Jako (woda toaletowa)

Jako (woda toaletowa)

Zapach "Jako" wylansowano w 1997 roku. Jest to zapach orientalno-korzenny. Dominuje w nim paczula i drzewo sandalowe. Można wyczuć w nim również zapach wody różanej i cynamonu.

Nuta głowy- grejpfruit, śliwka, davana

Nuta serca- goździk, imbir, kardamon, drzewo różane

Nuta bazowa-paczula, drzewo sandałowe, szara ambra, piżmo

Cena: 200 zł / 75 ml

nieeeee

Mydło... Mydło i jakieś nieokreślone, "zwietrzałe" nuty. Zapach bez charakteru, bez jaj ;) Nie lubię takich perfum, lepiej pachnieć najzwyklejszym mydłem, niż "mydłem" się perfumować. Szkoda słów......Używam tego produktu od:próby
Ilość zużytych opakowań:dzięki Bogu 0

To śmierdzi?

To śmierdzi. Abstrahując od niezłej ceny i całkiem fajnego opakowania nie zniosę tego zapachu. Przytłaczający i jakiś taki rzeczywiście "sztuczny", jakby nie stapiał się ze skórą tylko pachniał zupełnie na zewnątrz. Radzę wypsikać się w jakiejś perfumerii i poczekać parę godzin :) ja tak zrobiłem i to uratowało mnie przed makabryczną niespodzianką dla Taty.

Używam tego produktu od: 1
Ilość zużytych opakowań: parę psiknięć

bardzo mi się podoba początkowo kusiła mnie promocja , i opakowanie jednak po jakimś czasie zapach też przypadł mi do gustu są bardzo klasyczne przypominają mi zapach chanel nO 5

Używam tego produktu od:kilku dni

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

piękny

Bardzo piękny, świetnie skomponowany, klasyczny zapach. Dyskretny, nie narzucający się, z delikatnymi kadzidlanymi nutkami, bardzo trwały. Niesamowicie męski...i bardzo, bardzo ciepły. Używa ich mój mąż i bardzo lubię jak nim pachnie:)

Przepiekny...

Zapach przepiekny, uwielbiam męża "w nim". Chyba ja bardziej niż On sam! :-) W dni, kiedy mój mąż zdecyduje się na psik czymś innym - wącham sobie buteleczkę w łazience. Czyżbym była uzależniona? ;)
Mąż twierdzi, że nie czuje tego zapachu na sobie, tak się chłopcy zgrali ;-)

Stan na dziś : mąż zużył 3 flakony i dziś kupiłam mu na rocznicę ślubu czwarty :-)

21.07.06
Dopisuję, że mąż przerzucił się na ciężki kaliber czyli kadzidlaki a Jako kupuję nadal, ale dla 16 letniego syna, bo to jedyny zapach męski, który się dziecku podoba ;-)

Spokojna elegancja

Zglosilam ten zapach a teraz oceniam (w imieniu swoim i meza,ktory uzywa ten zapach)."Jako" to spokojny,klasyczny,bez "damskich akcentow" zapach.Stosowny na kazda okazje.Bardziej nadaje sie na jesien i zime,choc w chlodne wiosenne i letnie dni rowniez jest wspanialy.Jesli ktos lubi ekstrawaganckie zapachy,ktore pachna nie wiadomo czym - "Jako" nie bedzie dobrym wyborem.