Lecher, PROlive, E4 (Serum regeneracyjne `Siła i witalność`)

Lecher, PROlive, E4 (Serum regeneracyjne `Siła i witalność`)

Ekskluzywny produkt o natychmiastowym działaniu i wyjątkowych walorach kosmetycznych. Stanowi idealne uzupełnienie zabiegów regeneracyjnych, zapewniając włosom większą objętość i piękny połysk. Chroni fryzurę przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

ideał

długo szukałam takiego specyfiku. okazał się lekarstwem dla moich zniszczonych farbowaniem i suszeniem włosów. odżywia, nawilża, mam wrażenie jakby "wypełniał", włosy są takie soczyste. nie wiem jak sprawuje się w przypadku długich włosów, ale dla mojej krótkiej fryzury idealny

Używam tego produktu od: miesiaca

Skuteczne!

Bardzo lubię ten produkt - za konsystencję, zapach, działanie.

Jest cudowny w dotyku, jedwabisty, bardzo m isię podoba.

Nie obciąża włosów, ładnie je nabłyszcza, zmiękcza, wygładza.
Najczęściej używam tego serum po farbowaniu i po standardowym myciu szamponem.

Jeśli chodzi o minusy, to nie mam na co narzekać, nie zauważyłam, żeby ten produkt miał jakieś wady, naprawdę jest bardzo dobry, polecam wszystkim, któzy chcą podbudować i okiełznać swoje włosy :)

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: zaczełam 2

Super, polecam!

Idealne uzupełnienie do całej serii kosmetyków E. Mam pozostałe 3 i jstem baaardzo zadowolona! Mam miękkie włosy, błyszczące. Produkt jest bardzo ekonomiczny - nie nakładam go dużo z tego względu, że jest ciężki - jak jedwab do włosów. Świetnie także chroni moje włosy, które są regularnie prostowane i suszone. Polecam, cudowny produkt :)

Dobre, ale ciężkie

Jak wyżej - serum jest dobrym kosmetykiem, ale trzeba uważać ile się go nakłada. Jest świetne w połączeniu z oczyszczająco-nawilżającym szamponem z tej serii i/lub maską, jako kuracja regenerująca raz na jakiś czas. Jest wydajne i pięknie pachnie, ma dość gęstą nawet jak na serum konsystencję. Chroni, wygładza, nabłyszcza. Nie wiem, czy kupiłabym ponownie, bo mam dość cienkie, mimo że gęste włosy i wolę kosmetyki o lżejszej konsystencji. Nie jest też łatwo je znaleźć, dla Krakowianek podpowiadam, że kosmetyki LeCher łącznie z tu omawianym są dostępne w sklepie fryzjerskim na ul. Szlak.

Używam tego produktu od: kiedyś, przez kilka miesięcy