Dr Breta, JG Przeciw Cellulite, Żel do ciała

Dr Breta, JG Przeciw Cellulite, Żel do ciała

Zawiera m.in. olejki jałowcowy i geraniowy regulujące gospodarkę płynami w organizmie i przyspieszające wydalanie toksyn i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Żel poprawia napięcie skóry w okresie odchudzania, nie pozostawia uczucia natłuszczenia, wygładza i uelastycznia.

świetnie napina skórę

Podpisuję się dokładnie pod opinią \'drobinka\'. Dokładnie, doskonale ujędrnia i napina skórę. Tanie, polskie i dobre. Tylko wygląd opakowania, przeraża..Ale przy takiej cenie, nie ma znaczenia. Ja mam mniejszą pojemność niż na zdjęciu. Wystarcza na 2 tygodnie mniej więcej, ale używam naprawdę dużo na raz. Po wchłonięciu skóra nie klei się i jest doskonale napięta. Zapach tylko dla wielbicielek kosmetyków naturalnych.

Mnie się wydaje, że żele nie sprawdzają się w przypadku wysuszonej skóry, ale nie takie ich zadanie. Ja używam teraz Body Art Eris do nawilżania, do mycia Korres japońska róża, który nie jest ideałem jeszcze żelu pod prysznic jakiego szukam, ale też przyczynia się do kondycji skóry i ochrony przed nadmiernym wysuszeniem. Zamówiłam żel pod prysznic różany z Dr Beta, może będzie w końcu tak jak chcę, marzy mi się żel pod prysznic po którym nie ma uczucia ściągnięcia skóry. Nie znalazłam póki co.

Nie wypowiem się co do działania antycellulitowego, szczerze to go niespecjalnie oczekuję od tego produktu, jak również działania wyszczuplającego. Wypowiem się ponownie jeśli wprowadzę go jako serum pod błotko do zawijań. Ostatnio eksperymentuję tak z serum kofeinowym Organique i widzę efekty. Zobaczymy co zdziała ten żel stosowany w ten sposób

Moim zdaniem warto spróbować i lepszy od wszystkich przeperfumowanych Eveline, Bielend etc.

Używam tego produktu od: 2 opakowania
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Skuteczny

Eee tam, nie zgadzam się z ta opinią to jest bardzo dobry preparat+ naturalny+ polski+ tani+ idealnie się wchłania+ bardzo wydajny+ super odprężający zapach olejków eterycznych+ przede wszystkim skuteczny, ujędrnia i cellulit się zmniejsza- jeden minus: to prawda, że nie działa nawilżająco, co przy suchej skórze może być problemem. Półżelowa, nietłusta konsystencja preparatu powoduje, że wchłania się całkowicie i nie pozostawia na skórze tłustego filmu.Ale i tak mu daję wysoką ocenę :)Polecam miłośniczkom polskich naturalnych kosmetyków.

nic poza zapachem

Strasznie wysuszył mi skórę i właśnie powodował uczucie ściągnięcia (wbrew zapewnieniom producenta). Efektu antycellulitowego żadnego. Myślę, ża oliwka JG byłaby lepsza, przynajmniej nie wysuszałaby tak.Zużyłam jedno opakowanie rok temu.