Dove, Hair Therapy, Nourishing Oil Care Daily Treatment Conditioner (Ekspresowa maseczka regenerująca)

Ekspresowa maseczka regenerująca do włosów Dove Nourishing Oil Care intensywnie pielęgnuje suche i puszące się włosy nawilżając je oraz równocześnie zapobiegając ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek. Zawiera super lekkie olejki z kokosa i migdałów, które są błyskawicznie absorbowane zapewniając głębokie nawilżenie włosów.

Nie najgorsza

Zwykła silikonowa odżywka, nie spodziewałam się nie wiadomo czego. Chodziło mi głównie o łatwe rozczesywanie, i to robi zdecydowanie. Ładnie pachnie, ładne opakowanie, mało wydajna (za to minus), włosów na pewno nie regeneruje, za to bardzo obciąża, moje włosy po niej bardzo szybko robią się tłuste.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

oczekiwałam więcej

Moje włosy, do tej pory maltretowane prostownicą i farbowaniem, krzyczały ostatnio o jakąkolwiek pomoc. Wybrałam się więc do ukochanego Rossmanna i zaczęłam przebierać. W oczy rzucił mi się Dove Nourishing Oil Care- a jako że Dove dawniej służył mi dość dobrze, to skusiłam się (i obniżyli cenę do 16 zł). Dodatkowo wzięłam też szampon z tej samej serii.

A więc plusy:
+ ładnie pachnie, Dove z reguły trafia w mój gust zapachowy
+ włosy są po nim miękkie, miłe w dotyku
+ nieźle się układają
+ nie trzeba tego długo trzymać na głowie, efekt jest zawsze ten sam

Minusy:
- bardzo niewydajny
- działa bardziej jak dobra, ale jednak odżywka, a nie maska
- cena (za taką oczekiwałabym trochę więcej)

Ogólnie mówiąc- cudów nie zdziałała.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie pierwszego opakowania

Świetna, genialna, idealna!

Na samym początku nakreślę, że nigdy nie piszę długich recenzji, ale jak jakiś produkt faktycznie powali mnie na kolana, to rozpisuję się niemiłosiernie, co też w tej recenzji pewnie będzie dość widoczne, ale postaram się ją ukrócić do minimum.

Maseczkę tę zobaczyłam na rossmanowskiej półce, w towarzystwie szamponu i bodajże odżywki. Wzięłam na spróbowanie, skusiły mnie "drogocenne" olejki w niej zwarte, no i ciekawy opis producenta. Poza tym, jest ona dwukolorowa, co jeszcze spotęgowało moją ciekawość. Kosztowała około 13 złotych na pormocji, więc byłam naprawdę zadowolona.
Pierwszy raz użyłam jej z szamponem kokosowym z Organix, nałożyłam na włosy po umyciu na około 2 minuty, po czym dość obficie spłukałam. Po umyciu wysuszyłam włosy, i nie umiałam uwierzyć własnym oczom. Włosy PRZEPIĘKNIE lśniły, końcówki nie były suche, włosy ujarzmione i cudownie miękkie. Nigdy, powtórzę: NIGDY, moje włosy nie były w takiej kondycji. I nie mówię tego ot tak, ta maseczka zdziałała cuda, większe niż nie jedna maska z renomowanej i drogiej firmy.
Minusy? Nie ma. Odżywka nie przeciąża włosów; czy przetłuszcza? Nie wiem, włosy i tak myję co dziennie, ale muszę przyznać, że były one wyjątkowo uniesione i puszyste. Robię ją około 2 razy w tygodniu od kilku miesięcy, działanie się nie zmieniło, a maski mam jeszcze dużo.

CUDOWNA ODŻYWKA! POLECAM

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

nie regeneruje

To bardzo przyjemna odżywka do codziennego stosowania, nawet dla włosów cienkich czy przetłuszczających się. Włosy są lekko wygładzone, łatwo się układają. Odżywka nie obciąża włosów i nie powoduje ich szybszego przetłuszczania, ale..nie spełnia swojego głównego zadania. Nie regeneruje włosów, nie nawilża, nie odżywia, nie wzmacnia. Od maseczki oczekuję bardziej intensywnego działania niż od zwykłej odżywki, bardziej treściwej konsystencji i widocznych rezultatów:)
Polecam jako lekką odżywkę na co dzień, w takiej formie się sprawdzi, natomiast osoby szukające regenerującej maseczki będę zawiedzione.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca

Słabo ;//

Ogólnie bardzo polubiłam szampon i odżywkę z tej linii Dove, ale maska jest niestety o wiele wiele gorsza od odżywki (czego jeszcze nie spotkałam)... Wcześnie używałam maski Dove ale tej biało-granatowej i była na prawdę świetna !

+ ładny, delikatny zapach
+ ułatwia rozczesywanie włosów
+ wydajność

- działa jak najzwyklejsza odżywka, a nie jak maseczka
- opakowanie (trzeba rozcinać żeby coś wydobyć, bo bardzo dużo produktu zostaje)
- konsystencja jest wprawdzie bardzo ładna (taka złoto-kremowa), ale niestety dla mnie zbyt rzadka
- nie widzę żadnej poprawy moich włosów
- nie odżywia i nie wygładza (a jeśli wygładza to w minimalnym stopniu)
- cena :/ dałam za nią 19 zł

Polecam osobom o włosach normalnych i bezproblemowych, które potrzebują po prostu zwyczajnej odżywki aby dobrze rozczesać włosy...