Palmolive, Thermal Spa Purifying (Płyn do kąpieli)

Palmolive, Thermal Spa Purifying (Płyn do kąpieli)

Płyn do kąpieli Palmolive Thermal Spa Pure & Mild Bath Foam jest jedną z czterech propozycji produktów umożliwiających stworzenie w domowych warunkach relaksującego seansu spa. Formuła płynu zwiera minerały i sól morską, pomagające odżywić i oczyścić skórę, która staje się gładsza i zyskuje zdrowy wygląd.

Płyn ma przyjemny, `morski` zapach, jest wydajny, obficie się pieni i nadaje wodzie ciekawy błękitny kolor.

Cena: 15zł/ 500ml

Tra-ge-dia

Męcze go i męczę do prania skarpetek :-)
Niezbyt udany prezent i pomimo, ze darowanemu koniowi w zęby sie nie zagląda, to ja jednak zajrzę ;-)
Butla ogromna - to na plus i minus. Jak ktoś go lubi to na plus, jak ktoś nienawidzi, to nie moze go zmęczyć.
Przez wielką dziure wylewa sie duzo płynu.
Pieni sie bardzo obficie - SLSy w składzie robią swoje - a jakże... i wysuszają skórę jeszcze lepiej, bo na wiór.
Zapach okropny - mocny, meski, męczący.
Dla mnie sama chemia, zarówno w kwestiach zapachowych, jak i pielęgnacyjnych.

Używam tego produktu od:roku

przyjemniutki

Gęsty, pianka jest niezbyt obfita, delikatna i słabo się utrzymuje. Ładnie, delikatnie pachnie. Zmiękcza wodę, nadaje jej ładny, niebieski kolorek, nie wysusza. Kąpiel z nim to przyjemność.

ten zapach...

Bardzo fajny płyn, super pachnie, daje średnioobfitą pianę, i raczej z gatunku tych 'miękkich'(tzn. nie jest tak zbita, że po odciśnięciu ręki trzymałaby pozostawiony kształt). Bardzo mi się podoba kolor wody, taki basenowy :). Płyn jest wydajny, zapach utrzymuje się długo, skora nie jest przesuszona (jak ma to często miejsce w moim wypadku przy płynach do kąpieli), w dodatku zapach nie jest usypiający, ani zbyt pobudzajacy, ale taki w sam raz - relaksujacy. Dla mnie super, dobra jakość za niską cenę.