Christian Dior, Aquadior (Tusz wodoodporny)

Christian Dior, Aquadior (Tusz wodoodporny)

Mascara zawiera lotne olejki, które ułatwiają nałożenie tuszu, a zaraz po aplikacji szybko znikają przez co nie obciążają rzęs; niezwykle kremowa konsystencja subtelnie otula każdą rzęsę z osobna sprawiając, że woda szybko po niej spływa nie pozostawiając żadnych czarnych śladów. Jest bezzapachowa i idealna do wrażliwych oczu, także dla kobiet które noszą szkła kontaktowe. Formuła wzbogacona pszczelim woskiem jednocześnie odżywia i koi rzęsy. Zawiera proteiny kaszmiru przez co rzęsy stają się mocniejsze i doskonale odżywione.
Dostępne kolory:
094 Trinidad Black
254 Galapagos Blue
264 Samoa Navy
684 Bermuda Brown
974 Marquesa Plum

ideał!

cena spora, ale opłaca się, bo marka sama się broni :]
tusz genialny, nie skleja rzęs, pogrubia, wydłuża, po jego użyciu rzęsy to już nie rzęsy a wręcz ich firana ;]
szczoteczka pierwsza klasa, akcentuje każdą rzęsę z osobna, co daje niesamowity efekt.
tusz jest naprawdę trwały, woda ani inne żywioły mu nie straszne ;]
opakowanie też przypadło mi do gustu.
ogólnie tusz godny polecenia i wydania trochę większych pieniędzy, najlepszy jaki kiedykolwiek widziałam!

tuszu używałam kilka razy od koleżanki, ale na pewno kupię swój :]

Zachwycil mnie:-)

Zachwycil mnie ten tusz,mam kolor 254 Galapagos Blue i tak piekne niebieskie rzesy,ze dawno juz zaden kolorowy tusz nie oczarowal mnie.Co najwazniejsze nie skleja rzes wogole,ladnie je rozdziela,podresla.Przy nalozeniu dwoch warstw i wyciagnieciu rzes pojedynczo moje oczy nabieraja wyrazu i "otwieraja sie".Polubilam ten tusz nawet w wersji oszczednej kiedy nie nakladam cieni,a mimo wszystko oczy wygladaja na pieknie podkreslone.Duzy plus za szczoteczke,ktora idealnie dla mnie naklada sie tusz.

I sama nie wiem,po miesiacu tusz zaczyna gęstniec i zle sie naklada,rozczarowal mnie pod tym katem i odejmuje * bo nie tego sie spodziewalam,zostaje fascynacja kolorem,szczoteczka,sposobem nakladania-jednak w takim tempie mozna zaliczyc bankruta jezeli mialabym kupowac nowy tusz co miesiac

Juz szukam innego

Nie sadzilam, ze kiedys znajde tusz wszechczasow. Jak na razie bylam wierna L'Orealowi,ale...! Dostalam ten tusz na imieniny i juz po pierwszym uzyciu wiedzialam, ze to TEN i juz zaden inny. Pieknie rozdziela i wydluza od pierwszego pociagniecia szczoteczka, nawet na poczatku nie skleja rzes. A co najwazniejsze nie obsypuje sie po paru godzinach. Nawet pod koniec dnia rzesy wygladaja tak, jakby dopiero przed chwila zostaly pomalowane. Brak pogrubienia mozna przezyc:), ale z tego co pamietam producent tego nie obiecuje! Dodatkowym plusem jest brak zapachu. Goraco polecam.
27.04.04! No to sie wkurzyłam. Tego tuszu da sie uzywac, ale nie dluzej niz 1,5 miesiaca. Niestety po tym okresie wysusza sie na wior i doslownie odpada z rzes calymi platami po paru godzinach. Odejmuje 2* bo mnie zdenerwowal i tyle. A szkoda, bo efekt w poczatkowej fazie uzywania niesamowity. Juz nie polecam tak goraco:(!

Może być

Rzeczywiście trwały, w sposob przyzwoity daje się zmyć, ale trzeba trzeć oczy, nie skleja rzęs, bezzapachowy, ładnie podkręca rzęsy i pogrubia. Ale wadą, dla mnie istotną, jest fakt, że w ogóle nie wydłuża rzęs. Ma się więc taką króciutką (co mnie zdziwiło, bo z natury mam dlugie rzęsy), zgrzebną firaneczkę wokół oczu ;-)...