Anti - Shine Make Up (Podkład matujący (nowa wersja))

Anti - Shine Make Up

Cena już od 29,60 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Anti - Shine Make Up Astor to podkład zapewniający świeży wygląd i matową cerę przez cały dzień. Formuła z minerałami zapewnia satynowy efekt. Podkład chociaż lekki, dobrze kryje niedoskonałości.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 3

A ja jestem na tak!

Uważam, że zakup tego podkładu był dla mnie strzałem w dziesiątkę! Zwykle nie używałam za wiele tego typu rzeczy, bo nie mogłam dobrać odpowiedniego, a ten wydaje się idealny.

Plusy:
+ świetnie matuje
+ długo się utrzymuje
+ jest wydajny

Minusy:
- nie widzę ;)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1122011].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 45

Napisanych recenzji: 849

nie

Żałuje że nie zajrzałąm na KWC przed zakupem. Podkład jest po prostu zły. Nie kryje nic a nic. Niby dobrze że nie jest z daleka widoczny ale jakieś tam przebarwienia przykryć powinien. Trzeba się również sporo namachać pędzlem aby go dobrze rozprowadzić a i tak potrafi powchodzić w linie mimiczne. Nawet dobrze matuje i nie ciemnieje ale to jedyne zalety

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1045721].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 69

Taki nijaki...

Minusy przekreślają plusy. Tragedii nie było, bo:
1. odpowiadał mi kolor (201 sand)
2. nie ciemnieje
3. matuje
4. nawet odpowiadał mi efekt na skórze, trzymał się nieźle

aczkolwiek:
1. aplikacja dość ciężka (trzeba się namęczyć, by równo rozprowadzić podkład)
2. nie kryje za dobrze

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036215].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak nakładać korektor

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 37

najgorszy z najgorszych fluidów

plusy:
\\nbrak
\\nminusy:
\\nnie rozporwadza się
\\nzostają z niego plamy
\\npo nalozeniu jest "dziurawy"
\\nnie wiem czy matuje bo w polowie nie jest rozporowadzony
\\nmęczę go juz od roku, uzywam tylko w weekendy gdy malo ludzi mnie widzi bo to jest zenada, wygladam jakbym nie miala zielonego pojecia o makijazuNAJGORSZE: ZNISZCZYL MI JAJKO DO PODKŁADU, pozatykał i zniszczyl tak ze juz nawet po solidnym myciu tam zostal i kazdy inny podklad po nim sie zachowuje tak samo jak on na twarzy, tragedia, najgorszy fluid jaki kiedykolwiek mialam. te pol gwiazdki to samo chyba się robi bo ja mu nawet 1/3 nie dam

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1/3 z jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030912].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 15

Napisanych recenzji: 188

Rozczarowuje

Gęsty i kremowy podkład, trudno rozprowadza się na twarzy. Nawet w małej ilości łatwo uzyskać efekt maski.

Przy mojej wrażliwej cerze po tygodniu -dwóch stosowania, podrażnia cerę, pojawiają się krostki.

Matuje słabo, daje średnie krycie.

Kolorki dosyć ciemne, moge używac dopiero po złapaniu opalenizny

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028977].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 94

miałam, używałam, zapomniałam

Kosmetyk ma bardzo tępą konsystencję - co oznacza, że trzeba się z nim namęczyć aby jako tako wyglądał
używałam go dość dawno ale nie jest to kosmetyk który warto kupić na twarzy nie wygląda źle ale rewelacji też nie ma.

Astor ma lepsze produkty

Używam tego produktu od: dawana
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027586].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Tak beznadziejnego podkładu jeszcze nie miałam ;/

Skusiłam się na jego zakup ponieważ był w promocji. Rozczarował mnie już na samym początku, kompletnie nie mogłam go rozprowadzić po twarzy, zrobiły się gródki, wałki i od razu zrobiły się suche plamy. Chciałam dać mu szansę bo stwierdziłam, że tak nie może być i to może z moją cerą jest coś nie tak ale za każdym razem było to samo. Kompletna porażka jak można wypuścić tak zły produkt i to w dodatku za taką cenę.

Używam tego produktu od: opakowanie leży bezużytecznie będę musiała się go pozbyć
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016582].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Nie, nie i jeszcze raz nie

Mam tłustą cerę, więc pokusiłam się na podkład matujący. I? I nigdy więcej. Zapchał mi pory po tygodniu używania do takiego stopnia, że przepłaciłam to krostkowymi wykwitami na policzkach i czole! Ponadto zważał się po kilku godzinach, wyraźnie ciemniał na twarzy w ciągu kilkunastu minut od nałożenia, generalnie wyglądał okropnie. A efekt matowienia? Po jakimś czasie nie było po nim śladu, a przy zwykłych podkładach, bez efektu mat, nie mam takiego problemu (tzn. nie błyszczy mi się skóra tak jak przy tym podkładzie). Jestem niezadowolona i nawet nie szukam znajomej, żeby jej oddać, bo ten kosmetyk narobił mi takich szkód, że nikogo nie będę na to narażać.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1014817].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 43

Stanowcze nie!

Ten podklad jest beznadziejny!!

Minusy:
-w ogóle nie spotopił mi się z twarzą
-kolory do bani
-nic nie kryje
-nie matuje
- w ogole sie nie utrzymuje na twarzy
- wysypało mnie po nim
-wygladał fatalnie na twarzy
-okropnie widoczny
-podkreślił wszystkie moje niedoskonałości!!
-powłaził w zmarszczki, podkreślił suche skórki, podkreślił pryszcze

jak mozna coś takiego wyprodukowac???? nigdy wiecej!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1012901].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

bardzo słaby

Kupiłam produkt kierując się składem i firma. Skład jest ok i dla mnie niestety to koniec pozytywnych aspektów podkładu. Jest to najgorszy podkład jaki używałam w ostatnim czasie. Bardzo kiepsko się rozprowadza. Konsystencja sprawia że na twarzy robią się plamy a kryciu niedoskonałości trudno mówić. Dla mnie rozczarowanie.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999697].usefull || 0 }}% pomocna.