Polecamy: 3 DNI DO BIELI

For Your Beauty, Pędzel kabuki do pudru

For Your Beauty, Pędzel kabuki do pudru

Pojemność 1 szt

Profesjonalny pędzel do pudru ma bardzo dużą końcówkę, dzięki czemu idealnie nadaje się do szybkiego rozprowadzenia pudru sypkiego lub w kamieniu na dużej powierzchni.

do pudru
pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nie najgorszy

Pędzel kupiłam w promocji w Rossmannie za niecałe 7 zł i muszę przyznać, że widząc te wszystkie negatywne opinie trochę się zastanawiałam czy to nie był błąd ale nie był :) pędzel jest wygodny, duży jak na kabuki przystało. Włosie jest miękkie, nie drapie twarzy, włosy nie wypadają. Świetnie rozprowadza się nim sypki puder. Jestem pozytywnie zaskoczona jakością, co prawda nie jest to pędzel z najwyższej półki ale spodziewałam się czegoś gorszego za taką cenę. Używam go nie długo więc nie wiem jak jest z trwałością na dłuższą metę ale póki co sprawdza się bardzo dobrze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521176].usefull || 0 }}% pomocna.

Lepiej kup coś lepszego. No chyba, że ci nie zależy.

Ogólnie pędzel mojej mamy, a nie mój xD Ale skoro miała go na półce to postanowiłam sprawdzić, czy się do czegoś nadaje. I nie, raczej nie, jeśli lubicie się malować i chcecie dobrze wyglądać. Jego jakość jest zła, włosie nieprzyjemne, grube, szorstkie, gubi się, nierówne. Plusem jest cena. Dość niska, a pędzla da się używać - nie z najlepszym efektem i nie z przyjemnością, ale... da się. Za niższą cenę da się kupić też w Rossmannie puszek, a w zasadzie dwa puszki: lepsze do pudru prasowanego, ale można też używać do sypkiego. Ale jeśli chcecie kupić pędzel do pudru i codziennie go używać, to chyba lepiej kupić coś dobrej jakości, prawda? A nie jedną z najtańszych opcji w najpopularniejszej drogerii.
O, i jeszcze jest mały i sam stoi! Takie ekstra plusy. I nie musicie się martwić w podróży, czy coś mu się stanie, bo i tak jest kiepski, a nie delikatny i profesjonalny!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518991].usefull || 0 }}% pomocna.

Fatalna jakość

To mój drugi pędzel do pudru, ale pierwszy też nie był jakiś z wysokiej półki. Ten jednak zabija swoją beznadziejnością :(

Od razu po otwarciu opakowania uderza (i to dosłownie) smród tego pędzla. Sztuczny, jak w chińskim sklepie, znikający dopiero po kilku myciach.
Włosie jest zbyt mało zwarte, przez co nabiera się za dużo pudru i kiepsko się go rozprowadza. Jakby tego było mało troszkę drapie, nieznacznie, ale jednak i potwornie gubi włos.
Jego mycie to tragedia, włosy wychodzą w potwornej ilości, nie wiem, ile jeszcze takich zabiegów wytrzyma, a przecież brudnego używać nie będę. Dobrze, że używam go sporadycznie, to starcza na dłużej ;)
Po myciu, nawet delikatnym, włosie jest poczochrane i skołtunione. Już po pierwszym myciu pędzel rozłazi się na boki, gubi pierwotny kształt.
Ogólnie bubel niesamowity, szukam dla niego jakiegoś zastosowania, ale chyba wyląduje w koszu.
Czy można dać zero gwiazdek? Ten pędzel by na to zasługiwał.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1484376].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - pastelowe paski

bubel

Dostałam w "prezencie" od koleżanki. Gdyby nie to, że wypadają z niego włosy (w zatrważającej ilości) to może byłyby to przyjemny produkt - dobrze leży w dłoni, wystarczy kilka ruchów, żeby nałożyć puder. Niestety na twarzy pozostają również liczne włosy, przez co pędzel nie nadaje się do użytku.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: sztuk 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043823].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia

Mimo, że cena bardzo niska sądziłam, że pędzel będzie chociaż "w miarę" dobry. Niestety...oprócz tego, że jest duży i trzema ruchami można nałożyć puder na całą twarz, nie ma innych zalet.... choć i to nie jest do końca zaletą.
Włosy sypią się z niego i zostaja na twarzy i w pudrze. W tym tempie wypadania, wszystkie wylecą jeszcze w tym miesiącu!
Może i nie powinnam się dziwić i być aż tak rozczarowana, ale kilka miesięcy temu kupiłam zestaw pędzelków za nieco wyższą sumę , w tanim supermarkecie i do dziś nie wypadł z nich żaden włosek-wyglądają jak nowe.
Od razu widać, że to "jednorazówka". Nawet nie zamierzam ( tym bardziej po przeczytaniu innych komentarzy) go myć, bo pewnie zatkam sobie umywalkę....Może i 8 zł, ale wyrzucone w błoto!

Używam tego produktu od: dość krótko
Ilość zużytych opakowań: 1 . pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978698].usefull || 0 }}% pomocna.

Koszmar

Włosie jest bardzo twarde i drapie w twarz.

Z pędzla włosy sypią się tak bardzo, że nie da się go używać.

Niesamowity bubel. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[956609].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby

Za każdym razem, gdy używam tego pędzla, wypada z niego bardzo dużo włosów. Jeszcze nigdy z czymś takim się nie spotkałam. To jego największa wada, ale poza tym też nie jestem z niego zadowolona. Jest dość sztywny, co niezbyt mi odpowiada. To najsłabszy pędzel, jaki kiedykolwiek miałam. Jest duży, co dobrze sprawdza się przy porannym makijażu, kiedy używamy pudru sypkiego, ale i tak puder nie rozprowadza się zbyt dobrze. Jednak, tak jak już pisałam, najgorsze jest to gubienie włosów. Nie wiem, może trafiłam na jakiś felerny egzemplarz, być może stąd moje niezadowolenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[897813].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię

Jest to bardzo dobry pędzel do pudru za niską cenę.
Równomiernie rozprowadza puder sypki na twarzy, nic się nie osypuje i nie rozpyla w powietrzu.
Rączka dobrze leży w ręce, pędzel prałam kilkakrotnie w szamponie i nic się złego nie dzieje, nie odkształca się i nie plącze.
Ma dość duża główkę, rozprowadzenie pudru na twarzy nie zajmuje dużo czasu.Włosie ma odpowiednią gęstość i nie drapie twarzy.
Pomimo tego, że pędzel gubi sporo włosia to cały czas ma tak dobrą gęstość, że nie odczuwa się różnicy podczas malowania .
Podsumowując, jak najbardziej warto wypróbować, bo cena śmiesznie niska a jakość zaskakująco wysoka:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[872696].usefull || 0 }}% pomocna.

gubi włoski, plącze się

kupuję tanie pędzle, które można co roku wymienić bez żalu, więc i tym nie jestem zawiedzniona - nie oczekuję dużej trwałości
pędzel spełnia podstawowe zadanie - jest miękki, elastyczny, dociera pudrem np koło nosa bez problemu, nakłada puder równomiernie, bez plam i cienką warstwą, nie drapie po twarzy, nawet jeśli stemplujemy ją pudrem
ma wygodną rączkę, jęst gęsty i puchaty

wady - gubi włoski od razu, zarówno całe jak i połamane kawałki, na początku intensywnie, aż musiałam się obierać z nich przed wyjściem, teraz mniej
włosie jest nietrwałe - po praniu, ale też i używaniu zwykłym plącze się i kołtuni, szczególnie na bokach. lekko je rozczesują i usuwam wypadające włosie, wtedy jest ok
wiem, że dojdzie do stanu, kiedy dużo włosia wypadnie a reszta będzie poszarpana i splątana - wtedy go bez żalu wyrzucę i być może kupię następny taki sam

Używam tego produktu od: 2-3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: używam ciągle pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[846698].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry stosunek ceny do jakości

Do tej pory do pudru używałam puszków, jednak odkąd kupiłam bambusowy puder z BU z bardzo niewygodnym opakowaniem, puszek przestał spełniać swoją rolę i potrzebowałam dużego pędzla, który opanuje wszędzie latający proszek.

Nie chciałam się wykosztować - choć prędzej czy później to pewnie nastąpi - dlatego postanowiłam kupić pędzel z Rossmanna za 8,99 zł.

Rączka, choć plastikowa, dobrze leży w dłoni i łatwo się go trzyma. Włosie jest sztuczne, jednak odrobinę szorstkie. Na początku trochę gubił włoski, jednak z czasem przestał. Nabiera odpowiednią ilość produktu i równomiernie rozprowadza go po twarzy, jako kabuki nadaje się też tylko do powierzchownego \\\'omiatania\\\' buzi.

Łatwo się go myje choćby łagodnym szamponem dla dzieci. Służy mi już pół roku bez większych uszczerbków.

Następny pędzel z pewnością kupię lepszy, ale początkującym albo potrzebującym taniego pędzla na gwałt z czystym sumieniem polecam rossmannowskie kabuki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[845352].usefull || 0 }}% pomocna.