Eliksir z jedwabiem

Eliksir z jedwabiem

Formuła:
- zawiera witaminy i jedwab, które zapobiegają łamaniu i przebarwianiu się płytki paznokcia,
- nadaje połysk i witalność, pielęgnuje i wzmacnia paznokcie.
Przeznaczenie: kruche i łamliwe paznokcie.
Aplikator: w pędzelku.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentyl, Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Hectorite, Sucrose Acetate Isobutyrate, Acrylates Copolymer, Benzophenone-3, Benzophenone-1, Ethyl Ester of Hydrolysed Silk, Dimethicone, CI 77891, Mica and CI 77891 and CI 77861.

Cena: 6,49zł / 7ml

Napisanych recenzji: 21

Nie, nie, nie

Chciałam poprawić stan swoich paznokci, więc dlatego kupiłam ten lakier, lecz zrezygnowałam z jego używania, ponieważ robi straszne smugi ! Natomiast bardzo podoba mi się kolor. A jeżeli chodzi o działanie to nie wiem, bo nie używałam go za długo.

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie nie dokończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[928269].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

GENIALNA!

Kupiłam go 2 miesiące temu chyba na wyprzedaży w Rossmanie.. i jakie było moje zdziwienie gdy lakier zaczał utrzymać kilka dni na paznokciach ( u mnie na drugi dzień zazwyczaj był odpryski). Używam go tylko jako bazę pod lakier, gdzie spisuje się idealnie, ale przez te +/- 2 miesiące używania stan moich paznokci zmienił się nie do opisania. Są twarde, nie łamia się, nie kruszą. I wreszcie zapuścilam naprawde długie pazurki ! Naprawdę jestem w szoku jakie cuda sprawiła kupiona przeze mnie odżywka za 3,50zł.
Polecam !

Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[921027].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Idealny dla mnie :)

Używam go głównie jako baze.Jestem posiadaczką ,,super gładkie paznkocie"
+cena
+szybko schnie
+łatwo się zmywa
+wytrzymuje nawet na kilka tygodni oczywiście czasami się ździera (nie chce mi się zmywać,dlatego)

Dla mnie świetny,jedyne co to nie podoba mi się ta ciemno skórna barwa,ale nie pomyślałam o tym gdy go kupowałam :)

Używam tego produktu od: Pół roku?
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[912725].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

Napisanych recenzji: 8

Całkiem niezła

Jak na odżywkę za taką cenę jest naprawdę dobra. Choć trzeba uważać, bo nie pokrywa jednolicie. Mnie satysfakcjonuje efekt dopiero 3 warstw. Na to daję nabłyszczacz i wtedy paznokcie wyglądają bardzo naturalnie. Trwałość ok 3-5 dni. Jako bazę pod manicure nie polecam, jako lakier jak najbardziej.

Podsumowując, są lepsze, ale ta też daje radę. No i ma bardzo naturalny kolor. Warto wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[903825].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Nie spodziewałam się że będzie tak dobra

szukałam innej odżywki, ale niestety nie było jej w Rossmannie i z braku laku wzięłam tą. Nawet nie spodziewałam się że tak dobrze się sprawdzi.

Plusy:
+ bardzo wydajna
+ dobra jako baza pod lakier
+ trwała
+ szybko wysycha

Minusy:
- Rozprowadza się nierównomiernie

Używam tego produktu od: około 3/4 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[857919].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 36

Dla mnie za mało

Odżywka sprawdza się jako baza pod lakier. Wyrównuje ona płytkę paznokcia oraz zapobiega przebarwieniom. Niestety, jako odżywka nie spisała się na tyle, abym kupiła ją ponownie. Owszem, wzmocniła ona trochę moje paznokcie, jednak nadal się one łamią i rozdwajają.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[834726].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 41

Wspaniała :D

Odżywka jest naprawdę świetna, przede wszystkim ma bardzo ładny mleczny kolor, jest trwała ( u mnie najdłużej utrzymała się tydzień). Oprócz tego jest też wydajna i bardzo szybko wysycha. Jedyny minus tej odżywki to taki, że tworzy smugi ale tego aż tak nie widać przez jej kolor.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[828844].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 31

Jako odżywka tak, jako baza nie

Jak na razie moim faworytem jest odżywka z Eveline, ale pomyślałam, że odżywka z Wibo może stać się jej godnym następcą. Otóż trochę jej brakuje, ale wcale nie jest zła. Przez swoje lenistwo nabawiłam się przebarwień płytki, nie używałam bazy pod ciemne lakiery, teraz już zaczęłam, ale co się odbarwiło to samo nie zejdzie. Odżywki używałam dwa razy w tygodniu przez niecały miesiąc, pomogła delikatnie rozjaśnić płytkę jednak pozbyła się ich całkowicie, mam nadzieję, że przy dłuższym stosowaniu poradzi sobie z nimi do końca. Podoba mi się mleczny efekt jaki daje odżywka po jednej warstwie, jednak już dwie warstwy niekoniecznie, nie lubię efektu białych paznokci. Co do jedwabiu zawartego w składzie to jest on na samym końcu więc wątpię czy ma szansę zadziałać. Odżywka wzmocniła moje paznokcie i sprawiła, że nie łamały się i były dużo mocniejsze. Minusem dość znacznym jest to, że odżywka nie współpracuje z żadnym lakierem. Po nałożeniu lakieru na odżywkę, schodził on płatami albo pojawiały się bąbelki powietrza, nie wiem jaka jest tego przyczyna, ale działo się tak z każdym lakierem.
Podsumowując, polecam jako odżywkę samą w sobie, jednak jako baza pod lakier nie spisuje się wcale.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[792189].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 27

Dobry jako baza, ale może być zbyt słaby

Po pierwsze ten eliksir świetnie wygląda na paznokciach, po dwóch warstwach daje mleczny efekt zdrowych paznokci, nie trzeba na niego nakładać już kolorowego lakieru :). Stosowałam go jako baza pod lakiery i sprawdza się całkiem fajnie, lakier dobrze się na nim trzyma, choć trzeba pamiętać o cienkiej warstwie, inaczej sprawia, że wszystko bardzo wolno wysycha. Nie wiem jak sprawdziłby się do mocno zniszczonych paznokci, potrzebujących regeneracji i odbudowy, podejrzewam, że mógłby być zbyt słaby... Na plus, że nieco utwardza paznokcie :).

Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[790733].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 118

nic nie robi z paznokciami

Używam zazwyczaj jako baza pod lakier.

Plusy:
+ Lakier dłużej się trzyma
+ Chroni paznokcie
+Bardzo szybko wysycha
+ Wygodna aplikacja
+ Wydajny

Minusy:
- Po zmyciu paznokcie wracają do swojego poprzedniego stanu
- Okropny smród tego "eliksiru"
- Tworzy smugi

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy (3,4)
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[780354].usefull || 0 }}% pomocna.