Barwa Naturalna, Szampon piwny dodający blasku z kompleksem witamin

Barwa Naturalna, Szampon piwny dodający blasku z kompleksem witamin

Krystalicznie czysty szampon piwny z naturalnym wyciągiem z drożdży piwnych przeznaczony jest do pielęgnacji włosów matowych, cienkich, suchych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Siła wyciągu z drożdży piwnych oraz kompleks witamin dostarczają niezbędnych aminokwasów i minerałów. Nawilżają i odżywiają włosy i skórę głowy, ułatwiają ich odbudowę. Przywracają blask i witalność, dodają elastyczności korzystnie wpływając na zmniejszenie ich łamliwości. Szampon nie zawiera silikonów obciążających włosy, dzięki czemu na dłużej zachowują swoją świeżość i puszystość. Regularne stosowanie sprawia, że włosy stają się lśniące, lekkie i podatne na układanie.

Czyściciel

Kupiony z ciekawości okazał się idealny do zmywania olejów
włosy są sypkie, lśniące,
nie plącze włosów
przedłuża ich świeżość
tani,
łatwo dostępny,
nienachalny zapach

Co za żenada!

Szampon który rypie włosy.
To jakaś pomyłka że ja wogóle go kupiłam.
I co z tego że olejowałam wcześniej włosy skoro szampon działa tak że włosy są jakby niedomyte,po drugie włosy są wysuszone na wiór.
Skóra głowy boli jak nic.
Totalny niewypał.
Oczywiście nie polecam!

PIWNY/ŻURAWINOWY/SKRZYP POLNY

Używam na przemian kilku szamponów z barwy, ale piwny oraz żurawinowy to moje HITY. :) Wiele użytkowniczek pisze, że stosuje go od czasu do czasu na głębokie oczyszczanie.. ja natomiast stosuję go codziennie! Uważam, że szampon ma myć a nie nawilżać więc kilka minut przed nałożeniem tego szamponu nakładam odzywkę/maskę/olej kokosowy a po umyciu nakładam na końcówki jakieś serum i w efekcie.. mam super oczyszczoną skórę głowy, puszyste włosy u nasady i nawilżone na końcach. :)

Jak przedłużyć trwałość chłodnych blondów?

Oczyszcza po bandzie, ale ma w sobie coś z piwnej płukanki

Jeden z fajniejszych szamponów do silnego oczyszczania. Polecam stosować sporadycznie, chyba ze włosy są zdrowiuteńkie i odporne na wszystko.

Działanie: To jeden z tych szamponów, po których włosy skrzypią z czystości. Nie straszny mu najcięższy i najbardziej oporny w zmywaniu olej, nafta, ciężkie warstwy stylizatorów czy po prostu obciążenie włosów produktami do pielęgnacji. Zmyje wszystko. Oczywiście przy okazji strasznie przesusza włosy i ja swoje wysokoporowate ledwo rozczesuję po nim palcami. Od czasu do czasu trzeba jednak zrobić porządne oczyszczanie. Wyróżnia go to, że zaskakująco dobrze obchodzi się jednak ze skalpem – nie wysusza go na wiór i nie podrażnia. Dlatego śmiało polecam (do użycia od czasu do czasu, szczególnie po szaleństwach stylizacyjnych).

Na plus:
-porządnie oczyszcza
-nie podrażnia skóry
-włosy mają superobjętość (podobnie jak po płukance z piwa)
-dobrze się pieni i rozprowadza
-jest wydajny
-całkiem nieźle pachnie

Na minus:
-włosy jest po nim trudno rozczesać

Dobry szampon

Zalety:
- fajny skład
- dobrze się pieni
- dobrze oczyszcza
- nadaje włosom puszystość i połysk
- wspomaga układanie włosów
- sprawia że są lekkie i pełne życia
- ładnie pachnie

Dobry oczyszczacz.

Na plus:
-tani,
-domyje wszystko,
-oczyszcza skórę głowy.
I to wszystko, czego oczekuję od szamponu oczyszczającego ;) Osoby, które chcą, zeby szampon odżywiał, nie będą zadowolone. Ale to małe cudo nadaje się idealnie do oczyszczania włosów, czyli w moim przypadku do użycia raz na tydzień. Polecam w takiej roli i osobom, którym nie przeszkadza SLS w składzie.

dobry produkt do oczyszczania

Szampn Barwa kupilam za nieco ponad 3 zł. Mój ma nieco inna szate graficzna, byc moze to nowa wersja tego szamponu. Balam sie zapachu, ale okazal sie w miare neutralny, na pewno nie utrzymuje sie na wosach, co mnie cieszy. Szapom swietnie sie pieni, dobrze oczyszcza wlosy i skore glowy, nadaje sie zmywania olei. Swietnie unosi wlosy u nasady, sprawia, ze sa puszyste i sypkie. Nie placze wlosow, zdarzylo mis ei uzywac go solo w dni, w kotrych nie mialam czasu na odzywki. Szampon jest dosc wydajny przy codziennym stosowaniu. Polecam

+ unosi wlosy u nasady
+ swietnie oczyszcza
+ wydajny
+ tani

Najtańszy w życiu szampon :)

Chyba nigdy nie zdarzyło mi się kupić szamponu z tych tanich i niereklamowanych w TV, do zakupu skłoniły mnie dobre opinie na Wizażu.

Rzeczywiście jest niezły - bez odżywki niestety zostaje siano na głowie, ale za to w połączeniu z odpowiednią odżywką (ja używam bananowej kallos) radzi sobie znacznie lepiej niż droższe szampony z tysiącem składników odżywczych, zwiększających objętośc itd itd.

Włosy są gładkie, ale nie obciążone, sypkie, przyjemne w dotyku, pozostają świeże dość długo (na tyle że nie muszę myć codziennie, a co dwa dni - ale tak już miałam i mam).

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Przyjemniaczek w niskiej cenie :)

Moje włosy : średnioporowate, zdrowe, falowane, przetłuszczające się.

Działanie : Na początku chciałabym odnieść się do obietnicy producenta. Czy szampon dodaje blasku? Moim włosom absolutnie tak!

Co więcej, szampon dobrze oczyszcza, odświeża włsosy i mam wrazenie ze nie wysusza mocno. Zapach? Dla mnie to zapach chmielu :)

Innym plusem jest niska cena i dostępnośc :)

Polecam!

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

słabo

od jakiegos czasu zrezygnowałam z szamponów typu loreal, elseve czy inne szaumy (kremowe konsystencje i generalnie jakieś dziwne składniki powodowały elektryzowanie i uczucie brudnych włosów) na rzezc kosmetyków polskich producentów z lekką formułą (nie kremowe) licząc że może naturalne kosmetyki podratuja moje elektryzujące się włosy... i ten akurat mnie zawiódł.

+cena - ok 5zł
+mocno oczyszcza- włosy rzeczywiście nie sa obklejone niczym, czuć że sa takie inne mocno oczyszczone
+/- zapach ujdzie w tłumie, nie wali piwskiem;)

-bardzo plącze włosy, chyba dlatego że mocno je oczyszcza... beż odżywki ani rusz
-rzadka, płynna konsystecncja wylewa sie tonami z buteleczki
-nie nawilża, tylko mocno oczyszcza- elektryzacja włosów 120%

generalnie nie ma szału, jesli nie ma nic innego w łazience to mozna użyć ale na dłuższą metę nie sprawdzi się przy włosach suchych,,lubiących sie "skołtunić"....

skończył jako żel pod prysznic bo szkoda było wywalić-lepiej zużyć ;)

Fajny

Bardzo lubie szampony Barwy, wszystkie świetnie oczyszczają włosy i przedłużają ich świeżość. Produkt jest bardzo tani (3-4 pln) i ma przyjemny skład :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Idealny do cieńkich włosów !

Szampon kupiłam przypadkowo w sieci Auchan. Poszukiwałam szamponu, który nawilży i nie obciąży moich cieńkich włosów ze skłonnością do wypadania. Cena była niska, więc zaryzykowałam. Po 3-4 myciach włosy przestały wypadać, a po ponad tygodniu stały się błyszczące i lśnią. Nie używam już odżywek, a włosy są świetnie nawilżone. Szczerze polecam !