Vichy, Idealia, Krem do cery normalnej i mieszanej

Vichy, Idealia, Krem do cery normalnej i mieszanej

Cena już od 64,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Idealna skóra przestała być marzeniem!
Dzięki poprawie zdrowia skóry, spełnia się marzenie o idealnej cerze.
W wyniku ogólnoświatowego badania obejmującego kobiety w wieku 20-60 lat, z czterech grup etnicznych, Vichy Laboratories stworzyło pielęgnację nadającą skórze idealny wygląd - Idealia może odmienić Twoją skórę natychmiast.
Zalety:
- 2 patenty,
- 5 lat badań,
- 12 testów i badań klinicznych.
Wskazania:
- utrata blasku- stres, zmęczenie,
- drobne linie,
- pierwsze zmarszczki,
- wiek ok. 30 lat.
Działanie:
- widocznie wygładzone pierwsze zmarszczki,
- miękka, gładka i jędrna skóra,
- cera wygląda świeżo,
- skóra promienieje zdrowym blaskiem,
- cera ma jednolity, równomierny koloryt, zmiany naczyniowe i pigmentacyjne są mniej widoczne,
- zmniejszona widoczność porów .

Skład: Aqua, Glycerin, Dimethicone, Alcohol Denat, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Saccharomyces/Xylinum Black Tea Ferment, Myreth-3 Myristate, Isopropyl Palmitate, Pentylene Glycol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Synthetic Wax, PEG-100 Stearate, CI 17200, CI 15985, CI 77891, Stearyl Alcohol, Mica, Carbomer, Glyceryl Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone Crosspolymer, Methylmethacrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Adenosine, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Capryloyl Salicylic Acid, Fragance.

Cena: ok. 100zł / 50ml

na dzień
Filtry
SPF 15 – 30
50 – 100ml

Idealny na dzień dla mojej skóry

Studiuję, pracuję, lubię poimprezować, żyję dość szybko i niestety widać to na mojej skórze... Na szczęście ratuje mnie krem na dzień Idealia do Vichy. Używam go już od kilku miesięcy i nie zamierzam zmieniać na inny. Rozświetla, wygładza i ujednolica koloryt mojej cery. Dzięki niemu, gdy wychodzę rano na uczelnię wiem, że widać, że dbam o siebie i swoją skórę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263593].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla alergików

Niestety, moim zdaniem ten produkt nie jest wart swojej ceny. Troche nawilża i trochę poprawia ogolny wyglad oraz jest wydajny. Ale to wszystko. Generalnie firma Vichy rozczarowala mnie,ale pewnie tylko dla tego,ze jestem alergiczka i wiadomo kazdemu odpowiada cos innego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1260043].usefull || 0 }}% pomocna.

przyjemny krem

To już 3 z produktów z tej z serii, który przetestowałam i jest to naprawdę przyzwoity krem, z pewnością lepszy od serum z tej serii, ale gorszy od kremu pod oczy który jest moim hitem.

Jeśli chodzi o ten krem to ma bardzo przyjemną konsystencję, dobrze się wchłania, rozjaśnia, miło pachnie. Jak dla mnie wydajny bo opakowanie starczyło mi na ponad 3 miesiące.

Minus to zbyt wysoka cena, jest sporo kremów o podobnym działaniu a znacznie tańszych. Opakowanie przeurocze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259113].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

Używa produktu od: próbka

Krem do twarzy

Zalety:
- idealna konsystencja
- dobrze się rozprowadza
- po nim przyjemna w dotyku skóra
- wydajny
- ładny zapach
- koi
- nie podrażnia

Wady:
- słabo nawilża
- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253471].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

ładnie nawilża i ciekawie pachnie

Cerę mam bardziej suchą niż normalną, ale postanowiłam przetestować ten krem. Faktycznie rozjaśnia cerę, obca osoba na ulicy powiedziała mi, że ładnie wyglądam HEHE (nie malując się ;) . Żarty na bok:
+zapach
+konsystencja
+działanie - skóra czuje się dobrze, jest nawilżona.

-cena - mimo tych patentów i lat badań mogła być niższa ;)

Nie oceniam wydajności, ponieważ stosuję próbkę, a każda mi wystarcza na dwa użycia. Być może w okazyjnej cenie skusiłabym się na ten krem, ale są tańsze (i lepsze).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249971].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy na dobre początki

Świetny krem na rozpoczęcie przygody z kremami na pierwsze zmarszczki, oznaki zmęczenia i stresu, Bardzo ładnie wygładza, daje taką świeżość, zdrowy koloryt, ujednolica :) często zdarza mi się zarywać noce przez natłok zajęć i krem zaaplikowany rano daje mojej skórze taki energetyczy zastrzyk ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235231].usefull || 0 }}% pomocna.

Doskonale nawilża

Zachwycona kremem z tej serii na noc, postanowiłam zaopatrzyć się jeszcze w wersję na dzień i nie żałuję. Skóra wygląda na rozświetloną. Jest nawilżona. Nie zatyka porów i nie wywołuje podrażnień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221196].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny

Bardzo porządny krem na dzień.
Dobrze sprawdził się przy wrażliwej i naczynkowej cerze.
Jest bardzo treściwy, dobrze nawilża i odżywia. Przy regularnym stosowaniu (razem z kremem na noc z tej samej serii) skóra zyskała jednolity kolor, poprawiło się jej napięcie, jest świeża, gładka, bardzo promienna!
Krem potrzebuje kilku chwil na wchłonięcie się, ale potem dość łatwo można rozprowadzić na nim podkład lub BB.
Bardzo przyjemny, lecz nienachalny zapach umilał stosowanie tego kremku.
Opakowanie też ładne-szklany słoiczek, nasywny, porządny,, wygodnie odkręcany, bez problemu pozwolił na zużycie kremu do ostaniej kropli.
Dzięki lekko budyniowej konsystencji nie spływał przy aplikacji, ale nie był też ciężki ani toporny.
Jedynym minusem jest stosunkowo wysoka cena, jednak krem jest wydajny i myślę że od czasu do czasu warto podarować skórze taki prezent-odwdzięczy się pięknym wyglądem!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1194843].usefull || 0 }}% pomocna.

hot

Dla mnie jest to super co prawda efekt calkiem podobny do nivea naturals ale i tak robi swoją robotę.
Nakładam pod makijaż i na szyje często na oczy.
Cera jest ładna ujednolicona, jaśniejsza,bardzo promienna.
Ważne promienistość wynika moim zdaniem z odżywienia bo nie ma żadnego pyłku rozświetlającego buzia wygląda jak po oksybrazji bardzo mało kremów tak działa na moją skórę dlatego ten i nivea to moje hity które mogę polecić z czystym sumieniam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1154871].usefull || 0 }}% pomocna.

jestem na nie

Niestety, moim zdaniem ten produkt nie jest wart swojej ceny. Działa jak krem ze średniej półki. Delikatnie nawilża i trochę poprawia koloryt, jest wydajny. Jednak podobne efekty uzyskamy kupując krem kosztujący 3 razy mniej niż ten produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1153956].usefull || 0 }}% pomocna.