Barwa Naturalna, Szampon piwny dodający blasku z kompleksem witamin

Barwa Naturalna, Szampon piwny dodający blasku z kompleksem witamin

Cena już od 4,52 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krystalicznie czysty szampon piwny z naturalnym wyciągiem z drożdży piwnych przeznaczony jest do pielęgnacji włosów matowych, cienkich, suchych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Siła wyciągu z drożdży piwnych oraz kompleks witamin dostarczają niezbędnych aminokwasów i minerałów. Nawilżają i odżywiają włosy i skórę głowy, ułatwiają ich odbudowę. Przywracają blask i witalność, dodają elastyczności korzystnie wpływając na zmniejszenie ich łamliwości. Szampon nie zawiera silikonów obciążających włosy, dzięki czemu na dłużej zachowują swoją świeżość i puszystość. Regularne stosowanie sprawia, że włosy stają się lśniące, lekkie i podatne na układanie.

Dobry szampon

Zalety:
- fajny skład
- dobrze się pieni
- dobrze oczyszcza
- nadaje włosom puszystość i połysk
- wspomaga układanie włosów
- sprawia że są lekkie i pełne życia
- ładnie pachnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338211].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry oczyszczacz.

Na plus:
-tani,
-domyje wszystko,
-oczyszcza skórę głowy.
I to wszystko, czego oczekuję od szamponu oczyszczającego ;) Osoby, które chcą, zeby szampon odżywiał, nie będą zadowolone. Ale to małe cudo nadaje się idealnie do oczyszczania włosów, czyli w moim przypadku do użycia raz na tydzień. Polecam w takiej roli i osobom, którym nie przeszkadza SLS w składzie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1317181].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry produkt do oczyszczania

Szampn Barwa kupilam za nieco ponad 3 zł. Mój ma nieco inna szate graficzna, byc moze to nowa wersja tego szamponu. Balam sie zapachu, ale okazal sie w miare neutralny, na pewno nie utrzymuje sie na wosach, co mnie cieszy. Szapom swietnie sie pieni, dobrze oczyszcza wlosy i skore glowy, nadaje sie zmywania olei. Swietnie unosi wlosy u nasady, sprawia, ze sa puszyste i sypkie. Nie placze wlosow, zdarzylo mis ei uzywac go solo w dni, w kotrych nie mialam czasu na odzywki. Szampon jest dosc wydajny przy codziennym stosowaniu. Polecam

+ unosi wlosy u nasady
+ swietnie oczyszcza
+ wydajny
+ tani

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249338].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Najtańszy w życiu szampon :)

Chyba nigdy nie zdarzyło mi się kupić szamponu z tych tanich i niereklamowanych w TV, do zakupu skłoniły mnie dobre opinie na Wizażu.

Rzeczywiście jest niezły - bez odżywki niestety zostaje siano na głowie, ale za to w połączeniu z odpowiednią odżywką (ja używam bananowej kallos) radzi sobie znacznie lepiej niż droższe szampony z tysiącem składników odżywczych, zwiększających objętośc itd itd.

Włosy są gładkie, ale nie obciążone, sypkie, przyjemne w dotyku, pozostają świeże dość długo (na tyle że nie muszę myć codziennie, a co dwa dni - ale tak już miałam i mam).

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032994].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemniaczek w niskiej cenie :)

Moje włosy : średnioporowate, zdrowe, falowane, przetłuszczające się.

Działanie : Na początku chciałabym odnieść się do obietnicy producenta. Czy szampon dodaje blasku? Moim włosom absolutnie tak!

Co więcej, szampon dobrze oczyszcza, odświeża włsosy i mam wrazenie ze nie wysusza mocno. Zapach? Dla mnie to zapach chmielu :)

Innym plusem jest niska cena i dostępnośc :)

Polecam!

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030265].usefull || 0 }}% pomocna.

słabo

od jakiegos czasu zrezygnowałam z szamponów typu loreal, elseve czy inne szaumy (kremowe konsystencje i generalnie jakieś dziwne składniki powodowały elektryzowanie i uczucie brudnych włosów) na rzezc kosmetyków polskich producentów z lekką formułą (nie kremowe) licząc że może naturalne kosmetyki podratuja moje elektryzujące się włosy... i ten akurat mnie zawiódł.

+cena - ok 5zł
+mocno oczyszcza- włosy rzeczywiście nie sa obklejone niczym, czuć że sa takie inne mocno oczyszczone
+/- zapach ujdzie w tłumie, nie wali piwskiem;)

-bardzo plącze włosy, chyba dlatego że mocno je oczyszcza... beż odżywki ani rusz
-rzadka, płynna konsystecncja wylewa sie tonami z buteleczki
-nie nawilża, tylko mocno oczyszcza- elektryzacja włosów 120%

generalnie nie ma szału, jesli nie ma nic innego w łazience to mozna użyć ale na dłuższą metę nie sprawdzi się przy włosach suchych,,lubiących sie "skołtunić"....

skończył jako żel pod prysznic bo szkoda było wywalić-lepiej zużyć ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017550].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Bardzo lubie szampony Barwy, wszystkie świetnie oczyszczają włosy i przedłużają ich świeżość. Produkt jest bardzo tani (3-4 pln) i ma przyjemny skład :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017039].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny do cieńkich włosów !

Szampon kupiłam przypadkowo w sieci Auchan. Poszukiwałam szamponu, który nawilży i nie obciąży moich cieńkich włosów ze skłonnością do wypadania. Cena była niska, więc zaryzykowałam. Po 3-4 myciach włosy przestały wypadać, a po ponad tygodniu stały się błyszczące i lśnią. Nie używam już odżywek, a włosy są świetnie nawilżone. Szczerze polecam !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015673].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo lubię ten szampon

Zaczęłam interesować się włosomaniactwem, więc szukam szamponów, odżywek itp bez zbędnej chemii. Ten szampon stosuje raz w tygodniu do mocniejszego oczyszczenia głowy i włosów i w tej roli spisuje się świetnie. Doskonale oczyszcza, nie plącze ani nie wysusza skóry jak i włosów. Odżywki, maski, oleje świetnie się po nim wchłaniają. Jedyne co mi przeszkadza to konsystencja szamponu no i słaba wydajność, ale czego więcej chcieć po tanim szamponie.
Nie mniej jednak będę go kupować, bo spełnia moje oczekiwania.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006286].usefull || 0 }}% pomocna.

Wspaniaaaały!

Szczerze mówiąc, niespodziewałam się wiele po szamponie za 3,90, ale bardzo mnie zaskoczył!

+ skład jest w miare spokojny, moja skóra głowy i włosy się z nim polubiły
+ pieni się, może nie żadne WOW, jak np. NIVEA ale to tylko utwierdza, że mało jest w nim chemikalii
+ mam wrażenie, że za jego sprawką włosy się wzmocniły od nasady
+ zapach jest dla mnie obojętny, taki świeży, bardzo delikatny, trochę męski?

- malutkim minusem jest konsystencja. trochę jest za rzadka, ale nie odejmę za to gwiazdki bo nie traci znacznie na wydajności, a za tą cenę to już w ogóle nie mam do czego się przyczepić :)

Mam zamiar zrobić zapas tego cuda, żeby nie skusić się po skończeniu na jakąś ogólnodostępna bombe silikonową.

Polecam :)

Używam tego produktu od: Styczeń
Ilość zużytych opakowań: około. 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005285].usefull || 0 }}% pomocna.