Solutions, Source C , Vitamin C Complex (Kompleks rozświetlający z witaminą C)

Solutions, Source C , Vitamin C Complex (Kompleks rozświetlający z witaminą C)

Lekki krem z witaminą C, żeń-szeniem, zieloną herbatą i witaminą E przywraca skórze naturalny koloryt. Nawilżająca formuła zmniejsza widoczne oznaki starzenia się skóry oraz chroni przed niekorzystnym wpływem środowiska. Cytrusowy zapach dodaje energii. Testowany dermatologicznie. Nie zatyka porów. Odpowiedni do każdego rodzaju cery.

dlaczego go wycofali?!

No tak..to jest jeden z nielicznych dbrych produktow Avonu... CZY KTOS MI MOZE WYTLUMACYZC DLACZEGO GO WYCOFALI???? :(

Mam cere mieszana i naprawde nie ma nic lepszego na tzw "tluste dni" niz ten kompleks stosowany po peelingu.
Sprawial ze skora rbila sie swieza, lekko naciagnieta i promienna. Zauwazylam tez ze przestawala sie przetluszczac.

Zostalo mi doslownie troszeczke tego produktu :( gdyby byl dostepny w sprzedazy.. kupila bym go na 10000%

Używam tego produktu od: kilku lat

jako kuracja

Używałam jakiś czas temu i przyznam ze milo wspominam. spektakularnych efektow nie ma, ale mozna zauwazyc rozjasnienie i ozywienie twarzy.
przyjemna tubeczka dozuje odpowiednią ilość kosmetyku i "nie wpuszcza" bakterii do środka. pod swiatlo widac delikatne drobinki, ale naprawde mocno trzeba sie przygladac, na twarzy praktycznie niewidoczne-dla mnie to plus:D
mogę polecic i chyba jeszcze kupię:)

Używam tego produktu od:uzywalam ok pol roku

nie wiem po co

Daję trzy gwiazdki ponieważ nieco rozjaśnia cerę; zaraz po wsmarowaniu widać coś połyskującego - czyli lekko rozswietla. Nie nawilża. Zapach skojarzył się z sernikiem naszpikowanym skórką pomarańczową, zaczął mnie coraz bardziej irytować, nie ponowiłam zakupu. Ot taki gadżet, tak naprawdę nie wiem po co..

Używam tego produktu od:

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

tylko na upał

Pierwsze, co zwróciło moją uwagę w tym dziwnym żelu to chemiczny smród. Miały być cytrusy, a jest ... nie wiadomo co. Cytrusowy domestos pachnie lepiej. Inne właściwości też nie są powalające. Przede wszystkim kompleks wysusza mieszaną cerę, a podobno jest "all skin". Nie wyobrażam sobie stosować go do suchej cery. Podczas stosowania nie zauważyłam żadnego zbawiennego działania na naczynka, ani po prostu ogólnie na buzię. Sprawdził sie jedynie poczas największych upałów, kiedy wszystko spływało z twarzy. W tym przypadku nic nie spływało, bo zaraz po nałożeniu nie było śladu po żelu. Jedyny plus to higieniczne opakowanie.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:męczę pierwsze

strata pieniędzy

Zacznijmy od tego , że to nie jest krem na dzień. Za mało nawilża, oraz wałkuje się . Jest jakiś taki suchy i tępy ;) Jest to bardziej podkład pod krem, bo używany jako jedyne żródło nawilżenia, napoewno się nie sprawdzi. Jego właściwości są minimalne. Ja takich nie zauważyłam. Nie umywa się do Active C LRP . Mi on nie służy. A jego opakowanie oraz zapach również nie należą do najbardziej udanych ...

Taki tam gadżecik

Niedawno mi się skończył , więc pora na ocenę.
Kupiłam go z myślą o wzmocnieniu skóry przed zimą.Na początku sądziłam,że to serum, a nie krem i po otwarciu opakowania nie wiedziałam co z nim zrobić.Sam był niewystarczający,śmierdział okrutnie i w dodatku nie nadawał się na dzień pod makijaż, ponieważ wałkował podkład.W końcu spróbowałam na noc ,pod krem nawilżajacy.W tej roli sprawdził się idealnie.Rano budziłam się z cerą wypoczętą , bez oznak szarości.Wyrównał koloryt i zapobiegł pękaniu naczynek.Raczej nie zapycha porów, a przynajmniej nie u mnie.
Nie wypowiem się o jego działaniu przeciwzmarszczkowym ,bo nie mam jeszcze takiego problemu.Jedno jest pewne, nie nawilża.Dlatego nie zasługuje na więcej jak 3*.Coś tam robi,ale nie wiadomo do końca co autor miał na myśli przy jego tworzeniu.Ot taki kosmetyczny dziwoląg.

pomyłka

kupiłam go z myślą o popękanych naczynkach i wzmocneniu cery, jak było w przypadku kremu multi boost.A tu klapa!Krem jest "suchy" nawet moją tłustą cerę wysuszył juz po paru aplikacjach!Nie dodaje żadnej energii(multi boost juz po pierwszym zastosowaniu) cera jest ziemista i widac mikę która zapycha pory.I jeszcze chemiczny cytrynowy zapach jak płynu do mycia naczyń.Doprawdy kpina

Witaminka C wzmacnia:)

Uzywam tego kompleksu już od jakiegoś czasu więc pora powiedzieć coś na jego temat:) Plusy- jest leciutki, szybko się wchłania, cera jest po nim matowa, rozjaśnia skórę, nie podrażnia a mam cere naczynkową,ogólnie mam wrażenie że wzmacnia cerę i wygładza.Minusy- rzeczywiście może niedostatecznie nawilża, ale w upały myślę byłoby jak znalazł:) ja natomiast często aplikuje na niego krem nawilżający, zapach raczej nie przypomina pomarańczek, ma razcej woń jakiegos leku. Kompleks polecam tym którzy chcą odświeżyć, rozjaśnić, wzmocnić cerę - naprawdę się sprawdza:) Co do tubki - nie mam wiekszych zastrzeżeń, fakt że na półce razcej nie postoi ale za to można aplikować kompleks bezpośrednio na skórę robiąc wzorki na twarzy jak na mazurku hihi:)Polecam!!

zaskoczenie

"Boję się" używać kosmetyków pielęgnacyjnych z Avonu :) Jakoś nie jestem do nich przekonana, ale dla tej witaminki C zrobiłam wyjątek. Jestem mile zaskoczona.
Są dwa minusy - faktycznie nie nawilża wystarczająco, ale też nie przesusza. Drugi minus to zapach, który o mało nie zwalił mnie z nóg przy pierwszej aplikacji. Teraz już się przyzwyczaiłam
Plusy - delikatnie rozjaśnia skórę (ale nie przebarwienia); nie zatyka porów; nie podrażnia (jest bardzo delikatny): szybko się wchłania i nie zostawia lepkiej warstwy; efekt rozświetlenia..hmmm (nie wiem na czym ma on polegać :D - nie po to kupiłam ten krem). W każdym razie nic mi się nie błyszczy na twarzy :)
I na koniec, ja będe pewnie jedyną osobą, której tubka bardzo się podoba :)

Używam tego kosmetyku / ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

leciutki zelik

Lubie kosmetyki z wit. C i ten zelik rowniez lubie. Jest bardzo lekki, ladnie sie wchlania. Mam skore tlusta, wiec mi jego wlasciwosci nawilzajace wystarczaja. Nie zapycha porow, rozjasnia skore, czyni ja bardziej delikatna. Jedyne, co mi nie odpowiada, to zapach, potwornie mdly. I moze jeszcze opakowania (megadluga tuba), bo choc oryginalne, zabawne i bardzo poreczne, to nie umie stac na polce :)

świetny

Jak dla mnie - rewelacja. Stosuję go jako kurację dla mojej wrażliwej i naczynkowej cery i widać efekty - skóra jest rozjaśniona, delikatna, gładziutka. Żelowa konsystencja sprawia ze kosmetyk świetnie się wchłania. Nie natłuszcza skóry stąd konieczność użycia również odrobiny innego kremu, ale nie jest to duży minus. Nadaje się świetnie pod makijaż.

Ogólnie - jestem bardzo zadowolona, kosmetyk spełnia swoje zadanie, przyjemnie pachnie i jest wydajny, warto próbować.

Taki sobie.

Własnie jestem w trakcie 2 tuby tego kremu. I powiem, że specjalnie się nim nie zachwycam. Zły nie jest, ale...
ON sam nie wystarczy. Trzeba mieć pod ręką inny krem, który będzie dodatkowo nawilżał, bo on sam tego nie robi. Za to ma minus! Kompletnie nie wydajny i jedną tubke zużyłam w ciągu krótkiego czasu... Żelowa konsystencja, wchłania się błyskawicznie. Cera pozostaje matowa, dobrze współgrają z tym kremem podkłady. Niestety niektóre wałkują się na nim. Nadaję się do mieszania z innymi kremami, które mają bardziej treściwą konsystencję. Efektu rozświetlenia nie zauważyłam, chyba, że przyświece sobie lampką w twarz. Okropnie brzydki, chemiczny zapach, który udaję jakieś cytrusy. :( W miarę dobrze napina skórę i wg. mnie nie zapycha porów. NIe radzi sobie z lekko przesuszonymi partiami na buzi, pewnie nie do tego jest stworzony.
Dla mnie cena katalogowa jest za wysoka. Obojętnie czy w promocji czy bez. Dobrze, że jest Allegro i kupiłam tam za kilka złotych, 2 sztuki. :) Ta wysmienita tuba bez przerwy mi się przewraca i majga na wszystkie strony. CHyba mam krzywe półki?

Zostawiam 3 gwiazdki i ani jednej więcej. ;)

ilość zużytych opakowań: ... 1,5 tuby.