New ANNA, Odżywka pokrzywowa do włosów

New ANNA, Odżywka pokrzywowa do włosów

Wzmacnia włosy, zwalcza łupież, poprawia ukrwienie skóry. Należy wcierać w skórę głowy. Można stosować bez spłukiwania.

Bez spektakularnych efektów

Świadomą włosomaniaczką jestem od 3 lat. Moje włosy są w dobrej kondycji, ale pomimo różnych specyfików i dobrej diety dość mocno wypadają. Ta wcierka tego nie zmieniła.

Plusy:
- nie podrażnia skalpu
- daje efekt mrowienia/ chłodzenia
- odbija włosy u nasady- są bardziej puszyste i elastyczne
- jest bardzo wodnista, więc bez problemu można ją przelać do atomizera
- ma praktyczną butelkę, którą później wykorzystuję do czegoś innego- nigdy nie wyrzucam
- zapach (tak- podoba mi się ;) )

Minusy:
- nie hamuje wypadania włosów.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 x 200 ml

Bardzo dobra wcierka

Miałam okazję stosować wcierkę, w starej oraz nowej wersji. Stara wersja na pewno miała nieco gorsze opakowanie i prostszy skład - krótki termin ważności ze względu na brak konserwantów. Natomiast ostatnio zamówiłam od razu 3 opakowania online i odebrałam wcierkę w nowym opakowaniu ze zmienionym składem:
- Aqua - woda
- Utrica Dioica Extract - wyciąg z pokrzywy
- Alcohol - konserwant
- Salycylid Acid - kwas salicylowy - konserwant, działanie bakteriobójcze

Nie zauważyłam większej róznicy w działaniu po zmianie składu.
Opakowanie i zapach nie podlega mojej ocenie, bo gdybym miała to oceniać prawdopodobnie produkt nie dostałby nawet połowe tych gwiazdek :P liczy się działanie:

Produkt najważniejsze - DZIAŁA!
Przelewam go do buteleczki z atomizerem i jest OK.

- na pewno zahamował wypadanie, a to jest główny cel wcierki.

- spowodował wyrastanie nowych włosków.

- ograniczył przetłuszczanie włosów i odbij je lekko od nasady

- nie podrażnia

- po aplikacji czuć, że produkt działa - można porównać do lekkiego mrowienia na skórze głowy i efekt przyjemnego chłodu

Ogólnie jestem bardzo na tak używam na zmianę z innymi wcierkami, poza tym pokrzywa ma działanie wysuszające dlatego nie zaleca sie stosowania tego typu wcierek przez cały czas. Pomogła mi bardzo kiedy włosy na wiosnę leciały mi garściami. Produkt w miarę wydajny i skuteczny za bardzo niską cenę.
POLECAM wyprobować!

Używam tego produktu od: ok. 8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1-2

Są efekty !!

Sama byłam zaskoczona jak tak niezwykle niepozorny produkt może być skuteczny. Skład wręcz wyśmienity(woda destylowana i pokrzywa). Aż oczy się otwierają ze zdziwienia, że można ją po prostu kupić. Rzeczywiście, ciężko z dostępnością. Ja swoją zakupiłam na doz. Od razu przelałam do butelki z atomizerem aby łatwiej się ją aplikowało.
Mam włosy cienkie, przetłuszczające się, wypadające. Wypadają ciągle bez względu na to czy to stres czy zmieniające się pory roku.
+wspaniały, naturalny skład
+wydajna po przelaniu do butelki z atomizerem
+niedrażniący zapach (bardzo lubię zapach pokrzywy)
+zawartość mówi sama za siebie, kiedy przelewałam do przezroczystej butelki z atomizerem, musiałam wstrząsnąć buteleczką bo cały osad z "włoskami" pokrzywy został na dnie
+ delikatna, nie podrażnia skóry głowy
+nie powoduje swędzenia ani łupiezu
+nie przyczynia się do szybszego przetłuszczania
+ myję włosy wieczorem, aplikuje po myciu. Włosy nie są sklejone
+ włosy przestały wypadać !!
+ pojawiło się mnóstwo babyhair
+włosy mocne i jakby grubsze
+ poradziła sobie z AZS na mojej głowie
- nie zauważyłam

Z czystym sercem polecam tą odżywkę. Stawiam ją na równi przy Jantarze, nawet nie wiem czy nie jest lepsza bo nie przetłuszcza nadmiernie włosów.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

#Mydentity, wywiad z Guy-Tangiem

Diabeł tkwi w prostocie

Ta odżywka jest absolutnie cudowna!!!!!!!!! Od dawna zmagałam się ze strasznym wypadaniem włosów,wypróbowałam masę specyfików ,a nic nie pomagało..
O tej wcierce przeczytałam oczywiście do wizażu,musiałam ją mieć! Niestety problemem było zdobycie jej..
Na doz była niedostępna;/ Byłam chyba w 20 aptekach i niestety w każdej sytuacja się powtarzała: sprzedawca nie miał pojęcia o jakim produkcie mówię.
W końcu jednak udało mi się zamówić ją na doz.Na początku nie widziałam spektakularnych efektów ale wszystko zmieniło się pod koniec butelki! Wypadało mi może 2-3 włosy przy myciu,natomiast wcześniej było ich pełno!! Cud. Do tego pojawiła mi się cała masa baybików :D Pewnie gdyby nie wizaż w życiu nie pomyśałabym ,że taka niepozorna buteleczka chowa w sobie taką magię :D To zdecydowanie moje pierwsze koło ratunkowe przy wypadaniu.

Używam tego produktu od: 5 mies
Ilość zużytych opakowań: 4-5 całych

Genialna: naturalna i efektywna.

Mam cienkie, niefarbowane, przetłuszczające się blond włosy (szybko przetłuszczają się przy skórze głowy im bliżej końcówek włosów tym bardziej stają się suche).
Moim celem było zmniejszenie wypadania zagęszczenie włosów przy braku ich obciążenia. Problem z nadmiernym wypadaniem włosów zniknął dzięki tej odżywce. Na pewno sięgnę po nią wielokrotnie.
Wcześniej używałam wielu różnych produktów, profesjonalnych odżywek – zero efektu.
W tym przypadku sugerowałam się tylko składem. Oczywiście można samemu robić napary z młodych liści pokrzywy. Jeśli nie ma się na to czasu ani chęci odżywka ta jest świetnym rozwiązaniem.

Skład
Succus urticae, woda destylowana i nic więcej.
W porównaniu do wielu innych wcierek z pokrzywy
nie zawiera alkoholu i jest to dla mnie dużym plusem.

Stosowanie
Można spokojnie stosować codziennie.
Oryginalne opakowanie nie jest zbyt wygodne, warto zmienić, atomizer ułatwia aplikacje.
Ja używam na skórę głowy i włosy.
Bez spłukiwania, zarówno na włosy mokre jak i suche.
Mój zestaw to:
- szampon Fitomed do włosów tłustych.
- maska Seboradin przeciw wypadaniu włosów, która nie przyniosła u mnie żadnych efektów oprócz ułatwienia rozczesywania i w takim tylko celu nakładam ja na kilka minut po umyciu
- moja ulubiona odżywka pokrzywowa.

Efekt
- Znacznie zmniejsza wypadanie włosów.
(Po półtorej tygodnia stosowania nie spodziewałam się żadnych efektów. Dlatego ogromnym i przyjemnym zaskoczeniem było, gdy zauważyłam czesząc włosy po umyciu, że na grzebieniu jest dosłownie kilka sztuk)
- Wzmacnia włosy.
- Przyspiesza porost włosów. (U mnie po 3 tygodniach stosowania)

Dostępność
Gdy fizycznie udałam się do apteki, farmaceutka poinformowała mnie, że nie słyszała
w ogóle o takim produkcie. Bez problemu można zamówić na ***

Plusy i minusy stosowania
+ efektywna
+ nie obciąża włosów, nie wpływa na ich przetłuszczanie się
+ nie wysusza skóry głowy i włosów
+ nie podrażnia
+ naturalny skład
- niepraktyczne opakowanie
- zapach, nie odpowiada mi, na szczęście nie jest intensywny

OBECNIE W SKŁADZIE:
Succus Urticae, woda destylowana, alcohol denat.

Polecam z całego serca. : )

Szukałam czegoś co pomoże mi w walce z wypadaniem włosów i zagęści je. Żadna inna wcierka, no może oprócz tych z alkoholem (ale one podrażniają na dłuższa metę), nie pomogła mi w tych problemach.
Odżywkę pokrzywową kupiłam po pochlebnej recenzji na jednym z blogów urodowych. Po przeczytaniu jej składu okazało się, że to tylko sok z pokrzywy i woda. Bardzo naturalny skład. Nie spodziewałabym się tego po takim produkcie, gdyż zawsze w składzie jest jeszcze jakaś drażniąca dla mnie substancja (mam bardzo wrażliwa skórę ). Już w drugim tygodniu stosowania jej po myciu na, na skórę głowy, zmniejszyła wypadanie (teraz powróciło do normy), a po mie siącu zauważyłam że wyrosło mi mnóstwo nowych włosków! Dosłownie odstają teraz na całej skórze głowy. Będę ją stosować dopóki się nie skończy,a potem zakupię kolejne opakowanie.Mam nadzieję, że nowe włoski urosną jeszcze i w końcu moje włosy wrócą do dawnej objętości. :)

na plus:
- masa babyhairów,
- zmniejszenie wypadania,
- przyśpieszenie porostu włosów
- miły ziołowy zapach (przynajmniej nie pachnie jakoś sztucznie),

na minus:
- zdecydowanie opakowanie, które utrudnia aplikację ( ja od razu przelałam jego zawartość do pojemniczka z atomizerem, co ułatwiło ją zncznie).

Poleciłabym tą odżywkę każdej osobie, którą dopadło wypadanie włosów. Myślę, że jest ona świetnym produktem na tego typu dolegliwości. Produkt w całości spełnia obietnice producenta, a jedynym mankamentem jest tu tylko opakowanie w jakim go otrzymujemy. Poza tym nie ma żadnych wad. : >

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno, pozostała jeszcze jedna trzecia opakowania

Naturalnie

Wśród wcierek szukam tych bez alkoholu - używałam jak dotąd tylko Jantaru. Tą odżywkę znalazłam tworząc zamówienie na DOZ.
Pokrzywa i woda nie powinna mi zaszkodzić.
Tandetna butelka z ciemnozielonym płynem nie zachęca ale dla fanek pokrzywy liczy sie zawartość.
Od razu przelałam do butelki z atomizerem i tutaj sprawdza się świetnie - zwiększyła sie wydajność.
Zapach - bardzo naturalny, jak mocna pokrzywowa herbata. Czasami na włosach przypomina zapach mokrej ścierki ale po wysuszeniu jest nie wyczuwalny ( stosowałam na włosach chłopaka i siostry).
Działanie :
- nie podrażnia
- zwiększa świeżość włosów, unosi od nasady
- zwiększa obietość
-wzmacnia włosy
- troche zapobiega wypadaniu ( przy regularnym stosowaniu)
- wysyp baby hair

Fajna alternatywa dla Jantaru. Cana podobna ok 10zł.

Polecam wypróbować ja na pewno jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Bardzo fajne urozmaicenie w pielęgnacji włosów

+ nie obciąża, nie przetłuszcza szybciej;
\\n+pomogła w walce z łupieżem i swędzeniem głowy;
\\n+tania;
\\n+łatwo dostępna w aptekach;
\\n+naturalna (tylko woda destylowana i sok z pokrzywy)
\\n+pomogła na wypadanie i lekko przyspiesza porost włosów (po ok miesiącu stosowania).
\\n
\\n- kiepskie, mało wygodne opakowanie, z którego łatwo wylać zbyt dużo, ja musiałam przelać do innego;
\\n- zapach dla wrażliwych nosów będzie nie do zniesienia, nie znika on całkowicie z włosów;
\\n- nie dla jasnych włosów.
\\n