Podstawa Pielęgnacji, Żel oczyszczający do cery normalnej i mieszanej (stara formuła)

Jego formuła łączy w sobie czynniki oczyszczające i żywą wodę z owoców. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia i ślady makijażu. Uwolniona od nich skóra jest świeża i oczyszczona, może swobodnie oddychać.

Zwyczajny, ale dobry

Kupiłam ten żel 4 tygodnie temu w Wilkinsonie za 2 funty i mają je tam w stałej sprzedaży, także nie jest taki zapomniany, albo to może jakaś nowa wersja, czy coś:)
Od czasu tego zakupu myję nim twarz codziennie i mogę powiedzieć, że sprawuje się dobrze. Szału nie ma. Myje i oczyszcza skórę. Po umyciu jest uczucie lekkiego ściągnięcia skóry, ale zaraz potem nakładam krem, więc wszystko jest w porządku. Zapachu nie ocenię, bo jest dość dziwny - jednemu może się spodobać, innemu nie - mnie osobiście nie przeszkadza. Żel jest też bardzo wydajny, wystarczy ilość wielkości groszka do umycia całej twarzy, także wydajność jest duża.
Podsumowując - polecam, ale cudów toto nie robi. Po prostu myje i tyle:)

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nie taki zły

Pamiętam, że kiedyś bardzi lubiłam ten żel. Miał bardzo fajny zapach, ale trochę ciężko się go spłukiwało.
Potem zamieniłam go na lepszy żel tej samej firmy, ale niewykluczone, że jeszcze do niego kiedyś wrócę bo z tego co pamiętam to sprawował się całkiem przyzwoicie.

Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

kiepściutki

ten żel to totalna katastrofa, moja skóra po umyciu nim była ściągnięta i sucha, musiałam od razu nałożyć krem nawilżający. Mało tego zaczęły mi się pojawiać wypryski, mimo że nie mam do tego skłonności. Ogólnie jest kiepskiej jakości, zdecydowanie odradzam jego stosowanie :(

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 i to niecałe

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

bardzo przecietny

Kupilam go dla odmiany bo zazwyczaj uzywam zelu z serii "czysta skora" z aloesem dla cery tlustej ale wrazliwej i chcialam poeksperymentowac. Okazalo sie, ze zupelnie niepotrzebnie. Ten zel co prawda pachnie ladniej, soczyscie owocowo, ale kosystencja jest rzadka, skora po nim jest niemile sciagnieta. Co prawda zaraz zwilzam twarz tonikiem, klade kremik i jest ok ale uczucie zaraz po umyciu twarzy jest jak po uzyciu mydla. Umylam nim takze okolice oczu i juz wiem, ze to byl ostatni raz bo skora tak sie sciagnela, ze musialam natychmast nalozyc zel nawilzajacy pod oczy.

Moze to tylko uczucie na poczatku (bo dopiero uzylam go raz) a potem skora sie przyzwyczaja, dlatego jak bedzie lepiej to uaktualnie recenzje.

Zawsze najpierw zmywam makijaz osobnym plynema potem dodatkowo oczyszczam ja zelem dlatego trudno mi powiedziec czy dobrze usuwa makijaz, chociaz w zasadzie to nie jest jego zadaniem. Używam tego produktu od: uzylam raz

średni i tyle

Ten żel jest taki sobie... Niby oczyszcza skórę, ale bez jakiś super efektów... Właściwie nie ma różnicy czy będę myła zwykłym mydłem czy tym żelem - niedoskonałości skóry w postaci trądzikowych zmian są lub wyskakują. Stosowanie tego kosmetyku nie ma wpływu na to by moja skóra była piękniejsza. Bywa wręcz wysuszona po umyciu.
Żel jest wydajny a jego zapach świeży i przyjemny - to jedyne plusy jakie mogę podać.
Kolejny raz zastanawiam się po skończeniu tubki kosmetyku do mycia buźki, co sobie tym razem zakupić by być zadowolona w 100% ... szok Używam tego produktu od: 1 miesiąca

nie sprawdził się

po przeczytaniu pozytywnych opinii na KWC zakupilam ten żel, jednak sklaniam sie w stronę tej mniejszości która go raczej nie poleca, daję dwie gwiazdki 1- za świetny owocowy, orzeżwiający zapach 2 - za to że nie wysusza skóry, ale jestem na nie za nie zadowalająca konsystencję - żel jest za żadki i przez to być może nie za dobrze oczyszcza oraz za pojawienie się zaskórników po jego używaniu

Używam tego produktu od:m-ąca
Ilość zużytych opakowań:1 nie całe

***

Ogólnie jest to dobry kosmetyk.

Po jego użyciu skóra jest gładka i oczyszczona, lecz nie radzi sobie z wągrami czy innymi niedoskonałościami. Czasem mam wrażenie, że skóra po umyciu jest lekko czerwona ( mam wrażliwą cerę). Mam tłustą skórę, ale jak dla mnie za bardzo ją wysusza, twarz jest napięta. Kosmetyk ten jest bardzo wydajny. Dobrze się nim myje jeśli postępujemy według instrukcji na opakowaniu.

Jeśli ktoś nie ma problemów z cerą i potrzebuje czegoś wysuszającego, polecam ;)

polecam

Dla mnie to bardzo dobry produkt. Stosuję go non stop od ok. roku.
Ma śliczny zapach, daje uczucie głębokiego odświeżenia i czystości, nie podrażnia nawet okolic oczu. Dobrze się pieni i spłukuje.
Świetna buteleczka z dozownikiem.
Mógłby tylko jeszcze matowić skórę na jakiś czas, no ale od tego są chyba kremy :)
5-ta * dlatego, że do minimum zniwelował mój problem z wypryskami, czego nie udało się żadnemu żelkowi wcześniej!

Ilość zużytych opakowań: duużo

Bardzo dobry

Bardzo fajny żel do mycia twarzy. Ładnie zmywa makijaż, dobrze się pieni, jest wydajny, tani, ma piękny zapach, a co najlepsze - naturalny! Godny polecenia. Więc polecam :) PS Mam nowszą wersję, w takiej buteleczce z dozownikiem. Lepiej się używa.

Używam tego produktu od: Dawna ;)
Ilość zużytych opakowań: Dużo :)

bez zastrzezen

Dobrze sie pieni, szybko rozprowadza. Ma przyjemny zapach. Buzia zostaje fajnie wygladzona i przede wszystkim nie wysuszona. I co najwazniejsze dobrze oczyszczona :)

Używam tego produktu od:1 mies
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

ściągacz

żel niesamowicie sciagal mi skore, bylam nei zadowolona..
malo wydajny, zle oczysza (nieusuwa resztek makijazu), na dodatek zapychacz :) napewno nie wróce!

Używam tego produktu od:3 miesiace

znam lepsze.

Zacznę od plusów - higieniczne opakowanie (mam z pompką), ładny zapach, mycie wystarczające.

Minusów niestety jest więcej - przesusza, podrażnia zaczerwienioną i przesuszoną słońcem oraz wodą cerę, okropny, chemiczny smak jeżeli tylko dostanie się w okolice ust, za bardzo się pieni.

Daję mu 3 gwiazdki, bo jeżeli ktoś jest niewymagający, to przypuszczam, że będzie zadowolony.

Ilość zużytych opakowań: połowa