Vichy, Idealia, Krem do cery normalnej i mieszanej

Idealia, Krem do cery normalnej i mieszanej

Cena już od 64,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Idealna skóra przestała być marzeniem!
Dzięki poprawie zdrowia skóry, spełnia się marzenie o idealnej cerze.
W wyniku ogólnoświatowego badania obejmującego kobiety w wieku 20-60 lat, z czterech grup etnicznych, Vichy Laboratories stworzyło pielęgnację nadającą skórze idealny wygląd - Idealia może odmienić Twoją skórę natychmiast.
Zalety:
- 2 patenty,
- 5 lat badań,
- 12 testów i badań klinicznych.
Wskazania:
- utrata blasku- stres, zmęczenie,
- drobne linie,
- pierwsze zmarszczki,
- wiek ok. 30 lat.
Działanie:
- widocznie wygładzone pierwsze zmarszczki,
- miękka, gładka i jędrna skóra,
- cera wygląda świeżo,
- skóra promienieje zdrowym blaskiem,
- cera ma jednolity, równomierny koloryt, zmiany naczyniowe i pigmentacyjne są mniej widoczne,
- zmniejszona widoczność porów .

Skład: Aqua, Glycerin, Dimethicone, Alcohol Denat, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Saccharomyces/Xylinum Black Tea Ferment, Myreth-3 Myristate, Isopropyl Palmitate, Pentylene Glycol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Synthetic Wax, PEG-100 Stearate, CI 17200, CI 15985, CI 77891, Stearyl Alcohol, Mica, Carbomer, Glyceryl Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone Crosspolymer, Methylmethacrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Adenosine, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Capryloyl Salicylic Acid, Fragance.

Cena: ok. 100zł / 50ml

50 – 100ml

Napisanych recenzji: 156

Używa produktu od: próbka

Krem do twarzy

Zalety:
- idealna konsystencja
- dobrze się rozprowadza
- po nim przyjemna w dotyku skóra
- wydajny
- ładny zapach
- koi
- nie podrażnia

Wady:
- słabo nawilża
- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253471].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 34

Używa produktu od: próbka

ładnie nawilża i ciekawie pachnie

Cerę mam bardziej suchą niż normalną, ale postanowiłam przetestować ten krem. Faktycznie rozjaśnia cerę, obca osoba na ulicy powiedziała mi, że ładnie wyglądam HEHE (nie malując się ;) . Żarty na bok:
+zapach
+konsystencja
+działanie - skóra czuje się dobrze, jest nawilżona.

-cena - mimo tych patentów i lat badań mogła być niższa ;)

Nie oceniam wydajności, ponieważ stosuję próbkę, a każda mi wystarcza na dwa użycia. Być może w okazyjnej cenie skusiłabym się na ten krem, ale są tańsze (i lepsze).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249971].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Najlepszy na dobre początki

Świetny krem na rozpoczęcie przygody z kremami na pierwsze zmarszczki, oznaki zmęczenia i stresu, Bardzo ładnie wygładza, daje taką świeżość, zdrowy koloryt, ujednolica :) często zdarza mi się zarywać noce przez natłok zajęć i krem zaaplikowany rano daje mojej skórze taki energetyczy zastrzyk ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235231].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 10

Doskonale nawilża

Zachwycona kremem z tej serii na noc, postanowiłam zaopatrzyć się jeszcze w wersję na dzień i nie żałuję. Skóra wygląda na rozświetloną. Jest nawilżona. Nie zatyka porów i nie wywołuje podrażnień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221196].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 63

Bardzo fajny

Bardzo porządny krem na dzień.
Dobrze sprawdził się przy wrażliwej i naczynkowej cerze.
Jest bardzo treściwy, dobrze nawilża i odżywia. Przy regularnym stosowaniu (razem z kremem na noc z tej samej serii) skóra zyskała jednolity kolor, poprawiło się jej napięcie, jest świeża, gładka, bardzo promienna!
Krem potrzebuje kilku chwil na wchłonięcie się, ale potem dość łatwo można rozprowadzić na nim podkład lub BB.
Bardzo przyjemny, lecz nienachalny zapach umilał stosowanie tego kremku.
Opakowanie też ładne-szklany słoiczek, nasywny, porządny,, wygodnie odkręcany, bez problemu pozwolił na zużycie kremu do ostaniej kropli.
Dzięki lekko budyniowej konsystencji nie spływał przy aplikacji, ale nie był też ciężki ani toporny.
Jedynym minusem jest stosunkowo wysoka cena, jednak krem jest wydajny i myślę że od czasu do czasu warto podarować skórze taki prezent-odwdzięczy się pięknym wyglądem!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1194843].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 116

hot

Dla mnie jest to super co prawda efekt calkiem podobny do nivea naturals ale i tak robi swoją robotę.
Nakładam pod makijaż i na szyje często na oczy.
Cera jest ładna ujednolicona, jaśniejsza,bardzo promienna.
Ważne promienistość wynika moim zdaniem z odżywienia bo nie ma żadnego pyłku rozświetlającego buzia wygląda jak po oksybrazji bardzo mało kremów tak działa na moją skórę dlatego ten i nivea to moje hity które mogę polecić z czystym sumieniam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1154871].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 103

jestem na nie

Niestety, moim zdaniem ten produkt nie jest wart swojej ceny. Działa jak krem ze średniej półki. Delikatnie nawilża i trochę poprawia koloryt, jest wydajny. Jednak podobne efekty uzyskamy kupując krem kosztujący 3 razy mniej niż ten produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1153956].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Dobry krem, ale niestety nie dla mnie...

Generalnie bardzo lubię ten krem. Jest tylko jedno duże ALE, o ktorym za chwilę.

Pozytywy:
* ładny zapach;
* bardzo przyjemna konsystencja (krem nie zostawia tłustej poświaty, ale przyjemny film);
* krem nie zapycha mojej kapryśnej cery;
* brak podrażnień (a mam cerę wrażliwą);
* skóra jest w lepszej kondycji od kiedy używam kremu (po dłuższym czasie nabrała blasku);
* krem nadaje się pod makijaż;

Tyle plusów, więc dlaczego nie jest to ideał?
Krem nie jest ideałem, ponieważ na mojej skórze sprawia, że każdy podkład ciemnieje i robię się pomarańczowa. Na początku myślałam, że wina leży w podkładzie lub mojej skórze. Nawet nie pomyślałam, że to idealna Idealia sprawia, że wyglądam pomarańczowo. Fakt ten dyskwalifikuje krem, a szkoda! Niestety nie po drodze mi z produktami firmy Vichy.
Krem polecam, bo uważam, że jest to dobry produkt, ale niestety nie dla mnie :(

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1130091].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 52

Napisanych recenzji: 268

Nie. Więcej nie kupię.

Nie zrozumiem idei stworzenia takiego kosmetyku...

:) + dobrze, gładko się rozprowadza
:) + lekka konsytencja

:( - co jest z tą poświatą?? perłowe drobinki? po co?
:( - perłowy kolor ma pewnie rozświetlać, jednak jedyne co pozostawia na twarzy, to sztuczny efekt, jakbym jakąś teatralną farbą się maznęła
:( - długo się wchłania
:( - natłuszcza a nie nawilża
:( - rozszerza pory - bardzo podkreśla rozszerzone pory, nie wygląda to estetycznie
:( - zapycha!!!
:( - nie ndaja się pod makijaż
:( - cena

Nie dziwię się, że dostałam go od niezadowolonej koleżanki ;-) Gdybym sama go kupiła, także szybko bym przekazała dalej. Wiem, że na pewno nie kupię.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1130041].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 24

cena = jakość = elegancja

Efektowne opakowanie, lekka, wchłaniająca się konsystencja, czego chcieć więcej? Niższej ceny;) na szczęście z odsieczą przybywają wielorakie strony, apteki, drogerie internetowe gdzie owy krem można upolować już w granicach 50/60 zł:)

+ opakowanie ( różowe, połyskujące, słoik dobrze leży w dłoni, w kosmetyczce)
+ konsystencja, lekka, trochę krem trochę żel, jednak kolor skierowany bardziej w stronę kremową.
+ szybko się wchłania
+ lekko nawilża
+ skóra się nie zapycha, nie błyszczy
+ widać po jakimś czasie lepszy kolor skóry
+ zaobserwowałam mniej wyprysków na twarzy
+ nie roluje się pod makijażem, dobrze współpracuje z fluidem, pudrem.
+wydajny

Nie zrażajcie się błyszczącymi drobinkami, podczas aplikacji znikają, myślę, że mają one za zadnie rozpromienić naszą cerę. Nie wiem czy to tylko moje złudzenia, ale porównując cerę po dniu z kremem vichy a innym kremem widzę różnicę.

Polecam go osobom z cerą mieszaną.

Jak już wspomniałam minusem jest cena, ciężka do przełknięcia przeciętnemu człowiekowi na studiach itd, ale uważam, ze jeśli uda się go zdobyć za 60 zł to warto odmówić sobie ciasteczka na jego rzecz.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1094816].usefull || 0 }}% pomocna.