Pianka różowa do higieny osobistej

Pianka różowa do higieny osobistej

Wpływa regenerująco, kojąco i dezodoryzująco na błony śluzowe intymnych okolic ciała. Przywraca skórze kwaśne pH - 5,5 oraz chroni jej płaszcz hydrolipidowy. Głęboko nawilża i tonizuje oraz zapewnia uczucie przyjemnej świeżości. Nie zawiera syntetycznych środków zapachowych, a jedynie naturalną wodę różaną, której zawdzięcza subtelny zapach. Przeznaczona do mycia bez użycia gąbki - w wannie i pod prysznicem - okolic intymnych i całego ciała.

KWC!

Ta pianka jest rewelacyjna!
+ śliczny delikatny zapach
+ nie podrażnia
+ jest wydajna
+ fajne opakowanie
+ bardzo przyjemna w użyciu - taka mięciutka :))))
No jedyną wadą jest dostępność - niestety w Krakowie nie ma żadnego punktu sprzedaży detalicznej (wcześniej był taki sklep, ale już go nie ma), więc muszę się umawiać bezpośrednio z dealerem w Krakowie i kupować zapas...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

idealna Idea

Po wycofaniu ze sklepów zielonego żelu Erisu długo rozglądałam się za kosmetykiem, który mógłby go zastąpić. I znalazłam jeszcze lepszy - właśnie tę piankę. Delikatnie pachnie, dokładnie myje, odświeża. Ma bardzo wygodne, duże opakowanie, dozownik działa bez problemów.Konsystencja pianki jest chyba najlepsza dla produktu tego typu. Na wyjazdach używam jej do mycia całego ciała (nie trzeba zabierać gąbki) i twarzy. Moim zdaniem lepsza od pianki Bielendy z zieloną herbatą, która po prostu nie chciała się pienić. Piankę Idei niestety trudno jest kupić (zaopatruje się w nią w Esentii, mimo że mieszkam w dużym mieście).

Dobry produkt

Bardzo dobry produkt. Środki do higieny intymnej to jedyne kosmetyki, którym zdarza się powodować u mnie podrażnienia i alergie więc nader rzadko eksperymentuję w tym względzie. Ta pianka należy do tych naprawdę łagodnych. Bardzo dobrze myje, odświeża, jest bardzo delikatna i ślicznie i nienachalnie pachnie, doskonale się spłukuje. Nie spowodowała u mnie żadnych podrażnień (a to zdarzyło mi się w przypadku płynu AA i jeszcze kilku innych). Używana tylko do higieny intymnej jest niesłychanie wydajna. Polecam osobom nadwrażliwym, nie tolerującym mydła.

O botoksie mity

bardzo fajna

Niezwykle delikatna, wygodna w użyciu. Nie powoduje podrażnień. Używam do pielęgnacji całego ciała. Zapach bardzo delikatny.

delikatna

Nie bardzo lubię pianki do higieny intymnej, wolę żele, jednak ta jest wyjątkowo dobra. Pachnie bardzo delikatnie. Dobrze się rozprowdza i spłukuje. Łagodna, ale dobrze myje i odświeża. Nie podrażnia i nie wysusza, wręcz łagodzi. Przyjemnie się jej używa.

Bardzo delikatna.

Świetna pianka, super delikatna. Fajnie nawilża nie podrażnia, jest bardzo wydajna. Dzięki formie pianki przyjemna w użyciu.Bałam się trochę zapachu (nie lubię różanych kosmetyków). Obawy okazały się bez podstawne, pachnie bardzo subtelnie.Kończę drugie opakowanie i kupię trzecie.Ilość zużytych opakowań: 2