Astor, Anti - Shine, Make Up (Podkład matujący (nowa wersja))

Astor, Anti - Shine, Make Up (Podkład matujący (nowa wersja))

Kategoria
Marka

Anti - Shine Make Up Astor to podkład zapewniający świeży wygląd i matową cerę przez cały dzień. Formuła z minerałami zapewnia satynowy efekt. Podkład chociaż lekki, dobrze kryje niedoskonałości.

o przedłużonej trwałości, kryjące, matujące
Krycie
średnie
w tubce
mineralne, fluidy
mieszana, normalna, tłusta

Jestem w nim zakochana i będę mu wierna tak długo jak długo będzie dostępny na rynku :)

Nie wiem czemu ten podkład ma tak niską ocenę. To jest najlepszy podkład jaki do tej pory miałam. Mam cerę bardziej tłustą niż mieszaną i dość wymagającą. Zaczyna się świecić już po kilkunastu minutach po umyciu. Mam widoczne pory, wągry i często wychodzą mi wypryski, ale nie mam blizn. Próbowałam masę podkładów, z dolnej i z górnej półki (loreal, revlon, bonjour, max factor..itd), ale żaden się nie sprawdził. Postanowiłam więc szukać dalej odpowiedniego podkładu. Ten jest najlepszy ze wszystkich jakie do tej pory miałam. Zaznaczam, że mam bardzo jasną karnację i używam koloru 201 sand i mojej cerze nadaje piękny ciepły koloryt (wreszcie niewpadający w róż ani pomarańcz!). Jest niesamowicie lekki, kryje przyzwoicie jednak przy większych wypryskach będzie konieczny korektor, nie ma mowy o efekcie maski, w ogóle nie czuć go na twarzy, nie ma uczucia lepkości, konsystencja w sam raz - nie za płynna ani za gęsta, bardzo szybko się wchłania więc najlepiej w miarę szybko go nakładać - trzeba go wyczuć i tyle, nie tworzy plam, nie zapycha, znacząco ukrywa pory, zapach prawie niewyczuwalny, świetnie matuje (w połączeniu z pudrem sypkim astora anti shine mattitude 002 - PO PROSTU MIODZIO!)

Ble

Okropny.

Roluje się przy nakładaniu, podkreśla skórki, nie zapobiega błyszczeniu.

Zapycha. Nie wart swej ceny. Mała gama kolorów.

Nie wiem, po co dałam dwie gwiazdki - chyba tylko przez litość.

Kupiłam go, gdyż nie było mojego ulubionego Astor Mattitude 16h. Myślałam, że ten będzie jego tańszym zastępczym odpowiednikiem.

Nie polecam. Skąd ta cena? Nawet 10 zł bym za niego nie dała.

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Specyfik

Witam kochane, również zakupiłam ten podklad z nadzieją że będzie idealny dla mnie. Ale zanim zaczełam go używać przeczytałam wasze recenzję i załamałam się , mysląc że wyrzuciłam pieniądze w błoto. I faktycznie po wypróbowaniu go automatycznie podzieliłam wasze opinie, był beznadziejny , zasychał, nie dało się go rozprowadzić, był bardzo widoczny na twarzy , a tak cieszyłam się że ma taki ładny odcień <100 ivory). Ale stwierdziłam ze to az nie możliwe by podkład takiej firmy był aż tak beznadziejny , kupowałam tańsze a sprawdzały się lepiej ! Więc zaczełam eksperymentować nad sposobami nakładnia. Wiecie co odkryłam? Że ten podkład jest stworzony do cery baaaaaaaaaaaaardzo tlustej! Celowo natłuszczyłam twarz , wysmarowałam budzię kremem nivea , odczekałam aż troche wchłonie, i po godzinie gdy twarz była bardzo nawilzona i przetłuszczona wręcz, nałożyłam podkład.I bingo.To było to.Teraz robie tak cały czas, zanczy , wieczorem przed pójściem spaść smaruję twarz kremem a rano spokojnie nakładam podkład i bez żadnego problemu. Myslę,że producent po prostu przesadził ze składnikami matującymi. Podejżewam że więcej nie kupię tego podkładu, bo to absurd żeby celowo przetłuszczać twarz po to by użyc podkladu matującego :) Ale skoro już go kupiłam , to niech to nie będą wyrzucone piniądze ;)

Takiej tragedii jeszcze nie posiadalam

Ten podkład przypomina mi taki z bazaru za 2.50zł. Czegoś takiego juz dawno nie miałam. Zakupiłam go z myslą o lecie i chęcią odpoczynku od colorstaya. Przy pierwszym użyciu poraziło mnie to, że nie można tego czegoś rozsmarować. Zasycha w połowie twarzy, tworząc jakieś smugi i skorupę. Twarz po nim wygląda paskudnie z plackami i sztucznie, przy linii wlosów lubi się zbierać i tworzyć kolejne skorupki. Spływa tworząc gołe placki a obok nich wielkie plamy podkładu. Nie da rady go przypudrować, nawet lekko, bo ewidentnie nie cierpi się z pudrami i wyglądam jak wypudrowana strasza pani. W dodatku jest niewydajny, po dwóch uzyciach pozostało mi połowe opakowania, które wylądowało w śmieciach. Tragediaaa!!!!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: polowa

Całkiem porządny

Przyznam, że dziwi mnie tak niska ocena tego podkładu.
Na mojej skórze sprawdza się naprawdę fajnie. Mam odwieczny problem ze skórkami, a ten podkładzik w połączeniu z emulsją nawilżającą Cetaphil praktycznie całkowicie go wyeliminował. Nic mi się również na buzi nie roluje, trwałość całkiem przyzwoita. Mat może nie idealny, ale przez kilka godzin daje radę- sprawdzone wczoraj przy 27 stopniach w cieniu i duchocie ogólnej.
Faktem jest, że dość dziwnie się nakłada- tak jak napisała poprzedniczka- mam wrażenie, że momentalnie &quot;przykleja się&quot; do skóry- na początku uważałam to za wadę, ale tak naprawdę kiedy nabrałam wprawy przy nakładaniu, stało się to zaletą.
Ogólnie jestem na tak. Na rynku jest naprawdę sporo duuużo gorszych podkładów za dużo wyższą cenę.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

A ja jestem na tak!

Jestem bardzo zszokowana negatywnymi opiniami! Spodziewałam się innej reakcji ze strony wizażanek :)

Długo szukałam odpowiedniego podkładu, z każdym jest coś nie tak. Jak dobrze kryje, to się świeci. Właściwie, to kryjący łatwiej znaleźć - moim największym problelmem jest brak zmatownienia. A ten sobie z tym radzi!

Co mogę o nim powiedzieć:

Jak już wspomniałam, matuje. Nie oczekuję, że twarz będzie matowa cały dzień, bo u mnie to nie możliwe, ale w tym teamcie sprawidzł się najlepiej ze wszystkich podkładów, jakich używałam.

Jasne odcienie! Używam nr 100 ivory. Jest piękny i jaśniutki, idealny dla mojej bardzo bladej twarzy.

Ma ciekawą strukturę - po nałożeniu na twarz natychmiastowo się z nią stapia, tak jakby zastyga, idealnie przylega, a co najważniejsze nie daje uczucia ściągnięcia.

Mojej twarzy nie wysusza, a miewam z tym duże problemy.

Ogólnie - mam bardzo problemową cerę, a ten podkład mi nie szkodzi.

Trzyma się długo, daje ładny efekt na twarzy.

Nie jest ideałem, ponieważ jak już wspomniałam nie radzi sobie z matowieniem. Wiem, że u mnie to trudne, ale wierzę, że jakiś fluid kiedyś tego dokona. Będę szukać ideału, ale przez jakiś czas jeszcze pozostanę przy tym astorze - poszukiwanie odpowiedniego podkładu bywa męczące ;)

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 całe, 3-cie w trakcie

Strzeżcie się

Tak jak przedmówczyni wybrałam ten podkład przede wzystkim ze względu na jaśniutki odcień.
Do tego plusem jest cena i w sumie teraz na lato przyda się podkład matujący. JEDNAK tego produktu nie można nazwać podkładem, jest to okropna maź, za którą mogliby mi płacić, ale i tak bym jej nie wzięła.

Okropność - zasycha zanim zdążymy go rozprowadzić (a wcale się nie ociągałam z aplikacją), absolutnie nie da się nałożyć drugiej warstwy, albo nawet robić poprawek, twarz wygląda jak oblepiona w skorupę. I przysięgam, że starałam się go nakładać na milion sposobów, to jest po prostu jakiś nieudany żart.

Aha, jedyne za co dałam 1 gwiazdkę - odrobinę podkładu mieszam z innymi, by rozjaśnić ich odcień.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niestety jedno opak.

TOTALNA MASAKRA

Zawsze ciężko było mi znaleźć odpowiednio jasny odcień do mojej cery po zimie i kiedy się udało moja radość zniknęła od razu po pierwszym użyciu. Teraz już wiem, że podkład musi mieć bardziej lejącą konsystencję, bo w innym razie dzieje się jak i w tym przypadku.
Ten podkład rozsmarowuje się strasznie źle! Nie dość, że niewygodnie to dodatkowo cera wygląda okropnie.
Na prawdę nie polecam, to już kolejny podkład marki ASTOR, który mnie rozczarował. Nigdy więcej tej marki, szkoda pieniędzy.
A tego produktu szczerze nie polecam.

Używam tego produktu od: około 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pół, ale później mieszałam go z innymi podkładami

Porażka!

Ten produkt to totalna porażka! Nie wiem jak u innych dziewczyn, ale u mnie zrobil masakre..

Plusy(o ile są) :
+ opakowanie, dosyć ładne
+ dużo odcieni do wyboru, nawet te najjaśniejsze
i to tyle..

Minusy:
- robi smugi
- roluje się
- jest nietrwały, po 2h nie ma go na twarzy
- ściemnia się na twarzy
- CHOLERNIE WYSUSZA TWARZ! nawet moją, która należy do tłustawych..
- podkreśla suche skórki, wypryski itp..

Jednym słowem - BUBEL !!

stanowczo odradzam..

Używam tego produktu od: 2 tyg z przerwami, i próbami różnego rodzaju
Ilość zużytych opakowań: 1, a mianowicie pare użyć..