Hydrating Cleansing Wipes (Formuła Norweska Nawilżające chusteczki do oczyszczania twarzy)

Pojemność 25 szt

Usuwają zanieczyszczenia, tłuszcz i makijaż, nawet wodoodporny tusz do rzęs. Łagodzą nawilżają, do 12 godzin, nie pozostawiając uczucia tłustości. Skóra pozostaje czysta, miękka, świeża i wygląda zdrowo. Formuła chusteczek nadaje się nawet do bardzo suchej i wrażliwej cery. Testowane dermatologicznie i okulistycznie.

Bardzo dobry produkt

Miałam kilka rodzajów chusteczek do demakijażu i właściwie mam wrażenie, że każde są takie same, bardzo dobre tylko inna marka, cena i czasem materiał chusteczek, nieraz słabiej mocniej pachną. Formuła Norweska jak najbardziej są miłe w dotyku, delikatne, odpowiednio nawilżone, nie za bardzo mokre. Makijaż bardzo szybko schodzi, nawet ten trwały. Chusteczki mnie nie uczulają, nie podrażniają. Tak jak inne dobrze odświeżają, dają poczucie czystości skóry. Lecz porównując je do innych moim zdaniem mocniej nawilżają skórę zatem po ich użyciu w ogóle nie ma mowy o uczuciu ściągania skóry .

Jedne z najlepszych chusteczek

Niegdyś używałam chusteczek do demakijażu z firmy Bourjois, jednak po jakimś czasie zniknęły one z rossmanowskich półek. Byłam załamana, gdyż wiem, że w większości chusteczki nie są dobrze nasączone i kiepsko zmywają makijaż. Dzięki opiniom zamieszczonym na tej stronie trafiłam na chusteczki Neutrogeny. Są niemalże dobre jak z firmy Bourjois. Odpowiednio nasączone płynem do demakijażu, dobrze zmywają makijaż. Nie podrażniały oczu ani twarzy. Aby oczyścić twarz z makijażu potrzebowałam dwóch chusteczek. Jednak zmieniłam chusteczki na płyn micelarny, i poczułam, że moja skóra jest oczyszczona na 100%, czego brakowało mi podczas korzystania z chusteczek. Będę do nich wracać, np. podczas wyjazdów :)

Ulubione.

Używam ich od dawna przede wszystkim dlatego że jako nieliczne spośród produktów w tej kategorii mnie nie uczuliły- mam cerę bardzo skłonną do alergii.
Chusteczki do demakijażu to dla mnie pierwszy krok w demakijażu twarzy, po nich używam pianki oczyszczającej Hydrabio z Biodermy i płynu micelarnego Sensibio tej samej marki.

Przed zastosowaniem zwilżam je odrobiną ciepłej wody, to znacznie ulepsza ich działanie.

Spełniają swoją funkcję, nie są drogie, nie mają natrętnego "sztucznego" zapachu (za to duży plus).

Czy nawilżają? Tego raczej nie zauważyłam, po demakijażu zawsze i tak używam kremu nawilżającego. W każdym razie nie wysuszają ani nie podrażniają cery.

Używam tego produktu od: dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 10

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Super, ale....

Bardzo lubię te chusteczki, dobrze zmywają makijaż, jednakże nie do końca wychodzi im dokladne zmycie eyelinera.
Zawsze ich używam do powierzchownego zmycia makijażu, potem używam delikatnego peelingu.

Zalety:
- zmywanie dosyć dokladnie makijażu
- cena
- zapach
- skład

Na szybkie zmycie makijażu

Te chusteczki zobaczyłam u mojej koleżanki, która mi jedną dała do zmycia mejkapu. Nie wiem czemu ale byłam przekonana, że jest to produkt jakiś zagraniczny i że jest niedostępny w Polsce. Jak zobaczyłam je po prostu na półce w Rosmannie to aż się uśmiałam:-)

Chusteczki są bardzo porządne. Bardzo lubię robić nimi demakijaż i przy okazji lekki peeling. Dla mnie zapach jest bardzo ładny, przyjemniejszy niż np. z chusteczek MAC.
nie uczulają, nie podrażniają, pozostawiają dosyć przyjemny dla mnie film na twarzy.

Cena jak na 50 sztuk jest bardzo dobra i dostępność :-) z tego co widzę też.

Minusik za to, że jak chcę porządnego demakijażu to musze jeszcze twarz przetrzeć biodermą i dopiero wtedy wszystko jest zdjęte.

Polecam chociaż wiem , że nie wszystkim się sprawdzają. Poleciałam koleżance i u niej niestety wystąpiło uczulenie jednak nosi je w torebce do odświeżania w ciągu dnia.
Zawsze coś :-)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 5/normalnych

Bardzo debry produkt

Zacznę od tego, że potrzebowałam zwykłych nawilżanych chusteczek do torebki, często takie cuda przydają się w ciągu dnia ;) Te znalazłam na przecenie, wiec chwyciłam od razu i pobiegłam do kasy ;) W domu postanowiłam jedna użyć ich zgodnie z przeznaczeniem i zmyć nimi makijaż. Ogólne wrażenie bardzo dobre. Gwiazdkę odjęłam za samą fakturę chusteczek, bo moim zdaniem mogły by być zrobione z bardziej delikatnego materiału (jak na przykład husteczki dla niemowląt)
Efekt demakijażu rewelacyjny! Bez trudu radzą sobie z moim wodoodpornym tuszem, a dla sporej ilości kosmetyków to nie lada wyzwanie! Skóra po chusteczkach jest odświeżona i nawilżona, za co również ogromny +.
Do tej pory nie byłam przekonana do chusteczek, ale te są idealne, nie wysuszają mnie tak jak toniki, nie zapuchają tak jak niektóre mleczka, a co najważniejsze, doskonale radzą sobie ze zmyciem makijazu, co nie wychodzi tak łatwo niektórym płynom micelarnym. Teraz moim idealnym zestawem demakijazowym stały się właśnie one + mleczko/tonik ziaji kozie mleko.

+BEZ TRUDU zmywają makijaż, nawet wodoodporny
+nawilżają
+odświerzają
+pozostawiają skórę gładką

-są zbyt szorstkie, u mnie nie wywołują podrażnień, ale domyślam się, że dla niektórych może być to duży problem

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Dramat.

(Plusy: )
+ rzeczywiście dobrze zmywają makijaż
i na tym pozytywy się niestety kończą, bo
(Minusy: )
- produkt okrutnie podrażnia, a wrażliwcem to ja nie jestem
- pozostawia świecącą, tłustą warstwę na skórze
- zapach jest po prostu okropny
- nie pozostawia uczucia odświeżenia, wręcz przeciwnie, zaraz po użyciu mam wrażenie, że twarz jest czymś oklejona i brudna
- uczulił mnie

A miało być tak pięknie ;(

Bardzo dobre

Uzywam ich codziennie do demakijazu i swietnie sobie radza. nie musze nawet uzywac dodatkowych produktow aby dokladnie zmyc makijaz. nie wiem, jak sprawuja sie w przypadku demakijazu oczu, bo do tego zabiegu stosuje inne srodki.
chusteczki sa bardzo dobrze nasaczone, nie zostawiaja lepiej skory ani jej nie wysuszaja.

Używam tego produktu od: miesiaca

Nie znam lepszych

Plusy:

- wystarczy tylko jedna chusteczka, żeby dokładnie i bez konieczności nadmiernego pocierania zmyć pełny, nawet mocny i wodoodporny makijaż
- nie podrażnia oczu, co dosyć często mi się zdarza w przypadku jakichkolwiek produktów do demakijażu
- bardzo dobrze nasączone, nie wysychają
- nie wysuszają skóry, a nawet dają uczucie nawilżenia
- neutralny, przyjemny zapach
- dobry stosunek jakości do ceny, warto zapłacić za nie te 16 złotych (przed zakupem wydawała mi się zbyt wysoka)

Minusy:

- po demakijażu twarz lekko się lepi, czuję się bardziej komfortowo kiedy opłuczę ją dodatkowo wodą, ale i bez tego jest ok
- płyn, którym są nasączone ma gorzki smak, co czasami można poczuć przy zmywaniu makijażu ust i jest to wtedy bardzo nieprzyjemne

Bradzo dobre chusteczki!

Jestem bardzo zadowolona z tych chusteczek, spełniają wszystkie funkcje jakie powinny.
Na obecną chwilę są moimi ulubionymi chusteczkami.
Są niesamowicie nawilżone (wiele bardziej od chusteczek z MAC), sprawiają ze usuwanie makijażu jest szybkie i proste. Bardzo ładnie pachną, nie podrażniają, nie wysuszają i pozostawiają cerę przyjemnie nawilżoną. Jesteśmy w stanie zmyć makijaż kilkoma ruchami.
Opakowanie szczelne, nigdy mi produkt nie wysechł.
Z czystym sumieniem polecam je koleżankom i rodzinie.

Ich wada to cena...25 chusteczek nie starcza nawet na miesiąc, trzeba je często kupować. Więcej wad nie ma :)

Używam tego produktu od: roku, czasami zmieniam na inne firmy
Ilość zużytych opakowań: 5 całych opakowań po 25 sztuk

niezastąpione w podróży

Używałam tych chusteczek jako nawilżenie w ciągu dnia, bądź odświeżenie w podróży niż jako chusteczek do demakijażu. Są bardzo dobrze nawilżane, pięknie pachną, skóra jest po nich gładka i bardzo długo mięciutka. Nie wysychają szybko a zamknięcie nie odkleja się przez co dłużej zachowują swoje właściwości. Bardzo polecam ale jako podróżne niż stosowane w codziennym oczyszczaniu. Można je dostać za ok 8 zł więc za 25 chusteczek to nie zbyt wygórowana cena.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Papier ścierny???

Skusiłam się, bo były w promocji. I to był błąd...

Chusteczki są bardzo słabo nasączone preparatem zmywającym, stąd demakijaż wymaga sporego wysiłku. Z tego samego powodu, bardzo słabo radzą sobie nie tylko ze zmywaniem tuszu do rzęs, ale ze zwykłym pudrem. W dodatku są jakieś nieprzyjemne w użyciu, miałam wrażenie, że pocieram twarz papierem ściernym...Pewnie dlatego, że są tak słąbo nasączone preparatem do demakijażu. Cena nieadekwatna do jakości.
Zdecydowanie najlepsze są chusteczki Bourjois, które szczerze polceam.

Używam tego produktu od: tygodnia