Pure Zone, Żel głęboko oczyszczający z peelingiem

Pure Zone, Żel głęboko oczyszczający z peelingiem

Pure Zone to pierwsza gama kosmetyków o długotrwałym działaniu. Połączenie Sebo-Calmyl redukujących wydzielanie sebum i łagodzących skórę oraz kwasu salicylowego, który oczyszcza i złuszcza naskórek przeciwdziała powstawaniu niedoskonałości skóry mieszanej i tłustej.

Działanie: Skutecznie oczyszcza i odblokowuje pory, a dzięki zawartym mikrogranulkom wygładza niedoskonałości skóry, opóźnia efekt przetłuszczania się skóry, dzięki czemu pozostaje czysta i matowa przez cały dzień, usuwa martwe komórki naskórka i koi skórę, aby zapobiegać tworzeniu się niedoskonałości.

Przeznaczenony do skóry mieszanej i tłustej.

Można stosować rano i wieczorem.

Skład: Aqua, Coco-Betaine, Propylene Glycol, Sorbitol, Glycerin, PEG-120 Methyl Glucese Dioleate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Salicylic Acid, Thriethanolamine, Menthol, Benzophenone-4, Laminaria Saccharina, Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Disodium EDTA, CI 17200, Parfum.

Cena: 25 zl / 150 ml

L\'Oreal Pure Przeciętny

Używałam tego kosmetyku już jakiś czas temu, gdy miałam duże problemy z różnymi wypryskami na twarzy.
Nadałabym mu miano przeciętniaka. Niby coś tam myje, niby odświeża, trochę pooczyszcza...Ale liczyłam na więcej, zwłaszcza ze względu na cenę (prawie trzydzieści złotych!) i renomę firmy L\'Oreal.
Dam trzy gwiazdeczki, bo żadnych szkód nie wyczynia i coś tam próbuje walczyć.

Używam tego produktu od: używałam go ok.dwa miesiące

Bez rewelacji

Mam ten żel od kilku miesięcy i nie mogę go zmęczyć, a żal mi wyrzucić. Na początku używałam regularnie, teraz stosuję na zmianę z innym.
Po użyciu moja skóra nie jest jakoś super oczyszczona, te drobinki raczej przeszkadzają niż pomagają (jak na peeling jest ich za mało, a przy codziennej pielęgnacji drażnią). Efektu matującego i ograniczenia wydzielania sebum - brak.
Może dla innych, ale na pewno nie dla mnie.
Plus za wydajność.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

zły

kupiłam ten żel po zużyciu wersji bez drobinek. Być może moja skóra się do niego przyzwyczaiła, a może to te drobinki psują efekt,. Tamten żel był raczej dość dobry, natomiast ten zupełnie nie spełnia moich oczekiwań

-podrażnia
-wysusza
-zupełnie się nie pieni
-niewydajny
-zmywa dobrze, ale już żel bez peelingu działa "agresywnie"

nie polecam

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Makijaż Maybelline

KWC

Mam skórę mieszaną. Z jednej strony jest skłonna do wyprysków i rogowacenia z drugiej zaś jest sucha i wrażliwa. Żel świetnie rozwiązuje ten pierwszy problem. Idealnie oczyszcza i wygładza cerę, ładnie pachnie i cechuje go duża wydajność.

Naprawdę godny polecenia!

KWC!!!

Jest to jedyny zel, ktory skutecznie likwiduje przetluszczanie mojej cery, swiecenie, zapobiega wypryskom.

Zostawia na mojej twarzy uczucie swiezosci.
Skora jest rozjasniona, gladka, oczyszczona, swieza.

Nie podraznia mojej skory.

Wystarcza, ze stosuje go rano i wieczorem (po calym dniu jako demakijaz).

LLadnie pachnie, ma fajna konstystencje, bardzo wygodne opakowanie.

Minusy?
Cena - troche za drogi.
Firma czesto zmienia opakowanie - przez co latwo kupic cos innego i sie pomylic...
Mala dostepnosc - rzadko jest w supermarketach czy hipermarketach. Zwykle sa wszystkie produkty z tej serii Pure Zone, a jego akurat nie ma...

Poza tym - uzywam go od 6 lat i nigdy go nie zmienie!!! KWC jak dla mnie!

Ilość zużytych opakowań: 40?

Brak efektu i podraznienie...

Tego zelu z peelingiem rowniez moja wrazliwa skora nie byla w stanie zdzierzyc codziennie. Moglam uzywac go jedynie co 2,3 dni, a i tak mialam wrazenie, ze to za czesto. Zel byl jakis taki "tepy", wiem, ze to peeling, ale mialam wrazenie, jakbym tarla po twarzy papierem sciernym. Nie robil nic, oprocz chwilowego rozjasnienia buzi tuz po aplikacji. Byl jakis taki gesty i klejacy. Kolejnym zastrzezeniem jest alkohol w skladzie, mocno wyczuwalny, choc moze nie tak mocno jak w toniku. Zaleta dla entuzjastek tego zelo-peelingu napewno jest wydajnosc, nie moglam zmeczyc 1 opakowania przez kwartal. Generalnie uwazam, ze za te cene mozna kupic duzo lepsze zelo-peelingi, chocby nawet z nivea. NIe polecam.

Używam tego produktu od: 2007

bardzo dobry

Używam go codziennie wieczorem, jak dla mnie jest super, cera po umyciu jest miękka i przyjemna w dotyku:) w porównaniu z żelem pure zone bez peelingu nie jest taki ostry, dlatego nie wysusza buzi (bynajmniej u mnie), odkąd zaczęłam go stosować zauważyłam dużą różnicę - pozytywną :)Używam tego produktu od:ponad roku

Dobry

Dobry żel myjący.Granulki delikatne,raczej masują jak peelingują,ale ok :)
Używam go na zmianę z innymi żelami myjącymi,także nie zauważyłam szczególnego przesuszenia skóry twarzy,chociaż kosmetyki z tej linii maja taką opinię.
Warto kupić i wypróbować.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

niezły

żel niezły, ładnie oczyszcza skórę, ale niezauważyłam efektu matującego. używam go na zmiane ze zwykłym żelem oczyszczajacym z tej serii i cera jesl ładna i promienna.

Używam tego produktu od:6 miesiecy

między 4 a 3+ ;)

używam co jakiś czas, faktycznie drobinki ma fajne, peelinguje, ale twarz sie wygląda póżniej strasznie;) stosuje jedynie na strefe T bo tak to by mi policzki wysuszył:> nieźle radzi sobie z martwym naskórkiem i porami skóry, nie jest zły i warto spróbować

Używam tego produktu od:od października
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Lubilam go

Uzywalam tego peelingu codziennie rano, zamiast zelu do mycia twarzy. Nigdy mnie nie podraznil, pomimo duzej ilosci drobinek, a buzia po nim byla gladka i dobrze oczyszczona, moze troche wysuszal cere, ale po uzyciu kremu nawilzajacego i podkladu, wszystko wracalo do normy. Zel zapobiegal powstawaniu roznego rodzaju wypryskow, ograniczal wydzielanie sebum. Cera wogule przestala mi sie swiecic na jakis czas. Latwo sie splukiwal. Byl bardzo wydajny. Polecam ten produkt.

Używam tego produktu od: Przez 3 miesiace codziennie

nie jest zły

nie jest zły, choc moglby byc lepszy.
Oczyszcza, peeling ma niezły, choc to i tak nie to.
Skóra jest po nim swierza, ale zaledwie przez pol godziny?
póżniej robi sie nadmiernie tłusta.
Działanie antybakteryjne ma dobre, jednak moja skóre miejscami nadmeirnie przsusza. Używam ze względu na to, że mam duże wągry i jak dobzre nim rozmasuje twarz, to nawet pomaga ;)

Używam tego produktu od: 6 miesiecy