersji była naprawdę przyzwoita (stosowałam ją do długich włosów, a wiadomo, że takowe mają tendencje do przesuszania się na końcach) tak druga "ULEPSZONA" była już do niczego, bo niemożliwie elektryzowały się po niej włosy i jeśli to miał być ten efekt lekkości i swieżości to ja podziękuję. Nie sądzę by włosy po niej wolniej się przetłuszczały i o ile ktoś jeszcze znajdzie ją w sklepie to zdecydowanie odradzam. Moja ocena dotyczy "ulepszonej" wersji.

może być

Nie jest to żadna rewelacja, ale też nie jest zła. Dobra do włosów przetłuszczających się. Sprawia, że dłużej są świeże.
Jednak nie pielęgnuje włosów wystarczająco i nie ułatwia ich rozczesania.
Fajnie pachnie.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

słabizna

Odżywke tę bardzo trudno wydobyć z butli jest stanowczo za gęsta, zapach koszmarny ("pachnie" jak w WC), po zmyciu pachnie nawet dość ładnie, troszeczkę cytrynowo. Jest mało wydajna, potrzebuję jej bardzo dużo, by nałożyć na całe włosy, więc starczyła mi zaledwie na 4 razy - a to dla mnie stanowczo za mało. Efekty po umyciu takie jakbym nic nie nakładała - efekty żadne.

odżywka jak odżywka

Gęsta, ładnie pachnie. Dobrze się rozprowadza i spłukuje. Pomaga w rozczesywaniu włosów. Lekko odżywia i nawilża, niestety, lekko obciąża. Włosy są błyszczące i wmocnione, ale lekko przyklapnięte. Niezła, ale bez rewelacji.