Oriflame, EcoBeauty, Smoothing Eye Cream (Wygładzający krem pod oczy)

Oriflame, EcoBeauty, Smoothing Eye Cream (Wygładzający krem pod oczy)

Ekskluzywna, lekka i naturalna formuła wygładza zmarszczki i redukuje opuchliznę oraz ciebie wokół oczu.
Potwierdzone rezultaty po czterech tygodniach:
- skóra wokół oczu odzyskuje energię - 81%*,
- wygładzenie cienkich zmarszczek wynikających z utraty wody – 82%*,
- skóra wokół oczu jest odżywiona i chroniona – 88%*,
- skóra jest rozświetlona – 81%*,
- redukcja oznak zmęczenia – 82%*.
* Samoocena 90 kobiet.
Testowane dermatologicznie.
Wolne od: parabenów, olejów mineralnych, silikonu, substancji pochodzenia zwierzęcego, syntetycznych substancji zapachowych.

Cena: 49zł / 15ml
/m/

Delikatny krem nawilżający

Zalety:
- zmiękcza skórę powiek, wygładza ją
- ma delikatny roślinny zapach
- delikatnie nawilża skórę powiek
- odżywia skórę
- odżywia
- wygładza skórę

Wady:
- jest drogi
- nie rozjaśnia skóry powiek, nie niweluje podkówek

dość dobry

Dość fajnie nawilża okolicę oka, ma lekką konsystencję, precyzyjny aplikator. Jest wydajny, ale raczej dla osób młodszych, Na uwagę zasługuje też skład wolny od parabenów.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Jestem na tak ale nie za taką cene

Krem dostałam w ramach promocji jako gratis do zakupu kremu do twarzy z tej samej serii. Krem ma fajną konsystencję, szybko się wchłania i po nałożeniu czuje przyjemne nawilżenie. Jedyne tak na prawdę co jest jego minusem to cena bo nie jestem pewna czy zapłaciłabym za niego 49zł. Chociaż krem jest bardzo wydajny używałam go gdzieś z 3 miesiące i mam już resztkę. Jeśli kogoś nie odstrasza cena to polecam :)

Wspaniały, przynajmniej w ramach moich oczekiwań.

Kupiłam ten krem, ponieważ zaczęłam zauważać wynikające z wysuszenia zmarszczki głównie w zewnętrznych kącikach oczu. Potrzebowałam czegoś, co nie jest ultra silne (w znaczeniu: przeciwzmarszczkowe z niezwykłymi substancjami polecanymi dla skóy 40+) ale nawilżające i pielęgnujące, odpowiednie dla 20+
Ten krem wydał mi się więc odpowiedni: miał nawilżać i zmniejszać opuchliznę pod oczami oraz chronić skórę wokół oczu przed zmarszczkami na przyszłość. I jeśli ktoś kremu o takiej specyfikacji potrzebuje to polecam!!!

Używam go każdego dnia przed snem i czasem jak nie zapomnę także rano. Efekty są super, ponieważ te przesuszone zmarszczenia w kącikach oczu praktycznie całkiem już zniknęły!
Co do worów pod oczami krem ładnie sobie z nimi radzi, nawilża i szybko widac, ze opuchlizna się zmniejsza.

Do tego ładnie pachnie i jest wydajny, a jakby tego było mało udało się na niego trafić w promocji za 35zł więc już w ogóle super :)

Używam tego produktu od: Ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Dobry

Ponieważ seria Ecobeauty jest dość droga jak dla mnie, postanowiłam na początek zaopatrzyć się tylko w krem pod oczy.

+ lekka, kremowa konsystencja
+ ledwo wyczuwalny zapach
+ nawilża
+ wygładza
+ likwiduje oznaki zmęczenia

- nie wygładza zmarszczek

Z tym wygładzaniem zmarszczek producent niestety się przeliczył. Mam 24 lata i nie mam jeszcze typowych zmarszczek - takie od wielogodzinnej pracy z komputerem. Nie zostały one ani trochę zmniejszone, a muszę przyznać, że liczyłam w tej kwestii na coś więcej (wolę na razie nie eksperymentować z typowymi kremami przeciwzmarszczkowymi).

Ogólnie jestem zadowolona z działania kremu poza kwestią opisaną powyżej. Krem jest dość drogi, bo ekologiczny, ale w promocji cena ujdzie w tłoku.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Tylko na dzień

Słaby krem jak za taką cenę.

Odpowiada mi tylko na dzień, bo jest bardzo lekki i nie nawilża zbyt dobrze na dobrą sprawę. Pod makijaż nadaje sie jako tako. Nie wałkuje się. Jednak słabe nawilżenie nie daje komfortu w ciągu dnia, a na noc jego stosowanie mija się z celem bo nie odżywi i nie zregeneruje należycie skóry.
Dośc wydajny.
Opakowanie zwyczajne, higieniczne, nic specjalnego.

Za taką cenę nikomu nie polecam. Jest masę kremów pod oczy na rynku, które są kilkakrotnie tańcze i o niebo lepsze.

Używam tego produktu od: Ponad 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

najsłabszy z całej trójki

Posiadam krem pod oczy na dzień i na noc z tej serii.
Ten pod oczy jest najsłabszy z całej 3. Moja skóra pod oczami wymaga dobrego nawilżenia, no i jakby wygładziło zmarszczki (spore jak na moje 24lata) to bym się nie obraziła. Ale niestety poza nawilżeniem na słabym poziomie nic więcej nie dostajemy. Krem ma lekką konsystencję nie obciążającą skóry co zaliczam na plus. Jednak od kremu oczekuję nawilżenia dzięki czemu skóa będzie wyglądała na bardziej wypoczętą no i zmarszczki też mogłby przestać się powiększać bo nie wiem co to będzie za te 10 lat...

Używam tego produktu od: 5mies

zmniejsza cienie pod oczami

A ja wręcz przeciwnie, jestem kremem zachwycona. Moją zmorą są cienie pod oczami i praktycznie każdy krem pod oczy przegrywa walkę z nimi. Ten dokonuje cudu! Już po kilku dniach since były wyraźnie mniejsze. Bardzo skutecznie radzi sobie z rozjaśnieniem skóry pod oczami i od miesiąca zużywam coraz mniej korektora. Podoba mi się jego leciutka konsystencja, wchłania się błyskawicznie, choć przez to też nawilżenie jest średnie. Jednak przez jego działanie na cienie, jestem w stanie wybaczyć mu ten mankament. Na plus oczywiście doskonały skład i specyficzny, acz wpasowujący się w mój gust zapach.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 tubki

słaby

Krem moim zdaniem jest po prostu słaby.
Ma fajny skład, ale co z tego skoro bardzo słabo nawilża. Gdy próbowałam nałożyc go więcej to strasznie zaczęła mnie szczypać skóra, chociaż w niewielkiej ilości w ogóle mnie nie podrażnia.
Szybko się wchłania, więc nadaje sie pod makijaż, co stanowi jego drugą (po składzie) zaletę.

Kupując ten krem byłam pozytywnie nastawiona, niestety bardzo się rozczarowałam

Używam tego produktu od: trzech tygodni

nie podoba mi sie ten krem

O ile krem na noc jest naprwde niezly to krem pod oczy nie spodobal mi sie. Kremow pod oczy uzywam 2 razy dziennie, bo inaczej mam uczucie sciagniecia i suchosci. Ten krem jak dla mnie za slabo nawilza i odzywia. Nie zauwazylam praktycznie zadnej pielegnacji, jest a jakby go nie bylo.
Jest lekki, bialy, nadaje sie pod makijaz, szybko sie wchlania. Nie wiem po co producent dodal do niego substancje zapachowe, ale odejmuje za to gwiazdke, bo moze to podraznic wrazliwsze uzytkowniczki. Krem jest nijaki, moze nada sie do nastoletniej skory? Dla mnie kobiety lekko po 20, bez zmarszczek- odpada.

Używam tego produktu od: troche ponad miesiac