Revlon, PhotoReady Perfecting Primer (Baza pod makijaż)

Revlon, PhotoReady Perfecting Primer (Baza pod makijaż)

Cena już od 29,96 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Revlon Photoready Perfecting Primer to perfekcyjna baza pod makijaż, która jest bardzo lekka i perfekcyjnie wygładza cerę i rozprasza światło. Eliminuje widoczne pory i zagłębienia, pozostawiając skore jedwabiście gładką gotowa do położenia podkładu. Jak zapewnia producent można stosować ją samą, jeśli wystarczy nam sam efekt wygładzenia, lub z podkładem PhotoReady do perfekcyjnego efektu.

Bez szału

Zacznę od tego, że uważam, że w przypadku takiej ceny, w naszym kraju, ciężko nie oceniać przej jej pryzmat.
Revlon to marka znana głównie dzięki podkładom i oczywiste wydawało mi się, że skoro znają się na produktach do twarzy to ta baza będzie czymś wspaniałym. Nie jest, niestety.
Opakowanie szklane, z pompką, w której ciągle po kawałku zasycha mi ciut produktu.
Zapach chemiczny, na szczęście nietrwały.
Po nałożeniu na twarz efekt jest widoczny od razu, to prawda. Pory jakby się zmniejszają, natychmiast. Cera jest gotowym płótnem, matowym, w moim przypadku ciut ściągniętym.
Odnoszę wrażenie, że ciężej, niż zazwyczaj nakłada się na nią fluid, podkład, cokolwiek tam sobie potrzebujemy nałożyć. Nie używałam jej jako samodzielnego produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1375011].usefull || 0 }}% pomocna.

Baza (prawie)idealna

Nie ukrywam, że duży wpływ na decyzję o zakupie tej bazy miały bardzo pozytywne recenzje znajomych oraz blogerek. Kosmetyk ma bardzo aksamitną konsystencję, jest bardzo wydajny i już na prawdę niewielka ilość wystarcza na pokrycie całej twarzy. Baza nie zatyka porów, za to zdecydowanie redukuje ich widoczność i rewelacyjnie utrzymuje makijaż przez cały dzień na swoim miejscu. Kolejnym plusem jest duże, ekonomiczne opakowanie z wygodną pompką. Jedyne do czego można się przyczepić to szybkie zastyganie kosmetyku w ujściu pompki, co jest dosyć kłopotliwe i mimo wszystko maruje pewną ilość bazy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1347111].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze wydane pieniądze

Mam dość trudną cerę, bo bardzo tłustą i skłonną do trądziku oraz z nieciekawym zapleczem wągrowym. Ciężko jest mi się malować, bo kosmetyki po prostu po jakimś czasie spływają bądź rolują się na mojej twarzy.

Do zakupu namówiła mnie szwagierka. No i jestem jej bardzo wdzięczna. Baza ma niesamowicie przyjemną konsystencję i dobrze rozprowadza się po twarzy. Po jej nałożeniu (często nakładam tylko ją) mam na twarzy efekt rozjaśnienia, wygładzenia i odżywienia. Utrzymuje się na twarzy długo - chyba, że namiętnie wycieramy nos.

Polecam wam serdecznie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1168766].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście odcinek 5

Bubel, niestety

Z początku moje wrażenia były pozytywne, baza po nałożeniu faktycznie daje efekt wygładzenia, ale tutaj niestety plusy się skończyły.

Zaznaczę, że kupiłam w pełni oryginalny produkt, szczelnie zapakowany i zafoliowany tak jak to sprzedają kosmetyki w drogeriach w Stanach Zjedonocznych, cena około 14 dolarów, czyli przeciętna.

Jednak po nałożeniu na nią jakiegokolwiek podkładku występuje katastrofa, nawet te niezawodne podkłady jakoś dziwnie się zachowują, ważą się a po jakimś czasie suche skórki i wszystkie niedoskonałości są zamiast zamaskowane, to wręcz jeszcze bardziej podkreślone. Próbowałam z nią naprawdę wielu podkładów, nawet z Revlona, ale wszystko kończyło się tak samo, więc po prostu używałam jej sporadycznie, ale zazwyczaj nie używałam jej w ogóle. Dlatego bardzo się zdziwiłam, gdy niedawno zauważyłam że opakowanie jest już prawie puste, produkt niestety nie jest również wydajny do codziennego użytkowania.

Plus, który na początku zauważyłam- czyli wygładzenie skóry i delikatne wyrówanie kolorytu zaraz po nałożeniu niestety też spisałam na straty. Gdyż nie nadawała się na bazę pod makijaż (a nie lubię wyrzucać kosmetyków) postanowiłam jej używać samodzielnie w dni w które się nie malowałam żeby wygładzić skórę. Niestety kiedyś poszłam w niej do sklepu i znajoma powiedziała mi, żę skóra twarzy chyba mi złuszcza bo mam ją całą pokrytą małymi zrolowanymi białymi płatami \'naskórka\'. Baza, którą rzekomo można nosić samą, pod wpływem chyba słońca, gdy szłam do sklepu za rogiem, zdążyła się zrolować i gdy zobaczyłam efekt w lustrze po powrocie do domu to byłam wręcz wściekła.

Zdecydowanie nie polecam, pieniądze niestety wyrzucone w błoto, pomimo tego, że lubię firmę Revlon i mam bardzo dużo ich produktów, ta baza to kompletny niewypał, szczególnie gdy w Polsce ich kosmetyki są droższe niż inne drogeryjne produkty a w USA kosztują mniej więcej tyle samo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028695].usefull || 0 }}% pomocna.

Dziwna

Zaraz po nałożeniu na skore efekt jest fantastyczny - wypelnia pory, skora jest matowa i wygładzona. No i to tyle. Próbowałam z paroma różnymi podkładami (nawet z dedykowanym photoready od revlona), żeby nie oceniać pochopnie i w każdym przypadku było to samo, w większym lub mniejszym stopniu.

- ciężko rozprowadzić na niej podkład, tępo to idzie
- podkład bardzo szybko warzy sie na tej bazie
- zapchała mnie
- nie przedłuza trwałosci makijazu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997121].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest OK

Kupiłam ten kosmetyk tylko dlatego, iż była jakiś czas temu promocja w rossmanie: kup jeden a drugi za darmo. Postanowiłam więc zainwestować w podkład i bazę tej samej marki.
-Zacznijmy więc od tego, że cena jest bardzo wysoka( no tak, revlon) i jak na bazę to dla mnie nie do przyjęcia;
-Jeśli chodzi o opakowanie to jest wygodne, łatwo się ją aplikuje i za to plusik;
-Konsystencja bazy kremowa, po nałożeniu skóra jest bardzo gładka;
-Dobrze matuje ( u mnie 3-4h, a to już jest u mnie dużo:P)
-Utrwala makijaż, który czasami potrafił mi zniknąć w niewyjaśnionych okolicznościach;
-Ujednolica cerę, wygładza ją i daje jej ładny wygląd;
-Wydajność jest w porządku, wystarczy odrobina bazy aby pokryć całą twarz, jednak zawsze przy kolejnej aplikacji trochę bazy z czubka aplikatora wysycha i trzeba wycisnąć więcej;

Ogólnie produkt spełnia moje oczekiwania jako baza, jednak cena mnie zniechęca i odstrasza.. Kupię tylko wtedy, jeśli znów będzie podobna promocja w drogerii..:P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994828].usefull || 0 }}% pomocna.

GENIALNY!

Zapach: Zwykły kosmetyczny zapach wyczuwalny przy aplikacji, później jednak ulatnia się.

Konsystencja: Niezbyt rzadka ani niezbyt gęsta – idealna. Porównywalna do kremu, jedwabista. Na palcach pozostawia efekt bardzo gładkiego naskórka.

Aplikacja i efekt: Po nałożeniu na twarz palcami zauważalne jest natychmiastowe wygładzenie skóry oraz wypełnienie zmarszczek i porów. Osoby z nieskazitelną cerą mogłyby obejść się bez podkładu i zadowolić tylko tą bazą.

Reakcja z innymi kosmetykami: Z moim ulubionym podkładem Affinitone bardzo się lubi, tak samo lubiła się z Clarins i kremami BB. Jedyne co mogłabym „wytknąć” to nieco toporne rozprowadzanie, jeśli zaaplikujemy podkład palcami – jeśli pędzlem nie ma takiego problemu :)

Trwałość: Przedłuża trwałość podkładu o dobrych kilka godzin! Nie ma śladu zmiany koloru, spływania czy wchodzenia w zmarszczki nawet po znacznym upływie czasu. W moim przypadku, nawet po 12 godzinach nie mogłam doszukać się żadnego dowodu na to, że minęło ponad pół doby a ja nadal mam podkład w takim stanie, jak wychodziłam z domu.

Wydajność: Mam ją już około 7 miesięcy a zużycie jest takie, jak widać na zdjęciu poniżej. Co prawda, nie używam jej codziennie, jednak zużycie mogłoby być większe. Bardzo niewielka ilość wystarcza by pokryć twarz w strefie T.

Moja opinia: NIESAMOWITY PRODUKT. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na Revlon, a nie na L’Oreal. Przedłuża trwałość podkładu oraz poprawia jego wygląd, ma genialną konsystencję i powiem szczerze, że nadaje się do wielu typów cery i na każdej świetnie wygląda, a jej działanie jest podobne. Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z tego zakupu i nie żałuję ani grosza wydanego na ten produkt! Polecam wszystkim baaaardzo gorąco!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[927860].usefull || 0 }}% pomocna.

To nie to

Dostałam od koleżanki, która po dwóch użyciach stwierdziła, że to nie dla niej.
Spróbowałam i okazało się, że dla mnie też nie:(

Po nałożeniu wydawało się, że jest ok - skóra była gładka, ale oczekiwałam od niej przede wszystkim optycznego zmniejszenia widoczności porów i zmarszczek, ostatecznie to photo ready;), ale cóż, w moim przypadku nic takiego nie miało miejsca.
Poza tym, w porównaniu do drogiej Kanebo czy taniej Cashmere, nakładała się jakoś tak tępo.
I przede wszystkim, największa jej wada - buzia świeciła się po niej okrutnie! Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej.

Plusy:
- skóra gładka w dotyku
- bez zapachu
- wygodna aplikacja
-nie roluje się przy nakładaniu podkładu

Minusy:
- nie zmniejsza optycznie widoczności porów, zmarszczek i innych niedoskonałości
- wzmaga świecenie
- w porównaniu do innych baz tępo się nakłada
- wyrównanie kolorytu w moim przypadku sprowadza się do tego, że jestem strasznie blada, ta bladość jest wręcz chorobliwa

Oddałam go kuzynce, być może jej przysłuży się lepiej.

Używam tego produktu od: trzy podejścia

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, ale bez bólu oddane

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[913016].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam!

Bazy nie używam na co dzień, ale zawsze, gdy pragnę aby makijaż utrzymaj się w idealnym stanie dłużej.

Wcześniej pokochałam Revlon Colorstay i tym razem nie zawiodłam się na tej firmie- jakość gwarantowana.

Teraz trwają mega promocje w drogeriach, więc szykuję się na kolejne opakowanie :D

Używam tego produktu od: nie wiem, bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[902751].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest to wielkie wow

Tak jak w podsumowaniu - nie jest to nic wielkiego aczkolwiek podoba mi się efekt zmatowienia, lekkiego nawilżenia (nakładam po umyciu żelem, ktory nieco ściąga mi twarz) i rozjaśnienia. Bo rozjaśnia mocno i jestem po niej naprawdę blada - dla mnie to akurat plus.

Wydaje mi się, że razem z moim podkładem dobrze współgra - wszelkie niedoskonałości są doskonale pokryte i to przy tylko 1 kropli podkładu :)

Nie wiem jak to jest z tym rozpraszaniem światła, nie wygładza jakoś szczególnie. Gdy skończę aktualny słoiczek to zainwestuję w kolegę - color correcting primer

Do tego jest w ogóle niewydajny i drogi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[894238].usefull || 0 }}% pomocna.