Barwa Naturalna, Szampon piwny dodający blasku z kompleksem witamin

Barwa Naturalna, Szampon piwny dodający blasku z kompleksem witamin

Cena już od 4,52 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krystalicznie czysty szampon piwny z naturalnym wyciągiem z drożdży piwnych przeznaczony jest do pielęgnacji włosów matowych, cienkich, suchych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Siła wyciągu z drożdży piwnych oraz kompleks witamin dostarczają niezbędnych aminokwasów i minerałów. Nawilżają i odżywiają włosy i skórę głowy, ułatwiają ich odbudowę. Przywracają blask i witalność, dodają elastyczności korzystnie wpływając na zmniejszenie ich łamliwości. Szampon nie zawiera silikonów obciążających włosy, dzięki czemu na dłużej zachowują swoją świeżość i puszystość. Regularne stosowanie sprawia, że włosy stają się lśniące, lekkie i podatne na układanie.

Dodanych produktów: 385

Napisanych recenzji: 860

dobry produkt do oczyszczania

Szampn Barwa kupilam za nieco ponad 3 zł. Mój ma nieco inna szate graficzna, byc moze to nowa wersja tego szamponu. Balam sie zapachu, ale okazal sie w miare neutralny, na pewno nie utrzymuje sie na wosach, co mnie cieszy. Szapom swietnie sie pieni, dobrze oczyszcza wlosy i skore glowy, nadaje sie zmywania olei. Swietnie unosi wlosy u nasady, sprawia, ze sa puszyste i sypkie. Nie placze wlosow, zdarzylo mis ei uzywac go solo w dni, w kotrych nie mialam czasu na odzywki. Szampon jest dosc wydajny przy codziennym stosowaniu. Polecam

+ unosi wlosy u nasady
+ swietnie oczyszcza
+ wydajny
+ tani

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249338].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

Najtańszy w życiu szampon :)

Chyba nigdy nie zdarzyło mi się kupić szamponu z tych tanich i niereklamowanych w TV, do zakupu skłoniły mnie dobre opinie na Wizażu.

Rzeczywiście jest niezły - bez odżywki niestety zostaje siano na głowie, ale za to w połączeniu z odpowiednią odżywką (ja używam bananowej kallos) radzi sobie znacznie lepiej niż droższe szampony z tysiącem składników odżywczych, zwiększających objętośc itd itd.

Włosy są gładkie, ale nie obciążone, sypkie, przyjemne w dotyku, pozostają świeże dość długo (na tyle że nie muszę myć codziennie, a co dwa dni - ale tak już miałam i mam).

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032994].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 24

Przyjemniaczek w niskiej cenie :)

Moje włosy : średnioporowate, zdrowe, falowane, przetłuszczające się.

Działanie : Na początku chciałabym odnieść się do obietnicy producenta. Czy szampon dodaje blasku? Moim włosom absolutnie tak!

Co więcej, szampon dobrze oczyszcza, odświeża włsosy i mam wrazenie ze nie wysusza mocno. Zapach? Dla mnie to zapach chmielu :)

Innym plusem jest niska cena i dostępnośc :)

Polecam!

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030265].usefull || 0 }}% pomocna.

Well 01

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 72

słabo

od jakiegos czasu zrezygnowałam z szamponów typu loreal, elseve czy inne szaumy (kremowe konsystencje i generalnie jakieś dziwne składniki powodowały elektryzowanie i uczucie brudnych włosów) na rzezc kosmetyków polskich producentów z lekką formułą (nie kremowe) licząc że może naturalne kosmetyki podratuja moje elektryzujące się włosy... i ten akurat mnie zawiódł.

+cena - ok 5zł
+mocno oczyszcza- włosy rzeczywiście nie sa obklejone niczym, czuć że sa takie inne mocno oczyszczone
+/- zapach ujdzie w tłumie, nie wali piwskiem;)

-bardzo plącze włosy, chyba dlatego że mocno je oczyszcza... beż odżywki ani rusz
-rzadka, płynna konsystecncja wylewa sie tonami z buteleczki
-nie nawilża, tylko mocno oczyszcza- elektryzacja włosów 120%

generalnie nie ma szału, jesli nie ma nic innego w łazience to mozna użyć ale na dłuższą metę nie sprawdzi się przy włosach suchych,,lubiących sie "skołtunić"....

skończył jako żel pod prysznic bo szkoda było wywalić-lepiej zużyć ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017550].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Fajny

Bardzo lubie szampony Barwy, wszystkie świetnie oczyszczają włosy i przedłużają ich świeżość. Produkt jest bardzo tani (3-4 pln) i ma przyjemny skład :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017039].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Idealny do cieńkich włosów !

Szampon kupiłam przypadkowo w sieci Auchan. Poszukiwałam szamponu, który nawilży i nie obciąży moich cieńkich włosów ze skłonnością do wypadania. Cena była niska, więc zaryzykowałam. Po 3-4 myciach włosy przestały wypadać, a po ponad tygodniu stały się błyszczące i lśnią. Nie używam już odżywek, a włosy są świetnie nawilżone. Szczerze polecam !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015673].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 244

Bardzo lubię ten szampon

Zaczęłam interesować się włosomaniactwem, więc szukam szamponów, odżywek itp bez zbędnej chemii. Ten szampon stosuje raz w tygodniu do mocniejszego oczyszczenia głowy i włosów i w tej roli spisuje się świetnie. Doskonale oczyszcza, nie plącze ani nie wysusza skóry jak i włosów. Odżywki, maski, oleje świetnie się po nim wchłaniają. Jedyne co mi przeszkadza to konsystencja szamponu no i słaba wydajność, ale czego więcej chcieć po tanim szamponie.
Nie mniej jednak będę go kupować, bo spełnia moje oczekiwania.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006286].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 84

Wspaniaaaały!

Szczerze mówiąc, niespodziewałam się wiele po szamponie za 3,90, ale bardzo mnie zaskoczył!

+ skład jest w miare spokojny, moja skóra głowy i włosy się z nim polubiły
+ pieni się, może nie żadne WOW, jak np. NIVEA ale to tylko utwierdza, że mało jest w nim chemikalii
+ mam wrażenie, że za jego sprawką włosy się wzmocniły od nasady
+ zapach jest dla mnie obojętny, taki świeży, bardzo delikatny, trochę męski?

- malutkim minusem jest konsystencja. trochę jest za rzadka, ale nie odejmę za to gwiazdki bo nie traci znacznie na wydajności, a za tą cenę to już w ogóle nie mam do czego się przyczepić :)

Mam zamiar zrobić zapas tego cuda, żeby nie skusić się po skończeniu na jakąś ogólnodostępna bombe silikonową.

Polecam :)

Używam tego produktu od: Styczeń
Ilość zużytych opakowań: około. 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005285].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 16

Napisanych recenzji: 199

świetny szampon

Właśnie go używam, jestem w połowie butelki i jestem bardzo zadowolona. Szampon świetnie myje włosy, nie podraznia skóry głowy, nie ma super udziwnionych składników i do tego jest tani. Dostępny w wielu miejscach (kioski, sklepy Społem, markety), za niewielką cenę.

+ bardzo dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy
+ jest wydajny
+ dobrze się pieni
+ super zmywa oleje
+ włosy po nim są sypkie i świeże
+ nie powoduje podraznień ani łupieżu
+ uniwersalny (nadaje się dla całej rodziny)
+ ma sympatyczną butelkę i dobre, wygodne otwarcie
+ przyjemny, neutralny zapach

Dla mnie idealny, z pewnością do niego wrócę.
Polecam!

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999714].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Po prostu dobry szampon

Powolę sobie zacytować swoją własną recenzje szamponu jajecznego tej samej firmy ,ponieważ to moje dwa numery 1!
Krótko i na temat.Bardzo fajny szampon w niskiej cenie.
Bez udziwniaczy,bez dziwnych nut zapachowych,których mam już dość.Bez jedwabiów arganów i innych cudów.Spełnia swoją rolę i całkowicie mnie satysfakcjonuje.Na długo odświeża włosy i na długo zostanie ze mną.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984731].usefull || 0 }}% pomocna.