Marion, SPA, Inteligentne płatki kolagenowe

Marion, SPA, Inteligentne płatki kolagenowe

Kolagenowe płatki pod oczy zapewniają nawilżenie i poprawę elastyczności skóry wokół oczu, jednocześnie chroniąc skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki zastosowaniu formuły czułej na zmiany temperatury ciała, składniki aktywne lepiej wnikają do głębszych warstw naskórka wokół oczu. Zawarty w płatkach kolagen morski wpływa na utrzymanie właściwego stopnia wilgotności skóry, wygładza zmarszczki oraz nadaje skórze odpowiednią sprężystość i napięcie. Płatki nie powodują podrażnień. Polecane dla każdego typu skóry.
Kolagen morski - ma zdolność wnikania w naskórek, wpływa na utrzymanie właściwego stopnia wilgotności skóry, poprawia jej sprężystość i elastyczność oraz napina i modeluje owal twarzy.
2 płatki w opakowaniu.

płatki pod oczy
regenerujące, nawilżające
hipoalergiczna
w saszetce
w płatkach

Oczekiwania przewyższyły możliwości

Po zapoznaniu się z informacją producenta odnośnie działania produktu oraz po rozpakowaniu zawartości opakowania moja oczekiwania były duże, ponieważ propozycja wydawała się być potencjalnie bardzo dobra. Inteligentne płatki kolagenowe pod oczy powinny według opisu marki nawilżyć oraz poprawić sprężystość i elastyczność skóry wokół oczu. W związku z tym spodziewałam się sporej dawki nawodnienia mojej skóry pod oczami, a niestety intensywność tych właściwości nie była taka jakiej osobiście oczekiwałam. Płatki posiadają warstwę aktywną, a firma gwarantuje potrójne działanie kolagenu. Po otwarciu saszetki zauważyłam, że wnętrze jest bardzo dobrze zabezpieczone, co mnie ucieszyło. Po oderwaniu folii ochronnej i dotknięciu płatków byłam mile zaskoczona, ponieważ materiał nasączony preparatem jest bardzo cieniutki. Użyłam produktu zgodnie z instrukcją obsługi, która sugerowała jak przygotować skórę do tej pielęgnacji. Pielęgnacja bardzo łatwo się aplikuje pod oczy, nie zsuwa się podczas użytkowania, ale jest na tyle plastyczna, że można bez problemu nałożyć ją na pożądaną partię twarzy. Przez 30 minut zgodnie z rekomendacją producenta miałam przyklejony materiał na skórze pod oczami. Płatki nie były uciążliwe, ani zbyt mocno wyczuwalne, raczej czułam się w nich swobodnie. Po zdjęciu płatków należy wmasować żel, który się nie wchłonął, natomiast u mnie po zdjęciu produktu nie zostało ani śladu po jakimkolwiek preparacie, który pozostałby na skórze. Rezultat nawilżenia jak na moje preferencje jest zbyt słaby, co mnie rozczarowało, bo oczekiwałam zupełnie innych wrażeń. Liczyłam na to, że mój delikatny obszar pod oczami będzie wręcz taki ociekający esencją, a było niestety sucho. Zawartość opakowania mieści w sobie 2sztuki, co wystarczy nam na jednorazową aplikację. Moje pierwsze wrażenia były bardzo pozytywne, lubię taką formę płatków, natomiast czar prysł, kiedy okazało się, że skuteczność jest tak słaba, że efekty są ledwo zauważalne. Żel jest raczej bezzapachowy, nie wyczuwam tutaj żadnej woni. Preparat dedykowany jest dla każdego typu skóry. Warto również podkreślić fakt, że płatki bardzo łatwo i komfortowo można zdjąć z delikatnego obszaru pod oczami, nie ma tutaj takiego nieprzyjemnego uczucia odrywania skóry razem z materiałem, jak bywa czasami w przypadku konkurentów. Aplikacja należy do łatwych, cena do korzystnych, opakowanie oceniam również pozytywnie, szczególnie na plus jest dobre zabezpieczenie preparatu. Maseczki i inne tego rodzaju produkty pielęgnacyjne marki Marion zyskały powszechną popularność. Uważam propozycje tej firmy za przyjazne cenowo dla naszego portfela, więc można pozwolić sobie na różne testy, w celu poszukiwania najlepszych rozwiązań.

Bardzo fajne płatki które SUOER nawilżają

Bardzo mi sie spodobały te kolagenowe płatki pod oczy

OPAKOWANIE
Ładne zachęca do zakupu,dobrze się otwiera a w środku w plastikowym opakowaniu znajdują się płatki oddzielone od siebie warstwami foli.

APLIKACJA
banalnie prosta zdejmujemy przezroczystą plastikową osłonkę, płatek nakładamy pod oczy tak by dobrze prylegał i ściągamy kolejną plastikową osłonkę.
Czekamy 30min
A pozostałośći żelu wklepujemy w skórę u mnie wszystko ładnie się wchłonęło więc nie było co wklepywać ????

EFEKTY
Doskonałe nawilżenie aż jestem pod wrażeniem. Poprawia elastyczność skóry pod oczami.
Podoba mi się to że zawarta formuła jest czuła na zmiany temperatury ciała dzięki temu składniki lepiej wynikają do głębszych warstw skóry. A zawarty kolagen utrzymuje właściwy stopień nawilżenia, wygładza zmarszczki ,nadaje sprężystość i napięcie. Mi się bardzo podoba rezultat tych płatków i napewno będę często po nie sięgać.

Zalety
*dobra aplikacja
*super przylegają do skóry
* dobrze się wchłania produkt
*nawilżają super
*wygładzają
*skóra bardziej elastyczna

Średnie

Ostatnio testuje działanie różnych ataków pod oczy na rynku i mam już pewien ogląd na to, jak różne płatki działają. Te płatki mają bardzo duży zaletę, że się nie zsuwają. Są cienkie i dobrze przylegają pod okiem, dzięki czemu można spokojnie się ruszać, ruszać także mięśniami twarzy. Płatki nie powodują także szczypania i podrażnień. Mimo tych plusów jednak ich działanie samo w sobie jest bardzo neutralne, niewiele dają. Lekko wygładzają okolicę pod okiem, ale szczerze mówiąc jeśli będziemy trzymać pod okiem coś mokrego przez pół godziny to zawsze ta okolica będzie rozmiękczona i gładka :) Są słabo nasączone płynem że składnikami aktywnymi i może stąd to wynika, że nie robią szału.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Niewiele robią.

Produkt kupiłam w jednej z drogerii.
Opakowanie to typowa saszetka, w środku której znajdują się płatki.
Zazwyczaj już po otwarciu opakowania z płatkami jestem w stanie z góry przewidzieć jaki będzie efekt końcowy patrząc na stopień nawilżenia płatków i ich grubość.
W tym przypadku nienajlepsze wrażenie na mnie zrobiło słabe nasączenie płatków płynem oraz stopień ich grubości (są zbyt cienkie).
I tym razem mój ogląd mnie nie zawiódł.
Płatki z trudem przylegają do skóry, mają tendencję do zsuwania się, więc nie są komfortowe w użyciu, najlepiej w trakcie ich używania w ogóle się nie ruszać.
Po ich ściągnięciu skóra pod oczami jest może minimalnie wygładzone i właściwie to wszystko.
Nie wrócę.

Mocno nawadniają, skóra wszystko spija.

Po serii żelowych płatków byłam przyjemnie zaskoczona działaniem tych płatków na tkaninie. Mimo dużego nasączenia, skóra wszystko spiła i po ściągnięciu były prawie suche. Skóra rewelacyjnie nawilżona i nawodniona.

szału nie ma

Plusy:
nie spadają z twarzy
nawilżają
wygładzenie

Minusy:
Nic nie rozswietlily
Cienie i opuchnizma wcale się nie zmniejszyły
Ogólnie szkoda pieniedzy bo robią to co krem...

Średnie

PLUSY:
- cena
- łatwość użytkowania
- skóra pod oczami staje się nawilżona
- płatki chłodzą i odświeżają
- nie podrażniają

MINUSY:
- nie dostrzegłam niwelacji zmarszczek

Używam tego produktu od: jednego użycia

Jest bo jest ale jakby go nie było :)

Pierwszy raz styczność z tymi płatkami miałam zeszłego lata. Leżały sobie niepozornie na ladzie w osiedlowym sklepie. Pomyślałam, że wezmę po prostu wypróbować co jest takiego w płatkach pod oczy, że się ludzie tak nimi zachwycają. Dziś po zużyciu chyba 5 opakowań jakoś dalej nie jestem oczarowana fenomenem płatkowym.

Ale do rzeczy.

Zdecydowane plusy płatków:
- solidnie zapakowane: w folię i tackę plastikową
- trzymają się dzielnie miejsca nałożenia
- nie podrażniają oczu
- nie uczulają
- lekko odświeżają okolice oczu
- można chodzić mając je na twarzy
- jest wyczuwalne jakby lekkie chłodzenie w miejscu nałożenia
- są nasączone przyjemnym i bezzapachowym płynem

Minus jaki mam to to, że w mojej okolicy są dość trudno dostępne, a jak już są kosztują 5 - 6 zł.

Używam tego produktu od: Roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 5, o ile dobrze pamiętam

Przyjemne ;)

Ostatnio mam problem z przesuszoną skórą wokół oczu i zdecydowałam się na te płatki. Są bardzo przyjemne w użyciu, nie przesuwają się, nie powodują żadnego dyskomfortu i co najwazniejsze, nie podrażniają. Płatki naprawdę nawilżają i wygładzają skórę wokół oczu, ale trzeba liczyć się z tym, że efekt jest krótkotrwały. Z pewnością sięgnę po nie jeszcze nie raz, w wypadku przejściowych problemów z przesuszoną skórą lub innej problemowej sytuacji.

Używam tego produktu od: jeden dzień
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Fajnie chłodzą

Płatki kupiłam z ciekawości -zainteresowały mnie te składniki wymienione na opakowaniu;)
Płatki zamoczone są w takim roztworze który zapobiega wysychaniu-pierwszy raz spotkałam się z takim rozwiązaniem .Zazwyczaj są one w tylko zapakowane w folie(opakowanie)
Nałożone pod oko natychmiast chłodzą i daja uczucie nawilżenia.
Zapach neutralny
Nie przesuwaja się ,nie spadają-chociaż ja zawsze leże gdy mam je na sobie:) i relaksuje się

Wielkich efektów nie widzę -zwłaszcza tych długotrwałych.Zaraz po ściągnięciu skóra jest wygładzona i nawilżona ale na krótko.

Ilość zużytych opakowań: dwa

no, takie tam;) ale warto:)

Płatki zainteresowały mnie głównie z powodu składników i korzystnej ceny.

To zwykłe płatki kolagenowe, które stosuję raz lub dwa razy w tygodniu. Powodują nawilżenie, delikatne wygładzenie. Niestety efekt ten jest krótkotrwały- tylko na imprezę, albo na kilka godzin, ale to już coś;)

Na szczęście płatki nie wywołały u mnie żadnych uczuleń. Dla mnie to bardzo ważne.

Posiadają jeszcze jeden duży plus- nie &quot;zjeżdżają&quot; spod oczu, kiedy je tam nałożę. Spokojnie wytrzymują pod oczkami całe 30 minut bez przesuwania się i bez odklejania. To naprawdę duży komfort:)

Dodam, że niewiele jest takich płatków, które są pod okiem stabilne i pozostają tam na tyle czasu, ile chcemy.

Można wypróbować. Cena super:) Ale za to, że efekty są krótkotrwałe, przyznaję tylko 3*

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań standard