Pędzel kabuki do pudru

Pędzel kabuki do pudru

Pojemność 1 szt

Profesjonalny pędzel do pudru ma bardzo dużą końcówkę, dzięki czemu idealnie nadaje się do szybkiego rozprowadzenia pudru sypkiego lub w kamieniu na dużej powierzchni.

do pudru
pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Napisanych recenzji: 14

bubel

Dostałam w "prezencie" od koleżanki. Gdyby nie to, że wypadają z niego włosy (w zatrważającej ilości) to może byłyby to przyjemny produkt - dobrze leży w dłoni, wystarczy kilka ruchów, żeby nałożyć puder. Niestety na twarzy pozostają również liczne włosy, przez co pędzel nie nadaje się do użytku.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: sztuk 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043823].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Tragedia

Mimo, że cena bardzo niska sądziłam, że pędzel będzie chociaż "w miarę" dobry. Niestety...oprócz tego, że jest duży i trzema ruchami można nałożyć puder na całą twarz, nie ma innych zalet.... choć i to nie jest do końca zaletą.
Włosy sypią się z niego i zostaja na twarzy i w pudrze. W tym tempie wypadania, wszystkie wylecą jeszcze w tym miesiącu!
Może i nie powinnam się dziwić i być aż tak rozczarowana, ale kilka miesięcy temu kupiłam zestaw pędzelków za nieco wyższą sumę , w tanim supermarkecie i do dziś nie wypadł z nich żaden włosek-wyglądają jak nowe.
Od razu widać, że to "jednorazówka". Nawet nie zamierzam ( tym bardziej po przeczytaniu innych komentarzy) go myć, bo pewnie zatkam sobie umywalkę....Może i 8 zł, ale wyrzucone w błoto!

Używam tego produktu od: dość krótko
Ilość zużytych opakowań: 1 . pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978698].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 85

Koszmar

Włosie jest bardzo twarde i drapie w twarz.

Z pędzla włosy sypią się tak bardzo, że nie da się go używać.

Niesamowity bubel. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[956609].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 263

Słaby

Za każdym razem, gdy używam tego pędzla, wypada z niego bardzo dużo włosów. Jeszcze nigdy z czymś takim się nie spotkałam. To jego największa wada, ale poza tym też nie jestem z niego zadowolona. Jest dość sztywny, co niezbyt mi odpowiada. To najsłabszy pędzel, jaki kiedykolwiek miałam. Jest duży, co dobrze sprawdza się przy porannym makijażu, kiedy używamy pudru sypkiego, ale i tak puder nie rozprowadza się zbyt dobrze. Jednak, tak jak już pisałam, najgorsze jest to gubienie włosów. Nie wiem, może trafiłam na jakiś felerny egzemplarz, być może stąd moje niezadowolenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[897813].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

Lubię

Jest to bardzo dobry pędzel do pudru za niską cenę.
Równomiernie rozprowadza puder sypki na twarzy, nic się nie osypuje i nie rozpyla w powietrzu.
Rączka dobrze leży w ręce, pędzel prałam kilkakrotnie w szamponie i nic się złego nie dzieje, nie odkształca się i nie plącze.
Ma dość duża główkę, rozprowadzenie pudru na twarzy nie zajmuje dużo czasu.Włosie ma odpowiednią gęstość i nie drapie twarzy.
Pomimo tego, że pędzel gubi sporo włosia to cały czas ma tak dobrą gęstość, że nie odczuwa się różnicy podczas malowania .
Podsumowując, jak najbardziej warto wypróbować, bo cena śmiesznie niska a jakość zaskakująco wysoka:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[872696].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 116

Napisanych recenzji: 1267

gubi włoski, plącze się

kupuję tanie pędzle, które można co roku wymienić bez żalu, więc i tym nie jestem zawiedzniona - nie oczekuję dużej trwałości
pędzel spełnia podstawowe zadanie - jest miękki, elastyczny, dociera pudrem np koło nosa bez problemu, nakłada puder równomiernie, bez plam i cienką warstwą, nie drapie po twarzy, nawet jeśli stemplujemy ją pudrem
ma wygodną rączkę, jęst gęsty i puchaty

wady - gubi włoski od razu, zarówno całe jak i połamane kawałki, na początku intensywnie, aż musiałam się obierać z nich przed wyjściem, teraz mniej
włosie jest nietrwałe - po praniu, ale też i używaniu zwykłym plącze się i kołtuni, szczególnie na bokach. lekko je rozczesują i usuwam wypadające włosie, wtedy jest ok
wiem, że dojdzie do stanu, kiedy dużo włosia wypadnie a reszta będzie poszarpana i splątana - wtedy go bez żalu wyrzucę i być może kupię następny taki sam

Używam tego produktu od: 2-3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: używam ciągle pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[846698].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 24

Napisanych recenzji: 353

Dobry stosunek ceny do jakości

Do tej pory do pudru używałam puszków, jednak odkąd kupiłam bambusowy puder z BU z bardzo niewygodnym opakowaniem, puszek przestał spełniać swoją rolę i potrzebowałam dużego pędzla, który opanuje wszędzie latający proszek.

Nie chciałam się wykosztować - choć prędzej czy później to pewnie nastąpi - dlatego postanowiłam kupić pędzel z Rossmanna za 8,99 zł.

Rączka, choć plastikowa, dobrze leży w dłoni i łatwo się go trzyma. Włosie jest sztuczne, jednak odrobinę szorstkie. Na początku trochę gubił włoski, jednak z czasem przestał. Nabiera odpowiednią ilość produktu i równomiernie rozprowadza go po twarzy, jako kabuki nadaje się też tylko do powierzchownego \\\'omiatania\\\' buzi.

Łatwo się go myje choćby łagodnym szamponem dla dzieci. Służy mi już pół roku bez większych uszczerbków.

Następny pędzel z pewnością kupię lepszy, ale początkującym albo potrzebującym taniego pędzla na gwałt z czystym sumieniem polecam rossmannowskie kabuki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[845352].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 123

dobry ! :)

Pędzel oceniam dość wysoko patrząc na cene, niestety nie da się kupić cudnej kabulki za 8 zł, ale o dziwo nie jest zły. Oczywiście warto się rozejrzeć i dokonać zakupu lepszego pędzla, ale gdy szukacie taniej alternatywy to polecam.

Jesli chodzi o trwałość to nie wypomiem sie do końca bo używam pędzel od około miesiąca. Generalnie nie jest zły jak na pędzel kabuki o sztucznym włosiu, póki co trzyma sie wręcz idealnie, ale za taka cene nie oczekiwała bym ze tak pozostanie na długi czas.
Jeśli ktoś oczekuje dobrej żywotności i zachowania właściwości włosia należy rozejrzeć się za pędzlem o włosiu naturalnym, ale tu trzeba wydać spora sumę pieniedzy.

Pędzle dobrze rozprowadza puder zarówno ten w kamieniu, sypki czy brązer w kuleczkach.Można go też zakupić jako pędzel do omiatania twarzy jeśli nie chcemy wydawać dużo na tego typu gadżet, wtedy nie wymaga tyle prania i posłuży dłużej.
Jesli miekki, nie podrażnia.

Niestety pędzel trochę gubi włosie już przed praniem. Po praniu nie zniszczył sie.

Jeśli bedzie taka konieczność,ze owy pędzle sie zniszczy myślę, ze sięgnę po niego ponownie. Jest tani i właściwie spelnia swoja rolę, a naprawdę wolę wydać 8zł niż kupić na prawdę drogi ,profesjonalny pędzle, który niekoniecznie bedzie mi odpowidał

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwszy w trakcie użytkowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[840065].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 34

Jak dla mnie dobry :)

Dziwię się tak licznym opiniom o krótkiej żywotności włosia tego pędzla. Mam go od dawna i służy mi do dziś bardzo dobrze. Owszem, zdarza się, że zgubi jedno, dwa włosia, ale to raz na baaaardzo długi czas, nawet podczas mycia.

Plusy:
+ przede wszystkim cena,
+ delikatne włosie,
+ dobrze rozprowadza puder,
+ jest podręczny,

Ja jestem z niego zadowolona i szczerze polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[802582].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 38

Aaa Dobry :-)

Bardzo fajny pędzel za niską cenę, wziełam go na wypróbowanie i się nie zawiodłam.
Posiada gęste włosie-mój naszczęście "jeszcze" go nie gubi:-)

Daje 5 gwiazdek bo wydaje mi się ze za tak niską cene otrzymuje dość fajne Kabuki.;-)

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[712812].usefull || 0 }}% pomocna.